Dopřáváte své suché pleti tu nejlepší péči! Testujete s námi POETIKO.organic pleťový krém pro suchou pleť s mandlovým olejem, heřmánkem a arnikou

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
9. 6. 2021

POETIKO.organic Pleťový krém pro suchou pleť s mandlovým olejem, heřmánkem a arnikou      

Odměňte svou náročnou pleť komplexní péčí s charismatickou vůní slunného podzimu. Propojili jsme ten nejjemnější a nejšetrnější mandlový olej, rozjasňující heřmánek a zklidňující arniku. Protože víme, po čem vaše pleť touží, přidali jsme aktivní látku z rozmarýnu, která hloubkově hydratuje a vyživuje. Dopřejte své pleti zasloužené zjemnění a prožijte den naplno.

Jak pleťový krém používáme nejraději?

Nejdříve pleť důkladně odlíčíme a omyjeme vlažnou vodou. Následně krém krouživými pohyby jemně rozetřeme a necháme vstřebat. Naše pleť pak po celý den statečně odráží útoky škodlivých látek, aniž by utrpěla její jemnost a vláčnost. Krém můžeme používat také jako noční péči.

Hlavní ingredience:

Zvláčňující aktivní látka z rozmarýnu lékařského

Rozmarýn je aromatická bylinka ze středozemí, kde se dosud sklízí ručně. Je bohatým zdrojem antioxidantů a látek napomáhajících regeneraci pleti. Z něj získaná aktivní látka má zklidňující účinky a zároveň podporuje přirozenou odolnost pleti proti škodlivému slunečnímu záření.

Mandlový olej

Mandlový olej patří mezi nejšetrnější a nejjemnější rostlinné oleje. Svým složením a strukturou je blízký lidské kůži, a díky tomu blahodárně působí na všechny typy pokožky, včetně citlivé, dětské i ekzematické. Unavené pleti dodá ztracenou energii, vlhkost a elasticitu, poradí si však i s podrážděním a zarudnutím.

Heřmánek pravý

Heřmánek jemně pečuje a ošetřuje všude tam, kde je to potřeba. Dokáže zdravě rozzářit pokožku a v tradičním lidovém léčitelství hraje nezastupitelnou roli v péči o špatně se hojící rány, jizvy či popáleniny.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Jindra K.
avatar
monika86
avatar
Markéta Malásková M.
avatar
Lucie M.
avatar
Pupík
avatar
Lucie R.
avatar
Sessi S.
avatar
Ivana13
avatar
Cherrynka
avatar
DiLiA
zobrazit všechny přihlášené