Pralinky Leonidas

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
38x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 17. listopadu mezi 19 a 20 hodinou. Celkem se můžete těšit na 10 balení pralinek.  [*] [*] [*]

Pralinky Leonidas jsou vyráběny podle tradiční receptury s použitím čerstvých přírodních přísad a čokolády pouze ze 100% kakaového másla.

V našich obchodech je možné vybírat ze 100 druhů pralinek v bílé, mléčné a hořké čokoládě, které jsou rozděleny do 15 skupin dle tvarů a druhů náplní: Máslové krémy, Speciální domácí krémy, Ganache , Likérové krémy, Čisté likéry, Karamel, Nugáty, Bez přidaného cukru, Perly, Čistá čokoláda, Truffles(lanýže), Košíčky, Kandované ovoce + želé, Marcipán, Celé višně.

Nejoblíbenější zástupci všech kategorií jsou obsahem testovacího balíčku - krabička 300g. Pro dosažení té nejlepší chuti pralinek, jsou používány pouze čerstvé ingredience, žádné konzervanty ani zamražování, proto je nutné pro uchování vzhledu a kvality pralinek dodržovat speciální skladovací podmínky. Pralinky je potřeba skladovat při teplotě 18-23 °C a vlhkosti 40-60%.

Pro dosažení nejvyššího požitku z chuti jednotlivých pralinek doporučujeme testovat max 4 pralinky najednou, neboť to je množství, které zasytí každou ženu, aby se necítila přeplněná. Správně se má pralinka nechat rozpustit v ústech, aby se dostatečně promýchali všechny ingredience, a bylo možné vychutnat jejich soulad.

Přejeme dobrou chuť a hodně slastných zážitků :D

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
38
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Marcela
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Zdeňka
avatar
Olga
klad úžasná chuť a supr kvalita , i vzhled je pastvou pro oči , moc ráda bych tyto pralinky otestovala :) :) :)***********************************************************************************************
avatar
Květa
klad Pralinky byly velmi lahodné a krásně zabalené v luxusní zlaté krabičce s krásnou červenou stuhou.Už na pohled vypadaly velmi úžasně a k nakousnutí a po ochutnání jsem zjistila,že tohle jsou ty nejlepší pralinky,které jsem měla.Podělila jsem se s polovinou pralinek s mojí mamkou aby také mohla ochutnat a ohodnotit tyto opravdu luxusní pralinky.Obě jsme se shodly na tom,že tyto pralinky ani zdaleka nejdou porovnat s těmi,které se seženou v každém obchodu,tyhle nejsou šizené a jsou vysoké kvality.A kdo si opravdu chce pochutnat tak tyto pralinky doporučuji.
avatar
Olga
klad Pralinky dovezl pošták luxusně zabalené ve zlaté krabičce převázané červenou stuhou. Po rozbalení vypadaly k nakousnutí, tak jsme je nakously :-D s mamkou. Jsou chutné, pěkně tvrdé a dobré. Některé jsou v mléčné čokoládě, jiné v hořké či bílé. Svoji chut najdou všichni. Určitě doporučuji. Napadá mě jen jediné: Kdo si koupí, neprohloupí.
avatar
Dominika
klad Pralinky jsou opravdu výborné, ačkoliv sama bych preferovala více oříškových než s tekutou náplní. Testovala ovšem celá rodina a pralinky byly během večera fuč - nedalo se odolat. Je to skvělý tip na dárek místo klasické bonboniéry. Rozhodně doporučuji!
avatar
Zuzka
avatar
Ludmila
avatar
Renáta
klad Překvapilo mě jak krásně jsou pralinky zabalené - zlatá krabička převázaná červenou mašlí. Pralinky lahodí oku, jsou velmi lahodné a doslova se rozplývají na jazyku. Je znát, že jsou opravdu kvalitní a poctivé. Pochutnala si celá naše rodina.
avatar
Jan
avatar
Miloslava
klad Děkuji za možnost testování. Pralinky přišly v krásné, luxusní krabičce, převázané červenou mašlí. Po rozbalení jsme nevěděli, kterou ochutnat dřív. Vypadají nádherně. Nakonec během dvou dnů byly pryč a byly výborné! Koukala jsem na jejich internetové stránky a vím, že obdarovávat obyčejnou bonboniérou už určitě nebudu. Doporučuji!
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
RADKA
avatar
Ondrej
Zobrazit více recenzí