Jak se testerkám pracovalo se spreji Pintyplus? Na jaké úpravy a renovace se doma vrhly? Mrkněte na recenze 

image
otestováno
Počet recenzí
96
jak jste hodnotily
5
72x
4
22x
3
2x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 5. 1. 2021
do 7. 2. 2021

Spreje Pintyplus

Nová řada sprejů na bázi vody bez zápachu s vynikající kryvostí a moderními odstíny na všechny druhy povrchů doma, interiéru i exteriéru.

Pintyplus CHALK křídová barva ve spreji

Křídový sprej Pintyplus pro dekorativní účely na bázi vody. Vytváří ultra matný povrch se sametovým vzhledem. Ideální pro jakýkoli povrch: dřevo, melamin, plátno, železo, plast, karton, dokonce i na sklo a pěnový polystyren. Během prvních 15 minut se dá smýt vodou s mýdlem. Zaručuje maximální krytí a je rychleschnoucí. Jedním z hlavních znaků našeho spreje je, že je vytvořen na bázi vody, a proto je šetrnější k životnímu prostředí.

Po získání požadovaného konečného vzhledu je nutno povrch zafixovat lakem nebo voskem docílíte tak trvanlivosti a omyvatelnosti

Barva ve spreji Pintyplus HOME

Rychleschnoucí barva ve spreji Pintyplus HOME na vodní bázi vytvořená speciálně pro použití v domácnosti.

Skvěle obarví části zdí, zárubně, dveře, okna či nábytek a dekorativní předměty. Vhodná na všechny povrchy. Vyrobená na vodní bázi, téměř bez zápachu, snadno a rychle použitelná bez skvrn. Velmi vysoká výtěžnost až 3m². Barvu je možné krátce po aplikaci odstranit. Už žádné skvrny, pouze jednolitá souvislá vrstva.

Více informací najdete TADY.

Hodnocení
96
avatar
Bohumila
Se spreji jsem byla velmi spokojená. Určitě koupím další na "renovaci" dalších věcí. Krásně kreje, rychle schne.Jen je potom v interiéru trošku cítit ( připomíná mi to "vůni" mléčných výrobků z kozího mléka :) ). Po pár dnech již cítit není.TAkže velká spokojenost.
klad snadná manipulace
klad rychle schne
klad krásně kreje
klad lehký zápach, ale jen cca dva dny, poté cítit není
avatar
Bohumila
Se spreji jsem byla velmi spokojená. Určitě koupím další na "renovaci" dalších věcí. Krásně kreje, rychle schne.Jen je potom v interiéru trošku cítit ( připomíná mi to "vůni" mléčných výrobků z kozího mléka :) ). Po pár dnech již cítit není.TAkže velká spokojenost.
klad rychle schne
klad krásně kreje
klad snadná manipulace
klad lehký zápach, ale jen cca dva dny, poté cítit není
avatar
Tereza
Zvolená barva Mint green je velmi hezká a jemná. Líbí se mi matný křídový povrch. Sprej funguje skvěle, nezanechává cákance. Použila jsem na plastové rámečky a překryl je velmi dobře. Druhý nástřik nebyl téměř nutný. Velkou výhodou je různorodost materiálů na které lze sprej použít.
příloha příloha
klad odstín
klad velmi dobrá kryvost
klad snadné použití
klad bez zápachu
klad různorodost materiálů
klad hůře šel otevřít
klad někdy nutno přelakovat
avatar
Alice
Krásnou broskvovou barvu jsem použila na staré dveře na chatě, kam se tato barva hodila nejvíce. Barva je opravdu velmi matná a hodně výrazná. Na dveřím vypadá dobře. Se sprejem se velmi dobře pracuje a není skoro vůbec cítit. Takže můžete použít i doma. Velmi doporučuji.
klad krásná barva
klad rychle zasychá
klad může trochu" prášit " okolo, tak si dát pozor
avatar
Alice
Tento sprej je mě velmi překvapil. Krásný bílý odstín, který překryl starou dětskou židličku, která vypadá teď jako nová. Také jsem sprej použila na staré a oprýskané futra, mám z toho velkou radost, protože matný odstín je velmi hezký. Sprej je trochu cítit, ale opravdu málo. Lépe by se sprejem pracovalo v létě. Už se těším až si na jaře koupím nové pastelové odstíny. Sprej velmi doporučuji.
klad skvěle kryje
klad krásný matný vzhled
klad rychle zasychá
klad je trochu cítit
avatar
Aneta
Krásný matný odstín. Použila jsem na dřevěnou poličku, velmi dobře kryje. Velkou výhodou je, že je možné ještě nějakou dobu po aplikaci barvu odstranit, když se něco nepovede. Další výhodou je, že téměř nezapáchá, takže je možné barvu použít i v místnosti.
klad nezapáchá
klad matný odstín
klad nic
avatar
Aneta
Snadná a rychlá aplikace. Použila jsem na starší plastové květináče, kryje velmi dobře. Velice hezký odstín. Velmi oceňuji možnost ihned po aplikaci barvu odstranit, pokud se něco nepovede. Velkou výhodou je, že téměř nezapáchá, takže je možné barvu použít i v místnosti.
klad krytí
klad nezapáchá
klad nic
avatar
Jana
S Pinryplus Chalk jsem velice spokojená. Použila jsem na renovaci jedné starší věci v bytě. velmi snadné použití, zvládne i méně zručný člověk. Celkem rychle schne, výborně kryje, nepáchne. Barva je sytá, drží, neloupe se. Ráda se k ní budu vracet, díky za možnost testování.
klad kryvost
klad sytá barva
klad nc
avatar
Michaela Lišková
Vyzkoušela jsem Pintyplus chalk v šedé barvě. Tentokrát jsem vyzkoušela na železný povrch a to na renovaci kování u starých dveří. Nejprve jsem si kliky s kováním zbrousila, očistila a odmastila, počkala jsem než byly opravdu suché. Při aplikaci (nástřiku) jsem si přečetla důkladně postup a zacházení se sprejem na zadní etiketě. Na kování jsem použila pět tenkých vrstev. Vše bez problémů žádné bublinky, mapy. Na konec jsem použila bezbarvý sprej od jiné značky. Jsem velice spokojená s výsledem.
klad Snadná manipulace
klad Doba schnutí
klad Maximální spokojenost
klad Žádné jsem nenašla
avatar
Michaela Lišková
Měla jsem skvělou možnost vyzkoušet Pintyplus Home v růžové barvě. Chtěla jsem vyzkoušet na více povrchů bohužel nezbyl čas. Vyzkoušela jsem na skle (skleničky od příkrmů) po prvním použití jsem byla nadšená barva krásně drží bez skvrn a bublin. Vyzkoušela jsem i umýt a krásně barva šla dolů, takže když nejste spokojeni s výsledkem nevěšte hlavu. Druhá zkouška byla na kousek poličky do dětského pokoje. Jelikož šlo o renovaci nejprve jsem si musela polici nachystat obrousit atd.. Použila jsem na něj 2 vrstvy. První vrstva schovala nedostatky už při prvním nástřiku ale chtěla jsem docílit sitější růžové to mě uspokojila druhá vrstva, třetí vrstva nebyla potřeba. Vzhled mě úplně očaroval krásně matný povrch. Nakonec jsem použila matný dokoncujicí sprej od jiné značky ale není potřeba používat. Barva krásně drží bez zápachu, snadno umyvatelná naprosto spokojená.
klad Snadná práce
klad Téměř bez zápachu
klad Snadno omyvatelná
klad Krásně kryje
klad Doba schnutí
klad Ekologická
klad Nenašla jsem nic
