Předvánoční oddychovka od nakladatelství kniha Zlín

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
36x
4
12x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 7. 10. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Pro prvních deset z vás, které se přihlásí po testovací výzvě, je připraven románový příběh. A pro dalších deset detektivka. Testovací výzva padne v pondělí 6. října mezi 16 a 18 hodinou. [*] [*] [*] 

Evangelium podle Jidáše

Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pokud by se prokázala pravost svitku, stal by se z něj jeden z nejvýbušnějších psaných dokumentů v historii lidstva. Dramatický a emocemi nabitý románový příběh se klene mezi Evropou v období druhé světové války a Jeruzalémem dva tisíce let po Ježíšově narození.

Více se dozvíte ZDE.

Oběti ráje

Na palubě plně obsazeného Boeingu 747 letícího ze Stockholmu do New Yorku je krátce po startu nalezen výhružný dopis adresovaný švédské i americké vládě. Pokud v něm nadiktované požadavky nebudou splněny, letadlo vybuchne. Únos dostane na starost kriminální inspektor Alex Recht spolu s energickým Edenem Lundellem z Protiteroristické jednotky Bezpečnostní policie. Brzy však všichni zúčastnění pochopí, že plán únosců je mnohem krutější, než si dokázali představit.

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
50
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Předvánoční oddychovka od nakladatelství kniha Zlín Evangelium podle Jidáše mě celkem zaujala. Hlavní hrdina katolický kněz prozkoumává nalezený papyrusový svitek, který může změnit celou historii křesťanství, a zároveň nechává čtenáře nahlédnout do svého nelehkého soukromého života. Hezká kniha kterou doporučuji si přečíst.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Anna
avatar
Tomáš
avatar
Dana
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Olga
avatar
Adéla
klad Dobrý den, dostala jsem možnost testovat knížku Oběti ráje a musím říct, že mě knížka mile překvapila. Je to můj žánr..Má to děj a občas jsem se nemohla od ní odtrhnout. Takže za mě určitě DOPORUČUJI!! :)
avatar
Lucie
klad Získala jsem k testování knihu Evangelium podle Jidáše.Ze začátku mě tento román moc nebral,protože se týká křestanství,ale nakonec jsem byla ráda,že jsem knihu neodložila a dočetla ji do konce.Příběh je velmi poutavý a nabitý emocemi.
avatar
Alena
klad Já jsem testovala detektivku Oběti ráje a protože mám tento žánr ráda,tak jsem s knihou byla spokojená.Sice téma knížky mě zpočátku nenadchlo a nepřišlo moc zajímavé,tak po pár stránkách jsem se tak začetla,že jsem vynechala i svoji oblíbenou Ordinaci.:-) Za mě tedy tato knížka ano a těším se na testování dalších knížek.
avatar
Alena
klad Testovala jsem knihu Evangelium podle Jidáše a příliš jsem se do knihy nezačetla.Jsem zvyklá přečíst knihu maximálně za týden,u této se mi to bohužel nepodařilo-nějak se mi do ni nechtělo.Často jsem ztrácela souvislosti,musela jsem se i ve stránkách vracet.Tato kniha mě příliš nenadchla,vracet se k ní asi nebudu...Takže za mě takový slabší průměr.
avatar
Lucie
avatar
Iveta
klad Testovala jsem knihu Oběti ráje a musím řćt, že jsem byla s knihou spokojená. Má děj, napětí, dobře se mi četla. V některých momentech, jsem knihu nechtěla odložit. Nutilo mě to číst dál. Mám ráda takové knihy a s knihou jsem spokojená. Určitě si ráda přečte i kamarádka, která mi po nové knize už pokukovala. Tuto detektivku ráda doporučím.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel