Pravidla pozitivního sobectví Grada

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
34x
4
6x
3
2x
2
1
2x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 12. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá sedmá, která se přihlásí po testovací výzvě. Na testování se můžete těšit ve čtvrtek 11. prosince mezi 9 až 10 hodinou. Máme pro vás připraveno 10 knížek.  [*] [*] [*]

....

Buďte spokojenější s deseti pravidly pozitivního sobectví! A zkrátka nepřijdou ani vaši blízcí. Pozitivní sobectví vychází z myšlenky, že pokud máme být nějak prospěšní svému okolí, musíme v první řadě umět pečovat sami o sebe.

Autorka staví na pozitivní psychologii a inspiruje se mnoha dalšími vlivy a učeními. Prostřednictvím zajímavých příběhů a tipů vám ukáže, jak si nejlépe poradit s nejčastějšími životními situacemi – od partnerství, splnění životních přání a uspořádání domova přes práci až po krásu či zdraví. Může vás inspirovat, i pokud řešíte některé neblahé následky současného životního stylu, jako jsou třeba úzkosti, potíže se sebevědomím nebo přemíra stresu.

Díky knížce si snáze srovnáte priority, zlepšíte své vztahy a vykročíte za splněním svých snů. Do života vám přinese lehkost, volnost a radost. Začnete vnímat sami sebe jako autory svých životních příběhů a budete se tak moci stát pevnými body v příbězích jiných. Smysl pozitivního sobectví je tak ve své podstatě nesobecký.

Každý píšeme svůj vlastní příběh, tak ať stojí za vyprávění!

Prodejní cena: 199 Kč

vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
44
avatar
Ludmila
klad I já se připojuji k hodnocení knihy Pravidla pozitivního sobectví. Měla jsem možnost testovat a musím uznat, že to není zrovna můj "šálek kávy". Knihu jsem přečetla celou mezi svátkama. Hezky a srozumitelně napsaná. Perfektní je i místo pro vlastní poznámky, které určitě každý dle svého využije. Knihu doporučuji
avatar
Dana
avatar
Libuše
klad
klad
klad Libuška
klad Moc jsem si přála knihu testovat. Podobné knížky čtu hodně, ať od současných autorů, tak knihy s podobnou tématikou staré i desítky let. Podle názvu jsem čekala něco trochu jiného. Čekala jsem, že kniha bude hodně na téma "žijeme jen jednou, teď a tady, mysleme víc na sebe...atd." Omyl. Kniha byla pro mě trochu zklamáním. Působilo to na mě, jako by autorka vzala všechny knihy, které jsem již četla a udělala z nich výtah. Stejné příklady, stejné příběhy, vysvětlené kapitoly z jiných knih. Doporučuji knihu všem, kterým se podobná literatura ještě nedostala do rukou. Pokud jste již četly knihy od pana Carnegieho, čtyři dohody napsané Donem Miguelem Ángelem Ruizem, knihy od Roberta Kiyosakiho, či 100 zlatých pravidel pro spokojený život, budete zklamáni. Jediné, co oceňuji je, že jsem v knize našla soupis podobných knih(autorka z nich nejspíše čerpala moudra), podle kterého si vybírám další knihy s podobnou tématikou, které jsem ještě nečetla. Mrzí mě to, chci být upřímná, mě kniha nenadchla. Libuška
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Lidka
avatar
alena
avatar
renata
avatar
Soňa
klad Těšila jsem se na testování knížky a přes Vánoční svátky ji hltala. Kniha je celkem pěkně psaná a moc dobře se četla. Asi si z ní i něco vemu:-). Je fajn, že je v ní místo na poznámky, které asi každý využije. Doporučuji přečíst každému, já už přemýšlím do které z doporučených od autorky se pustím teď.
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost přečíst tuto knihu v rámci testování. Velmi mne zaujala, přečetla jsem ji téměř jedním dechem, pomohla mi srovnat v hlavě některé věci, které již dávno vím, nebo se jimi řídím, ale vlastně si to občas ani neuvědomím. Určitě se k ní ale budu vracet a dle doporučení přímo v knize si dělat poznámky, psát a kreslit a tím stále vylepšovat své priority, vztahy a sny :-) Také jsem doporučila svým známým, určitě stojí za mít doma!
avatar
Dagmar
avatar
Alena
klad Tato kniha byla velmi dobře zpracovaná, ale že bych z ní byla nějak zvlášť nadšená či mě nějak překvapila, to bohužel nemohu říct. Teorie je jedna věc a praxe jiná. Určitě doporučuji si ji přečíst a nad některými body se zamyslet a trošku vnitru přehodnotit své chování.
avatar
Eva
klad Ocenuji na knizce prostor pro vlastni poznamky a plneni ukolu :-) posledni dobou mam takove knihy rada. Kniha je velmi ctiva a zajimava. Jednoducha a jasna napochopeni. Doporucuji vsem pro zlepseni psychicke pohody :-)
avatar
Kristýna
klad Testovala jsem knihu Pravidla pozitivního sobectví.
klad Kniha mě zaujala-pěkně napsaná.Všemu jsem rozuměla-vysvětlená suprově.Žádná odborná slovíčka co bych musela hledat.Je srozumitelná a doporučuji všem.Já se také zaměřím na určité body a zkusím dodržovat :)
klad Už si ji půjčila i kamarádka ,tak jsem zvědavá jaké hodnocení kniha dostane od ní. :)
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
Zobrazit více recenzí