Citlivá pokožka vyžaduje citlivou péči. Otestujte s námi POETIKO.organic pleťový krém pro citlivou pleť s olejem z černého kmínu, růží a kostivalem

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
30
Přihlásit se můžete do
10. 5.
23:00
konec testování
9. 6. 2021

Koho hledáme

Hledáme 30 testerek, které s námi otestují POETIKO.organic Pleťový krém pro citlivou pleť s olejem z černého kmínu, růží a kostivalem a poté se s námi podělí o recenze zde na webu a na Heureka.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování odpovězte na otázku:

Jaké produkty POETIKO.organic z řady péče o tělo vás zaujaly?

Nápovědu na otázku najdete TADY.

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 30 testerek, kterým bude pleťový krém pro citlivou pleť s olejem z černého kmínu, růží a kostivalem zaslán zdarma na adresu domů.

POETIKO.organic Pleťový krém pro citlivou pleť s olejem z černého kmínu, růží a kostivalem      

Pleťový krém plný květů z Růžového údolí si zaslouží, abyste ho používali s grácií. Respektuje specifika vaší citlivé pleti, nevysušuje ji, ani nestahuje – naopak jí dopřává příjemné uvolnění, jemnost a hebkost. Působením revitalizačního oleje z černého kmínu, pečujícího kostivalu a něžné růže bude vaše citlivá pleť hydratovaná, vyrovnaná a bude moci spokojeně zářit. Zklidňující aktivní látka ze smilu italského se navíc postará o boj s volnými radikály a podpoří proces přirozené obnovy pleti.

Jak pleťový krém používáme nejraději?

Nejdříve pleť důkladně odlíčíme a omyjeme vlažnou vodou. Následně krém krouživými pohyby jemně rozetřeme a necháme vstřebat. Naše pleť pak po celý den statečně odráží útoky škodlivých látek, aniž by utrpěla její jemnost a vláčnost. Krém můžeme používat také jako noční péči.

Hlavní ingredience:

Zklidňující aktivní látka ze smilu italského

Smil neboli slaměnka je letnička známá pro své antioxidační vlastnosti. Vyrábí se z něj aktivní látka, která pomáhá bojovat s volnými radikály a podporuje tak přirozený proces obnovy pleti. Udržuje ji měkkou a jemnou, protože zabraňuje jejímu vysušování. Neucpává póry, je hypoalergenní.

Olej z černého kmínu

Černý kmín obsahuje řadu vitamínů, minerálů a dalších pleti prospěšných látek. Dokáže být velmi laskavý k ekzematické, aknózní nebo jinak citlivé pokožce, přispívá k jejímu zklidnění a zjemnění. Jeho protizánětlivé vlastnosti jsou mimořádné v tom, že nenarušují přirozenou mikroflóru pleti.

Růže damašská

Růže damašská je nejvýraznějším druhem královny květin. Díky vysokému obsahu silic zmírňuje podráždění, má tonizační a astringentní účinky. Obsahuje antioxidanty, které na sebe vážou volné radikály a mohou tak napomoci redukovat viditelné známky stárnutí pleti.

Více informací o produktu najdete TADY.