Pokojová vůně Stephen Cordina Aroma&Therapy

image
otestováno
Počet recenzí
22
jak jste hodnotily
5
10x
4
4x
3
5x
2
2x
1
1x
doporučuje
64 %
Testováno v období
od 6. 11. 2015
do 27. 11. 2015

Přírodní pokojové vůně ve formě difuzérů nebo sprejů. Vůně obsahují vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl. Vytváří příjemné dlouhotrvající aroma.

Součástí balení pokojových difuzérů jsou bavlněné tyčinky, které zaručují rovnoměrné uvolňování vůně po mnoho měsíců. Nemusíte již nic přikupovat. Intenzitu vůně můžete regulovat různým množstvím použitých tyčinek.

       

Námi dodávané spreje mají velmi jemný rozprašovač. Sprej nezanechává žádné stopy, takže jej můžete bez obav použít jak v prostoru, tak na látku – polštáře, závěsy apod.

Růže & Citrus - Klasická vůně růže, která má povzbuzující účinky, s nádechem máty a citrusových plodů.

Ylang ylang & Mandarinka - Delikátní a smyslná lehká vůně. Ylang ylang s afrodiziakálními účinky, jemná mandarinka, růže, bergamont a nádech vanilky. Vůně vhodná na zklidnění mysli i pro intimní chvíle.

Citrus & Koření - Vůně vyjadřující kouzlo Malty. Citrusové plody spolu se skořicí, růží a jasmínem vytváří dokonalou kompozici, kterou si zamilujete.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
22
avatar
Kamila
klad Pokojová vůně Stephen Cordina Aroma&Therapy se mi zamlouvá, její intenzitu si snadno prakticky sami zvolíte. Vůně není nějak vtíravá a nadráždí. Určitě bude příjemná každému. Vybrat se dá z různých vůní. Vůně navodí lepší náladu a zkrášlí celý den. Výrobek se hodí hlavně na zahnání špatné nálady a zimě.
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad Zajímavá pokojová vůně, jejíž intenzitu si snadno prakticky sami zvolíte. Vůně není nějak vtíravá a dráždivá, myslím že se zalíbí každému. Vybrat si můžete z různých zajímavých vůní. Vůně navodí lepší náladu a zkrášlí celý den. Rozhodně vyzkoušejte, doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad moc hezky voní, provoní celý dům, příjemná nedráždivá vůně...
klad
avatar
eva
klad Naše oblíbený značka pokojových vůní. Několik návštěv nám vůni v bytě pochválilo. Nejvíce mi vyhovuje růže s citrusy. Žádné nežádoucí alergické reakce, žádné podrážděné dýchací cesty a podobně. Vůně je příjemná, přirozená a poměrně dlouho vydrží. Mohu doporučit.
avatar
Daniela
klad Pokojová vůně Stephen Cordina Aroma & Therapy se mi zdá velmi intenzivní a výdrž je dlouhá. I po několika hodinách, kdy jsem byla mimo domov, jsem ji po návratu domů cítila. Vůně je to moc příjemná a co je důležité, nevyvolává u mě žádnou alergickou reakci. Mohu všem doporučit.
avatar
Anna
klad Všechny vůně jsou příjemné a tak akorát..mě nejvíc vyhovuje vůně Růže & Citrus - Klasická vůně růže, která má povzbuzující účinky, s nádechem máty a citrusových plodů.Protože mám ráda citrusové vůně obecně..a pak se mi líbí vůně Citrus & Koření,která je taky skvělá..
avatar
Iva
klad Pokojová vůně Stephen Cordina Aroma&Therapy je moc dobrý přípravek. Já jsem si koupila vůni citrus a koření a vůně se mi velmi íbila, Po krátkém čae, kdy jsem vůni dala na poličku se po celém bytě rozvinula velmi pěkná citronově kořenitá vůně. Kouoís si ji zase. Jsem s touto vůní moc spokojena.
avatar
Tomáš
klad Dostaly jsme na testování vzorek vůně WOOD/CITRUS,při prvním použití jsme byly docela překvapeni,jak se vůně rozlehla po celém bytě,není to přesně náš šálek kávy,asi by nám jiná vůně udělala větší radost,ale bohužel. Jde z ní hodně cítit dřevo,za tu cenu bychom čekaly trochu více.
klad Žádný zázrak to není,pořizovací cena je dle mého příliš vysoká,raději bych za tu cenu koupil více vonících svíček.
avatar
Vladimír
klad K testování jsem dostal vzorek vůně Ylang ylang & Mandarinka ve formě 5 ml spreje. Mandarinka z vůně cítit není, spíš je vůně těžší, trochu orientální, což mi moc nevyhovuje, zřejmě je to dáno dalšími složkami vůně - růží, vanilkou a bergamotem (což je asi uváděný bergamont, ten jsem našel jako zn. kol). Také se mi zdá, že vůně zrovna dlouho nevydrží.
klad Vhodnější než sprej by byl difuzér, kde by se postupně a s volitelnou intenzitou vůně uvolňovala. Také cena se mi zdá za sprej dost vysoká.
avatar
veronika
klad testovaní vzorku vůně - Ylang ylang & Mandarinka - ve formě sprej. Vůně asi něco jako "orient exotika". Těžko hodnotit výdrž, asi záleží jaká je intenzita a množství rozsprejované vůně a vzhledem k tomu, že obdržený vzorek byl opravdu na pár použití. Asi těžko doporučovat,každý má specifický čich a je potřeba takové věci ovonět osobně, kvalitu take težko posusovat pouze ze vzorkového balení. Možná bych osobně dala předost difuzeru,kde lze regulovat intenzitu.
klad trochu z mé strany zklamání, takové vzorečky bych asi spíše dávala zákaníkum jako pozornost ke koupi ne k testování. případně nábídla testovat vice vůní k posouzení, jelikož se nedala časově testovat ani dlouhodobá výdrž.
avatar
Libuše
klad Testovala jsem vůni Rose citrus. Po aplikaci jasně převládá sladká těžká vůně růže, která není bohužel můj šálek kávy. Mám raději svěží citrusy, ale ty v nich vůbec cítit nebyly. Vůně vydržela celkem dlouho. Doporučuji těm, které oslovuje těžká sladká vůně
klad Myslím si že těžká vůně se do místnosti nehodí. Připomíná mi večerní parfém pro starší dámy. Dále jsem postrádala nějaký 'návod' resp. informace o výrobku.
avatar
Marika
příloha
klad Pro testování mi přišel vzorek ylang ylang a mandarin. Ylang ylang není moje oblíbená složka vůní, ale v kombinaci s mandarinkou mi sedla. Zprvu jsem měla dojem nízké výdrže, ale když jsem zkusila test rozprášit ve vedlejší místnosti a za hodinu do ní vstoupila, byla vůně stále patrná. Takže vůně příjemná, výdrž slušná.
klad Jako spotřebitel bych nepreferovala nákup této vůně ve spreji. Cena produktu ve spreji je opravdu vysoká. Dala bych přednost difuzéru, který se v místnosti uvolňuje permanentně a lze ovlivňovat intenzitu. Vzoreček byl hodně maličký a byl hned pryč.
avatar
Michaela
klad Mala som možnosť testovať vônu citrus a korenie. Avšak táto vôňa mi vôbec nesadla, je až príliš korenistá. Len čo som otvorila obálku, netrebalo ani striekať do ovzdušia čo tak silno voňala. Cena je až príliš vysoká.
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testovat, přišel mi vzorek vůně Ylang Ylang & Mandarinka. Vůně je hodně intenzivní, pro mě těžko identifikovatelná - mandarinku ani ostatní necítím. Výdrž je docela dobrá, určitě několik hodin. :)
klad Osobně mi vůně nesedla. Chybí mi informace o složení a nějaké příbalové informace v balení. Cena mi přijde také hodně vysoká.
avatar
Andrea
klad Na otestování jsem dostala vůní Rose Citron. Výše v popisku se píše s nádechem máty a citronu, ale po těchto vůních ani památky. Pouze Růže, kterou bych přirovnala k "vůni" tuhých mýdel, které si pamatuji ještě z dětství. Mně, ani kamarádce, která byla zrovna na návštěvě osobně vůbec nevoněla, ale každý má jiný nosík :-) . Co musím ale uznat, že byla cítit poměrně dlouhou dobu i po vyvětrání, proto uvažuji o koupi jiné vůně této značky.
klad Ocenila bych, kdyby bylo přibaleno nějaké povídání
avatar
Monika
klad Obdržela jsem vůní Citrus & Koření v 5ml testeru. Vůně se mi zdá velmi intenzivní a výdrž je dlouhá. I po několika hodinách, kdy jsem byla mimo domov, jsem ji po návratu domů cítila. Nejvíce vnímám skořici. Výhodou je nebarevné složení, kdy po nastříknutí na textil nezanechává barevné stopy.
klad Pro někoho může být příliš intenzivní a celkem vysoká pořizovací cena. Za třetinovou cenu se dá koupit o hodně příjemnější vůně.
avatar
Zuzana
klad K testování jsem obdržela pokojovou vůni, nebo spiše pouze tester (5 ml) Citrus & Koření. Vůně je přenikavá a i když já osobně mám vůni orientu ráda, tato mi téměř vůbec nevyhovuje. Navíc balení je příliš malé na to, abych zjistila, zda bych si na vůni zvykla.
klad Příliš vysoká cena v porovnání s jinými bytovými vůněmi. Navíc byla vůně citít maximálně 10 minut po aplikaci
Zobrazit více recenzí