Už známe recenze od testerek, které vyzkoušely novinky ze světa žehlení a kouzlo zdravého ovzduší od firmy Philips

image
otestováno
Počet recenzí
36
jak jste hodnotily
5
27x
4
7x
3
2x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 21. 11. 2019
do 8. 12. 2019


V naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. se bude v úterý 26. listopadu, od 17 hodin konat testování nových produktů značky Philips. Hledáme 12 testerek, které se seznámí s produkty Philips a poté na představené výrobky napíší recenzi. V rámci testování bude představena nový parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus,  ruční napařovač oděvů Steam&Go Plus a čistý vzduch ná zajistí čistička vzduchu Philips Dual Scan serie 4000i.

Každá testerka si domů odnese hodnotný dárek od firmy Philips (produkt v hodnotě cca 1 500 Kč).


Co budeme testovat?


Parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus 

Philips PerfectCare Elite Plus je nejrychlejší, nejvýkonnější a nejúčinnější parní generátor. Je navržený tak, aby žehlení s ním bylo daleko rychlejší a snazší než s klasickou žehličkou. A aby vaše oblečení bylo vždy jako ze škatulky.

  • Parní generátor Elite Plus není běžná žehlička. Funguje na principu silného parního výkonu, který si poradí i se zarputilými záhyby a nejpevnějšími materiály.
  • Nikdy nespálí žádnou látku. Ani když se na chvíli zapomenete.
  • Vyžehlí vše jedním tahem, bez nastavování teploty. Můžete žehlit jakoukoliv tkaninu, od džínoviny až po hedvábí.
  • Horizontální i vertikální žehlení. Díky ultra lehké žehličce bez námahy vyžehlíte jakýmkoliv směrem.Ruční napařovač oděvů Steam&Go Plus 

Hledáte rychlý a snadný způsob pro narovnání záhybů na oděvech, které ráno vytáhnete ze skříně? Nebo byste chtěli své oblečení rychle zbavit nepříjemných pachů? Napařovač oděvů Philips Steam&GO Plus můžete snadno používat za bez žehlícího prkna a za necelou minutu.

  • Bez rozkládaní žehlicího prkna. Rychlé a pohodlné použití.
  • Pro rychlé úpravy. Ideální, když nemáte dostatek času před odchodem z domu. Připravený k použití za 45 vteřin.
  • Odstraňuje pachy a bakterie z oděvů. Skvělé pro oblečení, které se nepere po jednom použití.
  • Ideální na cestování. Kompaktní a nenahraditelný během dovolených a služebních cest.Čistička vzduchu Philips Dual Scan serie 4000i 

Inteligentní čistička vzduchu, která odstraní jakékoliv zněčištění díky duálnímu sensoru pro ochranu rodiny před jakýmkoliv znečištěním.

Automaticky se přizpůsobí jakékoliv změně v kvalitě vzduchu a odstraní 99,9% zněčištění. Zároveň díky chytrému displeji a připojení k aplikaci poskytuje absolutní kontrolu nad tím, co dýcháme.

