Testerky si vyzkoušely sušit ovoce, bylinky i maso v sušičce potravin G21 Paradiso Big. Jak byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
15x
4
4x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 13. 7. 2020
do 16. 8. 2020

Tento produkt jsme již otestovali a posbírali na něj spoustu recenzí, které najdete níže. Pokud vás ale zajímá ještě více informací, přečtěte si podrobnou recenzi na Heureka.cz.


Sušička potravin G21 Paradiso Big

Sušička potravin G21 Paradiso Big je nejprodávanější a nejoblíbenější sušičkou na trhu. Její uživatelé ji dokonce vyhodnotili jako Sušičku roku už 4 roky po sobě. Chválí ji za sušicí výkon a rovnoměrné sušení, perfektní provedení a kompaktní tvar s dostatečně prostornými sušicími platy. Oceňují také možnost výškového nastavení plat, které zvyšuje schopnosti sušičky. G21 Paradiso Big je cenově víc než vstřícná, přitom má však všechny přednosti. Digitální displej s časovačem a automatickým vypnutím, nepřilnavá a snadno omyvatelná plata a tichý chod. Sušit na ní můžete vše – ovoce, zeleninu, bylinky, houby i maso nebo RAW tyčinky a krekry. 


Více informací najdete TADY.Hodnocení
21
avatar
Jaroslava
Za testování sušičky potravin G21 Paradiso Big jsem byla moc ráda. Už i proto, že jsem měla v plánu nějakou koupit a díky testování jsem byla ušetřena výběru. A mohu říct, že jsem ráda. Sušička je skladná, jelikož je hranatá tak nezabere ani tolik místa. Je tichoučká a plní suprově svoji funkci. Podařilo se nám nasušit všechny přebytky ze zahrádky, dokonce i bylinky na které jsme dokupovali platíčko. Ještě se chystám vyzkoušet maso, to jsem nikdy neměla.Takže papoušci i my jsme spokojení. ????
klad Velikost,
klad Tichý provoz
klad Plní svůj účel
klad Cena
klad Nic
avatar
Eva
Sušička potravin mi vesměrech vyhovuje. Líbí se mi možnost nastavení teploty a praktický časovač. Vyzkoušela jsem sušit ovoce, maso, bylinky i houby. Velikou výhodou je nízká hlučnost sušičky, která díky tomu mohla běžet i v noci a nerušila nás. Obdélníková plata jsou nepřilnavá. Nejvíc mi vyhovuje, že jsou plata průhledná a je dobře vidět na potraviny během sušení. Jedinou nevýhodou je kratší kabel do zásuvky.
klad Snadné ovládání
klad Praktická velikost plat
klad Rovnoměrné sušení
klad Možnost časovače
klad Kratší kabel do zásuvky
avatar
Lenka
Sušička má výborný obdélníkový tvar, na který se velmi dobře skládají jednotlivé kousky potravin určených k sušení. Pláty jsou prostorné a i jejich počet je dostatečný. Úžasná je možnost nastavení teploty a časovač, který jsem ocenila hlavně při večerním sušení. Překvapil mě její tichý chod. Určitě bych ji doporučila i dalším zájemcům. Sušení se mi jeví jako vhodná varianta, jak zkonzumovat úrodu ze zahrady, či například vyrobit zdravé mlsání.
klad Možnost nastavení teploty
klad Časovač
klad Prostorné pláty
klad Počet plátů
klad Tichý chod
klad Není nic co by mi nevyhovovalo
avatar
Jaroslava
Šikovná věcička. Zkoušela jsem ji já i mamka a byly jsme obě moc spokojene. Já jsme dávala přes noc sušit jablíčka. Dělala jsem to podle návodu co k tomu byl. Jablíčka se do rána krásně vysusila. Byla úplně akorát. Naopak hroznové víno uplne nevyšlo, ale to se časem vymaka. Děkuji za možnost testování.
klad Hodně plat
klad Za původní cenu bych ji asi nekoupila
avatar
Milena
Sušičku jsem si přála již dlouho. Tato je super v tom, že je krásně velká a má spoustu plat, takže lze usušit větší množství surovin najednou. Při sušení lze také bez problémů zvýšit i snížit teplotu a sušička se také po skončení sušení sama vypne. Zatím jsme zkoušeli jen křížaly a super
klad Snadná obsluha
klad Změna nastavení teploty i při sušení
klad Hodně plat
klad Dlouhá doba sušení
klad Drobné suroviny mohou sítem propadnou
avatar
Jarka
Praktický pomocník do domácnosti, Suší větší množství ovoce či zeleniny najednou, než v klasické troubě. Uvedení do chodu a nastavení teplot i času velice snadné Hodnoty lze průběžně měnit i za provozu. Už se těším až porostou houby, bylinky. Akorát ještě musím vymyslet síto aby bylinky nepropadly.
klad Super pomocník
klad Chybí síto na menší zeleninu a ovoce
příloha příloha příloha
avatar
Natálie
Sušičku potravin g21 paradiso big jsme využili k sušení jablek, které rychle a dobre vysušila. Susicka je trochu hlučnější než jsem očekával, ale jinak funguje bez problémů. Snadno se nastavuje i časovač a jednotliva plata se dobre čistí. Má pěkný vzhled.
klad Vzhled
klad cisteni
klad plata
klad Rychlost sušení
klad hlucnost
avatar
Monika
Sušička ovoce mě osobně zklamala. Moc mi chutnají sušené banány, takže jsem vyzkoušela usušit je - nejdříve byly gumové, poté tvrdé a ošklivě hnědé. Navíc je sušička dosti hlučná. Na zahradě máme zimní jablka, dám ji příležitost ještě na podzim, ale moc velké šance tomu již nedávám.
klad maximálně design
klad hlučnost
avatar
Soňa
Sušičku potravin G21 Paradiso Big jsem měla možnost vyzkoušet zatím na sušení jablek a rajčat. S výsledkem sušení jsem maximálně spokojená. Zaujal mě tichý provoz, ale také nastavení teploty a časovač. Sušička má i výhodu automatického vypnutí. Sušička je prostorná - má 6 sušících plat a ovoce apod. se do ní i díky jejímu obdélníkovému tvaru výborně skládá. V neposlední řadě se mi líbí i její celkový design. Rozhodně můžu sušičku doporučit, funguje dle očekávání.
klad tichý provoz
klad časovač
klad výkon
klad 6 sušících plat
klad obdélníkový tvar
klad regulace teploty
klad design
klad automatické vypnutí
klad nic
avatar
Věra
Sušička je dostatečně velká aby usušila potřebné množství. Sušila jsem křížaly, je dobré je nakrájet na předepsanou sílu a dle přiloženého manuálu dodržet i předepsanou dobu sušení. Má tichý chod, s plastovými platy se dobře pracuje a dají se nastavit na širší a užší naskládání. Je snadno ovladatelná. Křížaly se usušily za 7 hodin. Snadná údržba. Budu ráda dále experimentovat :)
klad tichý chod
klad dostatek plat na sušení
klad lehká na přenášení
klad snadno ovladatelná
klad krátký kabel do zásuvky
klad časovač by mohl být praktičtějš
klad plastová plata, mohou být křehká???
příloha
avatar
Jana
Nejdříve chci poděkovat za možnost testování a odkoupení sušičky se slevou.U sušičky mě zaujalo naprogramování teploty a hlavně i času,kdy sama vypne,pro mě je to super věc,dále sušička je velmi prostorná,kde vejde hodně věcí,nelepí se a tak sušičku krásně umyjete,sice není tak tichá,jak se píše,ale to na věci nemění,že bych ji nechtěla,je prostě ta nejlepší sušička,co jsem kdy měla.Suší tak jak má a všechno stejnoměrně,sice malé kousky propadají až dolů,ale i tam se všechno usuší.
klad všechno
klad má celkem krátkou šňůru do zásuvky a nedoporučuji prodlužovačku
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Sušička potravin G21 Paradiso Big mě překvapila svým výkonem. Její provoz je tichý, plata jsou krásně prostorná.Povrch je nepřilnavý.Ovládání je velmi jednoduhé.Skládání plat také.Líbí se mi u ní časovač, že to nemusím hlídat. Tvarem se krásně vloží do skříně. Už se těším, až ji vyzkouším na sušení hub.
klad nastavitelnost plat
klad časovač
klad ovládání
klad tichý provoz
klad vůně při sušení
klad přívodní kabel se nedá zcela zatočit a tím krásně uložit.
příloha příloha
avatar
Dita
Do testování této sušičky jsem se přihlásila s nadšením, protože jsem zjistila, že je možné dokoupit jemná síta na menší ovoce a bylinky. Těšila jsem se, že na nich vyzkouším sušit své oblíbené lněné placky, ale síta budou dostupná v e-shopu až na podzim, tak jsem zkoušela sušení bez nich a bez placek. Sušila jsem tedy cuketu s kořením a udělala si výborné cuketové chipsy. Jsem nadšená z možnosti nastavení času a teploty sušení. Suchá cuketa šla lehce sundat z plat, nebyla přilepená a byla pěkně usušená. Trošku mi vadí, že při zapnutí sušičky naskočí automaticky 70°C a 12 hodin. Teplota se přenastaví lehce, ale u času je nutné překlikat 48 hodin a nastavit svých požadovaných, třeba 6 hodin. Celkově jsem ale se sušičkou G21 Paradiso velmi spokojená, protože má velmi tichý chod a pojme najednou hodně surovin na usušení (vešly se na ni 4 cukety nakrájené na kolečka a zbylo ještě spoustu místa). Sušičku vřele doporučuji všem.
