Pleťová maska se včelími produkty Pleva

image
otestováno
Počet recenzí
54
jak jste hodnotily
5
49x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 26. 11. 2014
do 1. 1. 1970

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě. Čeká na vás 30 pleťových masek a testovat můžete v úterý 25. listopadu mezi 9 a 10 hodinou. [*] [*] [*]

I zdravou pleť může během náročného dne postihnout únava. Zůstaňte svěží a dopřejte buňkám rychlou regeneraci – pleťová maska s propolisem jim během 15 minut dodá novou energii a vláčnost.  Použili jsme hned několik přísad, díky kterým má tato maska zvláčňující, čistící i regenerační schopnosti. Jsou jimi med, propolis a slunečnicový olej – tedy čistě přírodní složky.

Med pro výživu pleti

Obsahuje vitamíny B,C,D,E a minerály, které pleť vyživují a hydratují. Med zanechává pleť hedvábně jemnou a podporuje hojení, protože pomáhá odlučovat odumřelé buňky.

Propolis pro regeneraci

Druhá složka umí například zkrotit nepříjemné pupínky. Pomáhá také zvýšit propustnost kůže, takže všechny vitamíny obsažené v medu proniknou hlouběji pod povrch.

Síla sluníčka

Tak trochu ve stínu zůstávají poslední dobou pozitivní vlastnosti různých olejů. V této pleťové masce najdeme slunečnicový olej, který pleť zvláčňuje a dodává zdravý vzhled. S vysokým podílem vitamínu E se i on hodí pro péči o problematickou pleť.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
54
avatar
Zuzka
klad Pleťová maska s včelími produktami Pleva je super voľba pri regenerácií pleti keď sa cíti unavená. Veľké plus že obsahuje mnoho prírodných látok ako med, propolis a slnečnicový olej. Použivala som ho dosť dlhú dobu a pomohol mi opäť oživiť moje bunky na tvári. Odporúčam :-D
avatar
Lucie
klad Pleťová maska se včelími produkty Pleva je opravdu kvalitní kosmetika, protože zastávám názor, ž kde je med či další včelí produkty, tak je to kvalitní kosmetika. Plevu používám již delší dobu a musím říct, že opravdu pomáhá, doporučuji, určitě se bude hodit :)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji, byli sme spokojení já mamka a teta .)
klad
avatar
Daniela
klad Pleťová maska se včelími produkty Pleva decentně voněla již při nanášení. Složení je jemné a dobře se roztírá . Po aplikaci je pleť krásně vláčná a vypadá odpočatě. Je příjemná, nelepí a nezanechává pocit mastného filmu na obličeji. Byla jsem s ní spokojena a mohu ji všem doporučit.
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Zuzka
klad Maska od fy Pleva se velice snadno nanáší i roztírá. Má jemnou příjemnou vůni, která nedráždí. Je příjemná, nelepí a nezanechává pocit mastného filmu na obličeji. Testovaly jsme dvě osoby a obě dáváme 10 bodů.
avatar
Jan
avatar
Věra
avatar
Ondrej
avatar
Věra
klad Mám velkou radost, že mohu hodnotit tuto masku. Tímto testováním mě provází samé klady, už od doručení masky, která přišla v milém dopise, s malým dárečkem. Líbí se mi rodinná atmosféra, kterou se firma Pleva presentuje. Samotná maska je velice příjemná, pleť je krásně vyživená, sklidněná. určitě si masku budu pořizovat i do budoucna.
avatar
Jana
klad
klad JANINATY
klad Moc děkuji za možnost testovat masku od firmy Pleva. Je úžasná a já jí můžu jen doporučit. Maska se krásně roztírá. Pleť je vláčná a krásně hebká a nádherně voní. Takže opravdu všem doporučuji, nebudete litovat. A ještě děkuju za krásné mýdlo, také krásně voní :-)]
Zobrazit více recenzí