avatar
Zdenka
Velice jednoduché použití. Nevýhoda je, že je to stále sprej a musíte mít místo kde jej použít. Velice dobrá kryvost na povrchu jak papíru tak plastu. Určitě doporučuji nanést minimálně dvě vrstvy, neboť není na první pohled vidět, kde všude již byl nános proveden. Velice kvalitní odolnost na otěr na následnou údržbu.
příloha
klad Jednoduchá manipulace
klad dobré krytí již při první použití
klad bohužel je to sprej - nutné místo na použítí
avatar
Zdenka
Testovaný růžový pastelový. Otestováno na materiálu sádra, papír a plast. překvapivě hned na první nátěr kryl sprej sádru i plast. Papírovou krabičku je nutné překrýt dvakrát nebo před užitím přelakovat. Lehce aromatický, takže doporučuji použití spíše venku nebo ve větrané místnosti. odstín mi přijde na první krytí světlejší. Doporučuji nános 2x k dosažení plnohodnotného odstínu. Jinak velice jednoduchá manipulace. Jen bych víčko pro krytí trysky volila standardně velké v barvě spreje, protože jsem ho pak nemohla najít - je malé a průsvitné.
příloha
klad výborné krytí
klad lehká manipulace
klad zajímavá barva
klad bohužel je to sprej - nutné místo na použítí
avatar
Lucie
Pintyplus CHALK odstín PINK PETAL mě v první chvíli překvapil, ale po aplikací , WAU růžová matná barvička , naprosto dokonalá... To je barvička a už se těším až takto zkrášlím doplňky v zimní zahradě. Krytí má tedy dokonalé, práce se sprejem je jednoduchá a rychle barva schne , nemám co vytknout, naopak. Lze použít na jakýkoliv povrch a při zafixování lakem či voskem, můžete povrch omývat, tohle oceníme.
příloha
klad Rychleschnoucí
klad Matná výrazná barva
klad Bez zápachu
klad Šetrné k životnímu prostředí
klad Nenašla jsem
avatar
Lucie
Pintyplus HOME odstín GREEN WOOD mě naprosto nadchnul. Úžasný odstín, krásně a jednoduše kryje. Snadná manipulace , mě vyhovuje tato barva ve spreji a jelikož je PINTYPLUS na vodní bázi takže barvu snadno krátce po aplikací odstraníme a nezanechává skvrny, nástřik je snadný a rychlý, vhodný na všechny povrchy v domácnosti, my využili v dětském pokojíčku na renovaci stolů a židlí, naprostý TOP a výhoda že je téměř bez zápachu.
příloha
klad Bez zápachu
klad Skvělé odstíny
klad Dokonalé krytí
klad Nenašla jsem
avatar
Dana
Se sprejem pintyplus chalk, jsem byla velmi spokojena. Sprej jsem pouzila na ruzne typy dveri, barva mi nestekala a nevytvarela smouhy jako treba u jinych spreju . Prekvapila mne jeho dobra kryvost a rychlost zasychani a velmi dobre se sprej pouzival. Velmi doporucuji.
klad Kryvost
klad Pouziti
klad Manipulace
klad Nic
avatar
Dana
Se sprejem pintyplus home, jsem byla velmi spokojena. Sprej jsem pouzila na dverni zarubne, barva mi nestekala a nevytvarela smouhy jako treba u jinych spreju . Prekvapila mne jeho dobra kryvost a velmi dobre se sprej pouzival. Skoro zadny neporadek kolem. Velmi doporucuji.
klad Pouziti
klad Vlastnosti
klad Kryvost
klad Nic
avatar
Anežka
Oceňuji povedený design, odstín barvy mě také příjemně překvapil, manipulace jednoduchá, bez zápachu, kryje dostatečně. Potěšilo mě, že je barva ekologická. Barva nebyla po nanesení hladká=sametová, ale krupičkatá (možná mou chybou), což by nemuselo každému vyhovovat, ale mně se to líbilo, k danému účelu se to hodilo . Nevzhledné dodání od výrobce (špatně zabalené a špinavé barvy.
příloha příloha
klad odstín
klad způsob použití
klad eco
klad krytí
klad krupičky na barvě
avatar
Anežka
Sprej má pěkný design, práce je příjemná (bez zápachu), kryje středně, i i několik minut po nanesení se barva dá jednoduše odstranit, pěkný matný odstín barvy (matná šedá), použití jednoduché, příjemně mě překvapilo, že je barva ekologická. Barva zaschla cca za půl hodiny, ještě se uvidí jak dlouho vydrží.
příloha příloha
klad design
klad způsob použití
klad odstín
klad eco
klad krytí
avatar
Lada
Krásná jemná barva, která výborně kryje. Je sympatické, že si můžu vybrat skoro jakýkoliv povrch a barva na něm skvěle drží. Je to úžasný pomocník při renovacích starších kousků nábytku, které moc ráda renovuji a tím vracím do života věci, které by se jinak vyhodily. Vystačí na velkou plochu. Všem vřele doporučuji.
klad kryvost
klad nevýrazný zápach
klad větší nádobka do ruky
avatar
Lada
Spreje jsou krásné už na první pohled. Přímo vybízí k experimentování. Použití je snadné, navíc pokud se minete , tak barva jde ještě několik minut utřít jen pomocí vlhkého hadříku. Růžový odstín je moc pěkný, miminkovský, ale ne křiklavý. Barva výborně kryla. Použila jsem ji na starou kovovou stolní lampu a proměnila se k nepoznání. Stačil jeden nástřik. Vřele doporučuji všem, kteří rádi vrací do života staré věci.
příloha příloha
klad kryvost
klad odstín
klad možnost smytí
klad nevýrazný zápach
klad snadné použití
klad větší nádobka do ruky
Zobrazit více recenzí