Předvánoční oddychovka od nakladatelství kniha Zlín

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
36x
4
12x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 7. 10. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Pro prvních deset z vás, které se přihlásí po testovací výzvě, je připraven románový příběh. A pro dalších deset detektivka. Testovací výzva padne v pondělí 6. října mezi 16 a 18 hodinou. [*] [*] [*] 

Evangelium podle Jidáše

Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pokud by se prokázala pravost svitku, stal by se z něj jeden z nejvýbušnějších psaných dokumentů v historii lidstva. Dramatický a emocemi nabitý románový příběh se klene mezi Evropou v období druhé světové války a Jeruzalémem dva tisíce let po Ježíšově narození.

Více se dozvíte ZDE.

Oběti ráje

Na palubě plně obsazeného Boeingu 747 letícího ze Stockholmu do New Yorku je krátce po startu nalezen výhružný dopis adresovaný švédské i americké vládě. Pokud v něm nadiktované požadavky nebudou splněny, letadlo vybuchne. Únos dostane na starost kriminální inspektor Alex Recht spolu s energickým Edenem Lundellem z Protiteroristické jednotky Bezpečnostní policie. Brzy však všichni zúčastnění pochopí, že plán únosců je mnohem krutější, než si dokázali představit.

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
50
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Dana
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Adéla
klad Dobrý den, dostala jsem možnost testovat knížku Oběti ráje a musím říct, že mě knížka mile překvapila. Je to můj žánr..Má to děj a občas jsem se nemohla od ní odtrhnout. Takže za mě určitě DOPORUČUJI!! :)
avatar
renata
avatar
Zdeňka
avatar
Dagmar
klad Tesovala jsem knihu Oběti ráje,sice jsem měla zálusk na druhou knihu,ale když jsem se do tého začetla,už jsem ji nedala z ruky.Musím říct že kniha je hodně napínavá a nechybí v ní akce a příjemné napětí.Jsem s ní spokojená.
avatar
Alena
klad Testovala jsem knihu Evangelium podle Jidáše a příliš jsem se do knihy nezačetla.Jsem zvyklá přečíst knihu maximálně za týden,u této se mi to bohužel nepodařilo-nějak se mi do ni nechtělo.Často jsem ztrácela souvislosti,musela jsem se i ve stránkách vracet.Tato kniha mě příliš nenadchla,vracet se k ní asi nebudu...Takže za mě takový slabší průměr.
avatar
Iveta
klad Testovala jsem knihu Oběti ráje a musím řćt, že jsem byla s knihou spokojená. Má děj, napětí, dobře se mi četla. V některých momentech, jsem knihu nechtěla odložit. Nutilo mě to číst dál. Mám ráda takové knihy a s knihou jsem spokojená. Určitě si ráda přečte i kamarádka, která mi po nové knize už pokukovala. Tuto detektivku ráda doporučím.
avatar
Alena
klad Já jsem testovala detektivku Oběti ráje a protože mám tento žánr ráda,tak jsem s knihou byla spokojená.Sice téma knížky mě zpočátku nenadchlo a nepřišlo moc zajímavé,tak po pár stránkách jsem se tak začetla,že jsem vynechala i svoji oblíbenou Ordinaci.:-) Za mě tedy tato knížka ano a těším se na testování dalších knížek.
avatar
Mirka
klad Testovala jsem knihu Evangelium podle Jidáše od Simona Mawera. Zpočátku je kniha trochu náročnější na pozornost a zorientování, ale pokud se přes toto dostanete, zjistíte, že čtete hodně zajímavou knížku. Evangelium se odehrává v současnosti, hlavní postava, kněz Leo Newman, je silně ovlivněná činy své matky právě za války. Ale nebudu nic prozrazovat, aby další čtenáři měli příběh od začátku až do konce jen pro sebe :-)
avatar
Olga
klad Testovala jsem Evangelium podle Jidáše. Kniha se odehrává v současnosti. Je moc krásně napsaná. Příběh je napínavý, místy mi běhal až mráz po zádech. Děj je spletitý, nicméně sledovatelný. Přečetla jsem ji jedním dechem a vřele doporučuji všem, kteří rádi čtou.
avatar
Vladimíra
klad Testovala jsem knihu Evangelium podle Jidáše od Simona Mawera. Hlavní hrdina - katolický kněz - prozkoumává nalezený papyrusový svitek, který může změnit celou historii křesťanství, a zároveň nechává čtenáře nahlédnout do svého nelehkého soukromého života. Velmi dobře napsaná kniha, která čtenáře chytne a nepustí dříve, než na samém konci. Zpočátku jsem se obávala, že mě knih nezaujme, ale překvapila mě natolik, že mohu s jistotou říci - jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.
avatar
Kristýna
klad Testovala jsem knihu od S.Mawera-Evangelium podle Jidáše. Byla náročnější-ale jak jsem se do ní začetla,doslova mě dostala:)Hodně napínavá a jsem zvědavá co mi řekne mamka až jí dostane k Vánocům-je hodně sečtělá :) Já knihu doporučuji :)
avatar
Miroslava
klad K testování jsem dostala knihu Oběti ráje od Kristiny Ohlssonové. Jedná se o detektivku - thriller. Nejdřív mě téma uneseného letadla moc nenadchlo, ale musím přiznat, že mě brzy kniha vtáhla do děje. Je napsaná velmi poutavě, události mají rychlý spád, styl připomíná seriál "24 hodin". Určitě ji doporučuji milovníkům tohoto žánru.
Zobrazit více recenzí