Dopřejte své suché pleti tu nejlepší péči! Otestujte s námi POETIKO.organic pleťový krém pro suchou pleť s mandlovým olejem, heřmánkem a arnikou

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
30
Přihlásit se můžete do
10. 5.
23:00
konec testování
9. 6. 2021

Koho hledáme

Hledáme 30 testerek, které s námi otestují POETIKO.organic Pleťový krém pro suchou pleť s mandlovým olejem, heřmánkem a arnikou a poté se s námi podělí o recenze zde na webu a na Heureka.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování odpovězte na otázku:

Jaké další produkty POETIKO.organic z řady péče o pleť vás zaujaly?

Nápovědu na otázku najdete TADY.

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 30 testerek, kterým bude pleťový krém pro suchou pleť s mandlovým olejem, heřmánkem a arnikou zaslán zdarma na adresu domů.

POETIKO.organic Pleťový krém pro suchou pleť s mandlovým olejem, heřmánkem a arnikou      

Odměňte svou náročnou pleť komplexní péčí s charismatickou vůní slunného podzimu. Propojili jsme ten nejjemnější a nejšetrnější mandlový olej, rozjasňující heřmánek a zklidňující arniku. Protože víme, po čem vaše pleť touží, přidali jsme aktivní látku z rozmarýnu, která hloubkově hydratuje a vyživuje. Dopřejte své pleti zasloužené zjemnění a prožijte den naplno.

Jak pleťový krém používáme nejraději?

Nejdříve pleť důkladně odlíčíme a omyjeme vlažnou vodou. Následně krém krouživými pohyby jemně rozetřeme a necháme vstřebat. Naše pleť pak po celý den statečně odráží útoky škodlivých látek, aniž by utrpěla její jemnost a vláčnost. Krém můžeme používat také jako noční péči.

Hlavní ingredience:

Zvláčňující aktivní látka z rozmarýnu lékařského

Rozmarýn je aromatická bylinka ze středozemí, kde se dosud sklízí ručně. Je bohatým zdrojem antioxidantů a látek napomáhajících regeneraci pleti. Z něj získaná aktivní látka má zklidňující účinky a zároveň podporuje přirozenou odolnost pleti proti škodlivému slunečnímu záření.

Mandlový olej

Mandlový olej patří mezi nejšetrnější a nejjemnější rostlinné oleje. Svým složením a strukturou je blízký lidské kůži, a díky tomu blahodárně působí na všechny typy pokožky, včetně citlivé, dětské i ekzematické. Unavené pleti dodá ztracenou energii, vlhkost a elasticitu, poradí si však i s podrážděním a zarudnutím.

Heřmánek pravý

Heřmánek jemně pečuje a ošetřuje všude tam, kde je to potřeba. Dokáže zdravě rozzářit pokožku a v tradičním lidovém léčitelství hraje nezastupitelnou roli v péči o špatně se hojící rány, jizvy či popáleniny.


Více informací o produktu najdete TADY.