Na zážitkovém testování jste s námi vyzkoušely skvělé domácí pomocníky od firmy Philips

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
19x
4
4x
3
2
1
1x
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 6. 9. 2019
do 30. 9. 2019


V naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. se bude v úterý 10. září, od 17 hodin konat testování nových produktů značky Philips. Hledáme 10 testerek, které se seznámí s produkty Philips a poté na představené výrobky napíší recenzi. V rámci testování bude představena nová čistička vzduchu Philips Series 4500i a bezdrátový tyčový vysavač SpeedPro Aqua. Každá testerka si domů odnese hodnotný dárek značky Philips (produkt v hodnotě cca 1 500 Kč).

Co budeme testovat?


Čistička vzduchu Philips Series 4500i

Nová čistička vzduchu Philips řady 4500i je navržena tak, aby byla skvělým designovým doplňkem pro váš domov a účinným i stylovým řešením pro omezení prachových částic PM2.5, škodlivých plynů a alergenů u vás doma.

Chytrý snímač rozpozná ve vzduchu i tu nejmenší změnu a automaticky upraví rychlost ventilátoru na optimální výkon čištění. Čistička nabízí 4 speciálně vytvořené automatické režimy, kterými můžete vzduch optimálně upravovat podle svých potřeb: obecný režim, režim znečištění, plyny a alergeny.
Postará se, abyste dýchali zdravý vzduch i během smogové sezóny.

 • Odstraňuje 99,9 % částic velkých 3 nm
 • Velikost místnosti: 28-48 m²
 • Zpětná vazba k PM2.5, plynům, alergenům


Výhody čističky vzduchu Philips Series 4500i

 • Chytré rozpoznávání a inteligentní automatické čištění

 • Vynikající výkon odstranění částic

 • Vynikající výkon odstranění plynů


Bezdrátový tyčový vysavač SpeedPro Aqua

Nový bezdrátový vysavač SpeedPro Aqua umožňuje rychlé čištění s dosahem i do těch nejobtížnějších míst. Je vybaven sací hubicí otočnou o 180° pro přesné vysávání nečistot a jedinečným systémem vysávání a vytírání.

3vrstvý omyvatelný filtr umí zachytit více než 90 % alergenů, jako jsou pyl, chlupy domácích zvířat a prach, pro čistý vzduch. Nabíjecí baterie pro bezdrátový provoz vám dávají volnost uklízet kdekoli. Kabel už vám v ničem nebude bránit a vy můžete bez problémů uklízet v různých místnostech.

Vysoká ovladatelnost a nízká hmotnost nových vysavačů PowerPro Aqua zajišťují snadnou manipulaci.
Díky mini turbo kartáči můžete nyní snadno čistit měkké povrchy, jako jsou pohovky, polštáře a matrace. Je ideální také pro odstranění zvířecích chlupů.


Výhody bezdrátového vysavače SpeedPro Aqua

 • 3vrstvý filtr umožňuje zachycovat mikročástice

 • Bezsáčkový: jednorázové vyprazdňování nádoby na prach, jednoduché a hygienické

 • Čištění bez kabelu pro neomezený pohyb

 • Vysoká ovladatelnost a nízká hmotnost zajišťuje snadnou manipulaci

 • Nový stírací systém s optimálním vlhčením na tvrdé podlahy

 • Hubice TriActive Turbo zajišťuje vysoký výkon při vysávání koberců

 • Mini turbo kartáč pro čištění měkkých povrchů

 • Ruční přístroj na vysávání nábytku a obtížně přístupných rohůHodnocení
24
avatar
Pavlína
Čistička je ještě hezčí než na obrázku a skvěle se hodí do bytu. Její chod je velmi tichý. Ovládání je intuitivní, navíc ji můžete ovládat i přes mobilní telefon. Díky barevné signalizaci hned víte, jak moc máte v bytě nečistot a ona podle toho nastaví stupeň čištění. Musím říct, že od té doby co ji máme, tak nemá můj syn tolik záchvatů kašle, je velmi silný alergik a astmatik. I naše doktorka vidí zlepšení. Takže za mě ano!
klad design
klad intuitivní ovládání
klad tichost
klad ovládání přes mobilní telefon
klad nic
avatar
Pavlína
Vysavač jsem si zamilovala, je to skvělý pomocník. Snadno vysajete a zároveň vytřete, takže ušetříte moře času!! Je poměrně lehký, v ruce se drží dobře a hlavně, nemá žádný kabel!!! Má nástavce, takže vysajete případně i pavučiny na zdech. Je bezsáčkový, snadno tedy bordel vysypete. Určitě doporučuji.
klad 3V1
klad Snadná manipulace
klad žádné sáčky
klad design
klad výdrž
klad bez kabelu
klad nic
avatar
Katka
Ruční vysavač, který má v sobě zabudovaný i mop mě nadchnul. Jedním tahem dokážu vysávat z podlahy smetí a zároveň podlahu vyleštím pomocí malého mopu ve spod vysavače. Pohyb vysavačem není na ruce nijak náročný. Vysavač má velmi flexibilní kloub, díky kterému se dostanete do všech prostor kolem nábytku. Snadno sejmete nástavec a můžete z vysavače, vytvořit i vysavač ruční. Čištění je snadné a rychlé, bez sáčků.
klad Není příliš hlučný
klad Čištění bez sáčků
klad Ruční vysavač
klad Vytírání
klad Vysávání
klad Světlo na vysavači
klad nic
avatar
Katka
Čistička vzduchu snadno zapadne do každé domácnosti. Má bílý jemný design, který se hodí do každé domácnosti. Hodně se mi líbí barevné oko, které znázorňuje pomocí barev míru znečištění v místnosti, kde čističku zapojíte. Během chvilky se barvy mění a vy sledujete, že vzduch kolem vás se čistí. Čistička dokáže ze vzduchu vyčistit i ty nejmenší částečky alergenů. Čistička má i skvělý zámek, aby ji nemohly ovládat děti. Čistička má několik módů čištění a dokáže se zaměřit na jednotlivé částečky ve vzduchu. Vzduch čistí dokonale a skutečně rychle. Určitě ji doporučím známým.
klad vzhled
klad Není hlučná
klad Barevné módy běhm čištění
klad dětský zámek
klad zaměření na alergeny
klad nic
avatar
Dana
Líbí se mi barevné značení znečištění, které vidíme už u dálky. Skvělý je i systém několika režimů. Můžeme tak čistit náš byt od alergenů, prachových částic i škodlivých plynů. Jako alergici žijící v Praze oceníme všechny režimy. Čistička je také velmi tichá.
klad Režimy
klad Tichý chod
klad Barevné značení
klad Jen jedno barevné provedení
avatar
Dana
Vysavač je velmi výkonný, praktický a vypadá moc dobře. Velmi oceňuji multifunkční 3 v 1 - vysavač, mop a ruční vysavač. Svícení je praktické, ae ocenila bych, kdyby se dalo vypnout. Dobře vysává jak koberce, tak jiné povrchy.
klad Skvělý výkon
klad Praktické 3 v 1
klad Design
klad Velikost
klad Svícení se nedá vypnout
klad Ocenila bych víc barev
příloha
avatar
Jana
Čistička vizuálně vytváří velmi krásný dekorační doplněk pro moderní domácnost. Má úžasný originální design. Pomocí barevné indikace, která ukazuje stav vyčištění vzduchu , se mi líbí i to, že vytváří dokonale příjemnou atmosféru. Čistička je velmi tichá. Oceňuji i automatickou regulaci. Po zapnutí rychle čistí vzduch, je výborná nejen pro alergiky, ale i pro bezchybnou jistotu kvalitního vzduchu a záruku zdravého a lepšího dýchaní. Lepší kvalita vzduchu je patrná už po několika málo minutách. Snadno je ovladatelná i přes aplikaci v mobilním telefonu a automatická regulace si sama nastaví rychlost ventilátoru. Oceňuji snadnou výměnu filtrů.
klad Automatická regulace,
klad rychlost čištění ovzduší
klad měření vzduchu,
klad design,
klad neni nic
příloha
avatar
Jana
Dokonale designový vysavač 3v1! (vysavač, mop a ruční vysavač) . Umí snadno vytírat i vysávat jedním tahem s minimem vody i saponátu . Je skladný, lehký a pohodlný do ruky . Veškerá manipulace s tímto vysavačem je jednoduchá, nikde žádný kabel, což je super. Pomocí dotykových magnetů se snadno vyměňují nástavce bez velkého úsilí či ohýbání. Velmi praktický je nástavec, který z vysavače vytvoří v mžiku pomocníka na pavučiny. Líbí se mi led osvětlením, díky kterému dobře vidím místa, která jsem vynechala. Oceňuji, že je bezsáčkový s antialergenním filtrem. . Nádoba na odpad se velmi snadno oddělá a vysype. Je to pomocník 3 v 1 a já doporučuji.
klad 3 v 1
klad snadná manipulace
klad bez kabelů
klad led osvětlení
klad neni nic
příloha
avatar
Lenka
Zajímavý design, kdy na čelním panelu vidíte v číslech konkrétní znečištění škodlivými částicemi. Fajn je i barevný indikátor, který se dá na noc vypnout, tudíž neruší při spánku. Snadno ovladatelná i přes aplikaci v mobilním telefonu.
klad Design a funkčnost
klad nic
avatar
Lenka
Skvělý, multifunkční vysavač. Jedním tahem vysává i vytírá, což je praktické. Výborně se s ním dá dostat i do hůře přístupných míst a díky led žárovkám , umístěným v sací hubici vám neunikne žádné smítko. Nástavce a všechny příslušenství jsou snadno odnímatelné a celkově se s vysavačem dobře manipuluje.
klad vysává i vytírá zároveň
klad nic
avatar
Ivana
Čističku vzduchu doporučuji do obydlí každého alergika, ale i pro všechny, které zajímá to, co dýchají. Má 4 automatické módy, ze kterých si vybere snad opravdu každý. Lepší kvalita vzduchu je patrná už po několika málo minutách. To poznáte nejen tak, že se lépe dýchá, ale i díky vizuálnímu označení nejen čísly, ale i pomocí barviček. Čističku je možné ovládat pomocí aplikace na dálku a přepnout ji do "nočního režimu", který vypne světelné indikace. V nočním režimu čistička nereaguje na "dramatické" zhoršení kvality, ale stále potichu čistí. Dle výrobce by měla stát 20-30 cm od stěny, ale díky tomu, že vzduch nasává ze stran a vyfukuje dozadu, může být i blíž. Čističku lze snadno rozebrat pro výměnu filtrů. Hepa filtr je nutné měnit cca každé dva roky a uhlíkový filtr každý rok. Což přináší poměrně vysokou náročnost už tak drahého výrobku. Pokud bychom si ji kupovali sami, asi bychom hodně váhali. Čistička není vhodná do vlhkých prostor. Nemá funkci odvlhčování ani zvlhčování.
klad sama měří vzduch a hlídá jeho kvalitu
klad vizuální rozlišení kvality vzduchu pomocí barev
klad možnost ovládání přes aplikaci
klad noční režim, kdy se zhasnou světla ale stále čistí
klad 4 automatické režimy
klad 2 poměrně drahé filtry
avatar
Ivana
Nástavce na vysávání a vytírání v jednom tahu rozhodně ušetří čas, který nyní věnujete těmto dvěma činnostem odděleně. Přidělání nástavce na vytírání chce trošku cvik, jakmile však přijdete na to, jakou stranou patří, je to velmi snadné a vytíráte s naprosto minimálním množstvím vody. Na běžný úklid využijete skvělý univerzální nástavec, který je opatřen led osvětlením, díky kterému jasně vidíte místa, která jste vynechali. Hodit se bude i při vysávání pod nábytkem, kam se běžně nedostanete, protože díky konstrukci vysavače s motorem nahoře, se dostanete pod gauč a to až úplně ke zdi. Jste v půlce a máte plnou nádobku na odpad? Nevadí, jednoduše ji vyndáte a dojdete ji vyprázdnit. Ano, přesně tak, bez tahání vysavače ke koši. Jakmile úklid dokončíte, můžete jej připnout do malé dokovací stanice, kde se zároveň i může dobíjet. Jdete do něj? Děláte dobře! Já jsem z něho nadšená a to i přesto, že jako mámě malé slečny chybí možnost redukce na odsávání nosánku.
klad vytírání a vysávání v jednom tahu
klad vytírání s minimem vody
klad led osvětlení univerzálního nástavce
klad konstrukce s motorem nahoře umožňující dostat se pod nábytek
klad jednoduché vysypání nádobky na odpad
klad malá dokovací stanice na magnet
klad nemožnost přidělání odsavačky na nos
avatar
Anička
Dobrý den, vysavač je super. Kombinace ručního a kombinovaného (vodní a suchý). Bezdrátový, posvítí vám na nečistoty. Využíváme denně, protože se tím spoustu spotřebičů usetrila, zbylo i na cestovní odsávačku hlenů pro mrn. Nemá redukci na odsávačku. Takže vyresili jsme i to a místo je ušetřeno. Malý pomalu se učí smrkat. Mli jsme robotický, ruční a klasický. U staršího typu mi vadilo mi, že neuměl stát bez opření, ale nyní k němu dávají držák na zeď, takže stačí ho na něj pověsit. Super!! Jsem astmatik a alergik, koberce nemáme. Jen vinyl a dlažbu, takže za mě super. Navic se s ním i vytírá? a to lze i najednou.
klad Praktičnost
klad Funkce
klad Variabilita
klad Design
klad Cena
klad Vykon
klad Nelze využít na odsávačku
avatar
Anička
Dobrý den, tento výrobek je velmi sympatický. V minulosti jsem se o čističku jako takovou zajímala až jsem si porovnala a posbírala potřebné informace, vyhrála tato. Je velmi důležité vědět jak a podle čeho vybírat. Takže zvitzila nejen podle metrů čtverečních, ale důležitější byl výkon a to se pozná podle CADR a ten nezahrnuje jen cigaretový kouř. Má více režimů a ty nejnovější mají možnost propojení s chytrými aplikacemi. Jen jedno jí omezujea to že rodičovský zámek po vypnutí a znovu zapnutí nefunguje, ale tohle je bohužel i u jiných výrobků různých značek. Výrobce evidentně nepočítá s našimi chytrými ratolestmi, které to umí obejít. Prostě výrobek úplně vypnou. Takže pozor na to?. Takže buď počkejte až dítě povyroste nebo ji položte na polici apod. Mimo dosah. Snadná je i údržba.
klad Výkon
klad Design
klad Funkce
klad Využití
klad Spotřeba
klad Rodičovský zámek po vypnutí nefunguje
avatar
Klára
Čistička má opravdu pěkný design a hodí se mi do bytu. Vůbec není hlučná a vítám i možnost nočního režimu. Snadno se s ní manipuluje a je zde i možnost manipulace přes mobilní aplikaci než dorazím domů. Skvělý je i zámek pro děti. Moc se mi líbí barevná indikace znečištění vzduchu i s číselnou škálou znečištění, kde rovnou vidím okamžité změny. Vzduch čistí opravdu rychle a jako alergik hned poznám rozdíl.
klad není hlučná
klad design
klad barevný indikátor
klad noční režim
klad rychlost čištění
klad nic mě nenapadá
avatar
Klára
Moc se mi líbí možnost 3v1. Vysávám a zároveň vytírám. Neřeším žádný kabel, který by překážel. Během chvilky mám uklizenou podlahu, jedním tahem. Nemusím nejdříve vysát, pak tahat kýbl s vodou, hadr a koště a když někde u stropu uvidím pavučinu, jednoduše odepnu a mám ruční vysavač s připevněnou hubicí, kterou jednoduše nacvaknu a vysaju. Konečně pomocník, který nezabere žádné místo a zastane veškerou práci a má fakt výkon. Doporučuji!
klad skladnost
klad výkon
klad bez kabelu
klad 3 v 1
klad snadná manipulace
klad je pouze v jedné barvě
avatar
Michaela
Jako první mě zaujal originální design, který zapadne do každé domácnosti. Ovládání je velmi snadné a lze čističku propojit s aplikací v telefonu a díky tomu mohu ovládat nastavení i z práce. Čistička se dokáže zaměřit hned na několik složek škodlivých částic pohybujících se ve vzduchu a to včetně alergenů, které nás především v jarních a letních měsících dráždí. Čistička vzduchu přináší do našeho domova úlevu a velmi příjemné dýchání celé rodině.
klad ovládání
klad reakce na změny ve vzduchu
klad zaměření na alergeny
klad design
klad nic
avatar
Michaela
Vysavač je velmi funkční ve všech svých směrech jako vysavač, ruční vysavač nebo mop. Dokonalé vysává a vytírá jedním tahem, takže si bez problému poradí s většími i menšími nečistotami. Během vysávání nezatěžuje příliš ruku svou vahou a díky tomu se s ním pohodlně manipuluje. Během vteřiny lze z luxu vytvořit ruční malý lux na hůře přístupná místa nebo teleskopický lux na pavučiny ve výškách. Manipulace se všemi nástavci je velmi snadná a pohodlná. Vysavač je bezsáčkový a jeho čištění je velmi snadné. Kapacita baterie je ideální.
klad nízka hmotnost
klad výkon
klad kapacita baterie
klad snadná manipulace
klad nic
avatar
Kateřina
Tichá, kvalitní čistička s jednoduchým použitím. Skvělé je, že kromě hodnot vidíte barevné indikátory, díky kterým na dálku vidíte, jak na tom vaše domácnost je. Inteligentní, umí rozeznat největší problém domácnosti. Rodičovský zámek, pro malé lumpiky . Jen bych uvítala, kdyby byla třeba i jiná barevna na varianta. Na výkon to samozřejmě nemá vliv.
klad Inteligentní
klad 3v1
klad Nic
avatar
Kateřina
Vysavač je výkony, nedělá mu problém jakékoliv smitko, chlupy, dokonce na udelatko i na pavučiny. Super je také světýlko. A v neposlední řadě můžete v jednom tahu vydávat i vytirat. Prima pomocník do domácnosti. Proto chlupům ideální. Bezsackovy, vysypete a můžete pokračovat. Slušná je i výdrž baterie.
klad Svetlo
klad Výkon
klad Vydrz
klad 3v1
klad Pouze 1 barevné provedeni
Zobrazit více recenzí
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel