Philips PerformerActive sáčkový vysavač - novinka

image
otestováno
Počet recenzí
56
jak jste hodnotily
5
52x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 22. 8. 2014
do 1. 1. 1970

Philips PerformerActive sáčkový vysavač - maximální výkon, nižší spotřeba energie

Nový vysavač Philips PerformerActive dosahuje lepších výsledků při úklidu díky technologii AirflowMax a hubici TriActive+.

Vynikající čisticí výsledky 

  • Energetická třída B
  • Revoluční technologie AirflowMax pro mimořádné sání
  • Nová hubice TriActive+ 3 v 1 zachytí větší nečistoty i jemný prach
  • 4l kapacita na prach pro delší čištění

Pohodlí

  • Díky ergonomické rukojeti s dlouhým dosahem se dostanete do všech koutů

Integrovaný systém Anti-Allergy 

  • Těsnění HEPA AirSeal s filtrem HEPA10 pro zdravý vzduch • Sáček s-bag Classic Long Performance vydrží až o 50 % déle

Design:

  • Sytá černá a zelená

 

Doporučená cena: 3 899 Kč

Kód produktu: FC8660/91

 

[*] Více informací o produktu ZDE [*]

Podívejte se i na další novinky ECO řady vysavačů Philips PowerLifePerformerPro [;-)]

