Zážitkové testování s novým Philips Lumea Prestige bylo super. 91 % testerek dalo tomuto produktu zelenou!

image
otestováno
Počet recenzí
37
jak jste hodnotily
5
28x
4
6x
3
3x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 26. 2. 2017
do 14. 5. 2017

Není nad to si všechno pořádně vyzkoušet a ještě si o tom popovídat. Zážitkové testování se moc povedlo, atmosféra byla skvělá. Společně jsme se tak mohly vydat do boje proti chloupkům, které nás otravují. U mužů jsou možná sexy, ale k nám ženám nepatří. A Philips Lumea Prestige si s nimi skutečně uměl poradit na jedničku!

O co přesně šlo?

Abyste se mohly zbavit chloupků až na 8 týdnů, mohly jste zdarma vyzkoušet absolutní novinku na trhu Lumea Prestige od Philipsu.

Hledaly jsme 39 žen, které k nám přišly na zážitkové testování do pražské Pracovny ŽENY s.r.o. v Karlíně. 

V čem je Lumea výjimečná?

Systém Philips Lumea Prestige využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light), která je odvozena od technologie využívané v profesionálních salonech krásy. Philips Lumea působí na kořínky chloupků jemnými světelnými záblesky a postupně snižuje počet chloupků, které vám na těle rostou. Opakované používání zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou.

Jak je to možné?

Philips Lumea Prestige vysílá totiž jemné světelné pulzy na kořínek chloupku. Tyto světelné pulzy vytvářejí teplo stimulující kořínek chloupku tak, aby přešel do klidové fáze (jedné ze tří fází růstového cyklu chloupků). Výsledkem je přirozené vypadnutí chloupku a zabránění jeho opakovanému růstu. Vestavěný světelný filtr zajišťuje bezpečné a účinné použití i pro tu nejjemnější pokožku včetně obličeje.

Pro koho je, vzhledem k typu pokožky a chloupků, přístroj Lumea Prestihe vhodný, zjistíte z obrázku

Více informací k produktu ZDE.

A jak to celé dopadlo?

Testovaly jste, psaly recenze a posílaly fotky.

Například tuhle fotku jsme dostaly od uživatelky Jane, která nám k tomu napsala: „Nikdy jsem nebyla zastánkyní toho mít plnou koupelnu různých přístrojů. Proto mě zaujal tento krásný a velmi praktický pomocník v boji proti chloupkům a jsem moc ráda, že jsem mohla testovat. A co je nejvíce super? Nemá žádné kabely, takže nemusíte řešit, kde je zásuvka“, nešetří chválou a nadšením.

Iwen byla zpočátku rozpačitá, avšak i jí Lumea Prestge přesvědčila o svých účincích. „Po 4 ošetřeních jsem viděla jednoznačné výsledky. Díky Lumee jsem dosáhla krásně jemné pokožky bez chloupků. Navíc je skladná a dobře se s ní manipuluje“, dodává. 

Máte i vy zkušenosti? Sdílejte je s námi. Hodnocení můžete vložit pod článek. A pokud ještě nevíte a vybíráte, přečtěte si recenze žen, které měly možnost produkt vyzkoušet.*enzo*

 

 

Hodnocení
37
avatar
miriam šuličová
klad Chcela som skúsiť no nebude mozne. Damy, budme k sebe úprimne. Zachvilku sa budu nosit šortky :) :) :) :) a clovek musi holit kazducky kazdy den ak nechce vyzerať ako ludoopica :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
klad Veľmi nespravodlive. Zas pre cr.
avatar
Anna
klad Lumea Prestige od Philipsu jsem používala a musím říct,že je výsledek znát už po pár použitích.Jsou chloupky jemnější a postupně mizí.Tento výrobek se hodí hlavně pro tmavé chloupky..protože ty jsou nejvíce vidět..i pro tento přístroj..je to výborná věc,která usnadní později čas s opakovaným holením které už není třeba provádět tak často..
avatar
zdeňka
klad Philips Lumea Prestige jsem měla možnost vyzkoušet u dcery. Krásně holí a holení s ním je jemné. Chloupky jsou pak měkkčí a po čase zmizí úplně. Dcera je s ním velice spokojená, je to daleko lepší než používat žiletku. Poté stačí si jen nohy natřít nějakou kolínskou po holení nebo krémem a jsou hebké, já osobně mám raději tu kolínskou po koupání a oholení nohou, která zároveň vydesinfikuje příp. oděrky. Mohu jen doporučit.
avatar
Anna
příloha
klad Doporučuji! jednoznačně dobrý investice. Uštětří to spoustu času a práce. Pokud máte tmavší chloupky o to více je spolupráce s tímto přístrojem lehčí, já je nemám tmavé ba naopak spíše světlé, ale neustále s nimi bojuji a proto jsem se rozhodla vyzkoušet, a nelituji, dokonce i světlejší chloupky jsou pryč!' Děkuji Philips za další skvělý výrobek, jsem opravdu spokojená
avatar
Klára
klad Jednoznačně doporučuji. Zatím jsem přístroj použila 2x a už vidím místa úplně bez chlupů. Těším se, po další kůře nebudu muset žiletku použít. Aplikace je jednoduchá, srozumitelná a bezpečná i vůči dětem.
klad Výhodou je, že v případě vybití, můžete přístroj použít i při napájení ze zásuvky.
klad Nemohu proti přístroji nic vytknout. Jsem s ním naprosto spokojená.
avatar
Kamila
klad Mám problém s chloupky, ale jak tady čtu nejsem jediná. Dělám si doma depilaci voskem na tříslech. Tady jsem se doslechla o Philips Lumea Prestige a tedy si ho pořídila. Mám tmavé chloupky. A od doby, co používám tento přístroj - strach z holení zmizel. Cítím se jako žena!!!!!
avatar
Běla
klad vilma1
klad 15.4.2017
klad Lumea mě mile překvapila, funguje výborně a výsledek je již patrný, už po prvním použití. Po druhé a dalších aplikací se růst chloupků viditelně zpomalil a omezil. Aplikovaná místa nejsou podrážděna a nedostaví se ani "svědění" při dalším růstu, které bylo po holení žiletkou. Výsledek nejvíce ocenil manžel.
avatar
Daniela
klad Odstraňování chloupků pomocí Philips Lumea Prestige je fantastické. Hlavně proto, že je absolutně bezbolestné a skutečně funguje. Výsledek je znát už po několika použitích. Chloupky jsou menší, jemnější a postupně mizí. Aplikace je jednoduchá, srozumitelná a bezpečná. Rozhodně doporučuji.
avatar
Kateřina
klad Měla jsem možnost vyzkoušet IPL přístroj Lumea. Nikdy předtím jsem na tuto metodu nezkoušela ani v salónu, ale byla jsme velmi mile překvapena. Chloupků mám méně a postupně mizí další. Použití jednou za cca 4 týdny je oproti téměř dennímu holení naprostý ráj! Zpočátku to sice nebylo moc lehké, člověk si musí najít správný grif jak postupovat, ale pak už je to jedna báseň.
klad Pozor na křečové žíly a tetování, které se nesmí "epilovat".
avatar
Radka
klad Konečně už nemusím řešit chloupky (které mám tmavé) - protože díky přístroji postupně mizí. Aplikace je jednoduchá, snadná, bezbolestná, a když si k tomu pustím i seriál nebo film, i rychlá a zábavná :). Jsem naprosto spokojená a určitě ráda doporučuji.
avatar
Šárka
klad Už několik let jsem používala epilátor a byla jsem velmi zvědavá, kam se dá tato technologie posunout. U Lumey se mi líbí, že už při 2 použití vidíte vidíte rozdíl (tedy já určitě), mám střední odstín pleti a tmavé chloupky, take pokud si chci obléct sukni a vypadat nějak k světu, tak je nutné tomu dopomoci. Lumea se jednoduše ovládá a funguje spolehlivě. Vyzkoušela jsem jak bezdrátové využití tak i nasvěcování se zapojeným kabelem. Po měsíci užívání jsem zjistila, že garantovaná doba 14 dní je u mě o něco delší. Takže pokud s nákupem váháte, tak nebojte, opravdu to funguje!!!
klad Možná jedině vyšší cena, která se vám však mnohonásobně vrátí s postupným používáním a ušetřeným časem.
avatar
Marie
klad Chloupky opravdu přestávají po použití přístroje Philips Lumea Prestige růst, což je senzační. Hlavně teď před blížícím se létem. Použití je rychle,snadne a hlavně bezbolestne.
klad Hezky,luxusní design
klad Určitě doporučuji, ja jsem maximálně spokojena!
avatar
Lucie
příloha
klad Philips Lumea Prestige v dnešní uspěchané době umí ušetřit čas, protože pravidelným používáním postupně mizí chloupky a není pak třeba již používat jiné metody pro jejich odstranění. Jedná se tak o mnohem šetrnější metodu k pokožce. Kladně hodnotím indikátor, který člověku řekne, jaký stupeň ošetření má použít (i když si ho pak může třeba ještě upravit dle vlastní preference).
avatar
luci
klad Velmi mne nadchlo používání přístroje Lumea Prestigee. Všem ženám, mohu využití opravdu doporučit, protože Philips Lumea působí díky zábleskům na kořínky chloupků, které díky tomu ztrácí na síle a postupně se snižuje množství chloupků. Toto ošetření je třeba opakovat,abych pokožku měla jemnou a hladkou na delší dobu. Už po čtyřech aplikacích je výsledný efekt znát a již se mohu těšit na letní dny. Je úžasné, že není Lumea Prestigee jen na chloupky na nohách, ale jsou přidány i další hlavice, takže mohu přístroj využít i na obličej, podpaží a na bikiny. Přiložený návod je velmi srozumitelný, takže se s Lumea Prestigee naučí opravdu každá. Je třeba dbát, aby pokožka byla již předem oholená, aby nedošlo například k nechtěnému spálení chloupku.
avatar
Ilona
klad Z přístroje jsem nadšena! Použila jsem ho čtyřikrát během posledních dvou měsíců a pozoruji, jak na některých místech chloupky nerostou nebo mnohem méně. Aplikace je rychlá, celé tělo jsem zvládla do hodiny. Nabitý produkt mi většinou vydržel tak půlku proceduy a zbytek jsem ho měla na nabiječce.
avatar
Nina
klad Celý život mě trápily tmavé a hustě rostoucí chloupky, jejichž růst nedokázalo nic zpomalit. Hlavně v podpaží to byl neustálý boj představující kažnodenní holení. Díky nové Lumea Prestige se konečně nemusím zdržovat neustálým holením, po kterém se však chloupky objevovaly stále znovu a znovu. Konečně má kůže vydrží oholená a hladká déle než kdy předtím. Chloupky nerostou tak rychle a navíc ne tak hustě jako dřív. Dokonce mi i přestaly zarůstat. Jsem moc vděčná, že existuje něco jako Lumea Prestige. Po pár týdnech používání pozoruji úžasné vysledky.
avatar
Renata
klad Tak urcite jsem byla spokojena a je to proste super pocit jinak Lumea Prestige je proste pro kazdou zenu ktera se chce zbavit chloupku a mit chvili klid od holeni je to vyrobek ktery urcite potesi kazdou zenu a vyzkouset Lumeu bylo super mela jsem po ni prijemny pocit a hladke nohy a opravdu se to vyplati a usetrite za holitka a budete spokojeni mohu doporucit
avatar
Kateřina
klad Rozhodně bych produkt Philips Lumea Prestige doporučila. Určitě jde o to, že nelze spoléhat na jediné použití a celoživotní klid od chloupků, ale rozhodně je to velký pomocník. Určitě se do budoucna vyplatí více, než žiletky, nebo jiné trápiče. Prostě pohodlnější budoucnost holení.
avatar
Veronika
klad Rychla a bezbolestna aplikace, ucinky znatelne jiz po dvou pouziti, choupky rostou mene, jsou mista, kde nerostou vubec, ucinny pomocnik na leto.
klad Produkt je super, neshledavam zadna negativa a vrele doporucuji vsem co chteji mit az na 8 tydnu klid od chloupku.
avatar
Lenka
klad Měla sem možnost vyzkoušet. Na to jak přístroj vypada mi přišel lehký dobře ovladatelný a celkově se mi líbíl. Co se týkalo chloupků,tak na omak jsem poznala hladkost hned při prvním použití samotné chloupky by to zřejmě vzalo dost,ale při dlouhodobějším používání. Jako pomocník na léto parádní konečně nejsou pořezané nohy od žiletek a podrážděná kůžu od depilátorů a vosků :)
klad Negativní věc mě nenapadá žádná, smysl tohoto produktu je dobrý jen možná cena by pro někoho mohla být vysoká.
avatar
Anna
klad Lumea mě překvapila a potěšila. Funguje to - opravdu většina chloupků vypadla na několik týdnů a nemusím je holit = úžasný. Nejpohodlnější je to v podpaží a oblast bikin. Nohy ač jsem si myslela jak na ně dobře svítím tak jsem někdy vynechala místečko a chloupky rostou dál, ale to zlepší praxe. Přístroj znatelně fungoval lépe na adaptéru. Intuitivní a jednoduché ovládání. Velice pěkný a vytříbený vzhled. Celková spokojenost a doporučuji
klad -Nezbavil mě úplně žiletky
klad -Z baterie neošetřím všechny partie najednou
klad -po 20 min těžký do ruky
avatar
Silvia
klad Růstu chloupků opravdu zamezuje. Po třetí aplikaci výrazné zpomalený růst. Mezi použitím přístroje jsem nepotřebovala nohy holit. Je možné nastavit až 5 stupňů intenzity s ohledem na citlivost místa a pokožky. Celkově se mi možnost použití IPL světla líbí a svoji funkci plně splňuje.
klad Nelíbí se mi tvar přístroje, je velký a nešikovně řešený, navíc docela těžký. Po nějaké době se v ruce pronese a není to úplně pohodlné. Na některých místech je aplikace docela krkolomná :)
avatar
Anežka
klad Z Lumey jsem hodně nadšená. Už po druhém použití bylo znát, že chloupky rostou méně, po dvou měsících je výsledek téměř bezvadný. Oceňuji snadné ovládání, nástavce pro různé partie těla a možnost volby použití s kabelem nebo bez něj. Použití je oproti jiným metodám bezbolestné a chloupky nezarůstají.
avatar
Dobromila
klad Odstraňovaní chloupků pomocí Lumea Prestige je velmi snadné. Při první aplikaci jsem hledala správnou techniku ale u druhého použití už to byla hračka a mohla jsem se dívat i na televizi :). Po několika aplikacích byly chloupky jemnější a bylo jich méně, takže za mě má velké plus.
avatar
Eliška
klad Výrobek Lumea rozhodně doporučuji. Líbí se mi, že má jednoduché ovládání, dokonce intuitivní-přístroj si sám vybere stupeň intenzity záření, podle barvy pleti. Aplikace trvá maximálně půl hodiny a je bezbolestná. Skvělé jsou výměnné nástavce. Přístroj má pěkný design a dobře se s ním manipuluje.
avatar
Lenka
klad Lumeu Prestige IPL jsem začala používat před 2 měsíci a jsem opravdu velmi spokojená. Po prvním použití efekt vidět ještě nebyl, ale už po druhém použití začaly chloupky samy vypadávat a nové rostly tenčí a zhruba ve třetinovém množství. Nejlepší efekt jsem na sobě pozorovala v oblasti podpaží, předloktí a horního rtu. Na nohou a v bikiny line sice méně, ale i tam po třech použitích roste méně než čtvrtina chloupků. Slabší výsledek si ale vysvětluji spíše než špatným účinkem Lumey, tak mým nerovnoměrným osvícením a nutností používat u mě delší dobu.
klad Vysoka cena.
avatar
Jana
klad Použití přístroje je velice intuitivní, oceňuji především chytré nastavení intenzity dle pigmentu a výběr nástavců pro jednotlivé partie holení. Přístroj je opravdu efektivní - po téměř 2 měsících používání chloupky zaprvé zjemnily a zadruhé opravdu ubyly na množství. Jsem spokojená a jednoznačně doporučuji.
avatar
Jitka
klad U přístroje Philips Lumea mne velmi překvapila jeho hmotnost, je lehký, dobře se drží a manipulace s ním je jednoduchá. Ovládání není složité. Velkou výhodou je senzor, který umožní sílu osvícení podle barvy pokožky. Síla osvícení se dá nastavit i manuálně. Depilace pomocí přístroje je bezbolestná a docela rychlá, depilace nohou trvá cca 20 minut. Další výhodou je možnost používat přístroj bezdrátově, nemusí být na nabíječce, stačí dopředu dostatečně nabít. Velkou výhodou je i přiložený menší nástavec na depilaci třísel a podpaží. Depilace s přístrojem Philips Lumea je docela příjemná, už po prvních použitích jsou chloupky slabší a jejich počet se velmi snížil. Velkou předností tohoto depilátoru je jeho četnost použití, depilovaná pokožka vydrží bez chloupků dva měsíce.
klad Žádné záporné a negativní postřehy s užíváním tohoto přístroje. Možná jediný menší zápor je vyšší pořizovací cena, ale vzhledem k účinkům se pořízení přístroje vyplatí.
avatar
Petra
klad děkuji za možnost přístroj Philips Lumea IPL vyzkoušet. jako velkou výhodu spatřuji v tom, že je bezdrátový a tedy manipulace s ním je naprosto bezproblémová a snadná. design je také velice pěkný. samotný proces depilace je bezbolestný a výsledný efekt určitě stojí za to. jediná nevýhoda či negativum je jeho vyšší cena.
avatar
Jana
klad Po dvouměsíčním použivani Lumei na většině svicenych místech chloupky zmizely.Verim,ze po delsim case neporostou zadne.Lumea má i 3 výměnné nástavce na citlivější místa.Lumea byla pro mě velmi příjemným překvapením, že doopravdy funguje
avatar
Dana
klad Přístroj Lumea jsem používala 2 měsíce. Ovládání a manipulace je snadná. Dle citlivosti pokožky lze nastavit intenzitu IPL světla (manuálně i automaticky detekcí dle pokožky). Pro aplikaci je možné použít 2 nástavce - obličej/tělo. Aplikace nebolí, jen lehce štípne. Přístroj se dá používat i když se nabíjí. Chloupky rostou pomaleji, nicméně úplně nezmizely, upřímně jsem čekala lepší výsledky.
avatar
Veronika
klad Já žádné hodnocení neposkytnu ,jelikož sem se na svůj profil přihlásila pozdě, úplně sem na to zapomněla a tím pádem sem prošvihla testování :-( tímto se omlouvám.
klad Už nevím co bych měla napsat,aby text obsahoval 250 znaků . . . . . . . . . . . . . . . . .
avatar
Jolan
klad Po dvou měsících s Lumeou jsou chloupky mnohem řidší, nemusím holit už tak často, ale ke 100% výsledku by to ještě chtělo pokračovat. Oceňuji pohodlné ovládání, výměnné nástavce podle místa využití, možnost používat jak na nabíječce, tak bez, velmi praktické je cestovní pouzdro i aplikace do mobilu, která vždy připomene další ošetření. Velmi pěkný holčičí design výrobku. Lumea velmi překvapila, že nevysušuje nijak pokožku.
klad nutné dávat pozor na pihy
avatar
Eva
klad Po 2 měsících užívání přístroje musím říci, že opravdu funguje. Pokud dodržujete návod, výsledky jsou patrné už od druhého ošetření - chloupky rostou výrazně méně, na některých partiích mi už po třetím ošetření nerostly vůbec. Přístroj má velmi pěkný design a dobře padne do ruky, ošetření trvá sice trochu déle, ale častějším používáním, jak získáte grif, se vše zjednoduší a proces zkrátí. Skvělé je, že přístroj funguje na akumulátor - ovšem v případě, že dojde baterie, můžete ho přes adaptér napojit do zásuvky a v ošetření pokračovat. V tomto případě by byl fajn o něco delší kabel. Super je automatické nastavení intenzity dle scanu pokožky a zároveň možnost hodnotu ještě ručně upravit dle citlivosti pokožky v dané partii. Ošetření je bezbolestné a čisté, pro různé partie těla je možno využít celkem 4 nástavce. Je fajn nepodstupovat časté holení či bolestivou epilaci a mít hladkou pokožku tak dlouho, tak dlouho...
avatar
Lucie
klad Z počátku jsem moc nevěřila, že by mohla být Lumea Prestige tak účinná. Po 4 ošetřeních vidím jednoznačné výsledky. Díky Lumee jsem dosáhla krásně jemné pokožky bez chloupků. Dobře se s ní manipuluje. Oceňuji speciálně tvarované nástavce na každou část těla. Díky nim dokáži snadno a bezpečně ošetřit vše, co potřebuji. Pořizovací cena je sice o něco vyšší, ale výsledek rozhodně stojí zato.
avatar
Květoslava
klad Já Lumeu dostala k Vánocům, moc jsem si ji přála, mám tmavé chloupky a všude. Musím říci, že po delším používání jsou viditelná místa, kde chloupky nerostou vůbec,ale zase některá na která ani Lumea a nestačí a rostou pořád.Dorůstají tedy slabší,ale jsou tam. Takže můj dojem je celkem na vážkách. Asi bych ho hodnotila jako 50 na 50, Někde prostě funguje a někde ne. Jinak bezdrátovost má za mě jedničku, to je jasná věc
klad Cena a místa ne kterých vůbec nezafungoval a chloupky rostou pořád, což je tza jeho pořizovací cenu nemilé :-(
avatar
Marika
klad Negativním na tomto přístroji je skutečně jen cena. Jinak je to revoluční bojovník proti nežádoucímu ochlupení, které po opakovaném použití roste mnohem méně, chloupky nejsou tak silné, nebo nerostou vůbec. Investice do nákupu je sice vysoká, ale když si spočítáte, kolik dáte každý rok za depilaci v salonu, nebo za žiletky, vrátí se velice rychle.