Testerky testovaly kouzelné pero Pilot FriXion, které má speciální přepisovatelný inkoust. Jak se jim s perem pracovalo najdete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
9x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 8. 2020
do 6. 9. 2020

Pilot FriXion

Kdo by nechtěl mít krásné poznámky bez škrtanců? Právě takové budete psát s „kouzelným“ perem Pilot FriXion Ball. Skrývá se v něm totiž speciální inkoust, který jednoduše vymažete gumou umístěnou v zakončení pera. Otestujte to! Je to neuvěřitelně snadné. 

Napiš! Vymaž! Přepiš! 

Oblíbený spojenec proti škrtancům umí poznámky nejen vygumovat pomocí tepelného tření, ale i nepozorovaně a rychle přepsat. Speciální gumou totiž nepoškodíte papír a po původním textu nezůstanou ani stopy. Pilot FriXion vás potěší i hladkostí psaní. Pohodové tahy zajistí gelový inkoust, se kterým bude radost psát třeba i zápisky z matematiky. Tomu se říká revoluční psaní bez chybičky. 

Otestujte spoustu barev pro poznámky bez chyby

Pilot FriXion je k dispozici v mnoha různých odstínech, barva náplně vždy odpovídá barvě těla. Je dokázáno, že z pestrobarevných poznámek jde učení a orientace v zápiscích lépe, tak je využijte ve svůj prospěch i na jedničky vašich dětí. 

Teplo maže důležité

Pilot FriXion je tak snadné vymazat, až jsme našli pár příkladů, kdy se to nemusí hodit. Nedoporučujeme tuhle „superschopnost“ využívat při podpisu důležitých dokumentů a smluv, při písemných zkouškách a u materiálů, které chcete skenovat. Dobrá zpráva ale je, že když vystavíte dokument -10 °C, barva se znovu objeví.

Doufáme, že si i vy si zamilujete pohodlné psaní bez škrtanců, které teď máte možnost vyzkoušet. S Pilot FriXion rozhodně chybu neuděláte! Ani u vašich dětí.


Nápovědu na otázku najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Jana
Perům Pilot Acroball se obecně nedá vůbec nic vytknout - když to vezmu od začátku, mají krásný design, velice příjemně, pohodlně a kvalitně se s nimi píše, přidanou hodnotou je mazací guma, která opravdu krásně vyzmizíkuje kritické místo, aniž by někdo jiný poznal, že se tak stalo + jsou v mnoha barevných veselých provedeních. Moje děti ve škole s nimi píšou a musím říci, že díky PIlotu i velice krasopisně, držení pera je pro ně příjemné a barevná škála je velmi láká. Za mě je tento produkt prostě špička mezi pery. Rozhodně doporučuji.
příloha
klad kvalita
klad provedení
klad krásně a úhledně se s ním píše
klad děti rády používají ve škole
klad mazací guma bez poznání vygumuje, co je potřeba
klad žádné
avatar
Alice
U gelových per Pilot jsem byla opravdu překvapena lehkostí psaní - žádné tlačení (píší úplně sami). Gumování - super vychytávka ? která jistě najde uplatnění nejen u dětí ve škole (už žádné nevzhledné škrtance v sešitech) *navíc opět žádné tlačení na gumu - lze lehce vygumovat. Výběr barev dostačující + barva odpovídá přesně obalu - vybere si opravdu každý. S pery Pilot FriXion naprostá spokojenost rozhodně DOPORUČUJI.
příloha
klad Krásné barvy *přesný odstín tak jak je barva pouzdra
klad Opravdu snadné gumování
klad Lehkost psaní
klad -
avatar
Eva
Pero se dobře drželo mně i dětem.Špička pera dobře klouže po papíře.Muj syn chodí do 2 třídy a když udělal chybu musí si vzít zmizík ,jiné pero a chybu opravit,díky peru Pilot Frixion další nepotřebuje.Guma na druhé straně pera je velké plus,otočíš vygumuješ a píšeš a to se synovi líbilo.Určité se hodí spíš na obrysy a podtrhávání,než na vykreslování.Nerozpíjí se a nedělá kaňky.
příloha příloha
klad Vymazání a opětovné psaní
klad Písmo se opět objeví po vložení do mrazáku na pár hodin
klad Nerozpíjí se
klad Není na vykreslení větších ploch je na podtrhnutí nebo obrysy
avatar
Katerina
S perem se píše pohodlně, je velkou výhodou gumovaní, protože i domácí úkoly ve škole odevzdáváme pěkně napsané. Oblíbila jsem si tyrkysovou ale i ostatní široká škála barev je za mě super. Dcera už jiné pero do školy nechce, oblíbila si ho a dokonce s ním i kreslí.
příloha
klad Velká barevná škála
klad Pro děti i pro dospělé
klad Velká výhoda při psaní
klad Využití ve škole i v práci
klad I po několikátém gumovaní na stejném místě se papír neprotrhl
klad Na vytištěném formuláři a se při gumovaní dělají šmouhy
avatar
Lenka
Mám 10 dceru. S pilotem píšeme už od první třídy. Je super, že když se něco nepovede, tak se to vygumuje a hned na to se může psát stejným perem. V podstatě vše jediným perem bez nutnosti sahat do pouzdra. Tady je více barev, takže věřím že letos jí to donutí mít i upravené sešity, protože jsou učitelé kteří na to stále dost hledí a na konci roku, to může změnit i výslednou známku. Opravdu tyto pera jsou úžasné, všechny barvy výrazné. Co se mi zdá zbytečné guma zvlášť, když to má každé pero. Jedinou výtku mám k obalu. Myslím, že po jednom hození taškou nevydrží a dcera se do něj neuměla dostat. Jinak na názoru to nic nemění, dcera si pera přendala do pouzdra a je z nich moc nadšená. Jinak máme i 2-letého syna a ten když jí to ukradne, je super, že se toho dá zbavit téměř ze všeho na to je i ta guma zvlášť super. Děkujeme za možnost testování a u Vaši značky dlouho vydržíme.
klad Výrazné barvy
klad Rychlé přepsání chyby
klad Každá tužka má přímo gumu na peru
klad Obal
avatar
Markéta
Na testování pera jsem se hodně těšila. Syn je sice v první třídě, ale doposud používal pero jiné. U pilotu je super, že se dá tuha vygumovat a tak v sešitě nebude mít už žádné škrtance. Tuha se nezadrhává jako u konkurenčních per a pero je i pohodlné a dobře se drží.
příloha
klad Nezadrhává
klad Hodně barev na výběr
klad Pohodlné v ruce
klad Nemám co bych vytkla
avatar
Adela
Kouzelně barevné a krásně píšící pera - Pilot Acroball - Back To School. Barvičky se nám líbí všechny, krabička jako obal také do školy. Mazání je naprosto geniální. Nejen dera využijeme škole, ale také i já v práci nebo na školení. Pera se krásně drží a snadno vyměňuje náplň, která se dá dokoupit v papírnictví což jsem také zjišťovala
příloha
klad barvy
klad úchop
klad mazání/gumování
klad přepisování
klad obal
klad nic
avatar
Veronika
Tato pera jsou moc příjemná, ozvlášť při sepisování seznamu na dovolenou jsem je moc ocenila. Nemusím škrtat, stačí použít gumovací konec. Další fajn využití je při učení psaní menších dětí. Můj synek se nyní seznamuje se psaním a tato pera nám velmi pomáhají.
příloha
klad Lze s nimi psát velmi snadno.
klad Inkoust neteče úplně silně = stopa je slabší.
avatar
Markéta
Jako první chceme moc za testování poděkovat celá rodina. Sadu per Pilot FriXion si hned oblíbily nejen děti ale i dospělá část rodiny. Hned jsme je řádně vyzkoušeli a jsme s nimi velice spokojení. Krásně píší, dobře se drží v ruce, i po delším psaní netlačí na prsty a výhoda gumování je jedinečná. Zkoušeli jsme gumovat všechny barvy a je to jednoduché, netrhá to papír a opravdu rázem vše zmizí a na stejné místo se může psát hned znova. Barevná škála nám také vyhovuje, jen dětem chyběla zelená barva, prý by ji vyměnili za tu oranžovou.
příloha příloha
klad krásně píše
klad lehké psaní bez tlačení
klad dobře se drží v ruce
klad uzavíratelné
klad gumování
klad nic
avatar
Lucie
S pery se píše dobře,drží se taky dobře mě i synovi, přiložená guma je super. Gumování gumou jde dobře a následné psaní na vygumovanou část jde taky dobře. Celkově jsem spokojená. Výběr barev by mohl být větší, chyběly mi ostatní základní barvy jako je žlutá nebo zelená.
příloha
klad Barvy jsou pěkné, přiložená guma je super
klad Mohlo by být více barev