Testovaly jsme novinky značky Philips

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
13x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 10. 2018
do 30. 11. 2018

Hledáme 15 testerek, které s námi otestují tři druhy žehliček od firmy Philips. Kromě samotného zážitkového testování  na vás bude čekat lahodná káva z nového kávovaru Philips a o čerstvý vzduch se postará nová kombinovaná čistička vzduchu Philips. 

Co budeme společně testovat

*enzo* Parní generátor Philips PerfectCare Expert Plus 

Parní generátor PerfectCare Expert Plus je mimořádně lehký a snadno ovladatelný, takže během používání zajistí maximální komfort i při vertikálním žehlení. Díky silnému výstupu páry až 480 g se postará o rychlé vyžehlení prádla se skvělými výsledky. Technologie OptimalTEMP navíc umožní šetrné žehlení různých typů látek bez nutnosti změny nastavení teploty, což vám ušetří spoustu času i námahy.

*enzo* Napařovací žehlička Philips Azur

Napařovací žehlička Philips Azur je vybavena špičkovou žehlící plochou SteamGlide a díky inovativnímu designu efektivně odbourává částice vápníku, které jsou posléze přeneseny do vyjímatelné nádobky. Vodního kamene se zbavíte za méně než 15 vteřin, což pozitivně ovlivní životnost žehličky i její dlouhodobý parní výkon.

*enzo* Napařovač oděvů Philips Steam&Go

Ideální řešení pro ty, kteří nechtějí svůj drahocenný čas trávit nad žehlicím prknem. Ruční napařovač Philips  záhyby efektivně odstraní i z pověšeného oblečení. Účinná pára navíc zlikviduje zápach a bakterie. Bez starostí jej můžete použít na všechny typy tkanin, včetně choulostivého hedvábí. Saka a kabáty upravíte pomocí speciálního kartáče. Lehká a kompaktní konstrukce napařovače vám ho umožní požít kdekoli a kdykoli. Ideální je pro ty, kteří potřebují svůj oděv upravit na cestách.

*enzo* Plně automatický kávovar Philips Lattego Series 5000

Jediným stisknutím tlačítka snadno připravíte díky automatickému kávovaru Philips až 6 lahodných nápojů, například espresso, kávu, cappuccino a latte macchiato, pouhým stiskem tlačítka. Napěnovač mléka LatteGo přidá mléčným nápojům sametově hebkou pěnu, snadno se nastavuje a lze jej vyčistit do 15-ti sekund. Užívejte si širokou rozmanitost nápojů pro každou příležitost. 

*enzo* Kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1

Kombinace čističky a zvlhčovače vzduchu Philips Series 2000i s technologií VitaShield IPS redukuje až 99,97% ultra jemných částic o velikosti 0,003 mikronů, včetně virů, bakterií, pylů, prachu a chlupů domácích zvířat. Zajistí tak čerstvější a dýchatelnější vzduch nejen pro vaše děti, ale i pro osoby trpící astmatem či alergiemi. 

Zvlhčovací technologie NanoCloud využívá přírodní proces odpařování, který zajišťuje vynikající výkon až 500 ml/h. Jakmile se voda odpaří, vodní opar je neviditelný a menší molekuly roznáší do vzduchu méně bakterií. 

Zážitkové testování proběhne ve středu 24. října od 17:30 v naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. na adrese Karlínské náměstí 6, Praha 8, 186 00. 

