Pralinky Leonidas

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
38x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 17. listopadu mezi 19 a 20 hodinou. Celkem se můžete těšit na 10 balení pralinek.  [*] [*] [*]

Pralinky Leonidas jsou vyráběny podle tradiční receptury s použitím čerstvých přírodních přísad a čokolády pouze ze 100% kakaového másla.

V našich obchodech je možné vybírat ze 100 druhů pralinek v bílé, mléčné a hořké čokoládě, které jsou rozděleny do 15 skupin dle tvarů a druhů náplní: Máslové krémy, Speciální domácí krémy, Ganache , Likérové krémy, Čisté likéry, Karamel, Nugáty, Bez přidaného cukru, Perly, Čistá čokoláda, Truffles(lanýže), Košíčky, Kandované ovoce + želé, Marcipán, Celé višně.

Nejoblíbenější zástupci všech kategorií jsou obsahem testovacího balíčku - krabička 300g. Pro dosažení té nejlepší chuti pralinek, jsou používány pouze čerstvé ingredience, žádné konzervanty ani zamražování, proto je nutné pro uchování vzhledu a kvality pralinek dodržovat speciální skladovací podmínky. Pralinky je potřeba skladovat při teplotě 18-23 °C a vlhkosti 40-60%.

Pro dosažení nejvyššího požitku z chuti jednotlivých pralinek doporučujeme testovat max 4 pralinky najednou, neboť to je množství, které zasytí každou ženu, aby se necítila přeplněná. Správně se má pralinka nechat rozpustit v ústech, aby se dostatečně promýchali všechny ingredience, a bylo možné vychutnat jejich soulad.

Přejeme dobrou chuť a hodně slastných zážitků :D

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
38
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad velice chutné, kvalitní a jsou skvělé i jako dárek. nejvíce mi chutnaly v bílé čokoládě-tu uplně miluji . krabička byla snězená za ani ne 20 minut :D občas na mlsání si ji kupujeeme :)
klad
avatar
Anna
klad V krabičce mi dorazilo 21 pralinek.Nejvíce mi chutnali pralinky v mléčné čokoládě,protože mám nejradši mléčnou čokoládu.I pralinky v hořké čokoládě mi chutnali,A nejméně mi chutnali pralinky v bílé čokoládě,jelikož tu příliš nemusím. Každopádně pralinky doporučuji,jsou kvalitní a chutné.
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Ludmila
avatar
Jan
avatar
Věra
avatar
Karolína
klad Pralinky Leonidas jsou vynikající! Na první ochutnání člověk pozná, že se jedná o velmi kvalitní čokoládu. Jejich výhodou je, že si každý přijde na své díky tomu, že pralinky jsou z různé čokolády a také existuje několik druhů náplní. Navíc nádherné balení, které můžete darovat a potěšit tak chuťové pohárky dalších lidí. My už jsme si v Leonidasu zařídili i kartičku :)
avatar
Ondrej
avatar
Ludmila
avatar
Jaroslav
avatar
Dominika
klad Pralinky jsou opravdu výborné, ačkoliv sama bych preferovala více oříškových než s tekutou náplní. Testovala ovšem celá rodina a pralinky byly během večera fuč - nedalo se odolat. Je to skvělý tip na dárek místo klasické bonboniéry. Rozhodně doporučuji!
avatar
Lenka
Zobrazit více recenzí