Pravidla pozitivního sobectví Grada

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
34x
4
6x
3
2x
2
1
2x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 12. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá sedmá, která se přihlásí po testovací výzvě. Na testování se můžete těšit ve čtvrtek 11. prosince mezi 9 až 10 hodinou. Máme pro vás připraveno 10 knížek.  [*] [*] [*]

....

Buďte spokojenější s deseti pravidly pozitivního sobectví! A zkrátka nepřijdou ani vaši blízcí. Pozitivní sobectví vychází z myšlenky, že pokud máme být nějak prospěšní svému okolí, musíme v první řadě umět pečovat sami o sebe.

Autorka staví na pozitivní psychologii a inspiruje se mnoha dalšími vlivy a učeními. Prostřednictvím zajímavých příběhů a tipů vám ukáže, jak si nejlépe poradit s nejčastějšími životními situacemi – od partnerství, splnění životních přání a uspořádání domova přes práci až po krásu či zdraví. Může vás inspirovat, i pokud řešíte některé neblahé následky současného životního stylu, jako jsou třeba úzkosti, potíže se sebevědomím nebo přemíra stresu.

Díky knížce si snáze srovnáte priority, zlepšíte své vztahy a vykročíte za splněním svých snů. Do života vám přinese lehkost, volnost a radost. Začnete vnímat sami sebe jako autory svých životních příběhů a budete se tak moci stát pevnými body v příbězích jiných. Smysl pozitivního sobectví je tak ve své podstatě nesobecký.

Každý píšeme svůj vlastní příběh, tak ať stojí za vyprávění!

Prodejní cena: 199 Kč

vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
44
avatar
Ludmila
klad I já se připojuji k hodnocení knihy Pravidla pozitivního sobectví. Měla jsem možnost testovat a musím uznat, že to není zrovna můj "šálek kávy". Knihu jsem přečetla celou mezi svátkama. Hezky a srozumitelně napsaná. Perfektní je i místo pro vlastní poznámky, které určitě každý dle svého využije. Knihu doporučuji
avatar
Dana
avatar
Libuše
klad
klad
klad Libuška
klad Moc jsem si přála knihu testovat. Podobné knížky čtu hodně, ať od současných autorů, tak knihy s podobnou tématikou staré i desítky let. Podle názvu jsem čekala něco trochu jiného. Čekala jsem, že kniha bude hodně na téma "žijeme jen jednou, teď a tady, mysleme víc na sebe...atd." Omyl. Kniha byla pro mě trochu zklamáním. Působilo to na mě, jako by autorka vzala všechny knihy, které jsem již četla a udělala z nich výtah. Stejné příklady, stejné příběhy, vysvětlené kapitoly z jiných knih. Doporučuji knihu všem, kterým se podobná literatura ještě nedostala do rukou. Pokud jste již četly knihy od pana Carnegieho, čtyři dohody napsané Donem Miguelem Ángelem Ruizem, knihy od Roberta Kiyosakiho, či 100 zlatých pravidel pro spokojený život, budete zklamáni. Jediné, co oceňuji je, že jsem v knize našla soupis podobných knih(autorka z nich nejspíše čerpala moudra), podle kterého si vybírám další knihy s podobnou tématikou, které jsem ještě nečetla. Mrzí mě to, chci být upřímná, mě kniha nenadchla. Libuška
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Lidka
avatar
alena
avatar
renata
avatar
Soňa
klad Těšila jsem se na testování knížky a přes Vánoční svátky ji hltala. Kniha je celkem pěkně psaná a moc dobře se četla. Asi si z ní i něco vemu:-). Je fajn, že je v ní místo na poznámky, které asi každý využije. Doporučuji přečíst každému, já už přemýšlím do které z doporučených od autorky se pustím teď.
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost přečíst tuto knihu v rámci testování. Velmi mne zaujala, přečetla jsem ji téměř jedním dechem, pomohla mi srovnat v hlavě některé věci, které již dávno vím, nebo se jimi řídím, ale vlastně si to občas ani neuvědomím. Určitě se k ní ale budu vracet a dle doporučení přímo v knize si dělat poznámky, psát a kreslit a tím stále vylepšovat své priority, vztahy a sny :-) Také jsem doporučila svým známým, určitě stojí za mít doma!
avatar
Dagmar
avatar
Alena
klad Tato kniha byla velmi dobře zpracovaná, ale že bych z ní byla nějak zvlášť nadšená či mě nějak překvapila, to bohužel nemohu říct. Teorie je jedna věc a praxe jiná. Určitě doporučuji si ji přečíst a nad některými body se zamyslet a trošku vnitru přehodnotit své chování.
avatar
Eva
klad Ocenuji na knizce prostor pro vlastni poznamky a plneni ukolu :-) posledni dobou mam takove knihy rada. Kniha je velmi ctiva a zajimava. Jednoducha a jasna napochopeni. Doporucuji vsem pro zlepseni psychicke pohody :-)
avatar
Kristýna
klad Testovala jsem knihu Pravidla pozitivního sobectví.
klad Kniha mě zaujala-pěkně napsaná.Všemu jsem rozuměla-vysvětlená suprově.Žádná odborná slovíčka co bych musela hledat.Je srozumitelná a doporučuji všem.Já se také zaměřím na určité body a zkusím dodržovat :)
klad Už si ji půjčila i kamarádka ,tak jsem zvědavá jaké hodnocení kniha dostane od ní. :)
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
guest
klad Děkuji za možnost testování této zajímavé knížky. Přes vánoční svátky ji přečetla celá rodina, doslova jsem ji hltali. V knížce je místo na poznámky, které jsme ale nevyužili, jelikož nás bylo víc. Poznámky jsme si dělali každý zvlášť na papír. Kniha se čte dobře, lehce, nejsou zde žádná složitá slova. Jsou tam i přiklady a příběhy. Doporučuji!
avatar
Radka
klad V rámci testovací výzvy jsem knihu Pravidla pozitivního sobectví. Kniha je napsaná velmi zajímavým způsobem, takovým přirozeně lidským, žádné odborné termíny, bylo to příjemné čtení. Není tam však nic tak extra převratného, o čem jsem ještě nečetla nebo neslyšela, spíše jde o to, zaměřit se pak na dodržování těchto pravidel v reálném životě. Teoretická část bývá v životě vždy ta lépe zvládnutelná, horší to je se zavedením do praxe a následným dodržováním (alespoň u mě to tak je). Knihu určitě doporučuji k přečtení.
klad
avatar
Jana
klad Ráda jsem si testovanou knihu Pravidla pozitivního sobectví přečetla. Kniha je rozdělena do kapitol, srozumitelně napsaných. Autorka také nechala v kapitolách prostor pro vlastní poznámky. Knihu bych doporučila těm, kdo se o toto téma zajímá.
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Jaroslav
avatar
Adela
avatar
Ondrej
avatar
simona
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Tomáš
avatar
Alena
klad útlá kniha - ideální na cesty (do autobusu, vlaku), dovolenou
klad stručně a jasně napsané důležité věci
klad velmi čtivá
klad hodně inspirativní a motivační
klad vřele doporučuji do knihovny každého
klad je to kniha, ke které se dá kdykoliv vracet
klad už jsem ji pořídila pár kamarádům
klad žádné nejsou, řekla bych, že v knize je vše, co tam má být..a témat je na minimálně deset pokračování...
avatar
Monika
avatar
Monika
avatar
Anna
klad Pěkná kniha s pěkným názvem :-) ! V reálu se člověk většinou setkává spíše s negativním sobectvím..souhlasím s obsahem knihy,je to zajímavé a přínosné čtení..takže určitě mohu tuhle knihu všem doporučit..i těm co neradi čtou,protože je to podle mě čtivá kniha psaná dobrým stylem..
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Lucie
klad Pravidla pozitivního sobectví od Grady je velice zajímavá a inspirativní kniha ;-) Mě osobně hodně dala! Po přečtení téhle knihy jsem se cítila velice naplněně a ohhodlaně jít životu vstříc a neváhat v uskutečnění svých snů a plánů. Určitě si ji za nějaký čas přečtu minimálně ještě jednou ;-) Velmi dobře a rychle se čte, vtipně psaný text. Doporučuji všem!
avatar
Daniela
klad Pravidla pozitivního sobectví od společnosti Grada je fajn čtení. Kniha je napsaná velmi zajímavým způsobem, takovým přirozeně lidským, žádné odborné termíny a to se mi moc líbí. Perfektní je i místo pro vlastní poznámky, které určitě každý dle svého využije. Knihu vřele doporučuji všem ženám i dívkám.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek