Vlasy jako ze salonu? Testerky právě zkouší permanentní barvy na vlasy Syoss

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
5. 6. 2022

Syoss barvy na vlasy

S barvami na vlasy Syoss získáte zářivý barevný výsledek s dlouhotrvající intenzitou. Koncentrované barevné pigmenty pronikají hluboko do vlasových vláken a vy se tak můžete těšit z intenzivní barvy až na 10 týdnů a profesionálního krytí šedin. Syoss barvy na vlasy zároveň zlepšují viditelnou kvalitu* vlasů a zmírňují jejich lámavost až o 80 %* díky profesionálnímu systému proti poškození vlasů, který kombinuje technologii SalonPlex a keratin. Technologie SalonPlex obnovuje poškozené vlasové vazby a regeneruje vlasy zevnitř, receptura s keratinem obaluje vlasovou kutikulu pro hladký a posílený povrch vlasových vláken.   

*v porovnání s neošetřenými vlasy, v závislosti na odstínu.

Otestujte barvy na vlasy Syoss v jednom z pěti odstínů:

  • 13-5 Platinový zesvětlovač pro křišťálovou blond bez žlutých tónů a zesvětlení až o 9 odstínů, vhodný pro středně plavé až světle hnědé vlasy.
  • 10-55 Ultra platinová blond pro chladnou blond bez žlutých tónů a zesvětlení až o 4 odstíny, vhodný pro extra světlé až středně plavé vlasy.
  • 1-4 Modročerný vhodný pro extra světlé až středně plavé vlasy.
  • 3-1 Tmavě hnědý vhodný pro je vhodný pro středně hnědé až černohnědé vlasy.
  • 5-72 Pompeian Red, odstín temperamentní červené inspirovaný Pantone a nejnovějšími barevnými trendy, vhodný pro tmavě plavé až středně hnědé vlasy.Více informací o permanentních barvách na vlasy Syoss najdete TADY.


Vybrané testerky

avatar
Jitka Procházková P.
avatar
Michaela V.
avatar
Veronika Č.
avatar
Flatanovska A.
avatar
Lucie N.
avatar
Barbara S.
avatar
Markéta V.
avatar
Vera M.
avatar
Alena J.
avatar
Viktoriia S.
zobrazit všechny přihlášené