klad hranatá plata
klad možnost nastavení času a teploty
klad automatické vypnutí po uplynutí nastavené doby
klad tichý chod
klad čas 12h. po zapnutí sušičky
příloha
avatar
Silvie Fuksová
Sušička potravin je perfektní. Líbí se mi možnost nastavit teplotu, časovač. Zkoušela jsem sušit i bylinky, což mi umožňuje nastavení teploty na 40 stupňů. Bylinky si zachovaly svou zelenou barvu. Křížaly z jablek jsou luxusní. Za další výhodu považuji hlučnost. Sušička není téměř vůbec slyšitelná.
klad Časovač
klad Nastavení teploty
klad Nízká hlučnost
klad nic mě nenapadá
avatar
Hana
Sušička potravin mě nadchla, vyzkoušela jsem sušení ovoce a to jablek a hrušek. Má velmi jednoduché ovládání a to nastavení času a teploty sušení. Ovoce se dá rozložit na 6 plat což jsem asi usušila 3 kg ovoce. Sušila jsem na 57 stupňů 7 hodin. Ovoce je voňavé a měkké. Všem nám chutná.
klad jednoduchost ovládání
klad velikost plat
klad tichý chod
klad vše ok
příloha příloha příloha
avatar
Jarka
Susicka je velka, prostorna, lze použít jen tolik plat, kolik potrebujete. Zatim se s ni seznamuji, jeste neumim vychytat vsechny casy, ale snad se to casem podda. Trochu me mate rozpeti casu, protože nepoznam, pri jakem mnozstvi mam kolik naridit. To by v navodu mohlo byt lepe popsane. Nikdy jsem susicku nemela, hlučnost neumim posoudit. Susila jsem svestky a merunky, chce to zkouset a vychytat :-)
klad Vyšší počet susicich plat
klad Obdelnikovy tvar
klad Zvukový signal pri prepinani casu a teplot, kdyby bylo bez, bylo by ovladani lepsi
klad V navodu casove rozpeti, ale chybi kolik casu pro urcitpu gramaz, nebo tvar Pro novacka matouci
avatar
Marie
Sušička ovoce a potravin G21 Paradiso Big je v průhledném provedení, díky kterému vidím stav potravin které suším. Velikost mi vyhovuje a také vzdušná sušící plata s nastavitelnou výškou (dají se sušit i větší kousky potravin). Oceňuji nastavení teploty a digitální časovač. Hlučnost rozumná, čekala jsem že bude tišší. Velmi kvalitní výrobek za příznivou cenu. Jsem velmi spokojená a doporučuji.
klad časovač a nastavení teploty
klad rovnoměrné sušení
klad velká plocha plat
klad čekala jsem tišší chod
avatar
Hana
Sušička potravin G21 Paradiso Big obdelníkového tvaru mě velmi překvapila svým výkonem, zatím zkouším nižší počet platíček a jen ovoce, ale určitě se pustím do hub a masa. Sušička je tichá, výkonná, automatické vypnutí, lehká obsluha a prostorná. Vřele doporučuji.
klad časovač, volič teploty, automatické vypnutí
klad obdélnikové provedení sušičky je na prostor úspornější, než kruhové
klad dobrý výkon
klad tichost při sušení,kvalita roštů
klad trochu křehké zpracování
příloha
avatar
Eva
Krásná prostorná sušička. Jednoduché ovládání s možností časovače kdy nemusíte hlídat čas a po uplynutí nastaveného času se sama vypne. Tichost sušičky Vás nebude rušit ani v noci. Je to moje první sušička,vyzkoušeno na sušeném mase a jablku. Velikost a množství plat je dostačující. Výborné je nepřilnavost plat,kdy jde sušený výrobek krásně sundat.
klad časovač
klad množství a velikost plat
klad nepřilnavost plat
klad nic
avatar
Pavlína
Tato sušička je naprosto úžasná.Velikostně výborná a úprava plat za pomocí otočení je také skvělá.To ,že nejnižší teplotní hodnota je od 40 stupňů je taky super.Časovač není co dodat .Opravdu hodně se mi toho tam vejde a vše se usuší poměrně rychle.Co bylo psáno v návodu mě celkem zarazilo,že budu např. jablka sušit 5h,ale já je měla za 3h suché a to jsem měla teplotu nastavenou jak má.Sušička je úžasně tichá.Ani v noci mě nebudila a to máme otevřené dveře z ložnice směr kuchyně( jsem člověk co ho vzbudí pomalu špendlík).Vzhledově je hezká. mohla by být z více kvalitního materiálu ve spodní části kde jde vzduch je ten plast takový zubatý,ale nijak mi to nevadí.
klad Tichá
klad Prostorná
klad Změna výšky plat
klad Rychle suší
klad Časovač
klad Změna teploty
klad nejde vypnout zvuk při mačkání tlačítek
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel