Přírodní produkt na podporu růstu vlasů Hairburst

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
36x
4
8x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 12. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá osmá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve středu 11. února mezi 19 a 20 hodin. K testování je připraveno 5 přírodních produktů Hairburst na jeden měsíc.  [*] [*] [*]

Všechny bychom chtěly, aby naše vlasy rostly rychleji. Hairburst je přírodní vitamínový doplněk, který vyživujuje vlasy a podporuje jejich rychlý a zdravý růst.

Stal se světovým hitem a své fanynky si již získal už i v Česku a na Slovensku. Zkušenosti žen a dívek s užíváním Hairburstu naleznete ZDE.

Hairburst funguje na přírodní bázi. Výsledky jsou viditelné již po prvním měsíci užívání a projevují se v delších, hustších, pevnějších, méně vypadávajících, lesklejších a hlavně v zdravějších vlasech.

Vydejte se na cestu za vysněnými vlasy. Vaše vlasy si to zaslouží.

Více se dozvíte ZDE, na facebooku nebo na instagramu.

Hodnocení
45
avatar
Dorota
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Janina
klad Jsem ráda, že jsem si mohla vyzkoušet tento vitamínový preparát na zlepšení a růst vlasů. Užívala jsem doporučenou dávku po dobu 1 měsíce. Vlasy jsou silnější, zdá se mi i zvětšený objem vlasů, nejsou po umytí splihlé. Šampon na mytí jsem nechala stejný, aby to neovlivnilo testování. Nárůst vlasů nemohu objektivně posoudit, ale celkový pocit je kladný. Řekla bych, že tato kúra mým vlasům pomohla a celkově prospěla.
klad menší problém jsem měla při polykání tobolek a to zejména na začátku kúry. Tobolky jsou větší velikosti, na kterou je potřeba si zvyknout. Možná by pomohla změna tvaru na klasickou tabletu. Více negativ jsem nenašla.
avatar
renata
avatar
Monika
avatar
Karolína
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Alena
klad Za sebe můžu říct,že jsem sice nezaregistrovala zvýšený růst vlasů,odrosty mám jako normálně po měsíci barvení.Ale vlasy se mi zdají být pevnější(a to jsem je měla opravdu velmi jemné) a lesklejší a vypadají zdravější.Takže určitě spokojenost.Škoda,že je přípravek tak drahý,jinak bych určitě pokračovala v kúře dál.
avatar
Martina
klad Moc děkuji za možnost testovat Hairburst .Znám své vlasy a tak jsem opravdu nečekala ,že bych je měla za 1 měsíc o 4cm delší :D ,ale mužu říct,že je mám pevnější .Takové zdravější.Dokonce jsou i lesklé.Podle mé kadeřnice mám spoustu podrostů.
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Helena
avatar
Ludmila
Zobrazit více recenzí