Testovaly jste hydratační masku na ruce a levandulovou masku na nohy od značky Priody

image
otestováno
Počet recenzí
30
jak jste hodnotily
5
16x
4
4x
3
8x
2
1x
1
1x
doporučuje
67 %
Testováno v období
od 10. 4. 2019
do 6. 5. 2019

Ruce a nohy nám věrně slouží po celý náš život, a přesto jim nedopřáváme takovou péči jako pokožce obličeje.

Přírodní kosmetika PRIODY vyvinula speciální masky se séry na ruce a nohy, které můžete aplikovat v pohodlí domova. Způsob použití je velice jednoduchý a efekt neuvěřitelný.

HLAVNÍ ÚČINKY HYDRATAČNÍ MASKY NA RUCE:

  • Hydratuje a vyživuje pokožku
  • Tonizuje a sjednocuje vzhled pokožky
  • Výrazně zvyšuje jemnost a hebkost vašich rukou

 

POUŽITÍ:

1. Před použitím si důkladně umyjte ruce.

2. Otevřete pytlík se sérem a nalijte obsah séra dovnitř rukavic.

3. Nasaďte rukavice na ruce a utěsněte je přiloženými pásky.

4. Po 15-20-jejich minutách stáhněte rukavice z rukou.

5. Lehkým masírováním nechte sérum absorbovat do pokožky rukou.

Neoplachujte ruce vodou.

 

 

 

HLAVNÍ ÚČINKY  LEVANDULOVÉ MASKY NA NOHY:

  • Hydratuje a zvláčňuje pokožku
  • Sjednocuje a tonizuje barvu kůže
  • Zlepšuje pružnost a vzhled nohou
  • Podporuje tvorbu keratinu

 

POUŽITÍ:

1. Před použitím si umyjte nohy ke kolenům.

2. Otevřete pytlík se sérem a nalijte obsah séra dovnitř podkolenek.

3. Nasaďte podkolenky na nohy a utěsněte je přiloženými fixačními pásky.

4. Po 20-30 minutách stáhněte podkolenky z nohou.

5. Lehkým masírováním nechte sérum absorbovat do pokožky nohou.

Neoplachujte nohy vodou.

 

 

Hodnocení
30
avatar
Iveta
Moc děkuji že jsem mohla masky ozkoušet. Byla to velmi příjemná záležitost. Hned jak balíček dorazil mě příjemně překvapilo jak dobře to bylo zabalené tak aby popřípadě nic nevyteklo, viz foto. Oceňuji podrobný popis díky kterému člověk hnedka ví co dělat. Vůně byla parádní a to zvlášť levandule na nohy. Taky přípravky nešetřili, bylo toho tak akorát. Jen u masky na ruce bylo potřeba trochu si pohrát a rozlít do všech prstů. Mírně nepříjemné je když si do masky člověk dává nohy protože to chvíli studí ale někoho to naopak příjemně chladí. Hned po promasírování zbytku do pokožky je kůže chvíli lepkavá ale postupně se to vsákne. Výsledek je dobrý, ruce i nohy jsou jemnější a vyživené.
příloha
klad výsledek
klad podrobný popis
klad balení
klad studí
avatar
Eva
Na testování hydratační masky na ruce jsem se opravdu moc těšila, protože moje ruce dostávají docela dost zabrat při každodenní péči o děti. Mám pocit, že jsou den ode dne sušší a sušší :-( S radostí jsem tedy rozbalila balíček masky na ruce a bez dlouhého zkoumání vklouzla do příjemných bílých rukaviček, které jsou "napuštěné" hydratační emulzí. Prvotní zastuzení vystřídal super pocit uvolnění. Po 20-ti minutách jsem rukavice sundala a zbytek séra vmasírovala do pokožky. Už po "zavadnutí" byly ruce jako znovuzrozené. S takhle ošetřenýma rukama jsem šla spát. Ráno byl pocit hydratovaných rukou fantastický. Levandulové ponožky jsem si zamilovala už jen kvůli mé slabosti na levanduli. A ani jejich regenerační schopnosti mě nezklamali. To vše ještě podtrhla jemná, nevtíravá vůně levandule. Za mě maximální spokojenost. Obě masky doporučuji aplikovat večer, v klidu a po sejmutí již nevystavovat nohy a ruce kontaktu s vodou, aby sérum mohlo přes noc pracovat ve Váš prospěch ;-)
příloha
klad vyditelný účinek
klad snadná aplikace
klad vůně
klad nic
avatar
Tereza
Maska na ruce a nohy vypadá velmi profesionálně. Punčocha i rukavice jsou velmi příjemné. Překvapila mě jejich dvojitá stěna. Díky tomu působí velmi bytelně. Balzámy jsou vždy ve dvou sáčcích. Možná bych uvítala jeden s ryskou uprostřed. U rukavic bylo obtížnější dostat balzám co všech prstů stejnoměrně. Vůni mají velmi příjemnou. Aplikace byla jednoduchá. U rukavic se hůře balzám dostával do všech prstů. U nohou to bylo jednodušší. Balzám byl ale na nohy hrozně studený a pocit trval ještě 30 minut po aplikaci.
klad velmi příjemný materiál rukavic
klad příjemná vůně balzámu
klad jemnější kůže po aplikaci
klad s rukavicemi lze ovládat displej telefonu
klad u rukavic zbytečně veliký palec
klad u nohou je na hraně velikost (mám vel. 42 a bála jsem se že punčocha praskne)
klad lepivý pocit po aplikaci
klad balzám na nohy působil velmi studeně
klad cena
avatar
Pavlína
Moc příjemná maska na nohy, bylinky opravdu účinkují a nohy si odpocinuly a zregenovaly se, byl to moc fajn relax, těším se, až příště zase použiji masku. Je poznat, že se jedná o přírodní kosmetiku bez chemie, což oceňuji jako velkou výhodu. Mám dobrý pocit a cítím se lépe.
příloha
klad Bylinky
klad Jednoduchá priprava
klad kdo má větší velikost, než 40,tak asi ten návlek nedá na nohu
avatar
Lenka
Maska na ruce i maska na nohy jsou baleny v praktickém jednorázovém balení, jejich samotná aplikace je rychlá a velmi jednoduchá a účinek suprový :-) Po použití masky zůstaly ruce i nohy krásně jemné, hydratované a na dotek hladké. Navíc masky krásně voní.
klad praktičnost
klad jednoduchost aplikace
klad účinek
klad vůně
klad spousta odpadu
avatar
Sylvie
Začnu chválou a tím pádem rukavicemi.Jsou super krásně hydratační,pěkná vůně,dobře se nasazuje i druhá ruka co však musím vytknout i u ponožek je neúplný navod ( tekutina se při nalití dostane jen do konečků prstů nebo na spodek ponozky,je lepší ji vlít dovnitř a roztlačit do celé plochy rukavic a ponožek. Úplně nejlepší by bylo je dělat už naplněné a jen odstřihnout vstup do rukavic/ponožek). Každopádně rukavice svůj úkol splní.U ponožek mi strašně vadila vůně,střih ponožek není na silnější lýtka a materiál není dost pevný takže se mi protrhla. Ponožky jinak hydratovaly dobře ale už se tak pěkně maska nevstřebává jako u rukavic.Takze za mě rukavice znovu ano ale ponožky ne.
klad Hydratace
klad Zpusob přípravy
avatar
Martina
Příprava masky je poměrně nenáročná, do rukavic i ponožek se nalije speciální sérum, poté se rukavice i ponožky "oblečou" a zalepí přiloženými páskami. Pozor, sérum na nohy trochu studí, ale na unavené a těžké nohy je to příjemná vzpruha :-) Co bych balení vytkla je zbytečné množství materiálu, který se musí vyhodit, není to příliš šetrné k životnímu prostředí (rukavice, ponožky, sáčky od séra, připevňovací pásky, obaly od obou produktů. Obě masky se aplikují cca na 15 minut, já si je nechala déle a během aplikace jsem si ještě ruce i nohy masírovala, aby se sérum pěkně vstřebalo na co největší ploše. Zvláště u noh mi to bylo příjemné, maska mě jakoby trochu štípala, bylo to velmi povzbuzující. Co se týče samotného výsledku, u rukou jsem byla zklamaná. Ruce sice byly vláčné a hydratované, ale jakmile jsem si ruce párkrát umyla, byly opět vysušené a v "původním stavu". U nohou jsem měla pocit lepšího účinku, vydržely mi déle uvolněné a hydratované.
klad příjemná relaxace
klad po aplikaci pocit hydratace a svěžesti
klad velké množství nadbytečného odpadu (neekologické)
klad čekala jsem delší účinnost
klad cena produktu vzhledem k jeho jednorázovému použití
avatar
Petra
Levandulová maska na nohy - velice snadné použití. Podkolenky jsou dostatečně široké. Sérum se hezky rozprostřelo po celém vnitřku podkolenky. Příjemně lehká vůně levandule. Maska hodně chladí. Nohy poté jsou jemné a hydratované. Bohužel není hydratace extra trvalá (v případě, že jsou nohy suché, druhý den opět suché). Doporučuji však pro relaxaci nohou. Hydratační maska na ruce - snadné použití, ale k přilepení rukavice využito druhé osoby. Rukavice jsou v prstech poměrně úzké. Vůně méně výrázná. Sérum se rozprostřelo hůře, kdy se musí z jednoho prstu do druhého sérum přelévat. Výrobce má rozdílné údaje v časovém použití (na obalu a pak vevnitř na daném séru). Mám jednu ruku extrémně suchou a když jsem ji do rukavice vložila, tam kde jsem měla kůži lehce popraskanou, chvíli sérum pálilo. Opět chladivý efekt. Výsledek: očekávala jsem mnohem větší hydrataci. Po použití a zaschnutí jsem si ruce stejně musela přetřít krémem na ruce.
příloha
klad relaxace
klad příjemná vůně u masky na nohy
klad nedošlo k hydrataci, kterou jsem očekávala
klad velice chladící efekt
avatar
anna
Děkuji za možnost testovat masky, které mi udělali velkou radost. PRIODY - Levandulová maska na nohy - oceňuji především přírodní složení bez parabenů a sulfátů, s příjemnou levandulovou vůní. Velice jednoduché použití, které je rychlé a čas vám ušetří i fakt, že maska se nemusí oplachovat a masírováním se krásně vstřebá do pokožky. Po použití jsem měla nožky jemné, příjemné na dotyk a celkový dojem byl skvělý. PRIODY - Hydratační maska na ruce-také přírodní složení bez nežádoucí chemie, jednoduché použití, maska se nesmývá a proto vaše kůže může využít všechny cenné látky, které obsahuje. Ruce jsou jemňoučké, hladké, kůže pružná a příjemně svěží. Za mě určitě tuto kosmetiku doporučuji.
klad přírodní složení
klad jednoduchost
klad skvělé a viditelné výsledky
klad žádné nejsou
avatar
Silvie
Masky Priody jsou dokonalé. Testovala jsem večer u televize, navlékla jsem se do maskových ponožek i rukavic podle návodu a čekala na výsledek. Mile mně překvapilo, že ruce a hlavně nohy byly krásně vyživené a paty jemné a změkčené. Jsem naprosto spokojená, snad kromě jedné malé připomínky: maska na nohy mi připadala jakoby mentolová a musela jsem si přes ni dát ještě teplé ponožky, protože jsem měla pocit chladu na nohy, ale to mohl být jen můj subjektivní pocit :o)
klad systém ponožek a rukavic
klad dostatečné množství balzámu
klad vůně
klad pocit chladu na nohách
avatar
Lenka
Hydratační maska na ruce se mi těžko hodnotí, protože mi přišlo, že emulze je málo a dalo mi dost práce ji dostat do všech prstů v rukavici. Připisuji právě množství, že působení na moje vysušené ruce bylo velmi slabé, jakoby jen na povrchu pokožky byla kůže jemnější, ale pocitově byla dále vysušená. Naopak vzhledově ruce vypadaly pěknější, barva byla pěkně sjednocená. Takže napohled vypadaly dobře. Levandulová maska na nohy ta byla mnohem lepší, pokryla v dostatečném množství nohy téměř ke kolenům. Nohy po masce byly pěkně vláčné, kůže napnutá a osvěžená. Velmi příjemný pocit po této masce. Navíc velmi příjemně voněla.
klad sjednocený vzhled pokožky
klad jemnější pokožka
klad příjemná vůně
klad osvěžující pocit
klad nic rozhodujícího
avatar
Běla
Děkuji za možnost testovat Priody maska na ruce a nohy. K samotnénu testování na nohy, dobrá aplikace návleků a dávkování masky. Ale až tak výrazná změna to nebyla před a po aplikaci. Možná po delší době používání by to bylo více znát. Priody maska na ruce, tak to bylo hned po první aplikaci výraznější změna, ruce jem měla hydratované a vláčné. Za mě spokojenot a doporučuji.
klad způsob aplikace
klad výrazného nic
avatar
Jarmila
Vyzkoušela jsem obě masky a pocity mám smíšené. Použití obou produktů je velmi jednoduché, ale když jsem nalila obsah sáčků do rukavic a ponožek tak se část z té trochy zachytila po stranách a nestekla. Maska se mi skoro nedostala na prsty rukou a v ponožkách jí bylo nejvíce v oblasti lýtka a kotníků. Po 30 minutách byly ruce i nohy vláčné a osvěžené a jemná masáž, která podpořila vstřebání zbytku masky byla moc příjemná. Myslím, že stejného výsledku dosáhnu pomocí krému a bavlněných rukavic nebo ponožek přes noc.
klad lehká konzistence
klad příjemná vůně
klad svěží pocit
klad malé množství
avatar
Jana
Obě dvě masky jsou super. Jednoduché použití séra jak do rukavic tak do návleků na nohy. Jen do palce u rukavice mi vlastní nešikovností nenateklo hned sérum, ale nakonec se i tam dostalo a nasálo do vložky v rukavici. Dobře vyřešené i zalepení samolepícímí páskami. Maska na nohy má příjemnou vůni, maska na ruce bez vůně. Po použití masky na nohy jsem měla velmi příjemný svěží pocit, jako bych je měla i lehčí a nožky byly krásně jemné, hladké a hydratované. Po aplikaci masky na ruce mám ruce také jemné,vláčné a skutečně je viditelné sjednocení pleti, jakoby mně pigmentové skvrny lehce zesvětlaly. U masky na ruce mi není moc příjemný, po vmasírování séra, trochu lepivý efekt, ale to zřejmě má být, aby maska působila déle.
příloha
klad Jednoduché použití
klad hydratované ruce i nohy
klad sjednocená pleť
klad Jemná,hladká pokožka
klad mírně lepivý efekt po použití séra na ruce
avatar
Markéta
Maska na ruce mi pomohla, pracuji v hotelové kuchyni a ruce mám vysušené. Po použití byla kůže vláčná a hebká. Maska na nohy se mi zdá trochu nepraktická, měla jsem problém s nasazením. :-D Ale celkově spokojenost. O masce na ruce budu přemýšlet i nádále o její koupi.
klad Vůně
klad Maska na nohy nepraktické nasazení
avatar
Lenka
Na hydratační masku jsem se hodně těšila, ale nějak mě nenachla na to, že vypadá, že se jedná o luxusní produkt. Myslela jsem si, že to je maska na několik použití něco ve smyslu jako je krém, ale je to pouze na jedno použití. Nejsem zarytý ekolog, ale přijde mi škoda materiálu a zdrojů plýtvat tolik věcí, co obsahuje balení, pouze na 1 použití - rukavice, obalový materiál. Rukavice i ponožky jsou hodně veliké a v případě malé dámské nohy či ruky se tam krém zbytečně vytrácí -když by byly menší, krému by bylo logicky více a lépe by působil. Nemohu říci, že jsem byla nespokojená, ale výsledek byl po 20 minutách působení stejný jako kdybych si ruce i nohy natřela krémem. Já bych si tento produkt určitě nekoupila.
klad myšlenka masky
klad neekologičnost balení
klad balení je jen na 1 použití
klad výsledek je stejný jako po krému
avatar
Michaela
Bohužel co se týká aplikace (nanášení) masek, tak ta mne vůbec nenadchla. Maska na nohy by ještě šla, ale bohužel masku na ruce si člověk sám neaplikuje a potřebuje asistenci, takže pokud je člověk doma sám jde to špatně. Poté jsem měla strach, že mi to někde vyteče. Brala bych spíše masku v konzistenci krému. Ale jinak maska účel splnila dokonale, ruce i nohy byly po aplikaci jemné, hydratované a svěží. Vůně masek byla velice příjemná. Až na tu aplikaci, bych masky hodnotila pozitivně.
příloha
klad vůně
klad Výsledek po aplikaci
klad Aplikace (nanášení) masek
klad Konzistence masek
avatar
Vendula
Musím pochválit šikovné balení, rukavice i ponožky mají vnitřní látkovou vložku, která dobře naseje pripravek, který nikde neteče. Igelit je pevný a příjemný. Ponožky jsou spíš na menší a štíhlé nohy. Vůně nic moc. Nohy mě po půl hodině docela dost studily, kůže byla ulepená.
příloha
klad Materiál
klad Vysoke ponožky
klad Vůně
klad Kůže je ulepená
klad Na ztvrdle paty bez efektu
klad Ruce jsou hladké, ale efekt za chvíli zmizí
avatar
Renata
otestovala jsem obě masky jak levandulovou na nohy ,která je prostě úžasná voňavá(levanduli můžu v jakékoli podobě),měla jsem strach jak budu manipulovat s maskami přece jenom rukavice nebo podkolenky,ale díky pečlivému návodu vše bylo bez problémů. tak i hydratační mask na ruce ,které teď na jaře dostávají zabrat. po sundání jsem ještě pečlivě vmasírovala přebytená séra. Ruce zůstaly nádherně jemné i v dalších dnech jsem stále vnímala jejich hebkost. Maska na nohy vedle vůně ,krásně zjemněné paty i prostory mezi prsty,které u mne mají někdy tendenci se loupat byly jemné . Velké plus v těchto maskách vidím i v tom že si opravdu člověk udělá ten čas a relaxuje .
klad vůně ,jemnost po dlouhou dobu hebké nohy i po týdnu od masky
klad byla jsem spokojena
avatar
Eva
PRIODY Masky na nohy i na ruce mě velmi mile překvapily. Zejména , co se týče způsobu aplikace, kdy se maska nanese do rukavic a do "podkolenek". člověk se s tím pakl nemusí "patlat". Navíc to byla příjemná relaxace. Účinek jsem cítila zejména na patách, které mám nejvíc "zničené a vysušené". Kůže byla jemnější
klad složení
klad účinek
klad snadnost aplikace
klad nic
avatar
Petra
Moc jsem se těšila, až výrobky firmy PRIODY vyzkouším. Osvědčily se výborně! Dokonce si je po mém použití navlékly i mé zvědavé dcerky a labužily si nad vůní a vláčností! :O) Výrobky mají 100% přírodní složení, nejsou testovány na zvířatech, což je pro mne velice důležitý faktor. Pro kosmetické výrobky za mě není třeba trápit zvířata!!! Ruce i nohy mám nyní krásně hydratované a dokonale regenerované, přípravek vyhlazuje pokožku a opravdu jemně a krásně voní. Rychle se do pokožky vstřebá a kůže je po celý den krásně sametová a hydratovaná,moc mě tyhle produkty překvapili a určitě budu pokračovat v jejich užívání.
příloha příloha
klad krásně voní
klad super balení
klad příjemný materiál rukavic a ponožek
klad vyšší pořizovací cena, která ovšem odpovídá kvalitě
avatar
Romana
Toto testování jsem pojala opravdu v duchu relaxace. Konečně jsem udělala něco pro své nohy a ruce. Snadná aplikace,po aplikaci ruce i nohy jemné. Takže všem moc doporučuji vyzkoušet. Nijak nezapacha oproti přípravku co používá manžel. úplně mi opadla těžkost a napjatost z rukou a nohou.
klad nezapacha
klad snadná aplikace
klad skvělá relaxace
klad nic
avatar
Lenka
Jak maska na ruce, tak maska na nohy pokožku krásně zjemnily a vyživily. Dodaly také tolik potřebnou hydrataci, která byla dlouhodobá, tedy pokožka byla hydratovaná a několik dní po použití nebylo třeba používat krém. Masky považuji za hloubkové - myslím, že je fajn si dát jednu před létem, jednu během léta a jednu koncem, cca po měsíci, ale samozřejmě můžete i častěji, pokud máte sušší pokožku, protože jsou PŘÍRODNÍ, takže pleti prospějí. Další výhodou je, že masku snadno aplikujete doma, nemusíte do žádných salonů. Obsah vystačí tak akorát a vše se krásně vstřebá do pokožky - není třeba oplachovat, stačí jí dát čas, což je pro mne velké plus. Skvělým bonusem je i příjemná, velmi jemná vůně produktů (nemám ráda umělou parfemaci). Nesmím opomenout ani fakt, že v balení najdete vše, co k aplikaci potřebujete, není tedy potřeba nic dokupovat. Jen cena může odrazovat, ale vzhledem k tomu, že si ji uděláte doma a stačí ji aplikovat jednou za čas, je zcela v pořádku. Rozhodně doporučuji!
klad bezoplachová
klad hloubkově hydratuje
klad přírodní složení
klad nezatěžuje pokožku
klad snadná aplikace
klad v balení vše potřebné
klad opravdu si vyžaduje trochu času navíc
klad cena, zde je to ovšem individuální, záleží na četnosti aplikace
avatar
Iva
Překvapilo mě celkem velké balení cca vel. A5, vhodné i jako dárkové balení ve stříbném sáčku. Český návod na zadní straně, jediné co jsem nenašla byla informace, jak dlouho po aplikaci si neoplachovat ruce a nohy, aby to mělo požadující účinek. Proto jsem kůru aplikovala těsně před spánkem, vlastně je to nejen léčivé pro tělo - kůži, ale i pro relax a chvilku sama pro sebe. Neznám podobný výrobek, který se stará o hydrataci nohou. Velice mě překvapila jemnost kůže po aplikaci. Můžete koupit do zásoby, expirace je 3 roky od výroby. Snad jen malá drobnost do budoucna, sáčky na ruce i nohy by se mohly vyrábět z BIO materiálu, který je EKO rozložitelný. Tímto by výrobek získal další plus.
klad originálita
klad léčivé účinky
klad levandulová vůně u masky na nohy
klad zároveň použití masky na nohy a poté na ruce
klad chybí informace o času jak dlouho po aplikaci neoplachovat kůži
klad ekologie obalů
avatar
Katerina
Vzhledem k nedostatku casu na sobe delam jen zakladni peci.Maska na ruce nepripada v uvahu jelikoz jen bych ji fala deti by se vzbudilyvzbudily.Lak na nehty nestiham jelikoz musi radne uschnout atd.s casem stejnetomu bylo i v pripade zkouseni. Sobota rano. Varim obed, zehlim a na nohou mam rocniho a ctyrleteho. Takze bezny den. Jdeme testovat.Na prvni pohled me zaujalo velmi pekne baleni ktere pusobi luxusnim dojmem.Deti me vde nechaji nasadit jdeme nato.Navod je prehledny vcetne obrazku.Material je tez na dotek velmi jemny a neprijemne nesusnesusti a z emulze se line neskutecna vune. Nalepky na uchyceni rukavic drzi uzasne ze se clovek nemusi co chvilku opravovat. To nejlepsi jsou ale ony-navleky. Mohu udelat neco pro sebe a zaroven fungovat jako normalne - Varit,Uklizet s detma si cist knizku a hrat si na strasidla.jelikoz se jim novy vyrobek neskutecne libi
příloha
klad Provedeni rukavi-muzete bezne fungovat
klad Uzasna vune a velmi atraktivni baleni
klad JJemna pokozka.po sundani
klad Nukou se mi udelali varanky ale to je bezne
avatar
Lada
Zaujal mě způsob použití obou masek. Užila jsem si díky nim péči jako v kosmetickém salonu a chvíli nicnedělání s netrpělivým očekáváním výsledku. Po použití byly ruce i nohy hebké, přijemně hladké a viditelně vyživené. Vzledem k tomu, že mám hodně suché ruce, byl rozdíl opravdu znatelný.
klad hydratace
klad zvláčnění
klad -
avatar
Markéta
Byla jsem mile překvapená. Maska na ruce má jemnou, nevtíravou vůní a příjemnou konzistenci. Pokožka byla jemná, ale měla jsem tendenci se potom umýt. V rukavičkách jsem nakonec spala. Maska na nohy je naprosto super! Sice jsem si připadala jako v gumácích a pes na mě divně koukal, ale výsledek stál za to. Zvažuji koupi dalších výrobků od značky Priody.
klad Vůně a konzistence
klad Zvláštní pocit z podkolenek
avatar
Michaela
Dosud jsem používala jen krémy, masky byly pro mě nová zkušenost.Abych naplno využila účinek,rozhodla jsem se pro aplikaci večer,po koupeli,a pak šla spát(vyhnula jsem se domácím pracem).Na "hlavní straně" obalu je vše v angličtině,na 2.straně je ale český překlad.Návod na použití je stručný srozumitelný v 5bodech,znázorněn i obrázky.Na obalu nechybí hlavní účinky, složení,výrobce a 2letá trvanlivost.Uvnitř každého balení jsou vždy 2igelitové návleky s vnitřkem z buničiny a 2sáčky se samotnou maskou.Na ruce jsou návleky ve tvaru rukavic,na nohy podkolenky.Dále samolepící upevňovací pásky,některé ale bohužel nešly dobře odlepit.Samotné podkolenky mi přišly zbytečně dlouhé,stačily by vyšší ponožky.Před nasazením doporučuju je trochu srolovat,lépe se tam nalije maska.Přilepení těsnící pásky u 2.rukavice byl oříšek, s rukavicemi na rukách není cit a páska se může přilepit kdekoliv.Výsledný dojem ale vše předčí.Ruce i nohy jsem měla hebké a vláčné jako miminko,takže vřele doporučuji!
klad nevšední forma hydratace - doporučuji zejména pro relax večer
klad stručný srozumitelný návod použití
klad bezvadný účinek - kůže je po aplikaci opravdu hluboce hydratovaná
klad otevírání obalu jde ztuha, použila jsem raději nůžky
klad podkolenky bych zkrátila na ponožky
klad některé samolepící upevňovací pásky šly ztuha odlepit
avatar
Šárka
Žádnou masku na ruce či nohy jsem nikdy nepoužívala, tudíž nemám srovnání s jinými produkty. Masky Priody se jednoduše aplikují, pouze nalijete sérum do rukavic či nohavic. Maska na nohy má příjemnou levandulovou vůni a i po sundání má člověk ještě nějakou dobu chladivý pocit. Maska na ruce při aplikaci na obě ruce zároveň chce trošku zručnosti a voní citrónově. Trochu mi vadilo, že po sundání byly ruce ještě minimálně hodinu lepkavé. Obě masky dodaly nohám i rukám jemnost i hydrataci, bohužel suchost rukou se do druhého dne vrátila.
příloha příloha
klad jednoduchá aplikace
klad vůně
klad cena
avatar
Zuzana
Děkuji za možnost otestovat hydratační masku na ruce a levandulovou masku na nohy od značky Priody. Až doteď jsem tyto výrobky neznala, o to větší bylo moje příjemné překvapení, že vážně fungují. Po zimě byly mé ruce a nohy hrozně vysušené, takže jsem masky ráda zkusila. Ruce i nohy byly po použití masky krásně heboučké, vypnuté a hlaďoučké jak kůže miminka. Obě masky mají příjemnou nevtíravou vůni a použití je jednoduché, člověk si navlékne jakési ponožky a rukavice, do nichž předem nalije aktivní sérum. A po půl hodince je hotovo. Doporučuji!
příloha
klad jednoduché použití
klad opravdu funguje
klad použití není časově náročné
klad nic mě nenapadá