Hodnocení
36
avatar
Markéta
Je lehčí než klasická žehlička a žehlení s ní je taky o dost rychlejší. Líbí se mi, že ji můžu nechat stát na oblečení a odběhnout si, ale bude mi trvat, než si na to zvyknu, je to velký rozdíl oproti klasické napařovací žehličce. Přijde mi super, že si můžu vybrat režim páry, podle toho, co žehlím. No a především, skvěle a rychle vyžehlí různé materiály.
klad Funkce vydávání páry bez držení tlačítka, jen při pohybu žehličkou
klad Velká nádrž na vodu
klad Nízká váha
klad Je trochu velká na skladování
avatar
Markéta
Čistička má pěkný design a nezabírá příliš místa. Je vidět, že je opravdu silná a proudí jí hodně vzduchu. Tichý noční režim je opravdu tichý a ani o něm nevím. Také se mi líbí ovládání přes aplikaci a to, že ji mohu zapnout i z dálky, než dorazím domů. Vyndání a čistění filtru je snadné. Nevýhodou je cena za nový filtr, na druhou stranu má se měnit až po 3 letech, takže to nepovažuji za tak strašnou investici.
klad Design
klad Dlouhá výdrž filtru
klad Cena
avatar
Veronika
PerfectCare Elite Plus Parní generátor je úžasný. Jsem velmi ráda, že ho mám ve srovnání s klasickou žehličkou je neskutečně lehký a nikdy Vám nezničí prádlo. Pokud žehličku zapomenete na prádle, sama se automaticky vypne do spánkového režimu. Velmi dobře napařuje a nádržku ani nestačím vyprázdnit. Mohu jen doporučit.
klad lehkost
klad ovladatelnost
klad pojistka proti spálení oblečení
klad velká nádržka na vodu
klad výkon
klad barva produktu
avatar
Veronika
Napařovač je velmi praktický a pro lidi jako jsem já, rychle se nahřeje a zabere Vám minimum místa bez potřeby žehlícího prkna. Nádržka je ideální na rychlé vyžehlení dvou oděvů. Ideální i na cestování, nebo přenos. Mohu jen doporučit pro domácí použití i na cestování. Je to ideální pomocník a uspořil mi mnoho času při zmačkaném oděvu. Cena, výkon je velmi výborná.
klad výkon
klad lehkost
klad ovladatelnost
klad rychlost napaření
klad ochranná rukavice
klad přenositelnost
klad více nástavců
avatar
Markéta
O ručním napařovači jsem dlouho uvažovala a nelituji. Splnil to, co jsem od něj čekala. Žehličku nenahradí, na to se nádržka musí často měnit a žehlení by trvalo déle, ale je to skvělý doplněk pro jinak špatně žehlitelné prádlo jako šaty s volánky či citlivější materiály. Líbí se mi, že je poměrně skladný na cestování a můžu žehlit kdekoliv bez žehlícího prkna. Zavěsím prádlo a žehlím, to je velká výhoda. Navíc se mi líbí, že je připravený k použití velice rychle.
klad Příjemně se drží
klad Rychle připravený k použití
klad Malá nádržka na vodu
avatar
Veronika
Čistička vzduchu mi zachránila život. Už nemusím dýchat zaprášený a škodlivý vzduch a díky tomu, mohu konečně spokojeně dýchat. Vždy jsem se večer probouzela a teď mám klidný spánek a nebudím se s ucpaným nosem. Tím, že má rychlí režim vyvětrá místnost během chvíle a při spaní si ho můžete přepnout do tichého režimu a ani nevíte, že ho máte v místnosti. Všem vřele doporučuji, pokud chcete mít doma čistý vzduch a v klidu dýchat bez škodlivých látek. Můžete vše ovládat přes aplikaci, což je mnohdy výhodou když pohodlně ležíte před spaním a nechce se Vám stávat.
klad přenositelnost
klad výkon
klad desing
klad snadná údržba
klad čistota vzduchu
klad rychlost
klad funkčnost
klad mobilní aplikace
klad samoregulace podle čistoty vzduchu
klad tvar
avatar
Kristýna
Parní generátor Philip rozhodně doporučuji. Musím přiznat, že u nás v domácnosti se tolik nežehlí..nebaví mě to. Ale tohle? Parní generátor je boží, skvělý a úžasný. Manipulace s parním generátorem je bezproblémová, váha samotné žehličky je velmi nízká. Celkový design je více než povedený a vlastnosti parního generátoru jsou skvělé. Parní generátor šetří čas a energii.
