Toužíte po přístroji, který uvaří a poté se sám umyje? Pořiďte si v našem testování Blender G21 Comfort s exkluzivní slevou

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
10. 6. 2022

Blender G21 Comfort Graphite Black


Skvělý pomocník pro každý den. Mixér sám připraví lahodné smoothie, mandlové mléko, polévky, džusy i dipy, pesta a mnoho dalších skvělých pokrmů, se kterými některé mixéry mohou mít problém. 9 programů vám usnadní práci a výsledek je vždy perfektní. Velkou předností je samočištění a sterilizace produktu. Stačí naplnit nádržku s vodou a mixér se o vše sám postará. Za zmínku také stojí odložený start, díky kterému budete mít vždy svůj pokrm co nejčerstvější. S výčtem dalších výhod bychom mohli pokračovat, ale lepší bude, když se o nich přesvědčíte sami.  G21 Comfort si zamilujete

Unikátní a všestranný

Díky své samostatnosti je výjimečný. Druhý takový přístroj na trhu nenajdete. Po každé činnosti se totiž sám umyje a vyčistí, takže se o něj vůbec nemusíte starat. Naservíruje vám jídlo nebo pití a pak se uklidí, zatímco vy snídáte, obědváte nebo vyrazíte na výlet. Po návratu vás na kuchyňské lince čeká opět připraven k použití. Blender G21 Comfort má 9 programů, takže jediným nákupem získáte hned několik kuchyňských pomocníků v jednom. Výrobník rostlinného mléka, polévkovar, výrobník omáček nebo džusů i mixér na smoothie. Ale připravovat v něm toho můžete mnohem víc.

Programy s vařením

  • Rychlá polévka nebo omáčka – vložíte suroviny, mixér ze své nádržky doplní vodu, začne vařit a mixovat. Vyberte si množství podle počtu osob (0,3–0,6 l) a za 10 minut je polévka na stole.
  • Hustý horký nápoj – vyzkoušejte báječné sojové mléko s datlemi. Volit můžete od 0,3 až do 1 litru a příprava trvá maximálně 22 minut.
  • Mandlové mléko – povaří mandle ve vodě (0,3 – 1 l) rozmixuje je a vy máte doma vždy dostatek čerstvého rostlinného mléka. Příprava trvá max. 34 minut.
  • Hustá polévka – vydatná obědová polévka nebo zdravá večeře? Nechejte Comfort 35 minut pracovat, pak se s plnými talíři posaďte a vychutnejte si hotový pokrm, zatímco se blender sám vyčistí a připraví na ranní džus nebo smoothie. Pro výrobu polévky lze zvolit množství vody od 0,6 do 1 litru.
  • Krémy a dipy – pokud vás doteď od zkoušení nových jídel nebo přípravy těch oblíbených odrazovala zdlouhavá a složitá příprava, teď máte vyhráno. Příprava trvá max. 34 minut. Na výrobu dipu lze podle počtu porcí přidat od 0,3 až do 1 litru vody.

Programy za studena

  • Džus – po 4 minutách mixování ovoce nebo zeleniny s vodou máte plné sklenice vitamínů i s dužninou, plnou zdravé vlákniny.
  • Mléčný koktejl – za pouhé dvě minuty vám z mléka a ovoce namixuje nádherně napěněný koktejl

Čištění, sterilizace

  • rychlé vyčištění – pouští se automaticky po každém vaření
  • sterilizace horkou párou – ultimátní očista 

Absolutní komfort při obsluze

Ovládání mixéru a polévkovaru G21 Comfort je skutečně komfortní – jedním tlačítkem potvrdíte zvolenou funkci, o víc se starat nemusíte. Zvolte si požadovaný program, mixér si z vlastního zásobníku vody o objemu 1000 ml sám doplní tekutinu a pustí se do práce. Na jedno kliknutí uvaří i umyje.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Simona N.
avatar
Alenka42
avatar
Hana J.
avatar
Jana S.
avatar
Bara.A
avatar
Simona M.
avatar
Katka S.
avatar
Thi My D.
avatar
Jakub K.
avatar
Misa N.
zobrazit všechny přihlášené