Testeři toužili po přístroji, který uvaří a poté se sám umyje. Pořídili si proto v našem testování Blender G21 Comfort s exkluzivní slevou

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
10x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 19. 6. 2022
do 6. 7. 2022

Blender G21 Comfort Graphite Black


Skvělý pomocník pro každý den. Mixér sám připraví lahodné smoothie, mandlové mléko, polévky, džusy i dipy, pesta a mnoho dalších skvělých pokrmů, se kterými některé mixéry mohou mít problém. 9 programů vám usnadní práci a výsledek je vždy perfektní. Velkou předností je samočištění a sterilizace produktu. Stačí naplnit nádržku s vodou a mixér se o vše sám postará. Za zmínku také stojí odložený start, díky kterému budete mít vždy svůj pokrm co nejčerstvější. S výčtem dalších výhod bychom mohli pokračovat, ale lepší bude, když se o nich přesvědčíte sami.  G21 Comfort si zamilujete

Unikátní a všestranný

Díky své samostatnosti je výjimečný. Druhý takový přístroj na trhu nenajdete. Po každé činnosti se totiž sám umyje a vyčistí, takže se o něj vůbec nemusíte starat. Naservíruje vám jídlo nebo pití a pak se uklidí, zatímco vy snídáte, obědváte nebo vyrazíte na výlet. Po návratu vás na kuchyňské lince čeká opět připraven k použití. Blender G21 Comfort má 9 programů, takže jediným nákupem získáte hned několik kuchyňských pomocníků v jednom. Výrobník rostlinného mléka, polévkovar, výrobník omáček nebo džusů i mixér na smoothie. Ale připravovat v něm toho můžete mnohem víc.

Programy s vařením

  • Rychlá polévka nebo omáčka – vložíte suroviny, mixér ze své nádržky doplní vodu, začne vařit a mixovat. Vyberte si množství podle počtu osob (0,3–0,6 l) a za 10 minut je polévka na stole.
  • Hustý horký nápoj – vyzkoušejte báječné sojové mléko s datlemi. Volit můžete od 0,3 až do 1 litru a příprava trvá maximálně 22 minut.
  • Mandlové mléko – povaří mandle ve vodě (0,3 – 1 l) rozmixuje je a vy máte doma vždy dostatek čerstvého rostlinného mléka. Příprava trvá max. 34 minut.
  • Hustá polévka – vydatná obědová polévka nebo zdravá večeře? Nechejte Comfort 35 minut pracovat, pak se s plnými talíři posaďte a vychutnejte si hotový pokrm, zatímco se blender sám vyčistí a připraví na ranní džus nebo smoothie. Pro výrobu polévky lze zvolit množství vody od 0,6 do 1 litru.
  • Krémy a dipy – pokud vás doteď od zkoušení nových jídel nebo přípravy těch oblíbených odrazovala zdlouhavá a složitá příprava, teď máte vyhráno. Příprava trvá max. 34 minut. Na výrobu dipu lze podle počtu porcí přidat od 0,3 až do 1 litru vody.

Programy za studena

  • Džus – po 4 minutách mixování ovoce nebo zeleniny s vodou máte plné sklenice vitamínů i s dužninou, plnou zdravé vlákniny.
  • Mléčný koktejl – za pouhé dvě minuty vám z mléka a ovoce namixuje nádherně napěněný koktejl

Čištění, sterilizace

  • rychlé vyčištění – pouští se automaticky po každém vaření
  • sterilizace horkou párou – ultimátní očista 