klad vertikální žehlení
klad šetří čas a energii
klad výborně napařuje
klad bezpečnostní pojistka
klad možnost odvápnění
klad velikost parního generátoru
klad vysoká pořizovací cena, ale stojí za to
avatar
Kristýna
Celkově jsem byla s výrobkem spokojená. Jedná se o rychlého a účinného pomocníka. Ideální je například pro rychlé ranní žehlení a nebo na dovolené apod. Velikost ručního napařovače je ideální, design je povedený a vlastnosti jsou výborné. Produkt určitě mohu doporučit i ostatním ženám.
klad lehká manipulace
klad vždy při ruce
klad ideální pro ranní žehlení
klad žádné negace jsem neobjevila
avatar
Kristýna
Jednalo se o moji první zkušenost s čističkou vzduchu. Měla jsem samozřejmě jistá očekávání. Vzhled byl moc pěkný, určitě mít doma takového pomocníka musí být super a to nejen pro alergiky. Velmi se mi líbila aplikace a další vychytávky, která čistička měla. Noční režim byl super, neboť čistička byla úplně tichá a dokonce se i barevné osvětlení vypnulo. Pro lepší posouzení je samozřejmě potřebné mít čističku v domácím prostředí, zjistit znečištění vzduchu u něj v domácnosti apod. Celkově na mě však čistička působila kladně.
klad vzhled
klad obrazovka zobrazující velké množství parametrů
klad noční režim méně hlučný
klad dostatečně dlouhý kabel
klad skrz aplikace je možné čističku ovládat a to i vzdáleně
klad životnost filtru
klad Standardní délka záruční lhůty - myslím, že by mohla být i prodloužena
avatar
Daniela
Od té doby co mám doma tento parní generátor, mě žehlení začalo bavit, jde to díky páře neuvěřitelně dobře a rychle. Je fakt lehoučká, takže z ní po delší době vůbec nebolí ruka, má obrovský zásobník na vodu, takže nádobka stačí na celé žehlení a nemusíte pořád běhat pro vodu, má i dostatečně dlouhý kabel. Nutno ještě zmínit že se nikde nenastavuje žádná teplota podle materiálu který chcete žehlit, je šetrný ke všem materiálům, lze nastavit turbo páru kterou vyzehlite lehce i hodně zmačkané vysokogramážní látky nebo lze nastavit Eco režim, kterým vyzehlite běžné prádlo a ještě u toho šetříte energii a když ji omylem zapomenete žehlící plochou na prádle, tak ho nikdy nespali a sama se po pár minutách nepoužívání vypne, takže je ještě ke všemu obrovsky bezpečná a úsporná. Další věc kterou musím zmínit je samočištění od vodního kamene, žehlička se sama připomene kdy je třeba ji vyčistit. Takže údržba nezabere skoro žádný čas. Jen je trošku neskladná.
příloha
klad Urychlí žehlení
klad Velká nádrž na vodu
klad Snadná manipulace
klad Snadná údržba
klad Možnost vertikálního napařování
klad Velmi šetrná ke všem látkám
klad Eco režim
klad Turbo režim
klad Vysoká pořizovací cena
avatar
Daniela
Všem kdo zvažuje koupi této čističky vzduchu ji můžu opravdu doporučit. Čistička je docela velká, ale je designove fakt vymakaná tak se hodí určitě téměř do každého interiéru. Saje vzduch skoro po celým svým obvodu, má dva sensory snímání nečistot v ovzduší, takže ji opravdu skoro žádná nečistota neunikne. Je k ní i skvělá appka, díky které se dá zapnout před příchodem domu a nebo sledovat z práce jaký máte doma vzduch. Je velmi lehká, takže přenášení z pokoje do pokoje není žádný problém. Filtry se dají velmi jednoduše vyjmout a otřít. Nové filtry nejsou drahé a vydrží opravdu dlouho prý cca 3 roky. Nahoře má display, který ukazuje díky barevnému indikátoru kvalitu vašeho ovzduší a ukazuje množství škodlivin v ovzduší. Vzduch v místnosti po zapnutí vyčistí velmi rychle. Není skoro slyšet a na noc se dá nastavit na noční režim, při kterém se zhasne display a sníží se intenzita sání, takže vůbec neruší při spánku a při tom udržuje čistý vzduch.
příloha
klad Noční režim
klad Dva sensory
klad Ukazatel škodlivin v ovzduší
klad Aplikace do mobilu
klad Snadná manipulace
klad Snadná údržba
klad Moc hezký design
klad Vysoká cena
avatar
Barbora
Ruční napařovač mě zaujal svoji lehkostí a praktičností. Je perfektní, pro úpravu oděvů na poslední chvíli. Rychle se nahřívá, což oznámí barevná letka. Jen nádržka na vodu je tak akorát na jeden kus oblečení, takže jsem musela doplňovat a znovu čekat na nahřátí. Také jsem ji nechtěně párkrát vysunula z držadla. V balení jedále praktická tepelná rukavice a tepelně odolný sáček, a stejně tak nástavec s kartáčem.
klad lehký do ruky
klad designové řešení
klad praktický
klad malá nádržka na vodu
avatar
Eva
Výhodou je,že žehlička je velmi lehká a snadno se s ní manipuluje.Základna se zdá být objemnější,ale má hadici dlouhou 1.9m,tak si ji můžu položit na zem a stejně dosáhnu na žehlící prkno.Základna není ani těžká,s žehličkou váží asi 5 kg.Samozřejmě můžu žehlit i vertikálně tedy bez žehlicího prkna. Do základny mohu dolít vodu i v průběhu žehlení,když toho prádla mám na více hodin.Nemusím nastavovat teplotu,či typ tkaniny. Ano, za svůj život, kdy jsem žehlila s běžnou žehličkou, jsem už pár věcí nechtěně připálila. Tady se mi to nestalo a asi ani nestane. Žádná tkanina se nespálí, i když se zakoukám jinam , nebo odběhnu a nechám ji položenou na oblečení, apod. Když jsme u toho odběhnutí - když "odběhnu" na pár minut, tak se parní generátor automaticky vypne. Nestalo se ani,že bych připálila nějaký nažehlený obrázek či nápis. Tímto vlastně musím zmínit i úsporu času, protože dřív jsem prádlo musela třídit, podle typu tkaniny. Super pomocník !
příloha
klad žehlička je lehká
klad delší kabel - tak akorát
klad už žádné připálení
klad nenastavujete teplotu ani typ tkaniny
klad automaticky se vypne při nečinnosti
klad vodu doléváte i v průběhu žehlení
klad nic
avatar
Barbora
Čistička vzduchu je velice zajímavý kousek do každé domácnosti, jelikož většina z nás má nějakou alergii na prach, zvířata nebo jiné. Tento typ je esteticky koncipovaný, přesto dle mého názoru je veliká a zabírá dost místa. Její chod má několik režimů, včetně tichého na noční použití i s utlumením svícení ovládacího panelu. Ten je velice jednoduchý a praktický. Výkon je velmy slušný a mění se jeho intenzita dle stavu vzduchu v místnosti. Co mě ovšem hodně zklamalo, je výměna filtru, naprosto neokologická, kus za kus s vyhozením do směsného odpadu. Při dnešní době, kdy se klade důraz na recyklaci..
klad designové - estetické řešení
klad tichý režim
klad velký výkon
klad velikost čističky
klad neokologická výměna filtru
klad vysoká cena
avatar
Eva
Nevíte na co vsadit ? Co třeba na ruční napařovač oděvů Phillips Steam & Go? Nestíháte si večer vyžehlit šaty či košili na druhý den do práce? Nevadí ! Zvládnete to druhý den ráno s tímto skvělým pomocníkem. Je lehký a dobře padne do ruky. Můžete s ním žehlit horizontálně i vertikálně. Žádný oděv, apod., který se může žehlit, se nespálí. Ani vy se nespálíte, součástí balení je rukavička. Nenastavujete teplotu ani druh tkaniny. Skvělý je tepluvzdorný vak, hned můžete napařovač do něj uložit a nemusíte čekat na "vychladnutí". Velikost je tak akorát, do kufru se vejde. Já si ho rozhodně příští rok budu brát na dovolené sebou. Dost bylo zmačkaného oblečení (po vyndání z cestovních tašek)... ;-) vsadila jsem na Philips Steam&Go
příloha
klad velikost produktu je malá, na to, jak velký pomocník to je
klad je lehký , padne do ruky
klad rychle připraven (ráno za dvě minuty vyžehlím kočili a jdu) - vertikáně (visí na ramínku
