Citlivá pokožka vyžaduje citlivou péči. Testujete s námi POETIKO.organic pleťový krém pro citlivou pleť s olejem z černého kmínu, růží a kostivalem

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
9. 6. 2021

POETIKO.organic Pleťový krém pro citlivou pleť s olejem z černého kmínu, růží a kostivalem      

Pleťový krém plný květů z Růžového údolí si zaslouží, abyste ho používali s grácií. Respektuje specifika vaší citlivé pleti, nevysušuje ji, ani nestahuje – naopak jí dopřává příjemné uvolnění, jemnost a hebkost. Působením revitalizačního oleje z černého kmínu, pečujícího kostivalu a něžné růže bude vaše citlivá pleť hydratovaná, vyrovnaná a bude moci spokojeně zářit. Zklidňující aktivní látka ze smilu italského se navíc postará o boj s volnými radikály a podpoří proces přirozené obnovy pleti.

Jak pleťový krém používáme nejraději?

Nejdříve pleť důkladně odlíčíme a omyjeme vlažnou vodou. Následně krém krouživými pohyby jemně rozetřeme a necháme vstřebat. Naše pleť pak po celý den statečně odráží útoky škodlivých látek, aniž by utrpěla její jemnost a vláčnost. Krém můžeme používat také jako noční péči.

Hlavní ingredience:

Zklidňující aktivní látka ze smilu italského

Smil neboli slaměnka je letnička známá pro své antioxidační vlastnosti. Vyrábí se z něj aktivní látka, která pomáhá bojovat s volnými radikály a podporuje tak přirozený proces obnovy pleti. Udržuje ji měkkou a jemnou, protože zabraňuje jejímu vysušování. Neucpává póry, je hypoalergenní.

Olej z černého kmínu

Černý kmín obsahuje řadu vitamínů, minerálů a dalších pleti prospěšných látek. Dokáže být velmi laskavý k ekzematické, aknózní nebo jinak citlivé pokožce, přispívá k jejímu zklidnění a zjemnění. Jeho protizánětlivé vlastnosti jsou mimořádné v tom, že nenarušují přirozenou mikroflóru pleti.

Růže damašská

Růže damašská je nejvýraznějším druhem královny květin. Díky vysokému obsahu silic zmírňuje podráždění, má tonizační a astringentní účinky. Obsahuje antioxidanty, které na sebe vážou volné radikály a mohou tak napomoci redukovat viditelné známky stárnutí pleti.

Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Lucie M.
avatar
Resmé
avatar
Mirka K.
avatar
Lenka M.
avatar
Petra K.
avatar
Marie P.
avatar
Majtinka B.
avatar
Martina N.
avatar
Tereza B.
avatar
Oli H.
zobrazit všechny přihlášené