Pleťový krém s mateří kašičkou Pleva

image
otestováno
Počet recenzí
43
jak jste hodnotily
5
37x
4
3x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 26. 6. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě. Celkem je pro vás připraveno 15 pleťových krémů. Testovací výzva padne ve čtvrtek 25. června mezi 13:00 a 13:30 hodin. [*] [*] [*]

Blahodárná kašička
Pleťový krém s mateří kašičkou se rychle vstřebává. Mateří kašička je do krému přidávána pro její vynikající účinky na pleť. Je to jedna z nejblahodárnějších látek, kterou v přírodě můžeme najít. Díky mateří kašičce bude vaše pleť pomaleji stárnout, pokožka bude vyživená, prokrvená a zregenerovaná.

Jak vlastně vzniká mateří kašička?
Mateří kašičku vyrábí včelí dělnice za pomoci hltanových žláz v hlavičce. Vyrábí ji jako krmení pro včelí královnu a po dobu prvních tří dnů také pro všechny právě vylíhnuté larvy. Kašičkou jsou krmeny jen tyto dvě nejvíce vyčerpávané skupiny, už to nám napovídá, kolik energie musí ukrývat. Však se také královna díky této stravě dožívá až 20× delšího věku než dělnice! Proto se také kašičce často přezdívá „elixír mládí“.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
43
avatar
Zuzka
klad Super produkt. Odporúčam všetkými desiatimi vyskúšať
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Pleťový krém s mateří kašičkou Pleva myslím, že takové krémy jsou nejlepší. Sice nejsem fanatik do přírodních přípravků, používám cokoli, co mé pleti sedne. A mé pleti tento krém zcela vyhovuje a navíc krásně jemně voní, takže mohu doporučit :) je skvělý
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Jaroslav
klad Luxusní krém s úžasnou konzistencí. Krásně voní medem, respektive mateří kašičkou. Na pokožce je příjemný. Hydratuje a nezanechává mastný film. Dá se použít i jako pleťová maska. Pleva je kvalitní kosmetika na přírodních základech. Všechny jejich produkty jsou precizní.
avatar
Věra
klad Úžasně vyšlehaný krém, které je plný přírodních látek, které mé pleti dělají opravdu dobře. Mateří kašička je hodně cítít a je znát, že se s ní opravdu nešetřilo. Mám ráda produkty Pleva, mají i překrásné a nápadité dárkové balíčky pro každého. Moc doporučuji. Krém je úžasný
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Vřele všem doporučuji, neváhejte*heart*
klad
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Daniela
klad Pleťový krém s mateří kasičkou Pleva má příjemnou konzistenci , rychle se vstřebává a příjemně voní. Je lehký a krásně se roztírá. Nezanechává pocit mastnoty. Je ideální pro citlivou pleť. Byla jsem s ním velice spokojená a všem mohu jedině doporučit.
avatar
Monika
avatar
eva
avatar
Ivana
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Soňa
klad Děkuji za možnost testování. Krém je super, pleť je po něm příjemně vláčná a vůně je také docela super. Dívala jsem se i na jejich internetové stránky a vybrala už i pár vánočních dárků pro rodinu. Za mě tedy spokojenost, doporučuji.
avatar
Renáta
klad Krém od firmy Pleva je opravdu funkční přípravek proti vráskám. Mateří kašička obsažená v krému pleť vyživuje a ta je po nanesení krému dlouhou dobu příjemně vláčná. Mohu jen doporučit a doufám, že při delším používání zmizí i drobnější vrásky.
Zobrazit více recenzí