Absolutní komfort při obsluze

Ovládání mixéru a polévkovaru G21 Comfort je skutečně komfortní – jedním tlačítkem potvrdíte zvolenou funkci, o víc se starat nemusíte. Zvolte si požadovaný program, mixér si z vlastního zásobníku vody o objemu 1000 ml sám doplní tekutinu a pustí se do práce. Na jedno kliknutí uvaří i umyje.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
16
avatar
Bella
S výrobkem jsem velmi spokojen. šetří mi čas Ale když můžete, je snadné se cítit sytí. Za pouhých 30 minut můžete jíst nebo pít své oblíbené ořechy. plné pohodlí. Moji přátelé v mém okolí jsou velmi spokojeni.Když jsem je představil. Děkujeme, že jste to za nás vyřešili Tran
klad Lepší už to být nemůže :)
klad Snadno čistí
klad Rychlost
klad Nic
příloha
avatar
Barbora
Skvělý pomocník v kuchyni. Umí dokonale hladké smoothie, výborné ořechové mléko, ale naprosto top je funkce samočištění! Zkoušela jsem i polévku a těším se na chladnější počasí, kdy to využiji na maximum. Je jednoduchý na ovládání <3 Rozhodně doporučuji.
klad jednoduché ovládání
klad kvalita provedení i design
klad samočištění
klad nejsou
avatar
Erika
Blender G21 Comfort - luxusní přístroj. ALE - je určen pro prostornou kuchyňskou linku, ne do klasické panelákové kuchyně, protože je hodně těžký na uklízení. Max může stát na kraji linky, dobře lze vzadu plnit potřebnou vodou a ta tíha způsobí, že nelze převrhnout. Na druhou stranu, když si na přístroj jeden zvykne, klidně je použitelný i několikrát denně. Vzhledově příjemný, obsluha po důkladném prostudování návodu a pokusech naslepo opravdu intuitivní. Vůbec by mi nevadily české názvy na přístroji. Jogurt s jakýmkoli ovocem je vynikající, i ostatní nápoje. Největší nedostatek vidím v návodu. Pominu-li, že za ty peníze je i překlad s chybami, je manuál hodně nedostatečný, málo podrobný a i s malým počtem receptů, obzvláště na polévku je to nulové. Výborná "věc" to omývání a sterilizace. Je dobře zkontrolovat i víčko, občas není umyté. Jsem spokojená, ale ten návod mi hned na začátku vzal chuť hned začít... Jsem ze starší generace, takže jsem musela překonat velký respekt a povedlo se
klad elegantní vzhled
klad víceúčelový přístroj
klad samočištění - vůbec nepřijdu do styku s ostrými noži
klad sterilizace
klad volitelné otáčky
klad časový odklad
klad je hodně těžký
klad zcela nedostatečný manuál
avatar
Simona
Přístroj Blander G21 je skvělý, vše je rychle udělané a téměř bez práce - SÁM SE UMYJE ! Polévky jsou skvělé - stačí dát veškeré ingredience a pak jen zvolit program a nastavit množství vody, které si sám do mixovací nádoby připustí. U dělání mléka musí člověk vychytat poměr surovin a vody ale za mne též super !
klad Samočištění
klad Rychlá příprava
klad vzhled super
klad mohlo by být více v návodu popsané jak jednotlivé funkce pracují a jak je využít
avatar
Alena
Krásný mixér, který se hodí do každé kuchyně. Velmi jednoduché ovládání. Každé ráno si chystáme mléčný koktejl, který je hotový během dvou minut. Květáková polévka byla hotová během cca půl hodiny. Je to velmi praktický pomocník, ušetří spoustu času v kuchyni. Naprosto dokonalý je pak systém samočištění.
klad praktický
klad rychlý
klad hezký design
klad bezpečný
klad jednoduchý
klad ocenila bych více receptů do začátku, než se naučím s přístrojem pracovat
avatar
Katka
V manuálu mně chyběl přesnější popis jednotlivých funkcí, ale je tady pár receptů. Podle výsledku těchto zkušebních receptů se dá odhadnout, co to bude dělat s jinými ingrediencemi. Zkoušela jsem pesto, ale na tento přístroj je to dost husté a musela jsem to z nádobky vyndávat ručně, což je nepraktické vzhledem k tomu, že nejde rozdělat mixovací nádržka.
klad poměrně tichý
klad sám se umyje hned po programu
klad jde vysterilizovat
klad přednastavené programy
klad špatně se přesunuje
klad cena
klad chybí přesnější popis funkcí
avatar
Radmila
Dobře ovladatelný, vzhledově atraktivní, bezpečný a kvalitní přístroj pro jednotlivce i rodinu. Důkladně se sám vypláchne díky nádobě na vodu a je poměrně tichý. V menší kuchyni zabere hodně místa. Při přenášení je těžký. Chybí rukojeť, za kterou by se výrobek jednoduše a bezpečně přenesl na jiné místo.
klad snadné použití
klad stabilita
klad design
klad výkon
klad důkladné samočištění
klad pevné a kvalitní nože
klad dobře ovladatelný display
klad hmotnost
klad chybí rukojeť na přenášení
klad zabírá dost místa
příloha příloha příloha
avatar
Jakub
Naprosto boží! Úplně nejvíc mě baví, jak je člověk schopný rychle připravit zdravou polívku nebo omáčku k masu. Během toho co už jím rychle připravené jídlo se přístroj sám vyčistí a po jídle jen vyleju vodu, utřu víčko a mám hotovo. Vaření omáček jsem nesnášel, nyní si jí dělám snad ke všemu.
klad Automatické čistění
klad Možnost úprav rychlostí a typů mixování
klad Rychlost přípravy pokrmu
klad Mixuje a zároveň uvaří
klad Návod k produktu je nedostatečný, nejsou popsány všechny programy, člověk si to musí otestovat sám
klad Jakmile si jednou zobrazím ovládání množství vody, nedostanu se k zobrazení času danného programu
klad Chybí program, který by počítal s tím, že chci místo vody použít vývar
avatar
Věra
Blender G21 Comfort je úžasný. Uvařit polévku je hračka a nemusím u toho stát u sporáku. Stačí jen přidat zeleninu, koření a vodu a spustit program. Vyzkoušela jsem několik receptů a vždy je výsledek perfektní. Moc se mi líbí, že se mixér sám umyje a sterilizuje. Jsem s ním velmi spokojená.
klad Sám se čistí a sterilizuje
klad Snadné ovládání
klad Skleněná nádoba
klad Vždy je připraven na další použití
klad Nic mě nenapadá
avatar
Romana
Z Blendru jsem trochu rozpačitá. Co musím podtrhnout a ocenit je desing přístroje. Je velmi pěkný, jednoduchý, kompaktní a praktický. První spuštění a spuštění programu sterizace proběhla bez problémů. Jen bych ocenila lepší manuál k použití s lepším vysvětlení ovládání. Z počátku se toto člověk učí metodou pokus omyl a překvapením, co přístroj přesně udělá a bude reagovat. Také bych ocenila větší přílohu s recepty. Co mě na přístroji zarazilo, bylo to, když jsem se pokusila udělat hustý polévkové krém. Můj pokus dopadl tak, že suroviny přístroj rozemlel, doplnil si sám vodu a směs promichal a vypustil do nádoby na hotovou polévku. Toto se opakovalo i při druhém pokusu. Nevím, kde nastala chyba, ale další pokus se uzz mě strany nekonal. Proces samočištění, je praktická záležitost, jen člověk musí být připraven na to, že je třeba mixovaci mísu, ještě trochu dočistit papírovou utěrkou.
klad Elegantní deisign
klad Kompaktnost
klad Relativně tichý chod
klad Perfektní přidává Milkshaku
klad Snadná údržba
klad Snadné čištění po použití.
klad Nemožnost přerušit program a přidat Ingredience vše se musí udělat v jednom kroku.
