Otestovaly jste s námi plastové svačinové boxy s barevnými či černobílými kresbami zvířat z e-shopu Kerásek.cz

image
otestováno
Počet recenzí
17
jak jste hodnotily
5
12x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 6. 9. 2021
do 26. 9. 2021

Plastové svačinové boxy Kerásek  

Plastový svačinový box s barevnými nebo černobílými potisky více jak 100 plemen psů, několika koček, koní, hlodavců i papoušků. Unikátní perokresby pro Keráska kreslí česká malířka Veronika Pižlová - Křivská.


Krabičky se vyrábí v Německu z nezávadného plastu (BPA free) a jsou 100% recyklovatelné. Víčko je na pantíky, ve spodním díle jsou větrací otvory.

Zvířata jsou natištěna na velmi kvalitní čiré samolepce s matnou laminací. Box nabízíme v 9 barvách.

Je vhodný k uložení nejen klasické svačiny, ale i dalších potravin jako např. sušeného ovoce a oříšků, sušenek a jiných dobrot.

Svou velikostí 16 x 11 x 5 cm je velmi vhodný dětem do školních aktovek a batohů, na tréninky i výlety.


                    
Více informací o produktech najdete TADY.

Hodnocení
17
avatar
Michaela
Oceňuji velký výběr, rychlé dodání a vstřícné řešení drobného problému, který při objednávce nastal. Dóza byla pečlivě zabalená a přišla i s milým vzkazem :) Samolepka je kvalitní, neodlepuje se, obrázek ostrý. Velikost dózy je pro me potřeby dostatečná, možná bych tedy ocenila spíše kdyby byla bez otvorů, nebo byly navrchu - chápu proč v ní jsou, ale občas mi jimi propadl drobek :(. Není z ní cítit plast, ani z jídla v ní, což už se mi s jinými krabičkami stalo, takže předpokládám že se jedná o kvalitní materiál. Dobře se zavírá a nestalo se mi, že by se v kabelce otevřela. Celkově mohu určitě doporučit. Zaujaly mě i plechové dózy s adventním kalendářem pro psy.
klad Doručení
klad Zabalení
klad Vzhled
klad Velikost
klad Kvalita materiálu
klad Větrací otvory bych umístila spíše do horní poloviny
příloha
avatar
Andrea Wíttková
Dózu naprosto miluji. Ačkoliv vypadá na první pohled maličká, uvnitř je obrovská a vleze se do ní snad všechno. Má v sobě malý větrací otvor, který umožňuje potravinám alespoň trochu dýchat. Použila jsem ji zatím na buchtu na snídani, nakrájenou zeleninu na svačinu a na lehký oběd v podobě těstovin. Snadno se čistí a konečně jsem se zbavila sáčků, které jsou jen na jedno použití.
klad Možnost vkládat i teplá jidla
klad Snadné čištění
klad Design
klad Možnost používat pořád dokola
příloha
avatar
Helena
Dóza vypadá moc krásně, velikost je ideální, jediné, co bych možná vylepšila je uzavírání, kromě svačiny by bylo dobré, kdyby šla využít i na oběd, obávám se, že např. těstoviny s omáčkou by vytekly do kabelky. Určitě oceňuji, že jsou z nezávadného a recyklovatelného plastu. Kresba je povedená a musím říci, že v reálu vypadá lépe než na webu, na webu to na mě působilo, jak kdyby na krabičce byla pouze samolepka, byla jsem tedy mile překvapená, když mi dorazila. :)
klad kresba
klad velikost
klad materiál
klad špatné těsnění
příloha
avatar
Nataša
Velikost dózy je pro malou svačinku. Materiál je pevný, barva hezká, pastelová. Uzavírání dózy je dobře řešené. Na dně dózy jsou větrací otvory, za mě dobrá vychytávka. Nezávadnost materiálu je velmi důležitá věc, kterou oceňuji. Velikost dózy je přesně na očkovací průkaz našeho domácího mazlíčka.
klad Barva
klad Pevný materiál
klad Větrací otvory
klad Nezávadnost materiálu
klad Recyklovatelný materiál
klad Dóza je malá
příloha příloha příloha příloha
avatar
Monika
Dóza je celkem malá, takže svačinu pro velkého jedlíka do ní neumístíte. Vejde se malý žitný rohlík a menší jablíčko. Nenapadá mě jiné použití, než jako svačinový boxík. Je příjemné, že je vyrobená z nezávadného plastu a recyklovatelná. barva je opravdu sytá a obrázek propracovaný do detailu. Dcera je nadšená.
klad barva
klad nezávadnost
klad velikost
příloha
avatar
Andrea
Dóza se mi velmi líbí. První naplnění a umytí přežila bez poskvrnky. Přijde mi, že se do ní vejde snad úplně všechno, přesto oceňuji, že nezabírá veškeré místo v tašce. Motiv je krásný, pejsek vypadá skoro jako skutečný. I to jídlo díky tomu chutná lépe.
klad Myje se hodně rychle
klad Konec nošení svačiny v sáčcích
klad Doprava byla velmi rychlá
klad Díky psimu motivu je jídlo veselejší
klad Nic mě nenapadá
příloha
avatar
Petra
K testování jsem si vybrala tyrkysovou dozu s obrázkem koně. Podle obrázku z e-shopu jsem měla trochu strach, jak bude krabička vypadat, ale výsledek mě mile překvapil. Obrázek je moc pěkný, plast kvalitní, zavírání pevné. Velikost je pro našeho školáka dostačující, i když jsem měla obavy, že bude malá. Je asi menší než některé jiné dózy, ale alespoň nezabírá tolik místa v tašce. Sympatické mi je i použití recyklovaného plastu.
klad Kvalitní zpracování
klad Pevné zavírání
klad Zdařilý obrázek
klad Dostatečná velikost
klad Skladnost
klad Zdravotní nezávadnost
klad Použití recyklovaného plastu
klad Přiznávám, že jsem puntičkář - dóza má na víčku vylisovany obdélník, kde je nálepka s obrázkem, která má ale trochu jinou velikost.
příloha příloha
avatar
Lada
Svačinový box je správně velký na svačinku do školy i na výlet. Má sympatické a praktické zavírání, které umí otevřít i malé děti. Nadchlo mě množství variant barev boxů i možnosti výběru motivů. Těší mě, že svačinky budou v nezávadné plastové krabičce a navíc je z rycyklovaného materiálu. Manžel říkal, že kdyby ji dcera nechtěla do školy, tak si krabičku vezme na rybářské potřeby, ale dcera byla rychlejší.
klad Velký výběro motivů
klad otevírání krabičky
klad velikost
klad větrání
klad barevné možnosti
příloha
avatar
Iveta
Doporučuji krásný a funkční produkt, kvalitní plast, těsní - do školy i do práce. Originální design, který je zároveň i účelný. Dítě si vždy pozná na první pohled svojí "krabičku". Box je dobře uzavíratelný a zvládne ho zavřít i otevřít malé dítě. Dále jsem uvítala obdélníkový tvar, vejde se tam každá menší svačina a nezabere místo v batohu.
klad Design
klad Nezávadný materiál
klad Velikost
klad Dírky vzadu krabičky, nelze tam dát např. jogurt...
příloha příloha
avatar
Iveta
Krabička je velice hezká,ale mohla být o něco větší- moc malá na standardní svačinu. Oceňuji, že zůstala zavřená, navzdory poskakování v mém batohu.Díky obrázku, velice zajímavá i snadno rozeznatelná. Přemýšlíme, že z ní časem bude stylová KPZ :-) Nezávadný a recyklovatelný materiál je pro nošení potravin ideálný. Oceňuji info na vizitce uvnitř krabičky.
klad obrázek
klad odvětrává
klad ekologický a nezávadný materiál
klad vizitka
klad velikost
příloha
avatar
Helena
Box by mohl být pro mě větší, dávala bych do něj pamlsky pro našeho psa. Kvituji velice, že jsou boxy ekologické. Možná dát také do myčky. Rovněž hodnotím pozitivně, že je velká nabídka na eshopu. Mohla jsem si vybrat přímo obrázek domácího mazlíčka.
klad Foto na boxu.
klad Malý objem a vysoká cena.
avatar
Monika
S nástupem do první třídy u nás nesměl chybět svačinový box od kerasek.cz . Já i dcera jsme s ním moc spokojeni , dcerka hlavně ocení lehké otevírání a motiv pejsků . Maminka si cení recyklovatelného materiálu a větrání ve spodu krabičky, díky němu se ovoce nezapaří.Box má nádhernou sytou barvu kterou doplňuje motiv pejsků , a které dítě nemiluje pejsky? ?
klad Reciklovatelný, lehký , větrání
klad Malá hloubka
příloha
avatar
Milena
Krásný boxík, moc se mi líbí obrovské množství možností potisku. Dokonalé jako dárek pro milovníky zvířat. Oceňuji, že je vyroben z nezávadného recyklovatelného materiálu. Krabička má ideální velikost nejen na svačinu. Naše děti ji rády využívají na výletech k uložení přírodních materiálů na tvoření. Dříve se jim kaštany, šípky a různé lístečky povalovaly všude možně po batůžku. Časem jsem jen zvědavá, jak dlouho vydrží samolepka na krabičce, zda se nezačne odlupovat. Zatím ale drží dokonale.
klad nezávadný materiál
klad ideální velikost
klad recyklovatelný materiál
klad výběr z obrovského množství potisků
klad obavy,, zda se nebude samolepka po více umytích odlupovat
příloha příloha
avatar
tereza
Dóza je prostě skvělá!!! Už samotný balíček mě nadchl ekologickým zabalením. Po otevření na mě Vykoukal nádherná krabička s povedeným portrétem britské kočky. Po otevření má mě vykoukla kartička s poděkováním za zakoupení a odkazy na výrobce. Do dózy se mi ideálně vleze očkovací průkaz a další dokumenty ke kocourovi. Určitě tato dóza nebude poslední, musím další pořídit s obrázkem psa pro mamku, která byla z dózy nadšena. :)
klad Barva
klad Obal
klad Obrázek
klad Velikost
příloha příloha příloha
avatar
Eliška
Velikostí je dóza vhodnější pro menší děti. Některé svačiny pro dceru v 5. třídě se nám nevešly. Větší houska, více věcí se nevejde. Dcera často končí déle, tak dávám nějakou bagetku, ovoce, zeleninu a nějakou drobnou sladkost na dobrou náladu. Do tašky se vejde skvěle. Dobře se otevírá i zavírá. Obsluhu zvládnou i malé děti. Zatím drží pevně a věřím, že i bude. Dírky ve spodní části jsou sice fajn nápad, ale obávám se, že jednou neskončí dobře a něco nám skrz poteče. Určitě by bylo možné použít boxik pro našeho pejska, třeba na granule, pamlsky, apod. Je skvělé, že je vyroben z nezávadného a recyklovatelného plastu. Obrázky jsou moc krásné, ale bylo by hezké, kdyby měly stejnou velikost, jako určený rámeček (díky jiné velikosti rámečku se rohy nalepeného obrázku odlepovaly již od prvního použití).
klad Originální obrázky
klad Kvalitní zavírání
klad Skladnost
klad Nezávadnost
klad Recyklovatelnost
klad Obrázek neodpovídá velikosti rámečku
příloha příloha příloha
avatar
Zuzana
Doza mi přijde menší, než jsem předpokládala. Lepší by byla co se týče velikosti spíše pro dítě. Líbí se mi její design, ten, co jsem si vybrala, se mi opravdu líbí. Co mě nejvíce těší je, že je z nezávadného plastu a tento plast je recyklovatelný, to je velkou výhodou. Box využiji možná na drobné psací potřeby nebo drobnosti, má všestranné využití, což je super. Doporučuji.
klad barva
klad design
klad materiál
klad menší velikost pro dospělé
avatar
Liduš
Dóza je ve velmi pěkné barvě (tyrkysová) a obrázek (Border kolie sedící) je opravdu krásný. Velikostně opravdu spíše na menší svačinu. Výhodou jsou malé dírky k větrání na spodní straně. A také se mi líbí, že je z nezávadného plastu vyrobeného v Německu a žádná Čína. Dle mého názoru se však jedná o obyčejnou plastovou krabičku, kterou koupíte i za mnohem nižší cenu.
klad barva
klad obrázek
klad nezávadnost
klad cena