PIZZA BUITONI La Pizzeria

image
otestováno
Počet recenzí
52
jak jste hodnotily
5
42x
4
5x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 25. 2. 2014
do 1. 1. 1970

 

[*] [*] [*] DRUHÉ TESTOVÁNÍ SPECIÁL [*] [*] [*]

První PIZZA DEN měl obrovský úspěch, takže pokračujeme v debužírování! Opět jsme pro vás připravily exkluzívní ochutnávku BUITONI La Pizzeria! Ve čtvrtek 27. března si k nám do Pracovny ŽENY s.r.o. můžete přijít, tuhle skvělou pizzu ochutnat, ale hlavně si i celou odnést domů! Vybírat můžete z báječných 5ti příchutí. Udělejte si čas a dopřejte si italskou lahůdku z čerstvých a přírodních ingrediencí! Po celý den mezi 10 a 20 hodinou  na vás čekáme na Karlínském náměstí 6!

BUITONI La Pizzeria je klasická pizza pečená v naší kamenné peci.  Krásně křupavé a tenké těsto doplněné pečlivě vybranými čerstvými ingrediencemi. Takový oběd nebo večeři si společně vychutná opravdu celá rodina ;-)

Proscuitto – pizza s mozzarellou, nakrájenými rajčaty, vařenou šunkou a paprikou.

Quattro Formaggi - pizza s nakrájenými rajčaty, sýrem eidam, ementál, mozzarella a gorgonzola.

Hawaii - pizza s mozzarellou, ananasem, nakrájenými rajčaty a vařenou šunkou.

Caprese (Mozzarella – Pesto) - pizza s mozzarellou, nakrájenými rajčaty a pestem.

Capriciosa Speciale (Proscuitto, Salami, Fungi) - pizza s mozzarellou, nakrájenými rajčaty, žampiony, paprikovým salámem, vařenou šunkou a pikantním paprikovým salámem.

 

 

BUITONI

Domovem značky BUITONI je italské Toskánsko. V srdci této přímořské oblasti, ve vile Casa Buitoni, vznikají již od roku 1827 recepty inspirované toskánským šarmem a životním stylem – pohodou a radostí z každodenních maličkostí života.

Vynikající pokrmy značky BUITONI se připravují pouze z čerstvých a přírodních ingrediencí.

Casa Buitoni

Mezi pahorky v Sansepolcro v samém srdci Toskánska sídlí Casa Buitoni. V této neoklasicistní usedlosti žila rodina Buitoni mnoho let, kdy se stala strůjcem prvních úspěchů této značky, a hodnoty této rodiny jsou ještě dnes patrné na zanícení, se kterým jsou všechny výrobky BUITONI vytvářeny.

V současné době je Casa Buitoni důležitým střediskem výzkumu a vývoje a rovněž střediskem celosvětových styků této značky. Právě zde tepe srdce společnosti BUITONI, která je synonymem té nejlepší italské kuchyně.

Majitelem ochranných známek BUITONI La Pizzeria a BUITONI Piccolinis je  „Société des Produits Nestlé S.A.®“.

www.buitoni.cz

https://www.facebook.com/Buitoniczsk

Hodnocení
52
avatar
Renata
klad Super těsto, křupavé ...voňavá ,rychle připravená k nakousnutí ...
klad Mohlo by být více ingrediencí...
avatar
Lenka
klad byla moc dobrá !!!! :)
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Dana
avatar
Denisa
příloha
klad Mňamka
avatar
Ludmila
klad ráda bych otestovala
avatar
Věra
klad dobrá!
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
klad skvělá
avatar
Martina
klad Díky za možnost ochutnat jinou značku pizzy, kromě ověřené značky Casa di mamma a Roncadin, pikantní příchuť byla ok a ne zdaleka tak pálivá jako pizza v karlínské Cihelna La Familia. Příchuť bodovala více než těsto samotné.
klad Po vyjmutí z obalu se zdá malá, doufám, že nemá naplňovat současný trend, velký obal, malý obsah.
avatar
Marianna
klad domáca pizza je fajn,no raz za čas zájsť s deťmi do pizzérie-to sa vždy veľmi potešia.
avatar
Romana
klad Je výborná!!!
avatar
Ivana
klad Picante - fantastická záležitost! Příjemně křupavé těsto a vynikající náplň.
avatar
Aneta
avatar
Šárka
příloha
klad děkujeme, chutnala nám! :) - normálně pizzu na rozpečení nekupujeme, ale vyrábíme domácí - a tak se mi po vyndání z krabice zdála málo ozdobená, ale prvotní zklamání vystřídalo nadšení, když se to po upečení vše tak krásně spojilo a chutnala skvěle - doporučuji Quattro Formaggi
avatar
Hana
příloha
klad Pizza je výtečná! Těstíčko tenké a přísady chutné! Doporučuji jednu celou pro 11leté chlapečky :) ostatní se možná rozdělí.
klad
klad Nejlepší šunková a Caprese.
avatar
Markéta
klad Měla jsem pizzu-Capresse a přiznám se, že jsem nebyla moc nadšená. Pravda těsto bylo tenké +, ale chuťově mi připomínalo listové těsto a zdálo se mi mastné. Další co mě odradilo, byly mražené kousky rajčat, proto bych se asi do takového druhu pizzy vůbec nepouštěla. Mražená rajčata nejsou příliš chutná. Velikost si myslím akorát a chuť mohla být výraznější. Obal by mě asi v obchodě neupoutal, je celkem tuctový. Příště zkusím salámovou nebo sýrovou, snad to bude lepší.
avatar
Lucie
klad Tak když tu pořád o této pizze čtu, tak jsem neodolala a zašla si ji koupit, našla jsem ji v Tescu a dokonce ve slevě, tak proč nezkusit. Pizza má slaboučké těsto a na něm dobré ingredience, celkově mi moc chutnala :)
klad Pizza mi přišla malá, ale asi je to normální velikost těchto mražených pizz. Na klasiku samozřejmě nemá, ale pokud je "krize" tak je určitě fajn ji v mrazáku mít :)
Zobrazit více recenzí