Posilovací pomůcka Powerspin

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
39x
4
5x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 25. 10. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ pro 2.kolo: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě a splní všechny dané podmínky.

1. Slíbí, že vloží dvě hodnocení (jedno v průběhu a druhé po 30 dnech).

2. Slíbí, že bude cvičit 5x týdně po 6 minutách.

3. Napíše nám jednou větou, proč zrovna ona má Powerspin získat.

Na druhé testování se připravte v pátek 24. října mezi 10. a 11. hodinou. Posilovací pomůcku Powerspin získají dvě z vás. [*] [*] [*]

...

Nový Powerspin je posilovací pomůcka pro zpevnění povislých paží, posílení ramen a formování zádových i břišních svalů. Powerspin je ďábelsky návykový, stačí vám cvičit 6 minut denně, abyste vrátila svým pažím tvar a zbavila se Bingo Wings.

Díky izometrickému typu posilování dosáhnete vytvarování rychleji než s běžným nářadím a zároveň bez obav o zvýšení objemu při nárůstu svalové hmoty.

Díky svému vzhledu a rozměrům můžete mít Powerspin téměř vždy u sebe a zacvičit si v každé volné chvilce. Speciálně sestavené cvičení s českým dabingem naleznete na přiloženém DVD.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Podívejte se na cvičení s Jo Gathercole ZDE.

 

Testovací klíč pro 1.kolo: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a splní všechny dané podmínky. Dané podmínky jsou stejné jako u výzvy 2.kola.

 

 

Hodnocení
45
avatar
Lucie
klad Posilovací pomůcka Powerspin je opravdu perfektní a já ji mám již nějakou dobu a výledky jdou opravdu vidět! Dlouho jsme přemýšlela, jestli ji pořídit, ale na doporučení kamarádky jsem si ji pořídila a jsem nadšená. Dokonce mě i méně bolí záda a mám pevnější břicho :)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Posilovací pomůcka Powerspin je výborná pomůcka na cvičení. Ze začátku mi to tedy vůbec nešlo, roztočit kuličku nebylo vůbec lehké. Po pár dnech to ale byla hračka. Oceňuji, že se procvičují i zádové svaly. Cvičení mě opravdu moc baví a jsem zvědavá na výsledky. Rozhodně doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad vřele doporučuji, za mě maximální spokojenost a radost, příjemně překvapená!!8-)8-)
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Anna
avatar
Monika
avatar
Dana
avatar
Jana
klad Balíček obsahuje DVD, které je defakto manuálem jak na sobě makat. Začátek nebyl lehký, naopak jsem si říkala, jak tato malá věc mě dokáže ovládat :), ale nyní už ovládám já ji.
klad Rozhodně doporučuji pravidelné cvičení,pár minutek denně, jde o to se jen donutit. Na začátku Vás paže bolí,ale pak už se formují, takže přístí rok, hurá do tílka.
avatar
Andrea
klad Jsem ráda za Powerspin, i když s ním cvičím teprve několik dní, zas až tak velké změny na sobě - tedy zatím - nesleduji. Ovšem jako cvičební pomůcka pro ty, kteří jsou líní jít do posilovny, je naprosto ideální pro domácí prostředí - lehký, skladný, přenosný. Cvičení s ním, ač se to nezdá, je i po krátké době dost náročné. Zpočátku jsem se potýkala s problémem kuličku vůbec roztočit, ale chce to jen trochu cviku a tréninku. V cvičení nepolevuji a jsem zvědavá, zda se projeví výsledky v pravidelném a v časovém horizontu několikadenním cvičením. :)
avatar
Adéla
klad V testování jsem sice neuspěla, ale nakonec jsem se odhodlala k pořízení Powerspinu, také díky Vašim hodnocením. Tak přináším i to své. Cvičím pár dní a musím říct, že jsem nadšená a baví mě to. Roztočit kuličku a hlavně udržet ji roztočenou během všech cviků je opravdu obtížné, hlavně ze začátku. Čím častěji člověk cvičí, tím to jde líp. Ale ruce pekelně bolí pořád, celé. Oceňuji, že se procvičují i zádové svaly, kde se často dělají tukové záhyby. PSpin velmi dobře procvičuje bicepsy, ale hlavně tricepsy, které mám opravdu jako rosol. Jsem moc zvědavá na výsledky předa po měsíci a víc.
klad Cvičit zkouší i manžel a byl překvapen, že je to hodně náročné. Překvapilo mě, že Powerspin je poměrně velký, očekávala jsem menší.
klad Cvičení zdar:)
avatar
Dominika
klad Powerspin mi přišel v balíčku spolu s DVD, kde jsou předvedeny jednotlivé cviky. Zezačátku mi to tedy vůbec nešlo, roztočit kuličku nebylo vůbec lehké, hlavně levou rukou pro mě, jako pro praváka :) Po pár dnech to pro mě ale byla hračka a videa jsem denně zvládala i dvě. Že bych měla najednou pevné paže to říct nemohu, ale určitě v nich mám větší sílu, jelikož v prvních dnech mě ruce po cvičení hodně bolely, ale teď už žádnou bolest necítím Pouze radost ze cvičení :)
avatar
Miloslava
klad I já se přidávám k nadšením testerkám Powerspinu. Už když jsem si ho nesla z výdejního místa, jsem si říkala, že to bude zajímavé cvičení, protože kulička v kotouči se točila už při cestě domů. Po vybalení si powerspin zkusili všichni členové rodiny a je to docela makačka. Hlavně levou rukou. První den jsem se učila jen tu kulička roztočit, další dny už to šlo lépe, tak jsem cvičila podle DVD, které bylo v balíčku a takhle mě ruce nebolely dlouho. Zatím výsledky nepozoruji. Ale to po 10 dnech ani nemůžu... :)
Zobrazit více recenzí