Otestovaly jsme Pero STABILO EASYoriginal. Jak se vám pero líbilo?

image
otestováno
Počet recenzí
58
jak jste hodnotily
5
55x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 5. 2015
do 1. 1. 1970

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje dvacet pět z vás, které se přihlásí po testovací výzvě a napíší nám, jestli chtějí pero pro praváka či leváka a zároveň nezískaly pero v testování, které proběhlo minulý rok.

Pero STABILO EASYoriginal je vhodné pro prvňáčky, tudíž je potřeba ve svém profilu mít vyplněno, že máte dítě (děti), pohlaví a rok narození. Na základě těchto údajů se bude kontrolovat, jestli vaše dítě je ve věku 6 či 7 let. Testerky, které tyto údaje nebudou mít vyplněny a nebudou mít dítě v tomto věku, budou z testování vyřazeny.

Vyhraje prvních dvacet přihlášených testerek praváků a prvních pět testerek leváků. Testujeme v pondělí 4. května mezi 9:30 a 10 hodin. [*] [*] [*]

 

Zakřivené ergonomické pero STABILO EASYoriginal je moderní alternativou klasického pera, které vyvinuli přední pedagogové a odborníci na grafomotoriku. Zejména školáci si pochvalují, jak se díky příjemné úchopové zóně s vyznačenými prohlubněmi na prsty přirozeně drží. Obzvlášť tak vyhovuje potřebám především levorukých dětí, které mají s psaním obvykle potíže. Na rozdíl od praváků totiž prvňáček, který poprvé vezme psací potřebu do levé ruky, si sám při psaní zaclání nebo si text vlastní rukou rovnou rozmaže.

S ergonomickým perem STABILO EASYoriginal se mu ale nic takového nemůže stát. Inkoust se nanáší přes kuličku z jinak velmi pevně uzavřené náplní, takže papír zůstane bez skvrn a kaněk. Díky ergonomicky tvarovanému peru se školáčci už od počátku vyvarují křečovitému držení a jejich písmo bude uvolněnější a plynulejší.

Pro malé školáky je výhodou i velmi snadná výměna náplně. S každou novou náplní přichází i nový hrot a proto nehrozí žádná inkoustová pohroma.

Výhodou je i speciální varianta pro praváky a leváky.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
58
avatar
Adéla
klad Výborné a krásné pero. Na první pohled zaujalo barevní provedení. Pero se krásně a pevně drží v dětské ručičce - perfektní nácvik na první třídu. Příjemné na omak z neklouzavého materiálu. Můžeme všem jen a jen doporučit.
avatar
Ludmila
avatar
Jana
klad Synovi se pero velmi pohodlně drží, oceňuji, že úchopová zóna je z neklouzavého materiálu, což umožňuje malým dětem snažší práci při psaní. Líbí se mi, že u pera jsou přiložené 3 náplně - síla 0,5 mm. Přijdou mi dost "tlusté", možná příště zkusím dokoupit tenčí, aby písmo bylo úpravnější. Jinak nemám výhrady.
avatar
Věra
avatar
Věra
klad Moc krásně se s perem píše. I já si ho tajně půjčuji :-) Bezvadně se drží, má perfektně vykrojený tvar pro správné držení. Je velice příjemné na omak a má krásnou barvičku. Oceňuji pěkné balení + náhradní náplň. DOPORUČUJEME
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Pero STABILO EASYoriginal se skvěle drží v dětských ručkách díky důmyslně vyrobeným prohlubním. Na první pohled upoutá pozornost svým velmi pěkným a zajímavým designem. Synovi i mně se velmi líbí barva pera (máme zelené). Velmi dobře se s ním píše. Toto pero se synem doporučujeme.
klad
avatar
Nela
avatar
Bohumila
klad K testování pro kluka jsme obdrželi limetkově-zelené pero společně se 3 náplněmi.Úchopová zóna pera nenásilně nabádá pisatele ke správnému držení a to na peru zvláště oceňuji. Pro rodiče leváků je jistě velkým přínosem vybrat si k dvou variant - a to dle toho, kterou ruku pisatel k psaní používá. Výměna náplně je jednoduchá. Synovi se s perem psalo dobře.
klad Aktuálně nemám pro našeho předškoláka ještě nachystaný penál, který si s sebou ponese do školy. Nicméně používáme celkem zachovalý penál po mně a co mne nepotěšilo je fakt, že ani do nejširší přihrádky nejde pero vložit. Budu samozřejmě ráda, když se mi tento fakt podaří s novým penálem vyvrátit.
avatar
Tomas
klad Pero STABILO dorazilo k otestování. Testování proběhlo ihned. Dorazilo v zelené barvě. Velice pěně tvarované a příjemné do ruky. Mnohem lepší než obyčejné pero. Při testování krásně padlo do dětské ručky a velice pěkně se psalo na papír. Celkový dojem a hodnocení nejlepší. Díky
avatar
Michaela
avatar
Květa
klad Pero STABILO nám přišlo v zelené barvě.Syn z něj byl nadšený,protože zelená barva je jeho oblíbená a hned si ho rozbalil a musel si ho hned vyzkoušet.Musím uznat,že s tímto perem se mu píše mnohem lépe než s tím které doposud používal.Mnohem lépe se mu drží a zdá se mi,že jeho písmo je mnohem úhlednější,než s jiným perem.Je super,že v balení jsou i náhradní náplně.Určitě toto pero doporučujeme,je vážně skvělé,a moc děkujeme za možnost testování :)
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Renáta
klad Pero STABILO EASY nám přišlo v příjemné zelené barvě, už na první pohled zaujalo svým ergonomickým tvarem. Syn pero okamžitě vyzkoušel a myslím, že u něho už zůstaneme, drží ho opravdu vzorově. Myslím, že toto pero splňuje všechny předpoklady k tomu, aby se stalo součástí školní výbavy prvňáčků.
avatar
Eva
klad
klad S perem jsme velmi spokojeni, tedy resp.dcera. Nejvíc upřednostňuje ergonomický tvar. Velmi dobře se drží a i nádherně píše.
klad Díky peru by psala pořád i doma. Stále se ptá, jestli nepotřebuji něco napsat.
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Helena
avatar
Jan
Zobrazit více recenzí