Hodnocení
56
avatar
Helena
avatar
Petra
klad Vysavač mne zaujal mnoha svými vlastnostmi...Pro mě velmi důležité, že je lehký, tichý a má anti alergy systém. Ale nejpodstatnější pro mě je, že máme pasivní ("nízkoenergetický") dům a ECO vysavač nám v domácnosti opravdu chybí. Takže palec nahoru pro Philips.
avatar
Irena
klad Sáčkový vysavač Philips PerformerActive v moderním provedení je ideálním pomocníkem při úklidu vašeho domu či bytu. Revoluční technologie Airflow Max zaručuje mimořádný sací výkon. Ve výbavě má hubici Tri-Active+, která má aerodynamický tvar a tím zaručuje maximální účinnost při vysávání. Překvapila mě také nízká spotřeba energie. Cena odpovídá kvalitě a já doporučuji rozhodně zakoupit!
avatar
Kateřina
klad Výborný vysavač, který je lehčí než bráška PerformerPro, přesto nezaostává výkonem ani funkcemi. Dokonce má taky moderní filtr Hepa, který vidím jako obrovské plus pro alergiky + zavírací sáčky. A celkově u všech tří vysavačů nové řady, které jsem viděla na testování, je nasouvání a vytahování sáčků velice jednoduché a příjemné.
avatar
Lenka
klad Tento typ vysavače jsem měla možnost testovat v Chrudimi, vnímám ho velmi pozitivně a dovolím si řici , že je určen pro náročnější klientelu. Tady je potřeba upozornit na velmi silný výkon , který je největší předností. [;-)] Zajímavé v tomto případě je, že jeho výkon je silný i přesto, že se sáček už téměř plní díky skvělé technologii. V případě , že bych bydlela v rodinném domě volim tuto variantu.
avatar
Tereza
klad Měla jsem možnost zúčastnit se skupinového testování vysavače Phillips PerformerActive. V současné době skutečně vybírám nový vysavač, proto mě zajímaly zejména technické parametry vysavače jako výkon, jeho hlučnost, účinnost vysávání na koberci i pevné podlaze a množství emisí. Mohu říct, že ve všech mých požadavcích tento produkt obstál. Vysavač Philips PerformerActive je skutečně velmi výkonný, lehký, tichý a ekologický pomocník v domácnosti. Kladně hodnotím anti-alergický HEPA filtr. Jako vysoký člověk jsem také ocenila lehkou nastavitelnou trubici - vysávání pro mě bylo naprosto pohodlné. Délka elektrického kabelu přes 12 m je zajisté také výhodou. Z obrovské nabídky produktů, které jsou v dnešní době na trhu, mohu tento vysavač na základě své vlastní zkušenosti jen doporučit. Jedná se o kvalitní výrobek za rozumné peníze.
avatar
Anna
avatar
Libuše
klad Testování v pracovně ženy s.r.o. bylo super, když jsem si ho ale přinesla domů a mohla ho vyzkoušet na našem koberci a na naší dlažbě, spadla mi čelist až na zem! Ženy, to je něco neskutečného, úplně se přisaje k podlaze a jede! Nemam slov, miluju ho! o víkendu vysávám každý den....první víkend dokonce 3x denně, protože je to božíííí! Je skvělej....! Pořád luxuju, mam ho v předsíni a miluju ho....to co jsem viděla při předváděčce, bylo uspokojivé, to co předvádí doma, je neskutečné. Pokud vybíráte nový vysavač, neváhejte...kdybyste ho někdo chtěl vidět v akci a jste poblíž Prahy 4, klidně se ozvěte, není problém:) Díky za něj...! Je boží, boží, boží!!!!!!!!!!!
klad Libuška
avatar
Jana
klad Zúčastnila jsem se testování vysavačů značky Philips v Pracovně ŽENY s.r.o. v Chrudimi. A byla jsem z prvního společného testování nadšená! Renďa byla skvělou hostitelkou, paní Helena zastala svým příjemným vystupováním a úsměvem číslo 10 roli moderátorky a pan Slávek? Ten by z každé "obyčejné předváděčky" udělal super zážitek :-) Ale teď už k vysavačům- nechci tu hodnotit energetický štítek a podobné věci. Napíši vám příbeh, který se stal jednoho odpoledne.. Jako každý týden jsme se sešly s kamarádkami a jejich dětmi u nás doma- děti si hráli a my jsme probíraly