Hodnocení
14
avatar
Kateřina
Bylo super srovnat více variant žehlení v porovnání s klasickou žehličkou, která mě osobně nevyhovuje, protože bývají těžké, i když mají kvalitní žehlící plochu. Ruční napařovač oděvů je výborný na cestování, je lehký a rychle připravené k použití. Parní generátor má silný výkon jak v profesionální čistírně. Samotná žehlička velmi lehká, pára se tvoří v nádobě a jde kabelem do žehličky. Želička jde ve stojanu uzamknout, aby nevypadla, nebo lze nechat na žehlícím prknu bez nehody a není třeba nastavovat teplotu. Nevýhodou pro mě kondenzace páry zespodu prkna.Kromě toho jsme viděli i kávovar a čističku vzduchu v akci. Kávovar lze dobře vyčistit a udržovat pro dobrou chuť kávy. Má ojedinělé řešení mléčné pěny a kávová zrna jsou mleta pro každou porci zvlášť na keramickém mlýnku, který zachovává nezměněnou chuť kávy. Na čističce vzduchu mě zaujal noční ztišený režim, kdy i přední dioda zhasne a neruší spánek, nízká spotřeba energie, možnost dálkového ovládní přes mobilní telefon.
klad super zážitek
klad možnost otestování naživo
klad dotazy přímo na zástupce firmy
avatar
Helena
Večer se zážitkovým testováním firmy Philips předčil mé očekávání. Dostaly jsme spoustu informací, možnost vše osahat, vyzkoušet a ochutnat, zeptat se na doplňující informace, které byly všechny zodpovězeny. Nejvíce mne zaujala čistička vzduchu a žehlící prostředky. Netušila jsem, kolik možností na trhu je. A že se dají "vyžehlit" / napařit i hračky a není nutné je přímo a neustále prát a sušit. Byl to skvělý večer, ze kterého jsme si odnesly spoustu informací i skvělý dárek.
klad vyčerpávající informace, možnost si vše vyzkoušet, příjemně strávený čas
příloha příloha příloha
avatar
Petra
Zážitkové testování bylo skvělé. Zástupci značky Philips nám vždy nejdříve představili daný produkt a poté jsme všichni měli možnost si ho osobně vyzkoušet a zeptat se na případné doplňující informace. Bylo zajímavé srovnání např. klasické napařovací žehličky a parního generátoru, který jsem do této doby neměla možnost vyzkoušet. Velmi praktické jsou i napařovače oděvů, které nám usnadňují čas a práci. Za odměnu jsme si pak mohli připravit šálek lahodného nápoje z testovaného kávovaru a poslechnout si o něm zajímavé povídání. Po všem tom zkoušení, povídání si atd. nám pomohl vyčistit vzduch zvlhčovač vzduchu a čistička v jednom, která je výborným pomocníkem do domácnosti např. s malými dětmi či s domácími zvířaty. J
klad možnost vyzkoušení si výrobku
klad skvělé představení výrobků
klad funkčnost výroků
klad kvalita výrobků
klad nic
avatar
Jitka
Zazitkove testovani znacky Philips v prazske pracovne ZENYsro = prijemne straveny podvecer. Dekuji za moznost vyzkout si parni generator, na me je to moc ziva zehlicka, je opravdu lehoucka, ale chce to grif, aby byl vysledek dokonaly. Klasicka zehlicka byla tezsi, pry proto, aby se nemuselo tolik tlacit, staci zehlici plochu jen posouvat. Uplne nejvic byl cestovni rucni naparovar, takova mala elegantni hlavice, se kterou si zvladne ''prezehlit'' kosili nebo svetr i manzel, viz foto:) Dalsi varianta byl stojanovy naparovac, ktery chce tez vice cviku. Vsechny vyrobky mely zehlici plochu odolnou x poskrabani a vychytane odvapnovani. Zkuste kouknout na https://www.philips.cz/, najdete zde par navodu ulehcujici domaci prace:) Pohodovou atmosferu doplnila vyborna kava - kavovar LatteGo je skvela volba pro milovniky mlecnych kav, bohate obcerstveni a prijemny vzduch - komb. cisticka a zvlhcovac vzduchu je nepostradatelny pomocnik hlavne k malym detem, domacim mazlickum a hlavne alergikum :)
klad profesionalni vyrobky
klad moznost vyberu zpusobu zehleni
příloha
avatar
Pavla
Neuměla jsem si představit, jak bude vše probíhat a bála jsem se, aby nám výrobky nevnucovali. Ale zažila jsem opravdu příjemný večer, s příjemnými lidmi, dozvěděla jsem se nové věci, vyzkoušela jsem konečně žehličku, kterou jsem jen jednou zahlédla v obchodě a říkala si, jak to asi funguje. Všechny žehličky mě velmi mile překvapily a je neuvěřitelný jak je vše více a více dokonalé. Testování bylo opravdu báječné, perfektní a příjemné. Moc děkuji za příležitost a dárek na závěr byla jen skvělá tečka.
klad celý večer byl báječný
příloha
avatar
Kateřina
Toto zážitkové testování s Philips bylo super. Celý večer byl moc příjemný a v přátelské atmosféře. Nachystáno bylo i menší pohoštění. Prezentace výrobků byla zajímavá a bylo super dozvědět se něco o novinkách. Skvělou částí byla možnost vyzkoušet si 3 druhy žehlení, a to s klasickou žehličkou, ručním napařovačem a parním generátorem. Mohly jsme rozdíly v žehlení porovnat a vyzkoušet si to. Celý večer se nám o kvalitní a čistý vzduch postarala čistička a zvlhčovat vzduchu v jednom. Na závěr jsme otestovaly i nový automatický kávovar Philips a samy si vyzkoušely připravit lahodnou kávu. Já si připravila cappuccino a bylo opravdu výborné, jako z dobré kavárny. Celý večer se mi líbil a byl moc příjemný. Na závěr si každá z nás vylosovala úžasný dárek, za který moc děkuji a vážím si ho. Ráda se zúčastním dalšího podobného zážitkového testování.
klad skvělý příjemný večer
klad prezentace novinek od Philips
klad vyzkoušení 3 druhů žehlení
klad možnost vše osobně zkusit
klad osobně si připravit vynikající kávu
klad milé prostředí i pohoštění
avatar
Anička
Testování byl úžasný zážitek. Bylo možné si vyzkoušet hned několik pomocníků na žehlení, které se i doplňují nebo nahrazují. Žehlička Azur, jednoduchá a snadná, prostě klasika jen trochu inovovaná. Parní generátor to byla pro mě novinka, odrazoval mě rozměry, ale svou funkčností a precizností si m získal, bála jsem se, že pára se bude rychle srážet, ale získala jsem ho jako dárek a musím říct, že obavy se rozplynuly stejně jako ta pára:). Stojanový parní čistič byl super, ale víc mě zaujal cestovní. Oba byly funkčně super, u stojanového se dala pára regulovat, ale cestovní se mi zdál skladný, mám v plánu si ho nadělit pod stromeček:). Dále nám byl ukázán kávovar, který měl super řešení na napěnění mléka, nádobka snadno udržuje a umyje po použití. Výborné řešení pro návštěvy, každý si vybere čerstvou kávu na kterou má chuť. Latte, lungo, americano, espresso... Nakonec nám byla představena čistička a osvěžovač v jednom. Výborné řešení pro alergiky a astmatiky, malé děti. Tichý.
klad Atmosféra
klad Organizace
klad Možnost si vše vyzkoušet
klad Dárek
klad Sdílení zkušeností
klad Názornost, ukázky, prezentace
avatar
Katka
Zážitkové testování Philips v pražské pracovně proběhlo opět ve velmi příjemné atmosféře a vydařilo se. Měli jsme možnost vidět, vyzkoušet si a porovnat tři druhy žehlení, nový automatický kávovar a čističku vzduchu kombinovanou se zvlhčovačm. Překvapilo mě parní žehlení, jak generátorem páry, tak ručniˇm napařovačem. Snadnost a výkon. Naproti tomu “běžná” žehlička se mi zdála dost těžká. Všechny dotazy nám lidé z firmy ochotně zodpověděli. Krásné a vydařené testování!
klad Milá atmosféra
příloha příloha
avatar
Monika
Mockrát děkuji za bezva zážitkové testování. Musím říct, že se mi hodně líbily prezentace brandmanagerů všech výrobků. Oceňuji jejich profesionalitu a to, že na všechny otázky dokázali odpovědět. Jsem moc ráda, že jsem si prakticky mohla vyzkoušet žehlení se všemi přístroji. Každý přístroj má své pro a své proti. Parní napařovače bych osobně brala jako doplněk k žehličce, protože nezvládnou například velké ložní prádlo. Kávovar byl bezva v jeho obslužnosti a udržitelnosti, též bych doporučila všem a o čističce vzduchu budu básnit asi ještě hodně dlouho. Trochu mě mrzelo, že Philips, taková velká společnost, nemá vlastní app, což můžu klidně propojit s bezvadnou firmou, která by jim v rámci IOT přístrojů jednu jednotnou appku mohla naprogramovat. Díky i za občerstvení, za super přístup a pokud bude další zážitkové testování, opět ráda přijdu a věnuji vám svůj čas. PS.: Hned ten večer jsem žehlila a jsem ráda, že jsem žehlení nechala až na tento den, měla jsem vyžehleno o 1/4 času dříve.
klad Představení produktů
klad Možnost si produkty vyzkoušet
klad Možnost se dotazovat
klad Občerstvení
klad Milé dámy z Ženy s.r.o.
klad Brand manager z Philips velký profesionál
avatar
Radka
Od večera jsem měla velké očekávání, protože jsem si chtěla vyzkoušet hned několik produktů o jejichž koupi jsem uvažovala. A vše splnilo mé očekávání. Na vlastní oči a ruce jsem si vyzkoušela testování kávovaru, čističky, žehličky, parního generátoru i napařovačů. Skvělá byla právě možnost porovnání. Musím říci, že můj favorit byl napařovač ať už ruční nebo stojací a nezklamal. Teď už vím jak se dá ráno ušetřit čas a vyřešit co z pomačkaným oblečením, které vytáhnu ze skříně. Je to otázka pár sekund a můžuvyrazit do práce. Navíc se člověk dozvěděl spoustu zajímavých informací ke každému z produktů a dozvěděl se odpovědi na všechny otázky. Značka Philips mě nezklamala.
klad atmosféra
klad sdělování zážitků s produkty
klad praktické tipy
klad možnost vyzkoušení
avatar
Jana
Byl to dlouuuhý večer plný skvělé společnosti a zážitků. Doprovolně jít žehlit a moci si vyzkoušet tři druhy žehlení, byl vlastně fajn nápad. Klasickou žehličku znám a ta od Philipsu je docela težká, když hned o kus dál vyzkoušíte napařovač. Do něj jsem se fakt zamilovala a nemít pidi byt je i s tím stojanem můj. To žehlení mě moc bavilo. Čistička vzduchu byla fajn,ale zatím bez ní dokážu žít i když jsem se ráda o ní dozvěděla zajímavé věci. Co mě ale v klidu nenechává je kávovar. Já jsem prostě kávoholik a připravit si lattéčko, kapučíno, presso a další ...tak to byla pecka! Kávovar mě prostě bavil, jednoduché ovládání a krásný design. Děkuji za super večer!
klad Možnost vyzkoušet více produktů
klad Osahat, zapnout, vyzkoušet a z některých i ochutnat
klad Otevřeně se zeptat na výhody a nevýhody
avatar
Linda
Večer se mi moc líbil. I když mi doma vyzbyde trochu času, nenapadne mě sledovat na internetu nové trendy v domácích spotřebičích, takže ani nevím, kam se vývoj dostal a co vše by mi usnadnilo práci. Tady jsem si vyzkoušela několik typů žehliček a přišla na to, že napařovač oděvů je to, co doma potřebuji, co mi ušetří čas a že doted jsem se zbytečně omezovala a na cesty balila jen oblečení z nemačkavých materiálů, i když existuje i cestovní verze napařovače oděvů. Ani z nejlepších recenzí také člověk nepozná, jak dobře se mu žehlí s tou danou žehličkou, jak je těžká, jaký grif potřebuje, zda se s ní snadno manipuluje. To se prostě musí zkusit.
klad vyzkoušení odprezentovaných spotřebičů
klad zjištění novinek v oblasti domácích pomocníků
klad dárek za účast
avatar
Andrea
Testování bylo super. Mohly jsme si vyzkoušet několik způsobů žehlení a byly nám zodpovězeny všetečné otázky. Připravily jsem si skvělou kávu, nebo si osvěžily vzduch čističkou. Testování bylo i poučné a celkově zajímavé. Takže bych všem doporučila všemi deseti. Na závěr jsme dostali i hodnotné produkty. Jsem ráda, že takovýto přístroj doma teď mám, ale bohužel by mohlo být méně vidět, že byl používaný, to je velké mínus :( krabice se mi po cestě rozpadla a doma z ní vypadali mrtví brouci. Samotný přístroj je poškrábaný a špinavý. Raději bych uvítala něco méně hodnotného, ale aspoň nového nebo čistého.
klad počet testovacích věcí
klad vstřícnost
klad zajímavé povídání
klad nic
avatar
Nina
Zážitkové testování se mi velice líbilo a jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Byly nám představeny 3 druhy žehlení, což mi určitě rozšířilo obzory. Dozvěděly jsme se spoustu teoretických informací a nakonec jsme si mohly žehlení vyzkoušet i samy, což se mi moc líbilo. Ukázaly jsme si, že i žehlení může být zábavné, když je prováděno tak účinnými a kvalitními produkty. Byl nám představen i nový kávovar, jehož hlavní výhodou je rychlá a snadná údržba. Káva z něj chutnala lahodně, skoro i lépe nez v kavárně. Dále se mi moc líbila prezentace čističky vzduchu. O tomto produktu jsem nikdy ani nepřemýšlela a nyní bych dokonce zvažovala jeho koupi. Celý večer byl moc příjemný a odnesly jsme si hodnotný dárek v podobě jedné z žehliček. Moc za to děkuji! :)
klad prezentace produktů
klad káva z kávovaru Phillips
klad hodnotný dárek
klad atmosféra