Jak byly testerky spokojené s účinky repelentu Predator Repelent Forte? Přečtěte si jejich recenze

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
32x
4
13x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 14. 7. 2020
do 9. 8. 2020


Predator Repelent Forte

Jedničkou mezi repelenty v lékárnách je český Predator, který patří ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému a nebezpečnému lezoucímu i létajícímu hmyzu.

REPELENT PREDATOR® FORTE 90 ml je účinný univerzální repelent pro použití především ve středoevropském klimatu. Díky vyššímu obsahu účinné látky je vhodný k delšímu pobytu v přírodě, případně při zvýšené fyzické aktivitě. 

  • vysoce účinný repelent na kůži a oděv
  • obsah účinné látky: DEET 24,9 %
  • odpuzuje komáry a klíšťata
  • aplikace na pokožku i oděv
  • doba účinnosti 4-6 hodin
  • vhodný k delšímu pobytu v přírodě, případně při zvýšené fyzické aktivitě
  • vhodné pro děti od 2 let
  • 100% dávkování ve svislé i vodorovné poloze
  • cestovní balení
  • bezpečnostní pojistka proti náhodné manipulaci

Velikost testovaného vzorku je 90 ml. 

Účinnost repelentů testována laboratorně i terénně v záplavových oblastech lužních lesů SZÚ Praha.

Dermatologicky testováno SZÚ Praha.


K dostání v lékárnách nebo na e-shopu Vitar.cz.


