Posilovací pomůcka Powerspin

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
39x
4
5x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 25. 10. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ pro 2.kolo: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě a splní všechny dané podmínky.

1. Slíbí, že vloží dvě hodnocení (jedno v průběhu a druhé po 30 dnech).

2. Slíbí, že bude cvičit 5x týdně po 6 minutách.

3. Napíše nám jednou větou, proč zrovna ona má Powerspin získat.

Na druhé testování se připravte v pátek 24. října mezi 10. a 11. hodinou. Posilovací pomůcku Powerspin získají dvě z vás. [*] [*] [*]

...

Nový Powerspin je posilovací pomůcka pro zpevnění povislých paží, posílení ramen a formování zádových i břišních svalů. Powerspin je ďábelsky návykový, stačí vám cvičit 6 minut denně, abyste vrátila svým pažím tvar a zbavila se Bingo Wings.

Díky izometrickému typu posilování dosáhnete vytvarování rychleji než s běžným nářadím a zároveň bez obav o zvýšení objemu při nárůstu svalové hmoty.

Díky svému vzhledu a rozměrům můžete mít Powerspin téměř vždy u sebe a zacvičit si v každé volné chvilce. Speciálně sestavené cvičení s českým dabingem naleznete na přiloženém DVD.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Podívejte se na cvičení s Jo Gathercole ZDE.

 

Testovací klíč pro 1.kolo: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a splní všechny dané podmínky. Dané podmínky jsou stejné jako u výzvy 2.kola.

 

 

Hodnocení
45
avatar
Jana
klad Balíček obsahuje DVD, které je defakto manuálem jak na sobě makat. Začátek nebyl lehký, naopak jsem si říkala, jak tato malá věc mě dokáže ovládat :), ale nyní už ovládám já ji.
klad Rozhodně doporučuji pravidelné cvičení,pár minutek denně, jde o to se jen donutit. Na začátku Vás paže bolí,ale pak už se formují, takže přístí rok, hurá do tílka.
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Petra
klad Tak už ho po delších peripetiích taky mám. Přiznám se, že mě překvapila velikost. Roztočit kuličku nebylo zcela jednoduché, ale už získávám i já ten správný grif a je to teda celkem makačka. Ale mám ráda, když je cvičení současně i zábavné a tohle na mě tak působí.
klad Jako mínus bych hodnotila materiál, ze kterého PowerSpin je. Čekala jsem měkčí a odolnější plast a ne tento tvrdý. Možná i proto jsem měla problémy s objednaným zbožím. Můj kruh mi přišel prasklý a řešila jsem nějakou dobu jeho výměnu. Podle prodejce totiž zásadně nepraská. :o) A trochu se bojím ho přibalit do kufru, až někam pojedu. Tak snad vydrží.
avatar
Lucie
avatar
Dagmar
avatar
Iveta
klad Powerspin mi opravdu překvapil. Myslela jsem si, že 6 min. cvičení je jako nic, ale to jsem se hodně spletla. Dá opravdu zabrat a už po 3 min. jsem citila paže a břicho. Po 6 min. jsem měla pocit, že jsem nesla hodně těžký nákup. První den jsem měla trochu problém s točením kuličky, aby se nezastavovala, ale pomohlo mi přiložené dvd. Celkově jsem spokojená, Powerspin je opravdu účiný a 6 min. na cvičení si určitě najde každý. Pomalu se začínám těšit na těch mých 6 min. :-) a jsem zvědavá na výsledky po delší době cvičení.
avatar
Lucie
klad PowerSpin je pomůcka ke cvičení, která formuje nejen paže, ale také břicho. V balení bylo také DVD s videm, podle kterého by se mělo cvičit. PowerSpin používám týden, první den jsem jen dokola opakovala roztočení kuličky tak, aby to bylo správné a kulička se nezastavovala. To bylo pro mě asi nejtěžší, ale ke správnému roztočení mi pomohla videa na internetu. Původně jsem si říkala, že cvičit 6 minut? To je pohoda. NO ale ona to zase až taková pohoda není. Je to opravdu pěkná makačka. Ale cvičení mi opravdu moc baví a jsem zvědavá na výsledky, které by se mohly po tom měsíci dostavit. Zatím ale rozhodně doporučuji, při správném cvičení jsou cítit všechny svaly i ty, o kterých jste netušily, že je máte =D.
avatar
Dominika
klad Powerspin mi přišel v balíčku spolu s DVD, kde jsou předvedeny jednotlivé cviky. Zezačátku mi to tedy vůbec nešlo, roztočit kuličku nebylo vůbec lehké, hlavně levou rukou pro mě, jako pro praváka :) Po pár dnech to pro mě ale byla hračka a videa jsem denně zvládala i dvě. Že bych měla najednou pevné paže to říct nemohu, ale určitě v nich mám větší sílu, jelikož v prvních dnech mě ruce po cvičení hodně bolely, ale teď už žádnou bolest necítím Pouze radost ze cvičení :)
avatar
Jana
klad Powerspin jsem si byla vyzvednout na jednom výdejním místě přepravní služby. Paní prodavačka se smála, že v balíčku mám něco živého. Kulička se mi v balíčku točila nejen v obchodě, ale i cestou domů a já posilovala :). Když jsem powerspin doma vyndala, seběhla se celá moje zvědavá rodina a chvilku jsme zkoušeli cvičit všichni. Přišli jsme na to, že roztočit kuličku v kruhu není žádná brnkačka. Ještě, že bylo přiložené instruktážní video. Napravo jsem ten grif zvládla celkem rychle, ale nalevo, kde mám slabší ruku, mi to trvalo několik dní a jak jsem se vehementě snažila, tak jsem taky levou ruku trochu namohla a jeden den jsem s ní nemohla moc hýbat :). Takže bacha, cvičte s rozumem ....Jinak mě cvičení baví a snažím se ho rozšiřovat z šesti minut aspoň na patnáct ...
avatar
Ludmila
avatar
Martina
klad Powerspin přišel v baleí s přiloženým DVD, ve kterém bylo předvedeno, jak správně cvičit. Nejtěžší pro mne bylo naučit se správnému pohybu tak, aby se míček uvnitř nezastavoval. Cvičila jsem podle DVD a musím říci, že to je opravdu makačka. Uvidím po delší době jak se účinky cvičení projeví, ale již teď jsem si jistá, že je pomůcka účinná. Je to zajímavá alternativa k běžným cvičebním, pomůckám a oživí cvičení.
avatar
Veronika
avatar
Helena
avatar
Jana
klad velice účinná pomůcka která vám dokonale zpevní břicho.ocenuji že je lehká a snadno se dá přenášet,můžete s ní cvičit kdykoliv a kdekoliv.ocenuji že je příjemná.není přiliš velká takže nezabere mmísto
avatar
Jan
avatar
Miloslava
klad I já se přidávám k nadšením testerkám Powerspinu. Už když jsem si ho nesla z výdejního místa, jsem si říkala, že to bude zajímavé cvičení, protože kulička v kotouči se točila už při cestě domů. Po vybalení si powerspin zkusili všichni členové rodiny a je to docela makačka. Hlavně levou rukou. První den jsem se učila jen tu kulička roztočit, další dny už to šlo lépe, tak jsem cvičila podle DVD, které bylo v balíčku a takhle mě ruce nebolely dlouho. Zatím výsledky nepozoruji. Ale to po 10 dnech ani nemůžu... :)
avatar
Adéla
klad V testování jsem sice neuspěla, ale nakonec jsem se odhodlala k pořízení Powerspinu, také díky Vašim hodnocením. Tak přináším i to své. Cvičím pár dní a musím říct, že jsem nadšená a baví mě to. Roztočit kuličku a hlavně udržet ji roztočenou během všech cviků je opravdu obtížné, hlavně ze začátku. Čím častěji člověk cvičí, tím to jde líp. Ale ruce pekelně bolí pořád, celé. Oceňuji, že se procvičují i zádové svaly, kde se často dělají tukové záhyby. PSpin velmi dobře procvičuje bicepsy, ale hlavně tricepsy, které mám opravdu jako rosol. Jsem moc zvědavá na výsledky předa po měsíci a víc.
klad Cvičit zkouší i manžel a byl překvapen, že je to hodně náročné. Překvapilo mě, že Powerspin je poměrně velký, očekávala jsem menší.
klad Cvičení zdar:)
avatar
Andrea
klad Jsem ráda za Powerspin, i když s ním cvičím teprve několik dní, zas až tak velké změny na sobě - tedy zatím - nesleduji. Ovšem jako cvičební pomůcka pro ty, kteří jsou líní jít do posilovny, je naprosto ideální pro domácí prostředí - lehký, skladný, přenosný. Cvičení s ním, ač se to nezdá, je i po krátké době dost náročné. Zpočátku jsem se potýkala s problémem kuličku vůbec roztočit, ale chce to jen trochu cviku a tréninku. V cvičení nepolevuji a jsem zvědavá, zda se projeví výsledky v pravidelném a v časovém horizontu několikadenním cvičením. :)
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Adela
avatar
Ondrej
avatar
Petra
avatar
Michal
avatar
Lucie
avatar
Renata
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad vřele doporučuji, za mě maximální spokojenost a radost, příjemně překvapená!!8-)8-)
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Posilovací pomůcka Powerspin je výborná pomůcka na cvičení. Ze začátku mi to tedy vůbec nešlo, roztočit kuličku nebylo vůbec lehké. Po pár dnech to ale byla hračka. Oceňuji, že se procvičují i zádové svaly. Cvičení mě opravdu moc baví a jsem zvědavá na výsledky. Rozhodně doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Lucie
klad Posilovací pomůcka Powerspin je opravdu perfektní a já ji mám již nějakou dobu a výledky jdou opravdu vidět! Dlouho jsme přemýšlela, jestli ji pořídit, ale na doporučení kamarádky jsem si ji pořídila a jsem nadšená. Dokonce mě i méně bolí záda a mám pevnější břicho :)