Otestovaly jste PILOT family box! A jak s ním byly naše testerky spokojené? Hodnocení 100% spokojenosti mluví za vše

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 2. 2019
do 31. 3. 2019

Co vše najdete v PILOT boxu?

Kuličková pera Pilot Acroball se okamžitě rozepíší, a tak stihnou vaše pracovní tempo i domácí shon.. 

Pera Pilot G-2 zase doslova tančí po papíře, a tak pomohou školákům hladce zapsat vše, co je potřeba.

Pro společné chvíle jsme do boxů přidali i kouzelné kreativní popisovače Pintor, které pokreslí
jakýkoliv povrch. Můžete si tak vytvořit vlastní kolekci oblečení, nebo zkrášlit dětský pokoj.

Objevte všechny pomocníky z rodiny  Pilot Pen a pusťte se do kvízů! Šance na výhru se
zvyšuje s každým dokončeným kvízem. 

Porovnejte výsledky s celou republikou!

Dokončením kvízu navíc odhalíte, jak jste na tom se zapeklitostmi jazyka oproti ostatním
soutěžícím. Započítá se vám totiž konečné skóre a můžete se umístit dokonce v síni slávy.
Tak co, najdeme společnou řeč? Hodně štěstí při řešení kvízů i naší soutěžní otázky!

Soutěžní otázka: 

Kolik druhů psacích potřeb Pilot Pen najdete ve výherním PILOT Mega boxu? Prozradíme, že
odpověď můžete najít na webu www.pilot-acroball.cz a že opravdu je na co se těšit!

 

Hodnocení
10
avatar
Tereza
Pilot Family Box obsahoval 7 ks Acroball , 16 ks G-2 07 a 6 ks Pintor. Musím uznat že barvy jsou velmi příjemné a syté. Moc osobně nemusím gelová pera ale tato G-2 mě velmi překvapila lehkostí a čistou linkou, kterou za sebou nechávala. Co se týká fixek Pintor, která jsou určena pro veliký rozsah materiálů, tak se s nimi velmi lehce kreslí i po nízkém semiši. Oživili jsme s nimi starší židličku a opravdu velmi dobře kryjí. Myslím že i za lehce vyšší cenu se opravdu vyplatí.
příloha
klad syté barvy
klad lehkost při psaní
klad dobře padnoucí
klad dobrá kryvost
klad příjemný design
klad veliký výběr barevných inkoustů
klad výměnné náplně
klad uvítala bych u Pintoru náhradní kapsli s inkoustem
avatar
Mila
Výrobky značky Pilot jsme testovali se synem. A musíme říct, že jsme si to užili. Na výběr bylo ze tří druhů a spousty barev. Za mě jednoznačně zvítězil Acroball - krásně se drží a pěkně se s ní píše. Syn ocenil G2 pro design tužek, každá barva to jiný motiv obrázku a nakonec jsme vyzkoušeli PINTOR - super nápad jen jsme se ze začátku prali uvést tužku do provozu, 20x třepat a pak čekat až náplň doteče na hrot:-)), ale výsledek stál za to. Barvy jsou krásné a pestré, rychleschnoucí. Pro kreativce doporučuji.
klad desing
klad velká škála barev
klad nemáme
avatar
Lucie
Tento Pilot Family Easy Box obsahuje 7x Acroball, 16x G-2 07 a 6x Pintor. Všechny propisky a i ty "fixy" jsou vážně boží! Opravdu nelžu! Pracuji v kanceláři, takže potřebuji propisek jako sůl. Beru si celý boxík s sebou a když si potřebuji něco zvýraznit PINTOREM, tak nemám problém. Trochu jsem měla "nervy", když jsem rozepisovala právě Pintor. Byla to vlastně zábava :-D protože jsem s fixem třásla jako splašená a barva ne a ne fungovat. Samozřejmě chápu, že když je něco nového, tak to chvíli trvá, než se to vyzkouší. Pak se mi to ale podařilo a teď není sebemenší problém :-) ACROBALL používám jako normální propisku a G-2 07 zase na tenké podtržení textu nebo nadpisu. Tento typ je totiž více takový "tekutější". Jsem opravdu ráda, že jsem byla vybrána pro testování tohoto Family boxu :-) Podělila jsem se i s rodinou a přáteli a všichni jsou z propisek nadšení!
klad množství propisek
klad pěkné barvy
klad výdrž náplní
klad vhodné do práce, do školy, prostě všude
klad dlouho trvalo než barva začla fungovat (pintor)
avatar
Zdenka
Značka Pilot je pro mě symbolem kvalitního a příjemného psaní. Miluji gelová pera a tip Pilot G2 mě přesvědčil, že je to to ideální pro právě příjemné, jednoduché, přesné psaní, které navíc vypadá - člověka až přirozeně "nutí" psát téměř krasopisem :) Moc příjemně se v ruce i drží. Pestrost barev je super. Děti - holčičky hned sáhly pro růžových, tyrkysových, zelených variantách, navíc i kvůli barevnému vzhledu propisek. Pro začínající žáky učící se psát je to ideální psací potřeba. Novinka Acroball se také moc příjemně drží a velice kvalitně se s ní píše - není potřeba rozepisovat, drží tenkou, spolehlivou stopu. Oceňuji i možnosti barev. Pilot Pintor krásně drží na téměř jakémkoliv povrchu, zkoušely jsme dřevo a textil. Pro dětské malování ideál. Pilot produkty doporučuji všemi deseti, poměr kvalita, výkon a cena moc příjemný.
klad lehké spolehlivé psaní
klad tenká ale výrazná stopa
klad není potřeba tlačit
klad nevynechává při psaní
klad hned se rozepíše
klad pestrost barev
klad příjemné držení v ruce
klad pevné a kvalitní provedení
klad vzhled propisky
klad nic
avatar
Tereza
Když mi přišel boxík s pery a fixami, byla jsem nadšená. Moc se mi celé balení líbilo a těšila jsem se, až vyzkouším. Od té doby píši jen s těmito psacími potřebami. Perfektně se s pery píše. Líbí se velká rozmanitost barev, různý typ per. Jediné, co jsem ještě nevyzkoušela jsou fixy, se kterými chci zkusit namalovat nějaké tričko.
klad rozmanitost
klad nic
avatar
Pavlína
V boxu byly tři druhy psacích potřeb a každá mi vyhovovala jinak. Fixy Pintor - parádně píší, i na lesklém povrchu, stačí jen počkat chvíli na zaschnutí. Má se jimi několikrát "potřepat", aby dostatečně psaly, ale nepřijde mi, že by to bylo nutné. Propisky G-2 - skvělé, snadno a pohodlně se s nimi píše, vysloveně kloužou po papíře. Akorát se musí počkat na zaschnutí, jinak se lehce rozmažou. Verze s designem od zpěváka Miky jsou pak vyloženě krásné. Acroball - zklamání. Sice se propisky skutečně hned rozepíší, ale občas vynechávají a nepíše se s nimi moc pohodlně. Jsou spíš jen na rychlé, krátké poznámky.
klad G-2 - pohodlné psaní
klad G-2 verze Mika - krásný design
klad Acroball - rychle se rozepíší
klad Pintor - na jakýkoliv povrch
klad Acroball - vynechává
klad Acroball - nepohodlné psaní
avatar
Iveta
Děkuji Vám za možnost testovat PILOT family box. Celá rodina je naprosto spokojena. Box obsahuje propisovací tužky, barevné a zvýrazňovací fixy. Jsou vhodné i pro leváky. Což ocenila moje dcera. Jsou to luxusní pera, která si rodina velice oblíbila a používá je dennodenně. Mohu všem, jen doporučit.
klad Pestrost barev
klad Nebyl shledán žádný nedostatek
avatar
Lucie
Zkoušet a testovat PILOT family box, jsem si moc přála, pro naší kreativní rodinku, vyšlo to a my jsme tedy opravdu nadšení. Box obsahuje: 7* ACROBALL Kuličkové pero, které stíhá vaše tempo. Takhle ho firma prezentuje a my souhlasíme, ještě dodáme "píše skoro samo" 16* G - 2 07 Tyto gelové rollery jsou naprosto úžasné , nádherné pestré barvičky. Děti rádi používájí na kreslení. I já na poznámky do kalendáře, krásně je zvýrazní a tak vím že nezapomenu. 6* PINTOR Pintor obsahuje kouzelný inkoust, nádherné barvičky, pestré a zářivé, kreslí najakýkoli povrch. Tohle by měla zkusit každá tvořivá rodinka, tyto fixy nás naprosto okouzlily. Lehce se aktivují, paráda s nimi pracovat. Boxík má tedy u nás využití a určitě dokoupime k fixům další barvičky a našemu prvňáčkovi do výbavy pouzdra pořídíme Pilot doplňky na psaní d, nás si získali.
příloha
klad Lehkost psaní, pestrost barev
klad nic co by se mi nelíbilo jsem v tomto boxu nenašla, za nás naprostá spokojenost
avatar
Žaneta
Měla jsem tu čest být testerkou tohoto boxu. Musím říct, že jsem opravdu nadšená. Jsem velmi kreativní člověk a v mé domácí tvorbě i běžném použití mi byl tento box velmi dobrým pomocníkem. V boxu najdete stiskací kuličková pera Pilot Acroball. Hned se rozepíšou, inkoust nevynechává, krásně se drží v ruce. Dále stiskací gelové rollery v krásných barvách, které rozzáří každý kousek papíru. Poslední a to nejlepší na konec. Pintor. Popisovače snad na všechny druhy materiálů. Zkrášlete si oblečení, nádobí, nábytek co vás jen napadne. Opravdu povedený kousek. Děkuji za možnost testování, jsem ráda, že se mi do rukou dostal opravdu skvělý pomocník
příloha
klad rozmanitost barev
klad kvalita náplní
klad stiskací mechanizmus
klad výdrž náplní
klad design
klad nic
avatar
Šárka
V PILOT BOXU jsem mohla vyzkoušet kuličková pera Acroball, která krásně lehce píší, nerozmazávají se a za mě jsou určitě nejlepší pro každodenní psaní jak pro děti tak pro dospělé. Dalším produktem v boxu byly gelové rollery G-2, které ocení spíše kreativní děti na vybarvování či podtrhávání. Některé tyto gelovky bylo potřeba dlouze rozepisovat a i tak psaly poměrně slabě a vynechávaly, ale jinak ostatní spokojenost, jen je třeba dávat pozor na rozmazávání. Design limitované edice MIKA je povedený a dětem se líbí. Dekorační popisovače PINTOR jsem měla možnost vyzkoušet poprvé, ale byla jsem mile překvapená, jaké všechny povrchy s nimi je možné popsat. Píší dostatečně silně, nemusí se nijak tlačit a po dodržení postupu (zapečení, přestříkaní) drží dlouhodobě. Pro kreativní lidi, či jako zábava pro děti určitě super popisovače. Občas mě od koupení produktu PILOT odrazuje cena, ale vždycky jsem ráda, že si propisku či novou náplň znovu koupím, protože vydrží opravdu.
příloha příloha
klad lehkost psaní
klad možnost dekorování
klad výdrž náplně
klad u G-2 rozmazávání