všechno možné. Po chvíli přišla řeč i na testování,kterého jsem se u vás zúčastnila. Netrvalo dlouho a už jsem z půdy snášela jediný koberec, který doma máme (stejně už se blíží podzim a syn ho bude v pokoji potřebovat ;-) ), sypala jsem na něj mouku a vážila sáček z vysavače :-D Výsledek mě překvapil (bohužel nemile).. Na hladké podlaze je vysavač výkonnější- ovšem taky ne stoprocentní :-( A holky? Během pár dnů jsem od každé znich dostala zprávu, jak ve zkoušce obstál jejich vysavač.. Takže jsem si testování užila v podstatě dvakrát :-D Na vysavači Philips PerformerActive oceňuji hlavně nižší spotřebu, větší obsah sáčku a samozřejmě je jeho velkou předností kvalitní filtr..
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Markéta
klad Vysavače PHILIPS u nás v rodině mají velkou oblibu a tak skoro nelze hodnotit jinak než na výbornou. Vysavač PERFORMERACTIVE není nijak přehnaně velký. Hezky se s ním manipuluje a sací hubice se krásně dostane i do rohů. Výborný vysavač za skvělou cenu.
klad - Barva - mohlo by být více barevných variant
klad - Přestože je hadice k vysavači skvěle ohebná, kvůli prodloužené délce se s vysavačem ne vždy úplně jednoduše manipuluje, ale to je maličkost, kterou předčí všechna plus, která jsem napsala.
avatar
Petra
klad Jsem ráda , že jsem se mohla zúčastnit testování tohoto vysavače Phillips PerformerActive.Tento vysavač má úžasnou sílu díky technologii AirflowMax.Zaujala mě hubice TriActive+ 3 v 1.Velká kapacita čistících sáčků.Také má dlouhou rukojeť což se dostane všude.
avatar
Lucie
klad Jsem velmi ráda, že jsem se mohla zúčastnit testování tohoto výkonného, šetřivého a elegantního vysavače Philips PerformerActive.Naprosto mě nadchla jeho síla. Sama jsem si ji otestovala. Tento černý ďábel vysál vše:o) Pro mě je i hodně důležité, že šetří energii a je to vlastně i taková čistička vzduchu, díky HEPA filtru, to je mi hodně sympatické. Mám doma docela dost zvířátek a věřím tomu, že tento vysavač je pro mě ten pravý. Určitě doporučuji všem lidem, kteří ocení sílu, úspornost a elegantní vzhled.
avatar
Pavlína
klad Na vysavači Philips Performeractive mne nejvíce zaujala hubice, která zvládne vysát i rohy místnosti.Samozřejmě ocenila jsem i výkonné filtry a velkou kapacitu sáčku na prach - upřímně nejsem zrovna typ, který by pravidelně sáčky vyměňoval :-). Pokud to máte stejně - tak vysavač Philips Performeractive je skvělá volba i pro Vás!
avatar
Lucie
klad Nové vysavače Philips ECO mě celkově nadchli, u tohoto modelu především jeho design a silný sací výkon. Součástí tohoto vysavače je hepa filtr 10 (filtr lze velice snadno vyměnit), víceúčelová hubice, která pomocí kartáčů na obou stranách odstraňuje prach a špínu podél nábytku a stěn, ergonomická rukojeť s dlouhým dosahem a regulací vzduchu, možnost nastavení sacího výkonu, dlouhý přívodní kabel a teleskopická trubice. I do tohoto vysavače se používají univerzální prachové sáčky s-bag (k dostání z kvalitnějšího materiálu i levnější papírová varianta) se speciálním systémem uzavírání sáčku pro snadnou manipulaci s plným sáčkem, což oceňuji jednak při manipulaci s plným sáčkem, ale také při nákupu nových sáčků, kdy si nemusím pamatovat složité označení sáčků, ale stačí vědět, že se jedná o sáčky s-bag. Vysavač je lehký, dobře skladný, tichý, je s ním snadná manipulace. Tato forma testování přímo se zástupcem společnosti mě nadchla, především pak možnost si všechny testované modely vyzkoušet a možnost zeptat se na to, co nás v souvislosti s testováním zajímalo. V prodejnách obvykle není možné si např. vysavače vyzkoušet a porovnat, což bych třeba já ocenila. Vysávám téměř denně a je pro mě dobré mít možnost si takovýto výrobek před jeho zakoupením otestovat/osahat. Technické parametry výrobku jsou jedna věc, ale především v případech, kdy se ten který výrobek používá často, je také nutné, aby výrobek uživateli celkově „seděl“. Všechny tři modely z uvedeného testování mají nejen dobré technické parametry, ale tak jak jsem uvedla v předešlém bodě, skvěle „sedí“. Měla jsem možnost přesvědčit se, že nové vysavače vyráběné dle nových směrnic EU jsou stejně výkonné, jako ty předešlé a není vůbec nutné, se tohoto nařízení, které se mnohým z nás zdá nesmyslné, obávat. Skupinové testování bylo natolik příjemné, že bych se nejraději stala profesionální testerkou Už teď se těším na další skupinové testování.
avatar
Lucie
klad Tento vysavač je velice dobrá volba. Vysává dobře na kobercích i hladkých plochách. Na to, že se jedná o EKO vysavač, má velký výkon a malou spotřebu, takže šetří náklady. Hlučný je standardně na vysavače. Výměna sáčků není složitá a sáčky lze zakoupit univerzální pro více vysavačů, takže jejich shánění není obtížné. Vysavač je možné ovládat nohou, což velmi oceňuji, že se k němu nemusím stále shýbat. Manipulace není složitá, "dobře jezdí za člověkěm". Vysavač má na sobě možnost připnutí tyče pro skladování ve svislé poloze (nemusí se o nic tyče opírat). Vysavač má v sobě filtr na nečistoty a výměna tohoto filtru také není obtížná. Je standardně hlučný (v této cenové kategorii je to ale naprosto přijatelné). Celkově mohu tento produkt doporučit, má dobré vlastnosti a jedná se o kvalitní výrobek za přiměřenou cenu.
avatar
Dagmar
avatar
marie
klad Vysavač Philips prostřední kategorie je ideálním pomocníkem do každého bytu i domu. Má krásný vzhled, kombinace černá a zelená je elegantní. Velmi se mi líbí i postranní kartáčky u vysávací hubice, které pomohou dostat se všude a vše precizně uklidit. Nízká spotřeba je velkým plusem, ale vůbec neubírá na výkonu, který je bezvadný. Hepa filtr je vhodný pro alergiky, ale i pro všechny ostatní, zajistí čistý vzduch v místnosti. Jednoduchá manipulace, nízká váha, skvělá odolnost, bezvadné sáčky, které jsou univerzální pro všechny typy. Mohu doporučit všem ženám!
avatar
Kristýna
klad Tento vysavač je prostřední v kategorii eco vysavačů od značky Philips. Je středně velký, ale krásný a výkonný jako všechny další v řadě!:) Vysavač je velice bytelný, jak jsem již zmiňovala v předchozím hdonocení, vydrží i hrubé zacházení, ale jinak je lehoučký, krásně padne do ruky, přenesete ho po bytě bez větší námahy. Miluju na vysavačích i jejich polohy - parkovací a tu při používání. Takže krásně stojí, hadice se nikde neválí, máte ho krásně po ruce. Trubice je lehoučká, postranní kartáčky na hlavici se dostanou všude. Hepa filtr je krásný bonus, který jistě každý ocení. Já extra, máme doma zvěřinec:-D Vysavač má i velkou výdrž, takže se určitě nemusíte bát do něj investovat. Značce Philips i panu Slávkovi věřím!
avatar
Marta
klad Kdo hledá zlatou střední cestu mezi velkým a malým vysavačem, měl by se seznámit s tímto krasavcem. Sice má nižší příkon, a tím šetří přírodu a i peněženku, ale to neznamená, že nesaje. Motor je velmi výkonný a poradí si i s větším množstvím znečištění jak hladké plochy, tak koberce. Sací hubice je speciálně vyvinuta, aby se dostala i do koutů, perfektně saje podél stěn a dostane se i pod nízké skříně. Tento model má velmi dlouhou přívodní šňůru a rádius pro vysávání je tak dostačující. Velmi ohebná hadice mě přesvědčila o tom, že nebude problém, když ji omylem přivřu do dveří, případně že ji taháním vysavače za sebou při úklidu nezničím. Velká kola a malé otočné středové kolečko zaručí perfektní manipulaci po bytě. Opět i tento model je vybaven dostačujícím filtrem , který zaručí, že do místnosti se z vysavače nedostane prach. Prostě vysavač ideální do každé domácnosti.
avatar
Zuzka
klad Philips PerformerActive. Na dotyk příjemný, do ruky padnoucí, uchu lahodící (díky nízké hlučnosti). Okouzlující je i jeho tvar malého broučka, jenž se snoubí s barevnou propracovaností je téměř mistrovským dílem. Vysavače třídy Eco se společnosti Philips se opravdu povedly,myslím, že u těchto 3 modelů si každý (každá) najde svého favorita ;-)
avatar
Šárka
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Zuzana
klad Zlatá střední cesta :) Pokud se nemůžete rozhodnout mezi malým a velkým vysavačem, zvolte tento. Velmi praktická je vysávací hubice s postranními kartáčky - vysajete opravdu všechno až do rohů a krajů. Velmi pozitivní u všech třech typů je, že Phillips má pouze jeden typ sáčků do vysavačů, takže se prostě nemůžete splést :) Oceňuji také důvtipný mechanismus, díky kterému se sáček při vytahování uzavře, takže nikde nerozprášíte vysátý prach.
avatar
Andrea
klad Vysávání není zrovna moje oblíbená činnost, a když vám ji navíc ztěžuje i nekvalitní nebo nepraktický přístroj, je to o to nepříjemnější. Jak by měl takový ideální pomocník-vysavač vypadat? Určitě by měl dobře vysávat prach a jiné nečistoty, a to za každé situace, jak na tvrdé podlaze, tak i na koberci, v mezerách, podél stěn nebo v rozích, již vysátý prach by měl udržet ve svých útrobách a nepouštět ho zpět do místnosti. V rámci možností být tichý, úsporný, praktický z pohledu obsluhy, neměl by být příliš těžký, mít dlouhou životnost motoru a dostatečně dlouhou šňůru. Všechny tři modely: Phillips PowerLife, Philips PerfomerActive a PerformerPro sáčkový vysavač tyto podmínky dokonalého pomocníka splňují, i když se v drobnostech malinko liší. Vysavač PowerLife drobek mezi svými bratry, ale zato nejlehčí se hodí zejména na přenášení a luxování schodiště. Pevně věřím, že s tímto drobečkem by dokázalo pro jeho snadnou manipulaci a lehkost vysávat i malé dítě, které pro změnu od nás tuto činnosti milují. Oproti tomu PerfomerActive je obdařen revoluční technologií AirflowMax pro mimořádné sání, které obsahuje tzv. postranními kartáčky, které zaručí vysávání i v rohách místnosti a navíc těsnění HEPA AirSeal s filtrem HEPA 10 umožní luxovat i alergikům, neboť vysátý prach se nevrací zpět do místnosti. Nejvíce mě však uchvátil vysavač PerfomerPro sáčkový vysavač, po kterém by měli sáhnout převážně rodiny, kde se vyskytuje alespoň jeden alergik, jako je tomu u nás doma. Jakékoliv větrání při a po luxování odpadá, neboť ve vysavači je zabudováno těsnění HEPA AirSeal a filtr HEPA 13, což umožňuje zachycení ještě více jemného prachu předtím, než se rozletí po celém pokoji, a zajistí tak bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenu. Dalo by se říci, že svým způsobem funguje na principu čističky vzduchu, neboť vyfukovaný vzduch je dokonce čistší než vzduch v místnosti. Ať už si vyberete jakýkoliv z těchto tří vysavačů, budete určitě mile překvapeni jejich „Sací silou“, o čemž vlastně je ono samotné vysávání. Na závěr bych chtěla poděkovat Helence a Slávkovi za příjemně strávený čas při prezentaci, která nebyla vůbec nudná, naopak velmi zábavná, klidně bych si ji zopakoval i znova . Musím se přiznat, že hned na začátku se mi vybavila scénka z oblíbeného filmu (Smrt krásných srnců), kde tatínek Leo Popper obdobným způsobem za minulého režimu na podobných prezentacích taktéž představoval revoluční novinku „vysavač“ a pro úsměv krásné Irmy se snažil jich prodat co nejvíce. Ale to není případ Slávka . Ten nás chtěl pouze seznámit s dokonalými pomocníky, jež by nám ulehčili práci, a podělit se o novinky týkajících se nejen vysavačů, ale i nově povinných energetických štítků. Ještě jednou Vám oběma děkuji za příjemně strávený večer.
avatar
Jana
klad Prostřední z předváděných vysavačů Philips PerformerActive ze skupiny ECO mě zaujal svým designem a rovněž skvělými schopnostmi vysávání za přijatelnou cenu. S vysavačem se dobře a lehce manipuluje, oceňuji jako u předešlých modelů HEPA filtr, výměnný sáček (u tohoto modelu je 4L), teleskopickou trubici, dostatečně dlouhou přívodní šňůru. Vysavač bych určitě doporučila i ostatním zákazníkům.
avatar
Alena
klad U tohoto vysavače je velmi jednoduchá manipulace – možné i ovládat nohou při vysávání, nízká váha, a bezvadné sáčky, které jsou univerzální pro všechny typy a jdou lehce vložit.Skvěle řešená hubice, která si poradí se špínou v rozích.Předností je i délka šňůry ideální do větších prostorů.Oceňuji vysoký sací výkon
avatar
Lenka
avatar
Lenka
klad Každý ze tří testovaných vysavačů si určitě najde svého majitele a uživatele. Stejně jako na ostatních modelech mě zaujala hmotnost, délka šňůry, výkon a hlučnost. Hmotnost odpovídá velikosti vysavače, který je lehký na manipulaci. Opět sáčky, které jdou jednoduše vyndat a zandat. Hubice s hadicí, které se dostanou téměř všude a drobky, prach a ostatní věci ze země mizí.
klad Všechny modely jsou fešáci a opravdu s nimi bude radost luxovat. Konečně je na trhu něco co je líbivé, za přitažlivou cenu a se skvělými vlastnostmi. Je dobrý, že jsme si to takhle mohli osahat, protože v krámě by nám vysavač nikdo takhle hezky neukázal a nepředstavil.
avatar
Jaroslav
avatar
Kristýna
klad Vysavač Philips PerformerActive v sobě skýtá spoustu pozitiv. Od výkonného sání, přes tichý chod, super dlouhou šňůru, lehoučkou trubici a pro mne velmi důležitou - krásně ohebnou hadici, až po skvěle řešenou hubici, kde jsou postranní kartáčky. Za mě jistě doporučuji:)
avatar
Ondrej
avatar
Simona
klad Jeden ze tří černých elegánů s příjemně nižší spotřebou energie, takže ušetřím. Velký plus také za minimální hlučnost při vysávání, a obrovské plus za super výkon. Nejspíše zlatá střední cesta co do velikosti, výkonu, hmotnosti :-D Jako u dalších dvou testovaných vysavačů oceňuji odolnost hadice, a funkčnost hlavice, i náhradních. Gumová kolečka navíc usnadní cestování s vysavačem.
avatar
Ivana
klad S vysavači Philips třídy Eco jsem se prvně setkala na testování v Praze. Po chvilce teorie s panem Slávkem nás čekalo hned několik praktických ukázek vlastností vysavačů této třídy. Od natahování hadice, skákání na vysavači jako na trampolíně až po to nejdůležitější - samotné vysávání. Všechny vysavače ze skupiny ECO Vás hned na první pohled osloví svým designem, který je díky kombinaci černé a zelené barvy velmi elegantní ale zároveň i šmrncovní. Philips PerformerActive je jen o něco menší než vlajková loď Performerpro. Objem sáčku 4l je dostačující a zaručí, že nebudete muset co dva týdny sáček měnit. Stejně jako u "většího bráchy" mají i tyto sáčky schopnost uzavřít se po vyjmutí, čímž dojde k zabránění úniku nečistot a prachu. Manipulace při vyndávání je velmi jednoduchá a bez jakýchkoli problémů by ji zvládli i dětští pomocníci. Kompatibilita sáčků je samozřejmostí.
klad Ovšem co mě oslovilo úplně nejvíc, je jeho schopnost odstranit nepořádek a délka hadice včetně naprosto perfektně řešené hubice, z té jsem byla unešená.Hubice je stejná jako u ostatních modelů této řady. Líbí se mi úžasný nápad postranních kartáčků, což je velmi praktické při vysávání u nábytku nebo rohů místností (což jsem ocenila především kvůli dlouhým vlasům, které samozřejmě sem tam vypadávají) a předního otvoru, který zabrání hrnutí nečistot před sebou. Při vysávání je velmi tichý, takže by neměl rušit ani partnera, který zrovna kouká na jeho oblíbený seriál. Ocenit bych chtěla i délku šňůry a samotné hadice. Ta je zakončená rukojetí, která perfektně padne do každé ruky. Vzhledem k tomu, že lze nastavit i délku trubice, nemusí se vyšší jedinci obávat o svoji krční páteř.
klad Vysavač PerformerActive bude zajisté skvělým pomocníkem ve Vaší domácnosti.
avatar
Miroslava
klad Vlastním velmi dobrý a kvalitní vysavač. Přesto bych ho ihned vyměnila za tento, který jsem měla možnost vyzkoušet. Oproti mému je lehký, velmi dobře se s ním manipuluje, není hlučný a navíc velmi dobře vysává. Prostě opravdu platí to, co všichni v hodnocení uvádějí. Osobně jsem nejvíce byla nadšená z hubice, která opravdu dokáže nasát nečistoty i z méně přístupných bodů podlahy, např kolem zdí a v rozích. A perfektní je i délka šňůry pro přívod el. energie. Tento vysavač jednoznačně doporučuji. VELMI ROZUMNÁ CENA!!!
klad Vysavač není určen na vysávání vody. To pouze konstatuji pro ty, kteří by očekávali od vysavače i tuto možnost.
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
avatar
Iva
klad Včera jsem se zúčastnila testování vysavačů Philips. U vysavače Philips Performeactive mne zaujala jednoduchá výměna sáčků a gumová kolečka, která zdolají překážky v bytě. Byla jsem překvapená, že i při svém menším výkonu a velikosti, vysává stejně dobře jako silnější a větší vysavače. Mile mne překvapila důmyslnost hubice, která si poradí se špínou v rozích.
avatar
Jana
klad Menší bráška Performerpro.Ve své třídě podává super výsledky. Uchvátil mě omývací filtr, sací síla, hadice,která se při zkroucení a případném přiskřípnutí, opět vrátí do formy a nadále plní svou funkci, dále oceňuji tichý chod, vysokou kapacitu nádoby na vysátý prach,jednoduchou ovladatelnost (výměna sáčku,vyndání filtru ap.) a gumová kolečka.Sáčky do vysavače jsou malý zázrak, neboť se do těchto vysavačů kupuje jedna velikost a ta se roztáhne podle kapacity nádoby na prach.Cena sáčků je lidová.
klad Vysavač ráda všem doporučím.
avatar
Petra
klad Pokud některá z vás hledá zlatou střední cestu, tak už nehledejte a kupujte vysavač Philips PerformerActive. Sací výkon srovnatelný s větším PerformerPro a cena nižší. Všechny nové ECO vysavače mají výbornou hlavici a trubici, jsou tiché a výborné na manipulaci. Prostě symfonie! :)
avatar
Eva
klad Tento třetí elegán v kategorii ECO mě určitě zaujal svojí sací silou. Je opravdu velmi tichý, lehounký a do ruky padne jako ulitý. Velké plus mu dávám za HEPA filtr, což všichni alergici bezesporu ocení. Při výběru vysavače je to zlatá střední cesta. Za mě mohu všem jenom doporučit.
avatar
Michala
avatar
Michaela
klad Vysavač Philips PerformerActive mě při skupinovém testování v Táboře dostal hned na první seznámení. Osobně nejvíce oceňuji jeho jednoduchost na ovládání. Při manipulaci s ním se rozhodně nenadřete - má vlastní zkušenost. Velké plus dávám za jeho výkonnost a HEPA filtr (což je pro mě jako pro astmatika nejdůležitějším kritériem) - vysaje, i díky své vychytané hlavici, prostě všechno :) A to je to, proč bych ho doporučila!
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Philips PerformerActive je bezvadný sáčkový vysavač. Zaujala mě jednoduchá výměna sáčků a gumová kolečka, která zdolají překážky v bytě. Byla jsem překvapená, že i při svém menším výkonu a velikosti. Vysává stejně dobře jako silnější a větší vysavače. Rozhodně doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Philips PerformerActive je opravdu perfektní. Doporučuji
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)