Už známe recenze od testerek, které vyzkoušely novinky ze světa žehlení a kouzlo zdravého ovzduší od firmy Philips

image
otestováno
Počet recenzí
36
jak jste hodnotily
5
27x
4
7x
3
2x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 21. 11. 2019
do 8. 12. 2019


V naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. se bude v úterý 26. listopadu, od 17 hodin konat testování nových produktů značky Philips. Hledáme 12 testerek, které se seznámí s produkty Philips a poté na představené výrobky napíší recenzi. V rámci testování bude představena nový parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus,  ruční napařovač oděvů Steam&Go Plus a čistý vzduch ná zajistí čistička vzduchu Philips Dual Scan serie 4000i.

Každá testerka si domů odnese hodnotný dárek od firmy Philips (produkt v hodnotě cca 1 500 Kč).


Co budeme testovat?


Parní generátor Philips PerfectCare Elite Plus 

Philips PerfectCare Elite Plus je nejrychlejší, nejvýkonnější a nejúčinnější parní generátor. Je navržený tak, aby žehlení s ním bylo daleko rychlejší a snazší než s klasickou žehličkou. A aby vaše oblečení bylo vždy jako ze škatulky.

  • Parní generátor Elite Plus není běžná žehlička. Funguje na principu silného parního výkonu, který si poradí i se zarputilými záhyby a nejpevnějšími materiály.
  • Nikdy nespálí žádnou látku. Ani když se na chvíli zapomenete.
  • Vyžehlí vše jedním tahem, bez nastavování teploty. Můžete žehlit jakoukoliv tkaninu, od džínoviny až po hedvábí.
  • Horizontální i vertikální žehlení. Díky ultra lehké žehličce bez námahy vyžehlíte jakýmkoliv směrem.Ruční napařovač oděvů Steam&Go Plus 

Hledáte rychlý a snadný způsob pro narovnání záhybů na oděvech, které ráno vytáhnete ze skříně? Nebo byste chtěli své oblečení rychle zbavit nepříjemných pachů? Napařovač oděvů Philips Steam&GO Plus můžete snadno používat za bez žehlícího prkna a za necelou minutu.

  • Bez rozkládaní žehlicího prkna. Rychlé a pohodlné použití.
  • Pro rychlé úpravy. Ideální, když nemáte dostatek času před odchodem z domu. Připravený k použití za 45 vteřin.
  • Odstraňuje pachy a bakterie z oděvů. Skvělé pro oblečení, které se nepere po jednom použití.
  • Ideální na cestování. Kompaktní a nenahraditelný během dovolených a služebních cest.Čistička vzduchu Philips Dual Scan serie 4000i 

Inteligentní čistička vzduchu, která odstraní jakékoliv zněčištění díky duálnímu sensoru pro ochranu rodiny před jakýmkoliv znečištěním.

Automaticky se přizpůsobí jakékoliv změně v kvalitě vzduchu a odstraní 99,9% zněčištění. Zároveň díky chytrému displeji a připojení k aplikaci poskytuje absolutní kontrolu nad tím, co dýcháme.

Hodnocení
36
avatar
Adéla
Jako alergik a astmatik mohu jedině doporučit, už po několika dnech byly cítit markantní rozdíly. Kvalitně a poctivě neustále kontroluje kvalitu vzduchu a automaticky se přizpůsobuje prostředí. Jednoduše se ovládá. Přijde mi praktické, že se dá propojit s mobilní aplikací, tudíž je možné ji ovládat i na dálku. Čistění samotné čističky nezabere žádný čas. Za mě 10/10.
klad tichost
klad jednoduché ovládání
klad cena
avatar
Adéla
Napařovač jsem si vždy chtěla pořídit hlavně kvůli rannímu shonu a pomuchlaným košilím. Stačí ho zapnout a během chvilky můžete jakékoliv oblečení vyžehlit pár pohyby. Největší usnadnění je, že není potřeba vyndavat žehlící prkno, zvládá vyžehlit veškeré běžné materiály zavěšené na ramínku. Navíc díky své velikosti a hmotnosti je možné ho brát s sebou na dovolené a pracovní cesty a už nikdy nemít zmuchlané oblečení. Jako člověk, který není velkým fanouškem žehlení, můžu tento produkt doporučit všemi deseti.
klad praktičnost
klad žádné
avatar
Adéla
Generátor bych doporučila všem hlavně kvůli své lehkosti - oproti normální žehličce je totiž žehlení nesrovnatelně jednoduché. Krásně se drží v ruce, ruka z něj ani po dlouhém žehlení nebolí a není potřeba vůbec tlačit. Navíc opravdu si zatím dokázal poradit se všemi druhy látky, které jsem žehlila a stačilo mu na to pár lehkých pohybů. Rozhodně člověku hodně ušetří práci. Umí se automaticky vypnout, dokonce i pokud ho necháte ležet na prkně nebo i na látce, kterou zrovna žehlíte. Za mne rozhodně nejlepší možná volba, co se týče žehlení.
klad jednoduchost
klad nízká hmotnost
klad automatické vypínání
klad žádné
avatar
Iveta
Čistička vzduchu vypadá velmi elegantně. Líbí se mi její zakulacený tvar. Má snadné ovládání a noční režim, kdy její display zhasne a je téměř neslyšitelná. Líbí se mi, že se dá regulovat přes mobilní aplikaci. Sama si dokáže regulovat výkon podle znečištění okolí. Když se objeví zápach, tak zvýší svou intenzitu čištění a display se rozsvítí červeně. Filtr se mění až po 3 letech, což je také výhoda oproti jiným čističkám vzduchu. Ještě by se dala vylepšit recyklace filtru, aby příliš nezatěžoval životní prostředí.
klad Design
klad Výkon
klad Životnost filtru
klad Filtr se nedá recyklovat
avatar
Dobromila
Čističku jsme pořizovali kvůli alergii a astmatu naší rodiny. Hledali jsme dlouho jakou čističku koupit a nakonec jsme vybrali tuto. Moc se mi líbí design a hlavně to, že čistička si sama určí jak znečištěné je prostředí, tedy místnost a nejede pořád nonstop na program, který zapnu ale až dočistí vzduch ztlumí funkci a tedy nespotřebovává tolik energie. Vzduch je lepší, přítel astmatik lépe dýchá a cítí účinky..
klad Design, použití
klad Nic
avatar
Dobromila
Je velice snadný na použití, zapnu za chvilku je nahřátý a můžu si vyžehlit bez žehlícího narychlo co potřebuji. Prostě pověsím třeba košili na ramínko a napařuji od shora dolů a je vyžehleno. Je to rychlé a nemusím nic chystat, žehlící prkno, zapnou do elektřiny atd..používám ho hlavně na záclony a závěsy, to je super, pověsím ještě mokré záclony a vyžehlím ručním napařovačem. Beru si ho sebou také na cesty, je skladný jako fén…
klad Skladnost
klad Použití
klad Nic
avatar
Dobromila
Parní generátor používám skoro pořád, je pořád v provozu, výhodou je hlavně to, že nemusím pořád dolévat vodu jako do normální žehličky, má větší kapacitu nádoby na vodu a vyžehlím s ním třeba dva koše prádla aniž bych musela doplňovat vodu. Taky se mi líbí, že nemusím nastavovat co chci žehlit, jako program na žehličce, prostě žehlím jakoukoli látku nastejno. Šňůra je parádně dlouhá a nemusím pořád žehličku postavovat na žehlící prkno ale prostě nechám žehličku položenou na prkně, než si vezmu další kus prádla. Za mě paráda a už si nedovedu představit žehlit s normální žehličkou.
klad Vodní nádobka
klad Šňůra
klad Vyšší cena
avatar
Iveta
Ruční napařovač je výborný pro takové letmé ranní přežehlení halenky nebo zmačkané sukně. Je to malý, ale výkonný pomocník. Ze začátku mi to s ním moc nešlo, ale jakmile člověk získá ten správný grif, tak to jde jak po másle. Výhodou je, že se nemusí vytahovat žehlicí prkno, ale stačí oděv přejet rovnou na ramínku. Na to jak je ruční napařovač malý, tak je výkonný a velmi rychle se nahřeje. Je velmi vhodný na služební cesty, protože je skladný a poradí si s každým zmačkaným oděvem. Jen pozor, aby člověk nežehlil prádlo na sobě, protože by se mohl párou velmi ošklivě popálit.
klad Rychlost nahřátí
klad Výkon
klad Snadná dostupnost
klad Nenahradí práci klasické žehličky
avatar
Iveta
Parní generátor mě doslova nadchl. Je mnohem lehčí než klasická napařovací žehlička. Jeho výkon je tak silný, že ani nemusí mít funkci parního šoku. Zásobník pojme dostatečné množství vody, tak člověk nemusí stále dolévat jako u klasické žehličky. Co mě naprosto fascinuje, tak je skutečnost, že když se nechá žehlička delší dobu na látce, tak ji nepropálí. Kdyby neměl zabudovanou šňůru u žehličky a byl by takzvaně bezdrátový, tak by byl naprosto dokonalý.
klad Váha
klad Výkon
klad Design
klad Není bezdrátový
klad Je poměrně veliký
avatar
Magdaléna
Od té doby, co mám doma parní generátor Philips, mě žehlení baví jako nikdy. I když se přístroj zdá na první pohled docela velký, práce s ním je velice snadná. Cely generátor můžete umístit buďto na žehlicí prkno nebo na zem, šňůra je dostatečně dlouhá. Žehlička generátoru je malá a velice lehká a díky jejímu výkonu je prádlo, i to hodně zmačkané, vyžehlené jedním tahem. Parní generátor funguje na principu silného parního výkonu, díky kterému vyžehlíte i mačkavé, jemné či tuhé materiály. Samotné nahřání je rychlé, nemusíte čekat tak dlouho jako u klasické žehličky. Velikou výhodou parního generátoru je, že prádlo nemůžete nikdy spálit. I kdybyste náhodou žehličku zapomněli položenou na žehleném oblečení, díky pohybovému senzoru přístroj pozná, zda zrovna žehlíte či ne. Po nečinnosti se generátor sám vypne. Další výhodou je možnost žehlení jak horizontálně, tak vertikálně, takže už nemusím závěsy pracně přehazovat přes žehlicí prkno, ale krásně je párou vyžehlím již pověšené.
klad vzhled
klad dlouhá šňůra
klad nemožné oblečení spálit
klad můžu nechat žehličku položenou na oblečení a nic se nestane
klad při nečinnosti se sám vypne
klad síla páry vyžehlí oblečení jedním tahem
klad pro všechny materiály
klad veliká nádržka na vodu, vydrží několik žehlení
klad lehkost žehličky
klad horizontální i vertikální žehlení
klad vyšší cena
avatar
Magdaléna
Dřív jsem si oblečení vybírala především podle materiálu, aby se moc nemačkal a nemusela jsem ho moc žehlit. Pak jsem objevila ruční napařovač od Philips. Skvěle nahradí žehličku a navíc práce s ním je více než snadná. Oblečení můžete žehlit jak horizontálně, tak vertikálně, např. Položené na posteli či pověšené na ramínku. Obsahem balení je i žáruvzdorná rukavice, která se skvěle hodí, pokud žehlíte prádlo pověšené na ramínku a potřebujete si ho jednou rukou přidržet či podepřít. D9ky rukavici se neopaříte. Jedním tahem je oblečení vyžehlené. Navíc napařovač obsahuje praktické cestovní pouzdro, takže vše máte pohromadě a nezabere skoro žádné místo a můžete si ho zabalit i s sebou na cesty. Nádržka na vodu je sice malá, ale na vyžehlení běžného množství prádla vystačí, její doplnění je během pár vteřin. Napaření přístroje je rovněž během chvíle, takže celkový proces moc čas nezabere. S ručním napařovačem mě žehlení baví.
klad elegantní vzhled
klad rychlost nahřátí
klad snadná manipulace
klad možnost horizontálního i vertikálního žehlení
klad pára nespálí oblečení
klad rukavice proti opaření
klad efektivní vyžehlení jedním tahem
klad praktický sáček na cestování/skladování
klad pro všechny materiály
klad malá nádržka na vodu
avatar
Magdaléna
Bydlíme v panelákovém bytě kousek od silnice a často jsem měla pocit ucpaného nosu. Od té doby, co jsme si pořídili čističku vzduchu od Philips, se můj problém výrazně zlepšil, i přítel si již tolik nestěžuje na špatné dýchání. Je třeba ji postavit aspoň trochu do prostoru, aby čidla mohla snímat cirkulující vzduch, ale díky svému vzhledu nenarušuje vzhled pokoje. Čistička vzduchu se vyrábí ve dvou designech, já jsem si vybrala ten látkový pruh, přijde mi originální. Skvěle se hodí do interiéru. Na čističce se mi líbí praktický displej, který pomocí barev ukazuje, jaký je v místnosti právě vzduch. Všechno se dá sledovat a ovládat na mobilní aplikaci, což mi taky moc vyhovuje. Mohu z práce sledovat, v jakém je čistička režimu, popř. ji nastavit dle potřeby na dálku. Takže když přijdu z práce, hned vejdu do pokoje s příjemným vzduchem. Čističku mívám zapnutou i přes noc, na noční režim, který není skoro slyšet, takže se vyspím a zároveň se mi dobře dýchá.
klad vzhled
klad digitání dispej
klad barevné diody
klad propojení s mobilní aplikací
klad ovládání na dálku
klad tichost
klad nastavení režimu dle kritérií
klad výkon
klad nerecyklovatelnost
klad vyšší cena
avatar
Daniela
Tento ruční napařovač je obrovský pomocník když nemáte moc času si například přežehlit košili do práce nebo třeba do divadla. Stačí do nádržky nalít vodu, dát do zásuvky a zapnout. Nahřívá se velmi rychle, lze s ním žehlit jak vertikálně, tak i horizontálně, balení obsahuje také horkovzdornou rukavičku aby jste se nespálili párou a stylový fusak na napařovač, do kterého lze přístroj strčit hned po používání ještě horký a nemusíte mít strach ze něco propálí a nebo čekat než vychladne. Lze s ním také likvidovat bakterie v domácnosti například v polštářích, sedačkách nebo třeba na kabátu. Je velmi šetrný ke všem materiálům. Také musím zmínit že je skvělý na cestování, v kufru zabere minimum místa a zajistí vám že na dovolené nebudete mít zmačkané oblečení z kufru. U nás doma si ho nejvíc oblíbil přítel, který rád chodí vyžehleny ale nerad žehlí, každé ráno ho nechce dát z ruky. Opravdu velmi doporučuji
klad Skladnost
klad Vhodný na cestování
klad Rychlost nahřívání
klad Moc hezký design
klad Nic
příloha
avatar
Marika
Výkonná čistička vzduchu s displayem, který vám dává znát o pokroku čištění ve vaší domácnosti, je třeba přesouvat do každé místnosti zvlášť. Nejvíc si cením, že ji můžu zapnout přes aplikaci na mém telefonu, která mimochodem srovnává data mezi městy a státy. Nadálku zapnu čističku, než přijdu domů, a tak se ujistit, že moji alergici nebudou trpět. Sama ji mám chvíli, ale jsem ráda, že se filtr mění až po třech letech.