klad Někdy si program dělá to co chce
klad Dřívější ukončení programu z neznámého duvodz
klad Nehodí se do malé kuchyně.
klad Nemožnost upravit program během chodu.
avatar
Thi My
Pokud milujete rostlinna mleka, tento stroj je na nej perfektni. Rychle a bey prace si doprejete sklenici kvalitniho mleka a po skonceni se i sam umyje, co vic si prat. Kazde rano hodim orechy, zapnu a po vycisteni zubu a prevleceni maji deti cerstvy hrnek orechoveho mleka, ktere miluji.
klad jednoduche pouziti
klad sam se umyje
klad nic
avatar
Ivana
Koupila jsem si Blander G21 Graphite Black jelikož jsem si chtěla ušetřit čas a vychutnat i super nápoje. Produkt přišel hezky zabalen, že i když jej nechcete mít stále na stole, tak jde zpátky pěkně uložit. Hned jsem vyzkoušel juice i mandlové mléko. Po dokončení se stroj ihned spustil a sám se vyčistil, což je super. Nemusíte trávit čas rozebírání a čištěníˇ. Už se těším na dalši věci, které dovede ?? je tam i manuál s recepty
klad Samočištění
klad Lahodné nápoje
klad Recepty
klad Zatím jsem na nic nepřišla
příloha příloha příloha
avatar
Zdenka
Nejen že krásné vypadá,ale je to i skvělý pomocník v domácnosti.Nejdříve jsem se bála ho použít,ale jde jen o to se nebát nové věci.Je bezvadné vložit suroviny na polévku a než prostřu stůl,je uvařena.Supet je , že se vlastně i sám umyje a ráno si mohu udělat mandlové mléko.Ovladani je opravdu jednoduché.Velká spokojenost.
klad Jednoduché ovládání
klad Rychlost vaření
klad Sám se uklidí
klad Na přenášení těžký
avatar
Barbora
Najprv som mala obavu z použitia tohoto mixéra, pretože uživateľska príručka bola dosť rozsiahla ale niektoré informácie tam chýbali, k jednotlivým programom. Avšak po prvom vyskúšaní programov Juice a Quick Soup som bola očarená a mixér odvtedy využívam snáď každý deň. Juice urobí za 4 minútky a fakt vďaka programu samočistenia sa s ničím iným nemusím zaoberať iba vypiť svoj jucie/zjesť polievku a nie stráviť ďalšie minúty čistením. Suroviny som si namixovala podľa svojej predstavlivosti, po hornú hranicu ako je v nádobe vyznačené a super. Dokonca aj mojej sestre sa tak páči, že ho používame obe. Veľmi dobrá kúpa a teraz na leto v čase toľkého ovocia to bude jedna báseň.
klad Samočistení
klad Rýchlosť
klad Jednoduchosť
klad Chýbajú inštrukcie v návode k niektým programom
příloha příloha příloha
avatar
Simona
Výrobek je velice kvalitně proveden, v návodu je vše velmi hezky popsané a není tedy těžké přístroj ovládat. Přístroj se po použití sám vyčistí, což také beru jako velké plus. Umí udělat mandlové mléko, džusy, ale i polévky a ovesné i rýžové kaše. S přístrojem jsem velmi spokojená, jediné, co mi trochu vadí je délka šňůry. Blender musí být blízko zásuvky, protože kabel měří ani ne 1 m. Také mě trochu mrzí, že na internetu nejsou zatím žádné recepty, člověk tedy musí zkoušet dokud nenajde ten správný poměr pro daný pokrm.
klad Design
klad Samočištění
klad Krátká šňůra (musí být blízko zásuvky)
klad Na internetu jsem zatím nenašla žádné recepty
příloha
avatar
Markéta
Blender má velkou výhodu, že je schopný se samo vyčistit, proces čištění netrvá dlouho a je kvalitní. Designově je produkt hezký, za mě škoda, že není ve více barevných dispozici. Ovládání mixerů je velmi jednoduché přes tlačítka. Příprava smoothie proběhla, rychle a snadně.
klad rychlá orientace
klad kvalitní výsledek
klad váha
klad poměrně vysoká cena