klad nenastavujete teplotu ani druh tkaniny
klad rukavička a vak je součástí balení
klad ideální i na dovolenou či služební cesty
klad nic
avatar
Eva
Líbí se mi design produktu. Displej se nachází nahoře. Ovládání je snadné. Vybrat si můžete ze tří režimů : auto, turbo a spánek. Barevný kruh kolem displeje reaguje na stav vzduchu v interiéru, v horším případě je červený, ale po spuštění čističky vzduchu postupně zmodrá a vizuálně tak vidíte, že kvalita vzduchu je dobrá. Na displeji též můžete zjistit stav filtru, zda je potřeba jej vyměnit. Výměna filtru je snadná. Kdo má rád moderní technologie, jistě ocení, že může čističku vzduchu na dálku ovládat díky mobilní aplikaci. Když nastavíte režim spánku, tak se čistička vzduchu ztiší na minimum a displej se ztlumí
příloha
klad design
klad tři režimy
klad display - hezký a snadno ovladatelný
klad barevný kruh vizuálně vykazuje stav prostředí v bytě , kanceláři,a pod.
klad snadná výměna filtru
klad dálkové ovládání, i když nejste v místnosti - mobilní aplikace
klad nic
avatar
Barbora
Parní generátor je určen k častému a intenzivnímu žehlení. Má velkou nádržku na vodu, která jen tak nedojde, přiměřeně dlouhou šňůru (i při 180 cm dostačuje:)) a malou, lehkou žehličku, kterou klidně můžete nechat položenou na prkně a vůbec nic nespálí= malý zázrak:) Fakt super! Oproti klasické napařovací žehličce je mohutnější a potřebuje na usazení pořádné žehlící prkno, ale za to je žehlení mnohem snazší a rychlejší. Žahlička se sama vypne při nedostatečné aktivitě a pro aktivaci stačí zase malý pohyb je funkční. Pro velkou rodinu s dětmi naprosto doporučuji.
klad snadné ovládání
klad velka nadrz na vodu
klad perfektní přilnavost žehličky- nic nespálí
klad lehká žehlička
klad mohutnost
avatar
Nikola
S timto parnim generatorem se zehli samo..Velmi lehky,takze se s nim skeve manipuluje..zkraceni doby zehleni min o polovinu,jelikoz uz nemusim misto prejizdet nekolikrat ale opravdu staci jednou..I vice kusu na sobe zvlada bravurne..za me skvele i to ze se da izamknout a nelze generator shodit..Ma funkci i turbo pary ktera opravdu vyzehli uplne vsechno...Velke plus je to,ze generator muzete nechat na obleceni a nic ne neznici ani nespali,jelikoz ma funkci,ze se neaktivite sam po nejake dobe vypne.Takze nemusim resit uz,ze zabouchnu dvere a vracim se zda jsem nezapomnela vypnout zehlicku..za me top produkt..vyssi cena za ten nejlepsi model opravdu stoji!!
klad Lehkost,rychlost
klad Zatim nic
avatar
Nikola
Dlouho jsem premyslela zda si produkt koupit ci ne...Nakonec jsem se rozhodla ze si ho porodim.A musim rict ze jsem velmi mile prekvapena..Nad ocekavani me prekvapil..Snadna manipulace,vypada tezky ale je opravdu lehky a velmi dobre funguje..pouzivam hlavne rano ldyz nestiham a moje oblibena kosile je zmuchlana..tak je to velky pomocnik za pak minut mam vyzehleno a muzu jit..Na cesty idealni..za me je to produkt ktery se urcite bude kazdemu at uz zene ci nezehlicimu muzi!!
klad Snadna manipulace
klad Maly zasobnik na vodu
avatar
Nikola
Tato cisticka vzduchu je ve velmi elegantnim provedeni a myslim si ze se hodi do kazdeho interieru..prednost cislo jedla bych uvedla ze ma program na spani kdy o ni vubec nevite..a dokonce se i zhasne aby nerusila...pres den kdyz chcete aby jela naplno tak je sice trochu slyset ale nicemu to neprekazi..jako jedna z mala ma 2 scenery takze si myslim ze opravdu cisti vzduch na 100%...display ukazuje znecisteny vzduch pred i po takze muzete videt rozdil...za me dobra investice na nekolik let zajisteny cisty vzduch:))
klad Ticha,vzhled
klad Vyssi cena
Zobrazit více recenzí