Hodnocení
48
avatar
Lenka
Tento repelent jsem koupila na základě kladných recenzí a rozhodně nelituji. Dá se aplikovat jak na oděv, tak na pokožku. Je to jediný účinný repelent, který jsem kdy měla. Po celodenní tůře, jsem neměla jediné klíště, ale ani mě neotravoval žádný hmyz, s čímž mám vždycky problém. Doporučuji.
klad Funguje
klad -
avatar
Dita
Neboť mi sprej dorazil po skončení dovolené, neměla jsem tolik příležitostí ho testovat. Vzala jsem si ho však večer ven na posezení s přáteli. 90 ml je super skladná velikost vhodná na cestování, houbaření a třeba i do kabelky... Po odblokování pojistky mě příjemně překvapila jemná vůně. U předchozích sprejů jsem vždy při aplikaci zadržela dech. Zde to rozhodně není nutné a sprej se nanáší jako jemná mlha, zasáhne tedy větší část plochy a je vhodný i na oblečení. Líbí se mi, že je vhodný i pro děti a to od 2 let, nemusím mít extra přípravek pro dceru. Jen pozor smí se pro ně použít jen jednou za den. Při posezení venku jsem si všimla, že sousedka na sobě sem tam zabíjela nějakého komára. To já jsem vůbec neřešila a večer si užila. Těším se na otestování při houbaření, neb v nošení klíšťat jsem u nás v rodině favoritka a dám vědět. Za mě velká spokojenost. Děkuji.
klad účinek
klad skládná velikost balení 90 ml
klad příjemná vůně
klad forma nanášení
klad vhodnost použití pro děti od 2 let
klad počty použití, děti 1x za den, dospělí 2x za den
příloha
avatar
St.
Predator repelent forte 90 ml v cestovnim mensim baleni je praktickym pomocnikem proti klistatum a komarum, ktery jsme vyuzili hlavne na cestach. Jednoduse se otoci bezpecnostnim uzaverem a nastrika se na obleceni popr. na telo, vune je prijemna, dost intenzivni. Doporucejeme pouzivat pokazde, kdyz se jde do prirody, klistata cihaji vsude. Ucinnost se uvadi 4-6 hodin, prave cestovni baleni ulehci opetovnou aplikaci.
klad bezpecnostni pojistka
klad ucinnost 4-6 hodin
klad jednoducha manipulace
klad -
avatar
Veronika
Jiny repelent uz davno nepouzivame. Vozime ho i na dovci do thajska, kostariku, kubu, tanzanie. Detem jsme koupili detskou variantu, ktera je i barevne zdarila -dceri se moc libi ruzova. Myslim, ze funguje proti komarum i klistatum obstojne.
klad Snadne nanaseni
klad Drazsi
klad Smrdi, ale nesmradlavy neznam
příloha
avatar
Ivana Macíková
Repelent Predátor funguje dobře. Bohužel v prostředí s vysokým výskytem komárů se délka jeho účinnosti snižuje. V těchto oblastech je nutné aplikaci opakovat častěji. Manipulace se sprejem je jednoduchá a ocenila jsem i pojistku proti náhodně manipulaci, když ho nosím jen tak v batohu. Co se týče vůně, je repelent příjemný, ale příliš silný. Nedoporučila bych ho používat v uzavřených prostorech. Líbilo se mi, že oproti jiným produktům nezanechává na pokožce viditelný film, na omak je pak kůže bez rozdílu. Také při nanesení přes oblečení nedělá žádné nežádoucí skvrny. Repelent Predátor bych doporučila svým známým.
klad Nezanechává na pokožce film
klad Nezanechává skvrny na oblečení
klad Příliš silná vůně
avatar
Pavlína
obsah účinné látky: DEET 24,9 % odpuzuje komáry a klíšťata aplikace na pokožku i oděv doba účinnosti 4-6 hodin vhodný k delšímu pobytu v přírodě, případně při zvýšené fyzické aktivitě vhodné pro děti od 2 let 100% dávkování ve svislé i vodorovné poloze cestovní balení bezpečnostní pojistka proti náhodné manipulaci
klad Ano,spokojenost při odpuzování komárů a klíšťat
klad Mohlo by být větší balení
avatar
Markéta
Predator repelent forte se dobre nanasi firmou spreje, na obleceni nenechava stopy. Ma prijemne aroma, coz ocenuji predevsim kvuli detem. Vyzkouseli jsme ho u bidy pri kouoani kde si vedl velice dobre a take, coz ocenuji predevsim, zvladl od hmyzu a klistat chranit pri cyklovylete. Ujeto 112 km na silnici a predevsim v terenu okoli Secske prehrady. Po celou fobu fungoval jak slibuhe i pres vysokou telesnou namahu a poceni.
klad Funkcnost
klad Trvanlivost pudobeni
klad Vhodne pro deti
klad Pouzitelne na odev i kuzi
klad Vune
klad Funguje i pri poceni
klad Male baleni, pro 5 ti clenou tidinu by bylo treba vetsi
příloha příloha
avatar
Šárka
Predator repelent Forte jsem s rodinou testovala u rybníku při rybolovu. Byla to akce přes noc, tudíž s vysokým výskytem komárů. Testovali dospěláci i děti celkově s fantastickým účinkem. Ani jsem nečekala, že takto zabere. Já na komáry trpím velice, přesto jsem "chytla" jen několik málo štípanečků. Rybář od vedle byl sežraný. S repelentem se dobře pracuje, jen je při nastříkání hodně silně cítit a to dělalo dětem problém. A protože moje děli jsou vynalézavé, tak oceňuji pojistku proti manipulaci, aby si nestříkly do obličeje. Děti jsem stříkla i přes den, protože běhaly ve vysoké neudržované trávě, klíšťata jsem na nich nenašla.
klad účinnost proti komárům
klad zápach
klad velikost
avatar
Filip
Měl jsem možnost vyzkoušet nový repelent Predator repelent forte 90 ml, který jsem použil před jedním večerem v letním kině na břehu vody a poté při procházce lesem za sběrem hub. Lahev na mne působí příjemně, vhledem i velikostí. Vrchní část hlavice z plastu na mne už takový dojem neudělala, vypadá vhledem k produktu dosti lacině. Jinak hlavice a pojistka je funkční a plní tak svůj účel bez problémů. Při rozprašování kvituji velikost rozprašovaných kapiček aerosolu, jsou malé jemné a nezanechávají skvrny ani pocit vlhkosti na pokožce. Vůně pak byla nad očekávání velice příjemná. 90ml vystačilo na 4 použití a účinnost je zřejmá, žádné klíště ani komáry kteří by mne obletovali jsem nepostřehl či co by mne štípli. Závěrem mohu doporučit tento produkt dál svým známým, jak jsem již udělal.
klad vzhled
klad vůně
klad funguje jak má
klad vrchní hlavice
avatar
Jitka
Repelent proti komarum a klistatum Predator repelent forte je vybornym pomocnikem v boji proti klistatum. Mam z nich hruzu a tak nezapominam sprejovat vsechny cleny rodiny pred kazdym vyletem do prirody. To, ze funguje i na komary, je pro nas BONUS ;) Radsi sprejujeme venku, preji jenom je vune hodne intenzivni a rozhodne bereme s sebou, pro pripadnou dalsi aplikaci po cca 4-6 hodinach. Doporucujeme, funguje, overeno !
klad mensi baleni na cesty
klad bezpecnosti pojistka pro bezpecnou manipulaci
klad ucinek 4-6 hodin
klad nic
avatar
Petra
Repelent jsme se rozhodli testovat v náročných podmínkách na rybách,kde komárů je u rybníka požehnaně. Jako aktivní rybáři máme odzkoušeno nespočet repelentů různých firem. Žádný však neobstál tak perfektně jako Predator. Jiný už kupovat nebudeme, i přes vyšší cenu. Funguje na dospělé i děti,parfemace není dusivá či dráždivá, výdrž je velmi dobrá.Komáři okolo nás všude a na všech (i na těch,co měli konkurenční repelent) a my bez štípance. Zacházení s lahvičkou velmi snadné, chválím pojistku proti náhodné manipulaci, třeba když by ho vzalo v nestřeženém okamžiku dítě. Za mě a mou rodinu obstál Predator na jedničku. Co se týká klíšťat,myslím,že bude stejně účinný. Naposled si syn od toho samého rybníku přivezl domů klíště,tentokrát ani klíště a ani štípanec :) Zatím jsme ho měli možnost vyzkoušet pouze 3x, díky pozdnímu dodání a tím menšímu času k otestování ale i tak nás přesvědčil,že za to stojí.
klad účinek
klad manipulace
klad pojistka
klad výdrž
klad cena
příloha
avatar
Standa
Predator repelent forte jsme aplikovali cele rodine v sobotu, kdyz jsme sli na Myslivecky den pro deti, ktery se samozrejme konal na louce, i mezi stromy. Kliste jsme nemeli zadne, coz je bezva :) Jelikoz jsme byli venku az do noci, tak jsme aplikovali sprej jeste jedou, doporucena doba ucinnosti je 4-6 hodin. Byl to skvely napad, jelikoz zacali utocit komari a zase dokonala ochrana, ani jedno kousnuti. Parada, vrele doporucujime !!!
klad bezpecnostni pojistka - dulezite hlavne, kdyz jsou male deti
klad prijemna vune
klad jednoducha manipulace svisle i vodorovne
klad doba ucinnosti 4-6 hod
klad -
avatar
Radka
Krásný repelent na pohled a je skladný,takže se vejde skoro do každé kabelky. Nejvetsi plus je,že je i pro děti. Naše děti ho snáší velice dobře. Bála jsem se reakcí,ale žádná neproběhla. Klíště jsme zatím díky používání neměli,ale sem tam nějaké kousance ano.
klad Velikost
klad Vhled
klad Velikost balení
klad Nic
avatar
Heidi
Repelent Predator jsem si schovávala do lesa, abych vyzkoušela, jak moc je účinný. Nanáší se dobře, rovnoměrně, jak na kůži, tak na oděv. Nezanechává mastné stopy. Celkem pěkně voní, je to stále repelent, takže nelze očekávat vůni parfému, takže za mě je parfemace u tohoto repelentu příjemná. Pojistka na uzávěru je fajn, nemusíte se bát repelent pohodit v batohu. Co se týká účinnosti, tak i přes dostatečné nastříkání jsem asi tři bodance od komára dostala. Klíště žádné, takže hodnotím kladně.
klad parfemace
klad aplikace bez mastných fleků
klad pojistka uzávěru
klad z lesa jsme šli bez klíšťat
klad účinnost proti komárům tak 60%
avatar
Alessio
Repelent je opravdu velmi účinný. Testoval jsem to nejprve tak, že jsem šel do lesa nebo ven na procházku bez použití repelentu a člověk aby pořád ze sebe odháněl komáry. Po použití repelentu to bylo ovšem úplně jiné. Byl naprostý klid od komárů co předtím neustále mi sedali na nohy. Použití je velmi snadné. Má skvělý rozprašek, stříká dlouho a intenzivně. Repelent nemá žádný nepříjemný pach. Jen to nemá moc dobře domyšlenou pojistku. I dítě by to zvládlo otevřít. Jinak na tento repelent nemám žádné výhrady a doporučuji všema deseti.
klad Praktické balení
klad Vejde se i do kapsy
klad Příjemná vůně
klad Velmi účinný
klad Špatná pojistka
příloha
avatar
Jaroslava Hálková
... manipulace s repelentem je jednoduchá a pojistka je velice praktická jak na přepravu v zavazadle ,ta i k dětem......že Je snadné ho nanést na tělo i oblečení....má příjemnou vůni A určitě mohu jen doporučit....
klad I přes zámek má jednoduchou manipulaci,příjemnou vůni a opravdu funguje
klad Vůbec nic
příloha
avatar
Zuzana
Sprej je fajn.Voni prijemne.Dobre se aplikuje.Zda se,ze zatim pusobi a odpuzuje,coz je hlavni podminka.Komaru a klistat je totiz letos hodne.Mam od teto znacky jeste jine druhy a jsem velice spokojena.Produkty doporucuji svym znamym.
klad Ucinny
klad Snadna aplikace
klad Nic
avatar
Gabriela
Repelent otestoval můj syn tim ze jsem mu ho zabalila na tábor který se konal v lese.Behem 14dni vypotřeboval skoro celé balení.Musela jsem mu ale ukázat jak se otevira rozprašovač,na to 14 lety syn nepřišel.Vyhoda je že stříká v jakékoliv poloze.Da se použít na pokožku i odev,je lehce navoneny.
klad Opravdu funguje
klad Příjemně voni
klad Na pokožku i odev
klad I pro malé děti
klad Je potřeba větší síla při stisku rozprašovačem
klad Vice by mi vyhovoval klasický uzávěr s vickem
příloha
avatar
Naděžda Švestková
Kdysi jsem přechodila boreliozu (10 let) a pak se mi rozjelo autoimunitní onemocnění kloubů revma. Od té doby mám panický strach z klíšťat.V den doručení zásilky nastaly dny akce R- jako repelent.Přijít na to jak se to spustí mi chvíli trvalo než jsem na to se svými chromými rukami přišla, nápad s pojistkou se mi hooodně líbí, a překvapilo mě jak to jde lehce zmáčknout i když vás bolí ruce. Pro takové nemocné lidi to je super.Hned druhý den ráno na borůvky.Pěkně sprej do kapsy-žádný knoflík prostě nic nevyčnívá.V lese nastříkat a komáři v tom vedru nikde, strach z klíšťat byl dál,ale doma při kontrole žádné na těle.Večer pěkně zabíračka na louce se senem- komáři sice byli v těch svých houfech ale neštípali.A večer zas grilovačka u ohně, taky super.Jít spát s otevřeným oknem aby mě neotravoval bzukot komára byl můj sen.První noc jsem pořád poslouchala jestli něco uslyším. A NIC.Žádný komár.Sice mi ten sprej po těchto akcích došel, budu si ho muset koupit.Jo a pěkně voní :-)).
klad super
klad pěkně malé balení do kapsy
klad že mi došel
avatar
Jiřina
řekla bych, že je srovnatelný s jinými repelenty ve spreji. Hmyz udržuje ve slušném odstupu, ale nevydrží nijak přehnaně dlouho. Nesmrdí, ale ani nijak nevoní. cenu neznám, ale dovedu si představit, že si po vypotřebování koupím další balení
klad nelepí
klad složitý uzávěr
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel