Testovaly jste skvělou vychytávku v podobě ručního napařovače oděvů Steam&Go GC363/30 od značky PHILIPS

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
7x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 27. 5. 2019
do 16. 6. 2019

Ruční napařovač oděvů Steam&Go GC363/30

 

Vyzkoušejte kompaktní řešení pro snadné odstranění záhybů.

 

Díky vyhřívané destičce SmartFlow je napařování jednodušší. Umožňuje svislé i vodorovné použití v obtížně žehlitelných oblastech a osvěží oděv bez rizika spálení.

 

Díky lehké a kompaktní konstrukci můžete napařovač jednoduše použít kdykoli a kdekoli. Stačí napařit a můžete vyrazit!

 

 

 

Hodnocení
8
avatar
Michaela
Velkou výhodou produktu je to, že není možnost připálení oblečení, což ocení především začátečníci v žehlení. Napařovač je také praktickým pomocníkem na cesty, skvěle vyhladí záhyby u všech možných druhů oblečení. Zahřátý a připravený k použití je méně jak do minuty. Jediné minus, které tento přístroj má, je velmi rychlá spotřeba vody. Opaření se bát nemusíte, v balení se nachází ochranná rukavice.
klad rychle připraven k použití
klad krásně vyhladí všechny záhyby
klad oblečení není možné připálit
klad pomocník na cesty
klad rychlá spotřeba vody
avatar
Lucija
Po ručním napařovači jsem toužila několik let, nemám ráda žehlení a jelikož jsem v bývalém zaměstnání přišla do styku se steamerem, věděla jsem, že žehlit už nikdy nechci. Práce s napařovačem jde oproti zdlouhavému a vyčerpávajícímu žehlení, rychle od ruky, člověk se u toho tak nanadře a ani nezapotí. Steam&Go je navíc i praktický, takže si ho sebou můžete vzít klidně na dovolenou či služební cestu. Během chvilky máte hotovo. Steam&Go navíc hravě zvládá i těžko žehlitelné záhyby. Produkt splnil má očekávání a ráda ho doporučím dál.
příloha
klad snadná manipulace
klad preciznost
klad praktické provedení
klad úspora času
klad nutné neustále doplňovat zásobník
avatar
Veronika
Super napařovač, musím jen chválit,používání je hrozně lehké. Nemusíte se bát,manipulace je lehká,zvládne to i malé dítě. Hezký se s tím dělají pánské košile. Zkoušela jsem i na svatební šaty,musím říct,luxus. Jestli přemýšlíte nad koupí,tam doporučuji
klad Rychle se nahřeje
klad Vyzehli úplně vsechno
klad Lehka manipulace
klad Super na cesty
klad Nevim o ničem
avatar
Dominika
Musím uznat, že je to opravdu skvělý pomocník do domácnosti. Napařování je opravdu snadné a hlavně rychlé. Dokáže vyžehlit všechny záhyby, což jsem někdy s normální žehličkou měla problém. Navíc je napařovač lehoučký, tak snadno přenosný kamkoliv potřebuji. Za mě teda rozhodně palec nahoru a doporučuji všem. :-)
klad rychlost napařování
klad snadné ovládání
klad snadno přenosný
klad nemá žádné zápory
avatar
Michaela
Skvělé je rychlé nahřátí (cca třičtvrtě minutky). I přes svou velikost je lehoučký a snadno se používá. Oceňuji možnost vertikální i horizontální polohy. Žehlení není můj šálek čaje, ale napařování s tímto je hračka. Vyžehlí vše opravdu precizně. Navíc mám krásný a přitom jednoduchý design.
klad Horizontální i vertikální poloha
klad Rychlé nahřátí
klad -
avatar
Veronika
Napařovač je naprosto úžasný. Především v jednoduchosti a rychlosti použití. Maximálně doporučuji především na cesty a pro rychlé přežehlení věcí, když člověk spěchá a nechce zapínat žehličku. Má menší nádržku na vodu, ale s tím se počítá. Krásný design.
klad design
klad jednoduchost použití
klad žádný
avatar
Martina
Naparovac jsem si poridila z toho duvodu, ze si ulehcim praci, nebudu muset hledat zehlicku, veci se daji zehlit, naparovat, horizontalne i vertikalne, to znamena treba na raminku, neni potreba manipulovat se zehlicim prknem, ktere zabira misto a prekazi. Prezehlite treba odev zaveseny na skrini, pripadne i neco, co mate na zidli,. svetr, sako...
klad prakticnost pouziti
klad neni treba zehlici prkno
klad horizontalne
klad vertikalnee
klad kdo nema prijde o mnohe
avatar
Lucie
á ho teda doma nemám,a le má ho sestra a hodně si ho chválí. Hned jsem to musela zkusit taky a přijde mi to na principu vlastné té žehličky. Akorát tady oblečení vůbec nepropálíte, takže se nemusí nikdo bát. Napařovač se nedává úplně na oblečení, stačí od toho pár centimetrů a prádlo se díky horké páře narovná. Nemusí se ani sušit, jak jsme si myslela. Stačí proklepnout a můžete se obléct.
klad nepropálí oblečení
klad snadná manipulace
klad cena