Jak byly testerky spokojené s účinky repelentu Predator Repelent Forte? Přečtěte si jejich recenze

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
32x
4
13x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 14. 7. 2020
do 9. 8. 2020


Predator Repelent Forte

Jedničkou mezi repelenty v lékárnách je český Predator, který patří ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému a nebezpečnému lezoucímu i létajícímu hmyzu.

REPELENT PREDATOR® FORTE 90 ml je účinný univerzální repelent pro použití především ve středoevropském klimatu. Díky vyššímu obsahu účinné látky je vhodný k delšímu pobytu v přírodě, případně při zvýšené fyzické aktivitě. 

  • vysoce účinný repelent na kůži a oděv
  • obsah účinné látky: DEET 24,9 %
  • odpuzuje komáry a klíšťata
  • aplikace na pokožku i oděv
  • doba účinnosti 4-6 hodin
  • vhodný k delšímu pobytu v přírodě, případně při zvýšené fyzické aktivitě
  • vhodné pro děti od 2 let
  • 100% dávkování ve svislé i vodorovné poloze
  • cestovní balení
  • bezpečnostní pojistka proti náhodné manipulaci

Velikost testovaného vzorku je 90 ml. 

Účinnost repelentů testována laboratorně i terénně v záplavových oblastech lužních lesů SZÚ Praha.

Dermatologicky testováno SZÚ Praha.


K dostání v lékárnách nebo na e-shopu Vitar.cz.


Hodnocení
48
avatar
Ľubica
Túto značku repelentu používam už pár rokov a je naozaj účinný, vyhovuje mi, že odpudzuje okrem komárov aj kliešte. Jediné čo na ňom nie je úplne ideálne je silná nepríjemná vôňa, odporúčam ho aplikovať až vonku.
klad účinnost
klad vôňa
avatar
Monika
Používám opakovaně již několik let s maximální spokojeností. Na oděv super. Mám jemnou a citlivou pleť, tak jsem opatrně vyzkoušela i aplikaci přímo na pokožku v situacích, kdy to bylo nezbytné. Bez jakékoli reakce i při vystavení slunečnímu záření. To oceňuji na repelentu a jeho složení nejvíce.
klad Účinek
klad Parfemace
klad Bylo by možné změnit aerosol na tuhou konzistenci v aplikační tyčince? Nebo tekutinu v mechanickém rozprašovači?
avatar
Soňa
Predator repelent forte jsem zakoupila na základě dobrých recenzí, a jsem s ním opravdu spokojená. Dá se aplikovat na oblečení i na kůži bez jakékoliv nežádoucí reakce a to i u 1,5 leté dcerky. Opravdu se nám komáři i klíšťata vyhýbají a ani nijak nezapáchá.
příloha
klad Lze aplikovat na kůži
klad Nezapáchá
klad Účinkuje
klad Nic
avatar
Marie
Repelent jsem zatím vyzkoušela 2x, na sebe i pro vnuka.Jsem velmi spokojená, baleni je super, vejde se i do kapsy při ceste do lesa. Jemná parfemace naprosto vyhovuje. Při procházce lesem jsme si neprinesli žádné kliste.
klad Baleni, účinnost, parfemace
klad Zatim nic
avatar
Andrea
Děkuji za možnost testovat tento repelent. Do lesa a na louku chodím na procházku se psem často. 3x jsem už Predátora vyzkoušela a jsem bez štípanců a bez přisátých klíšťat. Repelent má příjemnou vůni a na kůži nelepí. Jsem spokojená a repelent doporučuji.
klad Příjemná vůně, nelepí na kůži
klad Neshledala jsem nic
avatar
Vendula
Repelent Predator forte má typickou trochu dusivou vůni, jako většina repelentů. Manipulace s ním je snadná a pojistka proti nechtěnému stříknutí se hodí nejen do batohu, ale i kvůli dětem. I když lahvička vypadá malá, je tam poměrně hodně obsahu. Co se týče účinnosti, jsem na vážkách, neboť i po opětovném nastříkání jsme se z lesa vrátili doštípaní od komárů. Klíště jsme však neměli ani jedno, což je úspěch, protože manžel se synem si vždy alespoň jedno domů odnesou. Repelent bych tedy doporučila zejména jako prevenci proti klíšťatům.
klad Snadna manipulace
klad Vůně
klad Velikost obsahu
klad Účinek proti klíšťatům
klad Účinek proti komárům
avatar
Jarmila
Repelent Predátor mě příjemně překvapil svou účinností, kdy účinná látka se nanáší velice jemnými kapénkami v jakékoli poloze. Mravenci ani komáři na zahradě neměli šanci ochutnat mou krev. Parfemace je nevtíravá, příjemná. Manipulace se sprejem je pohodlná, pojistka pro náhodný únik je perfektní. S lepším repelentem jsem se doposud nesetkala. Rozhodně doporučuji.
klad účinnost
klad snadná a bezpečná manipulace
klad velikost balení
klad Nic mě nenapadá
avatar
Zuzana
Repelent je velmi účinný, v této době máme na zahradě komáry a hmyz přemnožený, a po aplikaci je bodnutí hmyzem minimální. Parfemace je výrazná, ale tomu se dá předejít aplikací venku. Pojistka proti náhodnému spuštění mi moc nevyhovuje, z počátku nešla otevřít a špatně se s ní manipulovalo, tak je sprej stále otevřený. Celkově mohu doporučit.
klad účinek
klad manipulace s pojistkou
avatar
Zuzana
Repelent je super,účinkuje minimálně tři hodiny,pak je vhodné obnovit nástřik.chvalim pojistku na výrobku . lehce se nanáší na tělo i na oblečení.Dokonce i vůně není tak hrozná. Určitě zakoupíme a budeme používat,vyuzijeme při rybolovu i posezení na zahrádce.
klad Cestovní balení, pojistka
klad Neni nic
avatar
Haňulka
Repelent mi došel teprve včera. Dnes jsem použila a asi není na moji citlivou pokožku. Pokožka mě štípe a mám ji zarudlou. Děti mají pokožku po mě, tak jsem na nich pro jistotu nezkoušela. Vyzkouším ještě na příteli, ale ten přijede z práce za deset dní.
klad Velikost.
klad Není pro každý typ pokožky.
avatar
Ivana
Dostala jsem možnost otestovat repelent PREDATOR. Byla jsem příjemně překvapena-dobré balení,parfemace jemná,takže nedráždí ke kašli.Repelent jsem vyzkoušela na zahradě,kde máme spoustu klíštat,žádné jsem po aplikaci repelentu nepřilákala.Další zkouška byla u rybníka,kde jsou klíštata a spousta komárů.Před aplikací se konal nálet komárů na mou osobu,po aplikaci jsem je přestala zajímat a mohla se váled u vody dle libosti.Určitě u něj zůstanu.
klad dobré balení
klad nenápadná vůně
klad vysoká účinnost
klad nic
avatar
Alena
Repelent Predátor je šance poslední záchrany a spása v podobě ochrany před komáry, obzvláště toto léto a na jižní Moravě. Funguje pár hodin, což je postačující, baví mě pozorovat, jak se komáři přiblíží a dají otočku a hned odletí aniž by přistáli. :-)
klad funguje
klad příjemná vůně
klad menší "kapesní" balení
klad zápory jsem nenašla, protože je to repelent a prostě funguje
avatar
Michaela
Děkuji za možnost testovat. Léto máme rádi a vyrážíme k vodě a na stanování do kempu. Tak jsem hned repelent zabalila a vyzkoušeli jsme ho. Mé děti byly nadšené, že repelent nesmrdí,snadno se nanáší a hlavně nás ochránil na 95 procent. Děti se včas nepřevlékly do dlouhých rukávů, ale jinak za nás TOP co jsme kdy vyzkoušeli.
klad nesmrdí
klad snadná aplikace
klad velikost balení
klad účinné
klad vše ok
avatar
Monika
Tak dnes vyzvednuto na poště a hned vyzkoušeno navečer u ohínku. Velice příjemně mě překvapila účinnost repelentu proti komárům.Ve většině případů používáme repelent spíš do lesa při sběru hub proti klíšťatům,ale komáry odpuzuje perfektně. S jinými přípravky to tak často nebývá.Získal si moji důvěru a pevně věřím,že klíšťata se nám obloukem vyhnou :-)
klad není ani moc cítit
klad bezpečnostní uzávěr fajn,ale lehce se protáčí a stejně může dojít k nechtěnému zmáčknutí spreje
avatar
Soňa Hyská
Konečně jsem měla pořádnou šanci tento nový repelentík vyzkoušet - včera i předevčírem jsme jely s kamarádkou na výlety - jednak do zoologické zahrady a druhý den na hrad a podhradí, do Karlových Varů a návštěvu ke koním a dalším zvířátkům.. Pořád (i když jsem se šíleně potila) repelent fungoval, žádný hmyzák se snad ani nepřiblížil :o)..
klad je prakticky bez nepříjemné vůně
klad dobře se s ním manipuluje
klad dlouhá doba aktivity účinnosti
klad je malý !! :o)
avatar
Libor
Predator Repelent Forte je perfektní pro mé letní výlety do přírody. DOPORUČUJI. Je skvělé, že je vhodný k delšímu pobytu v přírodě, protože má super dobu účinnosti, která je 4-6 hodin. Repelent se aplikuje velmi snadno, má pojistku proti náhodné manipulaci a dávkování je snadné jak ve svislé, tak i ve vodorovné poloze. Velikost – jako cestovní balení do batohu je TOP.
příloha
klad Dobrá velikost do batohu
klad Vydrží až 6 hodin
klad Má pojistku
klad vše je ok
avatar
Milena
za mě nejlepší repelent na trhu, který používáme několik let. Jedině když se nastříkáme tímto repelentem nepřineseme si z výletu žádné klíště ani jinou havěť a to i přesto, že obě děti jsou na tuto havěť dost náchylné.
klad zavírání
klad funguje proti klíšťatům, komárům i ostatní havěti
klad cena
klad lze stříkat na tělo i na oděv
klad zápach
avatar
Radka
Repelent mě velmi příjemně překvapil.Lehká vůně,nedělal fleky na oblečení.Líbilo se mi,že je i pro děti a nemusím tak kupovat zvlášt repelent pro mě a zvlášt pro děti.Každý den jsme na zahradě nebo v lese a klíšťák žádný.Akorát ,když jsem se snažila repelent otevřít,tak mi zůstalo víčko v ruce,ale to jsem asi špatně pochopila návod.Za mě super .
klad vůně
klad lehkost
klad pro děti i pro dospělé
klad velikost
klad nic
avatar
Petra
Testovaný repelent jsme zkoušeli na táboře, takže 13 leté děti testovali týden v lese. Aplikace je super, neměli problém použít. Musím pochválit, že ani jeden neměl klíště, s poštípáním od komáru to bylo u dcery trošku horší, ale to spíš připisuji nočním komárům, kdy už k ránu nemusel působit.
klad doporučuji dobrá aplikace
klad větší balení
klad bez klíšťat
klad nedráždí při aplikaci
klad nezanechává fleky na oblečení
klad krátká působnost
avatar
Jindřich
Repelent Predator jsem používal především při dovolené, kdy jsem často jezdil na ryby a když jsme s rodinou chodili na houby a k vodě. Myslím, že nám opravdu pomohl, protože nás žádný dotěrný hmyz neobtěžoval, což je tedy malý zázrak. Klíště nikdo z nás neměl a to jsme ho testovali opravdu často. Žena často klíště chytí a jedno měla i před používáním Predatoru. Já tomu repelentu věřím. Dcera ho tedy stříkla i na pár míst do okna večer, protože má králíka a jednu ze závažných onemocnění králíků prý přenáší komáři. Balení je super, aplikátor ve spreji pouští lehkou mlhu, nemám na sobě louží, která stéká jako u předchozího repelentu a ani není tak nepříjemný do nosu. Jsem s ním spokojený a chceme ho potom znovu.
příloha
klad podle nás fakt funguje, nejlepší repelent, jaký jsme vyzkoušeli
klad lehká mlha ve spreji
klad nebojíme se nanést ho i na oblečení
klad že máme jen jeden, musíme koupit
Zobrazit více recenzí