Jako první jsme otestovaly dva nové automatické espresovače Saeco Xelsis

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 9. 2017
do 31. 10. 2017

Propracovaný design, prvotřídní materiály a výjimečná káva!

Design kávovarů Xelsis čerpá inspiraci z italského průmyslu luxusního zboží, jeho autentického provedení a dokonalosti v každém detailu – toto je promítnuto v elegantních materiálech a rafinovaných liniích. Xelsis je tak i designovým kouskem, který budete hrdě vystavovat.

15 různých kávových nápojů podle vašeho gusta

Vychutnejte si neomezený výběr a připravte si kávu způsobem, jaký vám vyhovuje. Od silného ristretta a jemného espressa ke skvělému cappuccinu nebo krémovému latte macchiatu až po speciální kávy, jako je café au lait a originální Americano. A díky funkci Coffee Equalizer můžete intuitivně upravovat vlastnosti nápoje prostřednictvím dotykového displeje: je možné přizpůsobit sílu, množství, teplotu a chuť kávy, množství a objem pěny a dokonce i pořadí kávy a mléka.

Vychutejte si 2 šálky kávy najednou včetně cappuccina a latte macchiata

Jediným stisknutím si připravte až dva šálky kávy najednou včetně cappuccina a latte macchiata. Od hustého napěněného mléka až po teplé mléko – naše patentovaná technologie Latte Perfetto vám zajistí mléko jako od profesionála. Funkce Coffee Equalizer umožňuje zvolit hustotu pěny a pořadí, v jakém je mléko přidáno do nápoje.

Kávovar Saeco SM 7685/00

Připravte si 15 nápojů dotykem tlačítka Coffee Equalizer

 

 

Kávovar Saeco SM 7685/00 se vyznačuje jednoduchou obsluhou a pohodlným uživatelským rozhraním. Oceníte vyspělé technologie a intuitivní ovládání kávovaru, které přinášejí širokou škálu speciálních druhů kávy.

Součástí kávovaru philips je vestavěný tichý mlýnek s 12 možnostmi nastavení tloušťky mletí.

Ať už máte rádi silnou nebo jemnou kávu, různá nastavení vám umožní vybrat si to pravé pro vás.

Kromě kávy umí tento kávovar připravovat také cappuccino, latte macchiato, caffè latte a jiné druhy kávy s napěněným mlékem.

Jednou z velkých předností tohoto kávovaru je jeho propracovaný filtrační systém AquaClean. 

 

Kávovar Saeco SM 7680/00

Vychutnejte si 12 nápojů podle svého gusta

 

 

Nastavte délku, vyberte z pěti možností síly kávy a dvanácti stupni nastavení mlýnku.

Tento superautomatický přístroj nabízí širokou škálu snadno použitelných možností přizpůsobení nápoje podle vaší chuti.

Můžete si snadno přizpůsobit a uložit do paměti délku, sílu a teplotu jednotlivých nápojů.

Nebojte se objevovat, experimentovat a vysnít si jakýkoli nápoj.

Díky keramickému mlýnku můžete připravit až 20 000 šálků. 

 

Hodnocení
10
avatar
Lucie
klad nové automatické espresovače Saeco Xelsis mě opravdu hodně překvapily. Ze začátku jsem si myslela, že je to jen zase výstřelek módní doby, ale mýlila jsme se. Jsou opravdu perfektní! Líbí se mi i jejich design a hlavně jejích espreso je opravdu moc chutné a vždy návštěvu potěší
avatar
Kamila
klad Automatický espresovač SAECO XELSIS od firmy Philips nabízí snad veškeré kávové nápoje, co existují . Je to výborný pomocník do kuchyně a budete-li ho mít, určitě ho nenecháte zahálet. Líbí se mi i přítomnost tichého mlýnku. Můžete nastavit i sílu kávy. Bomba!!!
avatar
Marika
klad Ten je úžasný. Líbí se mi jeho provedení i design, který zapadne do každé kuchyně. oceňuji možnost přípravy dvou šálků zároveň a keramický mlýnek. Čerstvá káva chutná a voní zkrátka nejlépe. Navíc si člověk namele kávu do různé hrubosti, jak má rád. Připravuje i mé oblíbené latté.
avatar
Karolína
klad Jedním stiskem si na kávovaru Saeco Xelsis SM7685/00 dokážete připravit tu nejlahodnější kávu. Svou oblíbenou kávu už máte nastavenou ve svém profilu. Kávovar dokáže připravit až 15 druhů různých káv. Má keramické mlýnky a sám se vyčistí díky horké páře. Je tichý, velmi jednoduchý na ovládání a umí skvělé kávy. Já jsem velmi spokojená a naše návštěvy jakbysmet.
avatar
Jana
klad Kávovar je přesně to, co jsem na českém trhu hledala. Je to ideální designový prvek do každé kuchyně. Káva je z něj velice lahodná a má dokonale našlehanou hustou pěnu. Oceňuji také jeho rychlost a ovládání na dotykovém displeji. Určitě kávovar doporučuji.
avatar
Kristýna
klad Na kávovaru mě nejvíce zaujalo, že jdou jednotlivé programy uložit do paměti. Vše si navolím, tak jak mám ráda a pak už si člověk dělá jednu kávu za druhou bez starostí. Také je to skvělé řešení do rodiny, kde každý člen si zvolí svoji uloženou kávu a kávovar se o vše postará sám a každému členovi připraví jeho oblíbenou kávu.
avatar
Katerina
klad Plně automatický kávovar Xelsis SM7580/00 vypadá výborně, je uživatelsky velmi příjemný. Je skvělý, jak vzhledem, funkčností, obsluhou, tak možnostmi výběru kávy a její intenzity, takže si vybere každý z rodiny a našich četných návštěv. Nebála bych se ani využití v kanceláři pro více lidí, a to díky možnosti nastavení uživatelských profilů.
avatar
petr kapoun
klad Esspresovač Saeco, musím pochválit hned za několik vychytávek, tak například volby pořadí jednotlivých složek nápoje, zadáte-li si černou kávu a v průběhu přípravy si svou volbu rozmyslíte, nic není ztraceno, jednoduše si např. spustíte přidat mléko a to v průběhu přípravy kávy. Přidání mléka lze navolit bud na začátku nebo právě na konci přípravy. Esspresovač si taky poradí s přípravou dvou šálků kávy najednou a to nevyjímaje cappucina a nebo Latte macchiata.
avatar
Elena
klad Bez kávy si nedovedu představit svůj den a káva z tohoto espresovače je pro mne požitek. Jednoduchá příprava kávy, možnost zvolit si parametry dle chuti, jako je síla kávy, množství, teplota kávy, množství přidaného mléka, to jsou pro mne super „vychytávky“. Čerstvě namletá káva, navíc připravena z filtrované vody, tak to je káva pro mne za velikou jedničku s hvězdičkou!
avatar
Jana
klad Automatický espresovač SAECO XELSIS od firmy Philips nabízí snad veškeré kávové nápoje, co existují – od malé černé silné kávy až po jakékoliv kombinace s mlékem, jemně našlehaným. Espresovač určitě ocení každý, kdo má rád moderní technologie a chuť zkoušet stále nové věci. Tento kávovar totiž umožňuje kombinovat a nastavovat naprosto vše – tj. intenzitu kávy, množství mléka, poměr mezi kávou a mlékem, velikost celkového nápoje atd. Zároveň když je člověk v časovém stresu nebo nemá chuť experimentovat, tak stačí zvolit výrobcem předvolený kávový nápoj nebo využít funkci, že si své oblíbené nastavení uložím (kávovar nabízí 6 osobních profilů) našich nejoblíbenějších kombinací. Když přijde návštěva tak určitě každý ocení možnost připravovat dva stejné nápoje najednou. Já často zvu přátele a rodinu na posezení k nám do bytu, a když si všichni dají kávu, tak mám plné ruce práce dělat nápoje po jednom, takže funkce dvou nápojů najednou mi přijde skutečně praktická. Design je moderní a propracovaný, určitě bude ozdobou každé moderní kuchyně.