Pusťte se do sušení ovoce, bylinek i masa a otestujte Sušičku potravin G21 Paradiso Big 

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
25
Přihlásit se můžete do
8. 7.
23:00
konec testování
9. 8. 2020

Koho hledáme

Hledáme 25 testerek, které si odkoupí Sušičku potravin G21 Paradiso Big v hodnotě 1599 Kč se slevou za 999 Kč ,otestují ji a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu a na svých sociálních sítích.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám prosím potvrďte, že máte opravdu zájem odkoupit si Sušičku potravin G21 Paradiso Big se slevou, tedy za 999 Kč.  Zašlete nám link na profil na svých sociálních sítích. Také nám odpovězte na otázku, jak se jmenuje technologie, díky které je sušička tak tichá. 

Nápovědu najdete na linku níže.

Ze všech správných odpovědí vybereme 25 testerek, které si budou moci Sušičku potravin G21 Paradiso Big odkoupit se slevou. 

Sušička potravin G21 Paradiso Big

Sušička potravin G21 Paradiso Big je nejprodávanější a nejoblíbenější sušičkou na trhu. Její uživatelé ji dokonce vyhodnotili jako Sušičku roku už 4 roky po sobě. Chválí ji za sušicí výkon a rovnoměrné sušení, perfektní provedení a kompaktní tvar s dostatečně prostornými sušicími platy. Oceňují také možnost výškového nastavení plat, které zvyšuje schopnosti sušičky. G21 Paradiso Big je cenově víc než vstřícná, přitom má však všechny přednosti. Digitální displej s časovačem a automatickým vypnutím, nepřilnavá a snadno omyvatelná plata a tichý chod. Sušit na ní můžete vše – ovoce, zeleninu, bylinky, houby i maso nebo RAW tyčinky a krekry. 
Více informací najdete TADY.