Pomohl testerkám doplněk stravy Mobivenal micro s pocitem těžkých nohou a dalšími problémy? Dozvíte se v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
96
jak jste hodnotily
5
55x
4
29x
3
9x
2
1
3x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 10. 3. 2020
do 19. 4. 2020

Mobivenal Micro

Mobivenal Micro je prostředek s obsahem flavonoidů (diosmin a hesperidin) a aescinu. Aescin napomáhá snižovat pocit těžkých nohou a podporuje cirkulaci krve v drobných cévách. Přípravek je vhodný pro lidi se sedavým zaměstnáním, při dlouhém stání a při chození a cestování.


Proč Mobivenal?

  • Hlavními složkami doplňků stravy MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple je diosmin (450 mg) a hesperidin (50 mg).

  • Diosmin i hesperidin jsou přírodního původu a patří do skupiny flavonoidů.

  • Obě látky jsou v přípravku obsaženy v mikronizované formě, která zvyšuje rozpustnost a vstřebatelnost látek v organismu.

  • MOBIVENAL micro je navíc obohacen o aescin (extrakt z Kaštanu koňského) napomáhající při pocitu těžkých nohou a podporující dobrou cirkulaci krve v drobných cévách. 

Mobivenal Micro


Hodnocení
96
avatar
Jana
Mobivenal mi pomáhá na bolavá lýtka (začínající křečové žíly), výhodou je, že tento pomocník je dostupný i bez lékařského předpisu. Účinek nastupuje poměrně rychle, dříve jsem užívala pravidelně, nyní jen nárazově cca týden (pokud se nohy ozvou) a do 2 dnů užívání už je po bolesti. S jeho účinky je spokojená i maminka, která má křečové žíly již nějakou dobu.
klad rychlý účinek
klad bez lékařského předpisu
klad žádné
avatar
Alena
Tím že celý den stojím na nohou tak musím říct že za mne super nohy přestaly bolet a cítím se mnohem lépe. Otoky a křeče odezněly a zvládám celou šichtu bez bolesti. Nikdy bych nemyslela že bubu užívat nějaké vitavitamny na podporu ke týhle jsou opravdu super. Po noční klidu usínám bez bolesti a kreci a to je pro mne dulezite
klad Dávkování
klad Cena
avatar
HANA
Ahojky,vybrala jsem první platíčko MOBIVENALU,a musím potvrdit,že funguje .Sice mě občas ještě nohy zabolí,ale už jen mírně.Oproti tomu,jaké jsem měla bolesti se to nedá srovnat.Děkuji za nabídku vyzkoušení a určitě si ještě další balení zakoupím a bude po trápení.Takže velká spokojenost.
klad Vynikající
klad žádný
avatar
Dagmar
Mám za sebou 14 dní užívání Mobinal Micro a jsem nadmíru spokojena. Je znát rozdíl na mých nohách. Přes den i na konci dne nebolí, nejsou nateklé, večer najdu i kotníky :-). Líbí se mi i složení, více na přírodní bázi než čistá chemie. Po vybrání balení ráda zakoupím další.
klad balení
klad složení
klad účinnost
klad nejsou
avatar
Jitka
Mobivenal Micro mě překvapil jak skvěle účinkuje. Nohy mě po dlouhé době skoro přestali bolet i křečové žíly se neozivaji a taky už nemám oteklé kotníky. Chodila jsem ze začátku více čůrat, teď už je to dobré. Začínající hemeroidy se vytratily a konečník už nepálí a nebolí.
klad Účinnost přípravku
klad Otoky zmizely
klad Nohy nebolí
klad Trochu větší tablety na polykání
avatar
Marie
Moje zaměstnání je sedavé a často cítím těžké nohy, proto jsem byla zvědavá na účinky Mobivenalu. Od 30 let mě také trápí křečřvé žíly a hemoroidy. Tablety jsem začala brát podle návodu a musím uznat, že už po několika dnech jsem cítila lehkost v nohou a nenatékaly mě.Věřím, že nude i dobrým pomocníkem v boji s křečovými žilami.
klad lehké nohy
klad nic
avatar
Marta
Tablety jsou poměrně velké, ale s jejich polykáním jsem neměla problém. Beru je cca 14 dnů, jelikož je nestandartní situace domácí karantény, nemohu je posoudit v plném zápřahu, kdy denně sportujeme a naběháme kilometry venku. Určitě jsem zaznamenala "vedlejší" efekt, kdy mi opakovaně praskala žilka na dlani, tak to přestalo.
klad snadné polykaní
klad tvar tablety
klad nic
avatar
MVDr. Lucie
Přípravek Mobivenal Micro jsem testovala velice ráda, protože se během dne vůbec nezastavím. Často jsem trpěla pocitem těžkých nohou a už týden po používání přípravku jsem mohla říct, že pocit zmizel. takže určitě v užívání budu pokračovat i po dobrání testovacího balení. doporučuji.
klad účinný
klad vyšší cena přípravku
avatar
Kamila
Řekla bych, že nevidím žádné zlepšení mých zdravotních problémů. Třeba po delším používání léky pomohu. Určitě si je koupím a budu pokračovat v užívání dalších balení. Jsem zvědavá,zda pomohou vyřešit zdravotní problémy. Cena v lékárně se zdá přijatelná.
klad Dávkování
klad Velikost tablet
avatar
Lenka
Mobivenal Micro mám poprvé, byla jsem zvědavá na jeho účinky hlavně při pocitu těžkých a oteklých nohou, kdy mám i vystouplé žily pod koleny a nohy bolí. Po týdnu jsem měla pocit viditelného zlepšení, hlavně po celodenním běhání v práci. Chodidla jsem neměla jako dva bochníky chleba, i když nateklé trochu byly, ale rozdíl rapidní. Další pozitivum, přestalo mi během spánku tkz.rvát v lýtkách a i křeče ustupují. Pro mne jednoznačně skvělý výrobek, který doporučuji všem. Informovala jsem se, může se užívat i dlouhodobě, což je skvělé a v neposlední řadě se jedná o přírodní produkt. Takže samá pozitiva
klad Rychlý nástup účinku
klad Přírodní produkt
klad Dá se užívat dlouhodobě
klad Nic mne nenapadá
avatar
Renata
Po 15. dnech užívání doplňku mobivenal pozoruji zlepšení zejména v oblasti dolních končetin. Zdají se lépe prokrvené, nemám pocit těžkých nohou. Také se mi zdá, že se mi méně dělají modřiny a praskají drobné žilky, což je můj velký problém. Obecně se zdají žíly pevnější, pružnější. V oblasti konečníku také pozoruji určité zlepšení a předpokládám, že s využítím celé dávky bude lepší stav ještě patrnější. Výrobek splnil má očekávání.
klad účinek
klad ne
avatar
Alena
Snížil se mi pocit těžkých nohou, nepocitovala jsem tlak v místě křečových žil, nebyla kůže tak napnutá, vyhovuje mi braní jen 1x1 denně, řekla bych že mobivenal Micro je srovnatelný s detralexem.Přípravek je vhodný pro lidi se sedavým zaměstnáním, při dlouhém stání což se mi potvrdilo , škoda , že jsem zatím nevyzkoušela při zátěži--jízda na kole. Hemerodidy se také zatéhly. Takže doporučuji, vhodné složení i cena.
příloha
klad praktické braní 1x
klad nic
avatar
Jaroslava
Dorý den, děkuji, že mohu testovat Mobivenal micro. V naší rodině se onemocnění k křečových žil vyskytuje už v několikáté generaci. Vyzkoušeli jsme několik potravinových doplňků i Ascorutin, někdy některý trošku od těžkých nohou ulevil, ale po nějaké době se potíže znovu objevily. Proto jsem zvědavá na Mobivenal micro. Začala jsem ho brát podle návodu, ale zatím je to krátká doba, aby byly vidět výsledky. Pokud by mi od mých potíží ulevil, určitě bych si ho kupovala.
klad veké balení, příjemné je 20 % zdarma
klad nic
avatar
Renata
Dobrý den, jsem mile překvapená tímto doplňkem stravy. Mám problém na nohou s křečovými žilkami a následně malými modřinkami kolem žilek, které občas praskají. Po užívání tohoto doplňku stravy jsou mé nohy bez modřin. Užívám ho cca 12 dní. Určitě ho budu užívat dál.
klad pomohl s modřinami
klad velké pilulky
avatar
Alena
Brzy doberu první balení a pozoruji vymizení bolesti v nohách, zmizely ranní křeče, a po dobu užívání mi nepraskla žádná žilka ( na praskání žilek jsem poslední dobou dost trpěla). Mobivenal Micro doporučuji. Někomu může být na obtíž větší velikost tablety k polknutí, ale případně se dá rozpůlit.
klad účinkuje
klad ústup bolesti a křečí nohou
klad pro někoho může být nevýhodou velikost tablety
avatar
Olga
Tento doplněk stravy Mobivenal Micro mi moc pomohl. Moje zaměstnání je sadavé, takže mám celý den pocit těžkých nohou a navíc mi i otékají. Po užívání jsem asi po týdnu cítila změnu, kdy mě nohy přestali bolet a pnutí a natékání se podstatně zmírnili. Na přípravku oceňuji jednoduché užívání, pouze 1 tabletu denně, velké balení, které vydrží a je za dobrou cenu. Určitě doporučuji každému, kdo má problémy s cévními problémy, já budu v užívání pokračovat i nadále.
klad účinky
klad přírodní složení
klad dobrá cena
klad velké balení
klad -------------
avatar
Darlen
Děkuji za možnost testovat tento produkt Mobivenal. Přípravek testuji necelý měsíc a cítím,že mi nohy tolik neotékají jako předtím a zlepšily se hemeroidy. V tom vidím a cítím změnu,ale jinak zatím nic jiného jsem nepostřehla. Zakoupím si další balení a vyzkouším delší púsobení.
klad fajn pomocník
klad vše ok
avatar
Hana
Děkuji, že jsem mohla testovat doplněk stravy Mobivenal micro. První týden jsem cítila neobvyklé pnutí v lýtkách, které se postupně zlepšovalo. Hlavně konečně nemám pocit těžkých nohou v oblasti konečníku cítím také velké zlepšení. Nohy mi už tolik neotékají a celkový pocit je kladný.
klad Rychlý účinek
klad Přírodní produkt
klad zápory jsem nenašla
avatar
Petra
Překvapivě rychle zapůsobil na mé nateklé kotníky unavené nohy s dlouhého stání v práci. Jako zdravotní sestra mám s otoky nohou velké problémy, a teď?Nohy mám lehké jako pírko.Užívání je jednoduché prostě si ráno vezmu jednu tabletu. Účinek se dostavil již po týdnu užívání.Tento produkt určitě doporučím dalším a i já budu v užívání přípravku pokračovat.
klad Rychlý účinek
klad Užívání 1x denně
klad Žádné
avatar
Zuzana
Jsem velmi ráda, že jsem mohla otestovat přípravek Mobivenal Micro, který jsem užívala pravidelně dle návodu. Zbavila jsem se z části, a věřím že při delším užívání úplně, pocitu těžkých nohou a mravenčení rukou. Tento přípravek budu určitě dále doporučovat jak v rodinném kruhu, tak svým známým.
klad zbavení se pocitu těžkých nohou
klad -
Zobrazit více recenzí