Podzimní menu Bageterie Boulevard

image
otestováno
Počet recenzí
52
jak jste hodnotily
5
42x
4
8x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 26. 9. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testovací výzva padne ve čtvrtek 25. září mezi 9 a 11 hodinou. Vyhraje prvních dvacet, které se přihlásí po testovací výzvě a vyzvednou si menu ve Vodičkově ulici v Praze. Na výběr je Avokádový kornout nebo Dýňový chléb s tzatziki. [*] [*] [*]

Avokádový kornout – Krouhaná čerstvá zelenina s jemným dresinkem a kousky avokáda zabalené do kornoutu z tunnbrodu, tradičního skandinávského chleba.

Dýňový chléb s tzatziki – Dýňový chléb s koprovým krémem a plátky čerstvých rajčat a okurky.

Více se dozvíte ZDE.

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky s rozvíjející koncept restaurací rychlého občerstvení s francouzským šarmem. Specialitou jsou křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitním surovinami, vždy na místě upečené a čerstvě připravené na přání.

 

Hodnocení
52
avatar
Jana
klad Ocenuji zdrave a chutne ingredience, i kdyz pro nasyceni to urcite neni. Dynovy chleb je opravdu mala svacinka, zelenina v nem byla ale opravdu fresh, coz u techto dobrot nebyva vzdy. Kornout byl krapet vetsi a moc dobry, kombinace s avokadem je fajn.
klad V kornoutu nebylo moc naplne, nemela jsem jej plny ani do poloviny, navic i ja ho mela studeny. V restauraci jsem pomerne dlouho cekala na vytvoreni obou veci, i presto, ze zrovna nebylo moc zakazňiku.
avatar
Jana
klad Pokud se chcete najíst rychle a zdravě je Bageterie Boulevard výborné místo. Design i prostředí je moc fajn a jídla jsou zdravá. Testovací menu mě nadchlo hlavně dýňovým chlebem, ten byl opravdu super. Kornounek s příchutí avokáda měl pro mě napoprvé zvláštní chut´,ale byl dobrý.
avatar
Lenka
klad Dala jsem si avokádový kornout. Překvapila mě chuť, avokádo moc nemusím, ale tohle mi chutnalo. Jako svačinka super, na oběd mi mi to asi nestačilo. Placka byla bohužel studená. Pozitivně hodnotím i milou obsluhu a čistotu restaurace.
avatar
Anna
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad V Bageterii Boulavard jsem ochutnala avokádový kornout i dýňový chléb s tzatziki. Obojí bylo moc dobré. Avokádový kornout mi chutnal trochu víc, jelikož nebyl tak suchý jako chléb. Doporučuji, jako svačinku, nebo lehký oběd.
avatar
Věra
klad V polední přestávce jsem se rozjela do Bagaterie Boulevard, abych otestovala dýňový chléb s tzatziki a avokádový kornout. Chléb obložený rajčátky a okurkou byl moc dobrý, ovšem avokádový kornout byl vynikající, ani jsem nečekala, že bude tak dobrý a k tomu ještě milá obsluha a příjemné prostředí. Co dodat jen, že Bagaterii Boulevard vřele doporučuji!
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad V Bageterii Boulevard jsem nejdříve ochutnala Dýňový chléb s Tzatziki. Chléb je kvalitní s dýňovými semínky naplněný plátky okurky a rajčat, které z chleba bohužel rády vypadávají. Namazán je koprovým krémem. Takže je vhodný i pro vegetariány. Chuťově lahodný a sladěný. I přesto, že se jedná o studenou variantu sendviče, tak jsem chléb dostala teplý, což jsem vřele uvítala. Chtěla jsem ochutnat i avokádový kornout, ale to bych nebyla já, aby se tam nevloudila nějaká komplikace. Milá obsluha se omluvila, že avokádový kornout bohužel teď nemají, abych si pro něj přišla příště. Jako "bolestné" jsem obdržela poukázku na Menu za cenu bagety (Ice tea a příloha zdarma). O několik dní jsem se tedy vydala pro Avokádový kornout, na který jsem se moc těšila. A opravdu. Kornout je vynikající. Je měkký a chuťově velmi lahodný. Naplněný je nastrouhanou zeleninou (mrkev, rajče, avokádo) ve vynikajícím dresinku. Je rovněž vhodný pro vegetariány. Avokádový kornout se pro mne stal jasným vítězem. Jídlo jsem si nechala zabalit s sebou, takže jsem měla příležitost se pobavit nad vtipnými hláškami uvedenými na obalu.
avatar
Monika
klad Nemohu posoudit bagaterii jako takovou. Výhru mi vyzvedával manžel, ale jídlo u mě obstálo na 1*. Dýňový chléb byl úžasný, svěží a chutný. Z avokádového kornoutu jsem měla trochu strach, protože jsem si nedokázala představit tu chuť. Ale i ten chutnal skvěle, zajímavě, pro mě exoticky. Oba produkty byly chuťově vynikající a pro příznivce zdravé výživy zcela vyhovující.
avatar
renata
avatar
Aneta
klad Super lehká svačinka, která je zdravá a zároveň i chutná. Spojení dýňového chleba s tzatziky je skvělé. Kornout jsem nezkoušela, protože mi dýňový chleba velmi zachutnal. Bageterie Boulevard mám oblíbené.
avatar
Marcela
klad Navštívila jsem Bageterie Boulevard, kde jsem si vyzvedla Avokádový kornout a Dýňový chléb s tzatziki. Avokádový kornout jsem ochutnala hned na místě. Byla jsem zvědavá, jak bude avokádo chutnat. Kornout byl výborný. Také mě překvapilo, jaký je v bagterii provoz. Dýňový chleba byl také chutný. Koprová chuť mě potěšila.
avatar
Zuzana
klad Výhra mě potěšila a s radostí jsem do bagetérny vyrazila. Byla jsem zvědavá na chuť zdravé svačinky a mile mě překvapila. Dýňový chléb mi přišel trošku suchší, ale chuťově byl moc dobrý, kornout mi chutnal o něco víc, byl vláčnejší. Doporučuji jako zdravou svačinku nebo lehkou večeři :)
avatar
Adéla
klad Hned po vyzvednutí dvou kuponků jsem vyrazila do bageterie Boulevard, vyzvedla jsem si avokádový kornout a dýňový chléb a k pití zakoupila "domácí" ledový čaj. Jelikož restaurace byla plně obsazena, nechala jsem si menu zabalit sebou na cestu do vlaku a moje dojmy? Dýňový chléb mě zaujal čerstvou zeleninou i chuťově dobrým dresingem, samotný chléb byl moc dobrý a celkově doporučuji jako fresh svačinku. Avokádový kornout byl trochu rozmočený, ale i přesto chuťově dobrý, zelenina čerstvá a dresing to vše přijemně doplnil. Doporučuji všem příznivcům zdravé stravy!
avatar
Dagmar
avatar
Taťána
klad Dýňový chléb s Tzatziki z Bageterii Boulevard byl velmi dobrý a kvalitní s dýňovými semínky, namazán byl krémem z kopru, s náplní z plátků okurky a rajčat Kopr dodal jídlu svěží chuť, pokrm byl vyvážený, vhodný pro vegetariány. Avokádový kornout byl pro mne favorit. Chuťově vyvážené, lehké. Čerstvá zelenina a dresink výborný. Můžu jen doporučit. Příznivce zdravé výživy oba produkty potěší. Za mne výborné a hlavně zdravé
avatar
Zuzka
klad Vzala jsem rodinku do Prahy na výlet, kolem poledního jsme se v bageterii. Muž ochutnal a prohlásil, že na něj je to moc dietní :-D Synovi chutnal dýňový chléb a u mě vyhrál kornout :-)) Jen škoda, že alespoň ta placka nebyla teplá. Každopádně oceňuji lehkost.
klad Na oběd to není, spíš taková svačinka. U avokádového kornoutu mi vadilo, že šťáva ze zeleniny kape, takže na to pozor :-)) A v dýňovém chlebu nejsou tzatziky, ale koprový krém.
Zobrazit více recenzí