Testerky právě renovují svůj domov za pomoci barvy ve spreji Pintyplus Home a Pintyplus Chalk. Jaké bude jejich hodnocení?

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
31. 1. 2021

Spreje Pintyplus

Nová řada sprejů na bázi vody bez zápachu s vynikající kryvostí a moderními odstíny na všechny druhy povrchů doma, interiéru i exteriéru.

Pintyplus CHALK křídová barva ve spreji

Křídový sprej Pintyplus pro dekorativní účely na bázi vody. Vytváří ultra matný povrch se sametovým vzhledem. Ideální pro jakýkoli povrch: dřevo, melamin, plátno, železo, plast, karton, dokonce i na sklo a pěnový polystyren. Během prvních 15 minut se dá smýt vodou s mýdlem. Zaručuje maximální krytí a je rychleschnoucí. Jedním z hlavních znaků našeho spreje je, že je vytvořen na bázi vody, a proto je šetrnější k životnímu prostředí.

Po získání požadovaného konečného vzhledu je nutno povrch zafixovat lakem nebo voskem docílíte tak trvanlivosti a omyvatelnosti

Barva ve spreji Pintyplus HOME

Rychleschnoucí barva ve spreji Pintyplus HOME na vodní bázi vytvořená speciálně pro použití v domácnosti.

Skvěle obarví části zdí, zárubně, dveře, okna či nábytek a dekorativní předměty. Vhodná na všechny povrchy. Vyrobená na vodní bázi, téměř bez zápachu, snadno a rychle použitelná bez skvrn. Velmi vysoká výtěžnost až 3m². Barvu je možné krátce po aplikaci odstranit. Už žádné skvrny, pouze jednolitá souvislá vrstva.

Více informací najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Michaella191
avatar
Erika K.
avatar
Ali4
avatar
Tereza M.
avatar
Eva F.
avatar
Anna H.
avatar
JanečkaK
avatar
Knedlíček
avatar
Alina97
avatar
Katka Z.
zobrazit všechny přihlášené