Pravidla pozitivního sobectví Grada

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
34x
4
6x
3
2x
2
1
2x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 12. 12. 2014
do 30. 1. 2015

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá sedmá, která se přihlásí po testovací výzvě. Na testování se můžete těšit ve čtvrtek 11. prosince mezi 9 až 10 hodinou. Máme pro vás připraveno 10 knížek.  [*] [*] [*]

....

Buďte spokojenější s deseti pravidly pozitivního sobectví! A zkrátka nepřijdou ani vaši blízcí. Pozitivní sobectví vychází z myšlenky, že pokud máme být nějak prospěšní svému okolí, musíme v první řadě umět pečovat sami o sebe.

Autorka staví na pozitivní psychologii a inspiruje se mnoha dalšími vlivy a učeními. Prostřednictvím zajímavých příběhů a tipů vám ukáže, jak si nejlépe poradit s nejčastějšími životními situacemi – od partnerství, splnění životních přání a uspořádání domova přes práci až po krásu či zdraví. Může vás inspirovat, i pokud řešíte některé neblahé následky současného životního stylu, jako jsou třeba úzkosti, potíže se sebevědomím nebo přemíra stresu.

Díky knížce si snáze srovnáte priority, zlepšíte své vztahy a vykročíte za splněním svých snů. Do života vám přinese lehkost, volnost a radost. Začnete vnímat sami sebe jako autory svých životních příběhů a budete se tak moci stát pevnými body v příbězích jiných. Smysl pozitivního sobectví je tak ve své podstatě nesobecký.

Každý píšeme svůj vlastní příběh, tak ať stojí za vyprávění!

Prodejní cena: 199 Kč

vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
44
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Pravidla pozitivního sobectví od společnosti Grada je fajn čtení. Kniha je napsaná velmi zajímavým způsobem, takovým přirozeně lidským, žádné odborné termíny a to se mi moc líbí. Perfektní je i místo pro vlastní poznámky, které určitě každý dle svého využije. Knihu vřele doporučuji všem ženám i dívkám.
avatar
Lucie
klad Pravidla pozitivního sobectví od Grady je velice zajímavá a inspirativní kniha ;-) Mě osobně hodně dala! Po přečtení téhle knihy jsem se cítila velice naplněně a ohhodlaně jít životu vstříc a neváhat v uskutečnění svých snů a plánů. Určitě si ji za nějaký čas přečtu minimálně ještě jednou ;-) Velmi dobře a rychle se čte, vtipně psaný text. Doporučuji všem!
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Anna
klad Pěkná kniha s pěkným názvem :-) ! V reálu se člověk většinou setkává spíše s negativním sobectvím..souhlasím s obsahem knihy,je to zajímavé a přínosné čtení..takže určitě mohu tuhle knihu všem doporučit..i těm co neradi čtou,protože je to podle mě čtivá kniha psaná dobrým stylem..
avatar
Monika
avatar
Monika
avatar
Alena
klad útlá kniha - ideální na cesty (do autobusu, vlaku), dovolenou
klad stručně a jasně napsané důležité věci
klad velmi čtivá
klad hodně inspirativní a motivační
klad vřele doporučuji do knihovny každého
klad je to kniha, ke které se dá kdykoliv vracet
klad už jsem ji pořídila pár kamarádům
klad žádné nejsou, řekla bych, že v knize je vše, co tam má být..a témat je na minimálně deset pokračování...
avatar
Tomáš
avatar
Ludmila
avatar
Dana
avatar
Tamara
avatar
Petra
avatar
Eva
klad Ocenuji na knizce prostor pro vlastni poznamky a plneni ukolu :-) posledni dobou mam takove knihy rada. Kniha je velmi ctiva a zajimava. Jednoducha a jasna napochopeni. Doporucuji vsem pro zlepseni psychicke pohody :-)
avatar
Ludmila
klad I já se připojuji k hodnocení knihy Pravidla pozitivního sobectví. Měla jsem možnost testovat a musím uznat, že to není zrovna můj "šálek kávy". Knihu jsem přečetla celou mezi svátkama. Hezky a srozumitelně napsaná. Perfektní je i místo pro vlastní poznámky, které určitě každý dle svého využije. Knihu doporučuji
avatar
guest
klad Děkuji za možnost testování této zajímavé knížky. Přes vánoční svátky ji přečetla celá rodina, doslova jsem ji hltali. V knížce je místo na poznámky, které jsme ale nevyužili, jelikož nás bylo víc. Poznámky jsme si dělali každý zvlášť na papír. Kniha se čte dobře, lehce, nejsou zde žádná složitá slova. Jsou tam i přiklady a příběhy. Doporučuji!
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel