Testovaly jste PEUGEOT 2008, pohledné SUV nejen do města

image
otestováno
Počet recenzí
1
jak jste hodnotily
5
1x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 9. 2018
do 30. 9. 2018

Peugeot 2008 patří v Evropě mezi nejprodávanější SUV. Design omlazeného modelu Peugeot 2008 je posílen širšími blatníky, vertikální přední maskou, světly ve tvaru drápů a ochrannými prvky pod karoserií. Stylová „dvatisíceosmička“ se nabízí v devíti odstínech včetně nové červené barvy Ultimate a smaragdové Crystal.

Peugeot 2008 je vybaven novými technologiemi, včetně systému i-Cockpit, který umožňuje intuitivní a bezpečné řízení. Peugeot 2008 je nově vybaven funkcí, která umožňuje praktické zrcadlení obsahu smartphonu na dotykovém displeji vozu. Peugeot 2008 je jako dělaný do města, velmi snadno se řídí a je v uličkách velmi obratný.

Naše redakce testuje konkrétně model Peugeot 2008 ve výbavě GT line ve zmíněné, nové, červené barvě Ultimate s benzinovým motorem 1.2 Pure Tech s výkonem 130 koní a s automatickou převodovkou. Paket GT line se bude jistě líbit sportovně založeným řidičkám: stříbrné kovové prahy, pedály a červené prošití kůže působí až závoďácky.  Když nás v modelu Peugeot 2008 kdekoliv potkáte, neváhejte nás zastavit. Budeme rády, když se na „dvatisíceosmičku“ detailně podíváte i vy nebo nám alespoň zamávejte. :-)

 

A jak jsme s ním byly spokojené?

Recenzi od naší Páji si můžete přečíst TADY. A pokud máte sama s Peugeotem 2008 zkušenost, napište nám ji do hodnocení pod článkem.  :-)

Blog se zkušenostmi testerky Šárky si můžete přečíst TADY.

Hodnocení
1
avatar
Petra
klad Jako vášnivá a mnohaletá řidička se o nové technologie a moderní vymoženosti u aut zajímám. Peugeot je "naše" značka. Tento typ má ve výbavě některé unikátní kousky, které činí jízdu nejen pohodlnou, ale hlavně bezpečnou. Příjemné jsou také maličkosti typu zobrazení mobilního telefonu na přístrojovém displeji a podobně.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel