Nový český film Poslední aristokratka je již v kinech. Jak se vám film líbil?

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
3x
4
3x
3
1x
2
1x
1
1x
doporučuje
67 %
Testováno v období
od 23. 10. 2019
do 30. 11. 2019

Poslední aristokratka

Filmová adaptace populární knihy Evžena Bočka v režii Jiřího Vejdělka (Ženy v pokušení, Tátova volha).

Rodilý Newyorčan Frank získá v restituci díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií a temperamentní ženou Vivien na velký návrat do Čech.

V hlavních rolích Hynek Čermák, Tatiana Dyková, Eliška Balzerová a Vojtěch Kotek.

Hodnocení
9
avatar
Markéta
Film jsem měla možnost navštívit v kině a byla jsem překvapena dějem, ale i hereckými výkony. Mám rada Tatiana Dykovou a Elišku Balzerovou. Líbí se mi film jako komedie, která je ze života a umí situace nadlehčit.
klad děj
klad herecké obsazení
klad délka filmu akorát
klad spokojenost
avatar
Kateřina
byl to snad první český film, o kterém jsem slyšela mnohem dříve než vstoupil do kin. Měl hodně veliké promo a super herecké obsazení. to ale je vše, film se mi vůbec nelíbil, ano pokud chcete jít na českou oddychovku, tak možná ano. ale já mám ráda nějaký pěkný příběh a nebo se chci bavit a to tento film nesplnil
klad herecké obsazení
klad celkově film, vůbec mě nezaujal
klad čekala jsem od toho mnohem více
avatar
Zlata
Na tento film mně vytáhla kamarádka.Nedávno jsem zrovna dočetla i knihu,a tak jsem čekala jaký bude film.Musím říct,že jsme se opravdu pobavily a tento film jsme si užily.Úžasné bylo herecké obsazení-Frank,paní Tichá a taky údržbář Krása,no nemám co dodat!!!!!Byla zde spousta vtipných momentů,některé situace byly vtipné méně,ale celkový dojem - je to příjemná česká komedie.Co bych ještě ráda zmínila,je hudba,která celý film pěkně doplňuje.
klad herecké obsazení
klad hudba k filmu
klad námět filmu
klad nic jsem negativního nenašla
avatar
Renata
Mne film trochu zklamal. Není špatný, ale pro ty z nás, které dobře znají knižní předlohu je zážitek poloviční. Moc se mi líbila Eliška Balzerová i Hynek Čermák. Pěkné prostředí a sem tam vtípek, ale jak už to tak bývá, knížka je mnohem vtipnější, nápaditější, popisnější.
klad Herecké obsazení
klad prostředí
klad Hudba
avatar
Jana
Rozhodla jsem se, že sama vyrazím do kina, protože nikdo neměl čas. Ukázka mě zaujala, ale film mě celkově zklamal. Asi jsem čekala,že se dozvím o životě aristokratky více, že film bude lépe zpracován. Jak se říká, stačilo mi film vidět jednou a už druhý den jsem pomalu ani nevěděla o čem byl a přitom v něm pár vtípků bylo.
klad Název filmu
klad Upoutávka
klad Herecké osazení
klad zpracování
klad děj nic moc
avatar
Kvetoslava
Dnes jsem shlédla film Poslední aristokratka. Velmi se mi líbil, vtipné hlášky nezklamaly. Herecké obsazení bylo skvělé. Tatiana Dyková je úžasná herečka, také Pavel Liška, Eliška Balzerová aVojta Kotek hráli skvěle. Děj bláznivý k zasmání a velmi jsem ocenila, že byl bez vulgarit a dvojsmyslností. Také Vztah aristokratky měl příjemně romantický nádech. Film je pohodový ale také nás vtáhne do zamyšlení nad nad dobou, ve které aktéři žili. Doporučuji jej. :-)
klad herecké obsazení, vtipné hlášky,
klad -
avatar
Tereza
Na film jsem se vypravila s kamarádkou jako na páteční oddychový film. Mise splněna :) Vtipné hlášky, fajn herecké obsazení, hezká příroda. A Liška nezklamal, idiota zahrál skvěle :) Za mě film doporučuji.
klad Herecké obsazení
klad Možná trochu až moc "předvídatelný" konec
avatar
Renata
Skvělý film v podání těch nej českých herců a určitě se mě i maželovi moc líbil mám erádi české filmy i komedie a tohle se povedlo,člověk si občas potřebuje odpočinout a i se pobavit a tohle bylo tak akorát určitě doporučuji těm co film ještě neviděly
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Markéta
Film jsem shlédla na oficiální pražské premiéře a tudíž to bylo s bonusem o zážitek se setkání a režisérem, štábem a některými herci ( Hynek, Dyková, Balcarová). Za mě celkem dost povedená komedie, trošku prvoplánová, ale i tak k pobavení. Výborně herecky podané role zvláštních lidiček, ale hlavně úchvané scenérie nádherné české přírody. Rozhodně si na film zajdu ještě jednou....
klad herci
klad záběry přírody
klad příběh
klad trošku vtipy, které člověk tuší, trošku jak kamenák
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel