Posilovací pomůcka Powerspin

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
39x
4
5x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 25. 10. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ pro 2.kolo: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě a splní všechny dané podmínky.

1. Slíbí, že vloží dvě hodnocení (jedno v průběhu a druhé po 30 dnech).

2. Slíbí, že bude cvičit 5x týdně po 6 minutách.

3. Napíše nám jednou větou, proč zrovna ona má Powerspin získat.

Na druhé testování se připravte v pátek 24. října mezi 10. a 11. hodinou. Posilovací pomůcku Powerspin získají dvě z vás. [*] [*] [*]

...

Nový Powerspin je posilovací pomůcka pro zpevnění povislých paží, posílení ramen a formování zádových i břišních svalů. Powerspin je ďábelsky návykový, stačí vám cvičit 6 minut denně, abyste vrátila svým pažím tvar a zbavila se Bingo Wings.

Díky izometrickému typu posilování dosáhnete vytvarování rychleji než s běžným nářadím a zároveň bez obav o zvýšení objemu při nárůstu svalové hmoty.

Díky svému vzhledu a rozměrům můžete mít Powerspin téměř vždy u sebe a zacvičit si v každé volné chvilce. Speciálně sestavené cvičení s českým dabingem naleznete na přiloženém DVD.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Podívejte se na cvičení s Jo Gathercole ZDE.

 

Testovací klíč pro 1.kolo: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a splní všechny dané podmínky. Dané podmínky jsou stejné jako u výzvy 2.kola.

 

 

Hodnocení
45
avatar
Jana
klad Balíček obsahuje DVD, které je defakto manuálem jak na sobě makat. Začátek nebyl lehký, naopak jsem si říkala, jak tato malá věc mě dokáže ovládat :), ale nyní už ovládám já ji.
klad Rozhodně doporučuji pravidelné cvičení,pár minutek denně, jde o to se jen donutit. Na začátku Vás paže bolí,ale pak už se formují, takže přístí rok, hurá do tílka.
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Petra
klad Tak už ho po delších peripetiích taky mám. Přiznám se, že mě překvapila velikost. Roztočit kuličku nebylo zcela jednoduché, ale už získávám i já ten správný grif a je to teda celkem makačka. Ale mám ráda, když je cvičení současně i zábavné a tohle na mě tak působí.
klad Jako mínus bych hodnotila materiál, ze kterého PowerSpin je. Čekala jsem měkčí a odolnější plast a ne tento tvrdý. Možná i proto jsem měla problémy s objednaným zbožím. Můj kruh mi přišel prasklý a řešila jsem nějakou dobu jeho výměnu. Podle prodejce totiž zásadně nepraská. :o) A trochu se bojím ho přibalit do kufru, až někam pojedu. Tak snad vydrží.
avatar
Lucie
avatar
Dagmar
avatar
Iveta
klad Powerspin mi opravdu překvapil. Myslela jsem si, že 6 min. cvičení je jako nic, ale to jsem se hodně spletla. Dá opravdu zabrat a už po 3 min. jsem citila paže a břicho. Po 6 min. jsem měla pocit, že jsem nesla hodně těžký nákup. První den jsem měla trochu problém s točením kuličky, aby se nezastavovala, ale pomohlo mi přiložené dvd. Celkově jsem spokojená, Powerspin je opravdu účiný a 6 min. na cvičení si určitě najde každý. Pomalu se začínám těšit na těch mých 6 min. :-) a jsem zvědavá na výsledky po delší době cvičení.
avatar
Lucie
klad PowerSpin je pomůcka ke cvičení, která formuje nejen paže, ale také břicho. V balení bylo také DVD s videm, podle kterého by se mělo cvičit. PowerSpin používám týden, první den jsem jen dokola opakovala roztočení kuličky tak, aby to bylo správné a kulička se nezastavovala. To bylo pro mě asi nejtěžší, ale ke správnému roztočení mi pomohla videa na internetu. Původně jsem si říkala, že cvičit 6 minut? To je pohoda. NO ale ona to zase až taková pohoda není. Je to opravdu pěkná makačka. Ale cvičení mi opravdu moc baví a jsem zvědavá na výsledky, které by se mohly po tom měsíci dostavit. Zatím ale rozhodně doporučuji, při správném cvičení jsou cítit všechny svaly i ty, o kterých jste netušily, že je máte =D.
avatar
Dominika
klad Powerspin mi přišel v balíčku spolu s DVD, kde jsou předvedeny jednotlivé cviky. Zezačátku mi to tedy vůbec nešlo, roztočit kuličku nebylo vůbec lehké, hlavně levou rukou pro mě, jako pro praváka :) Po pár dnech to pro mě ale byla hračka a videa jsem denně zvládala i dvě. Že bych měla najednou pevné paže to říct nemohu, ale určitě v nich mám větší sílu, jelikož v prvních dnech mě ruce po cvičení hodně bolely, ale teď už žádnou bolest necítím Pouze radost ze cvičení :)
avatar
Jana
klad Powerspin jsem si byla vyzvednout na jednom výdejním místě přepravní služby. Paní prodavačka se smála, že v balíčku mám něco živého. Kulička se mi v balíčku točila nejen v obchodě, ale i cestou domů a já posilovala :). Když jsem powerspin doma vyndala, seběhla se celá moje zvědavá rodina a chvilku jsme zkoušeli cvičit všichni. Přišli jsme na to, že roztočit kuličku v kruhu není žádná brnkačka. Ještě, že bylo přiložené instruktážní video. Napravo jsem ten grif zvládla celkem rychle, ale nalevo, kde mám slabší ruku, mi to trvalo několik dní a jak jsem se vehementě snažila, tak jsem taky levou ruku trochu namohla a jeden den jsem s ní nemohla moc hýbat :). Takže bacha, cvičte s rozumem ....Jinak mě cvičení baví a snažím se ho rozšiřovat z šesti minut aspoň na patnáct ...
avatar
Ludmila
avatar
Martina
klad Powerspin přišel v baleí s přiloženým DVD, ve kterém bylo předvedeno, jak správně cvičit. Nejtěžší pro mne bylo naučit se správnému pohybu tak, aby se míček uvnitř nezastavoval. Cvičila jsem podle DVD a musím říci, že to je opravdu makačka. Uvidím po delší době jak se účinky cvičení projeví, ale již teď jsem si jistá, že je pomůcka účinná. Je to zajímavá alternativa k běžným cvičebním, pomůckám a oživí cvičení.
avatar
Veronika
avatar
Helena
Zobrazit více recenzí