klad Ovládaná na dálku
klad Výmena filtru po třech letech
klad Design
klad Nic
avatar
Marika
Pro ruční napařovače jsem se nadchla už před lety. Tento je ideální pro rychlé každodenní přežehlení na zavěšeném ramínku. Já osobně preferuji žehlit bez nástavce. Vřele doporučuji pro svoji skladnost, čímž je také vhodný na cesty i díky svému hadrovému obalu. Oceňuji rukavičku proti opaření, kterou doporučuji používat vždy a především nežehlit na těle.
klad Rychlost napaření, obal na cestování
klad Nic
avatar
Marika
Skvělá žehlička, mnohem lehčí na ovládání, než klasická napařovačka, jednoduše se s ní manipuluje, má velkou nádrž na vodu, takže není třeba doplňovat často, jestli žehlíte hromadu prádla najednou. Nejvíc si cením velkého parního výkonu, díky kterému vyžehlím dohladka i lněné kousky.
klad Parní výkon, nádrž na vodu
klad Skladování - objemnost
avatar
Nikola
Tato cisticka vzduchu je ve velmi elegantnim provedeni a myslim si ze se hodi do kazdeho interieru..prednost cislo jedla bych uvedla ze ma program na spani kdy o ni vubec nevite..a dokonce se i zhasne aby nerusila...pres den kdyz chcete aby jela naplno tak je sice trochu slyset ale nicemu to neprekazi..jako jedna z mala ma 2 scenery takze si myslim ze opravdu cisti vzduch na 100%...display ukazuje znecisteny vzduch pred i po takze muzete videt rozdil...za me dobra investice na nekolik let zajisteny cisty vzduch:))
klad Ticha,vzhled
klad Vyssi cena
avatar
Nikola
Dlouho jsem premyslela zda si produkt koupit ci ne...Nakonec jsem se rozhodla ze si ho porodim.A musim rict ze jsem velmi mile prekvapena..Nad ocekavani me prekvapil..Snadna manipulace,vypada tezky ale je opravdu lehky a velmi dobre funguje..pouzivam hlavne rano ldyz nestiham a moje oblibena kosile je zmuchlana..tak je to velky pomocnik za pak minut mam vyzehleno a muzu jit..Na cesty idealni..za me je to produkt ktery se urcite bude kazdemu at uz zene ci nezehlicimu muzi!!
klad Snadna manipulace
klad Maly zasobnik na vodu
avatar
Nikola
S timto parnim generatorem se zehli samo..Velmi lehky,takze se s nim skeve manipuluje..zkraceni doby zehleni min o polovinu,jelikoz uz nemusim misto prejizdet nekolikrat ale opravdu staci jednou..I vice kusu na sobe zvlada bravurne..za me skvele i to ze se da izamknout a nelze generator shodit..Ma funkci i turbo pary ktera opravdu vyzehli uplne vsechno...Velke plus je to,ze generator muzete nechat na obleceni a nic ne neznici ani nespali,jelikoz ma funkci,ze se neaktivite sam po nejake dobe vypne.Takze nemusim resit uz,ze zabouchnu dvere a vracim se zda jsem nezapomnela vypnout zehlicku..za me top produkt..vyssi cena za ten nejlepsi model opravdu stoji!!
klad Lehkost,rychlost
klad Zatim nic
avatar
Barbora
Parní generátor je určen k častému a intenzivnímu žehlení. Má velkou nádržku na vodu, která jen tak nedojde, přiměřeně dlouhou šňůru (i při 180 cm dostačuje:)) a malou, lehkou žehličku, kterou klidně můžete nechat položenou na prkně a vůbec nic nespálí= malý zázrak:) Fakt super! Oproti klasické napařovací žehličce je mohutnější a potřebuje na usazení pořádné žehlící prkno, ale za to je žehlení mnohem snazší a rychlejší. Žahlička se sama vypne při nedostatečné aktivitě a pro aktivaci stačí zase malý pohyb je funkční. Pro velkou rodinu s dětmi naprosto doporučuji.
klad snadné ovládání
klad velka nadrz na vodu
klad perfektní přilnavost žehličky- nic nespálí
klad lehká žehlička
klad mohutnost
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel