Testeři si v našem testování pořídili příslušenství na hrnec Tefal Cook4me+ a v mžiku ho díky němu promění ve friťák. A jak jsou spokojení?

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
6x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 6. 2022
do 24. 8. 2022

Příslušenství k hrnci Tefal Cook4me+
(horkovzdušná fritéza Extra Crisp Lid EY150830)

S fritézou bez oleje Extra Crisp Lid dodáte pokrmům křupavost a zlatavý nádech! Speciální soubor receptů pro Extra Crisp a kombinaci receptů s multifunkčním hrncem Cook4mepříslušenstvím Extra Crisp máte k dispozici v aplikaci Cook4me. Vychutnejte si lahodné pokrmy, které jsou měkké uvnitř a křupavé na povrchu, a to s použitím žádného nebo minimálního množství tuku. Stačí vložit a zacvaknout do multifunkčního hrnce Cook4me a fritéza bez oleje Extra Crisp Lid se postará o zbytek! Intuitivní digitální rozhraní se čtyřmi automatickými funkcemi umožňuje rychle bez předehřevu opékat, grilovat, smažit a péct. To vše doplňuje precizní regulace teploty, praktický časovač s automatickým vypnutím a manuální režim, které vám umožní popustit uzdu své kuchařské fantazii!

TECHNOLOGIE EXTRA CRISP: Horkovzdušná fritéza s dokonalým výkonem horkého vzduchu pro křupavé pokrmy

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI: Funkce Extra Crisp můžete používat samostatně, nebo přepnout z tlakového vaření na režim Extra Crisp. Recepty najdete v aplikaci Cook4me.

RYCHLOST: Bez nutnosti předehřevu. O 30 % rychlejší než klasická trouba* (*Externí test provedený na 700 g mražených hranolků, ve srovnání s konvekční troubou Moulinex/Tefal).

ZDRAVÉ VAŘENÍ: Zdravá a chutná jídla s použitím nulového nebo minimálního množství tuku.

NASTAVITELNÁ TEPLOTA: Od 70 °C do 200 °C pro přesnou regulaci teploty.

DIGITÁLNÍ ROZHRANÍ: Pro intuitivní ovládání.

SNADNÉ POUŽITÍ: Stačí vložit a zacvaknout do hrnce Cook4me.

ČASOVAČ: Fritéza bez oleje s časovačem až na 60 minut, s automatickým vypnutím a zvukovým signálem.

PŘEDNASTAVENÉ FUNKCE: Fritéza se čtyřmi automatickými funkcemi včetně opékání, grilování, horkovzdušného fritování a pečení

MANUÁLNÍ REŽIM: Pro vlastní recepty, ve kterých se blýskne vaše vlastní fantazie


Více informací k produktu najdete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Lenka
Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet i tento doplněk k hrnci i když nefandím moc smaženým jídlům. Tato fritéza je úžasná, zdravé stravování, šťavnost jídel byla úžasná.ento doplněk významně rozšiřuje možnosti chytrého hrnce Cook4ME. Málo omastku a konec jeho kapání - konečně můžu hubnout :D
klad snadné omytí
klad desing
klad Nejde zrušit zapnutý program
avatar
Josef
Již při pořízení hrnce Cook4Me with Connect jsem si řekl, že si musím pořídit i doplněk Extra Crisp a nelituji toho. Vzhledově skvěle doplňuje již zmíněný hrnec, oboje v černé barvě. Ovládání je velice jednoduché, zkoušel jsem vařit dle nastaveného Menu i ručně. Kuře o váze 1,40 kg bylo upečeno za 70 minut (v půlce času obráceno), mražené Chips and Fish (1 000 gramů) dle programu Horkovzdušné smažení za 33 minut, v půlce mě upozornil zvukový signál, že je třeba pokrm promíchat. Oba pokrmy velmi chutné. Na You Tube jsem našel pár receptů, takže inspirace nějaká je. Jako nevýhodu (aspoň pro mě) vidím to, že při ručním nastavení se mi nezobrazuje volba způsobu vaření, asi je jenom jedna, zřejmě opékání. Jako Dalaší nevýhodu vidím absenci tištěných receptů. A nepřišel jsem na to, jak přístroj vypnout, pokud je tedy jiná možnost, než přístroj natvrdo odpojit ze zásuvky. Přístroj vřele doporučuji.
klad vzhled
klad jednoduché ovládání
klad absence tištěných receptů
avatar
Václav
Pro samotného chlapa výborný pomocník jednoduchá obsluha kuře výborný a šťavnatý zapékané brambory také výborné hranolky super bez omastku. Vzhledově zajímavý. V aplikaci plno zajímavých receptů které stojí za to vyzkoušet co jiného dodat? Perfektní pomocník
klad Jednoduchost obsluhy
klad Nic
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Iveta
Tento produkt ma veľmi zaujal ešte dávnejšie a veľmi som po ňom túžila. Hneď ako som dostala možnosť ho otestovať využila som ju. Tefal teplovzdušná fritéza Extra Crips Lid prekonala moje očakávania. Je jednoducho ešte lepšia než som čakala . Ide o kompaktné zariadenie, vďaka svojim rozmerom nezaberie veľa miesta v kuchynskej linke. Tento produkt je dodávaný v čiernej lesklej farbe . Má ľahko ovládateľný a prehľadný displej. Ovládanie je naozaj intuitívne. Čo sa týka príprvy jedál, vyskúšala som všetky 4 predvolené programy a možnosť vlastného nastavenia. Každé jedlo bolo veľmi dobré. Jedine pri pečení batatových hranoliek (čerstvé bataty) bolo potreba ukončiť program o niečo skôr. Oceňujem dostatočne dlhú pribudnú šnúru.
klad Dizajn
klad Veľkosť spotrebiča
klad Dĺžka prírodného kábla
klad Jdnoduche ovladanie
klad Zvukova signalizácia
klad Na povrchu ostávajú viditeľné odtlačky
příloha příloha
avatar
Markéta
Nikdy sem neměla doma horko. fritézu a toto je má první zkušenost. "Tohle přece nemůže fungovat jako klasická horkovzdušná fritéza." Myslela sem si. Ale špatně. Je samozřejmě potřeba se s tím naučit ale za mě nákupu nelituji...funguje jako fritéza a nestačím se divit. Hranolky z tuřínu, koupené krokety, brambory, maso...to vše jsem už stihla vyzkoušet a jsem moc nadšená z chuti bez mastnoty z oleje.
klad design/vzhled
klad praktická velikost
klad funkční
klad málo receptů
klad po zapnutí programu nejde program vypnout, musi se nechat dovařit
avatar
Michal
S příslušenstvím jsem velice spokojen. Výborně se doplňuje s Cook4Me hrncem a s jeho pomocí můžete spoustu výborných receptů ještě více vylepšit. Konečně mám možnost si udělat výborné domácí krokety, ze kterých nekape olej na talíři. Ovládání je intuitivní, snadno se čistí a díky své kompaktnosti se i dobře skladu.
klad Multifunkčnost
klad Jednoduché ovládání
klad Kompaktní provedení
klad zatím jsem žádné nenašel
avatar
Sandra
S tímto příslušenstvím k multifunkčnímu hrnci Cook4me se pracuje velmi dobře. Již jsem vyzkoušela v něm smažit krokety, hranolky bez kapky oleje a za mě super! Dalším plusem je snadné omytí po použití. Jen malá drobnost: Zatím jsem nepřišla na to, jak se přístroj vypíná, vždy musím "natvrdo" vytáhnout ze zásuvky.
klad skladný
klad design
klad snadné omytí
klad funkce
klad žádný vypínač
avatar
Veronika
Použití fritézy je jednoduché, jen se postaví na hrnec a je to. Skvělé je, že není většinou potřeba předehřívání jako u trouby, jídlo je rychle udělané a bez velkého nádobí. Výrobek je kompaktní, takže se dobře skladuje, i na viditelném místě může být, protože vypadá pěkně a moderně. Také oceňuji tichý chod a zvukovou signalizaci při ukončení programu. Programy jsou celkem 4 přednastavené + možnost vlastního nastavení (u nás využíváno nejvíc). Ocenila bych přiloženou knížečku s recepty speciálně pro Extra Crisp.
klad Rychlé vaření
klad Zdravé fritování
klad Kompaktní
klad Minimum nádobí na mytí
klad Přednastavené programy
klad Absence receptů
avatar
Jiří
Perfektní pomocník do kuchyně ,nezabírá další místo na lince, jednoduše ho mám jako pokličku ke Cook4me, kuře z bramborem za páre minut perfektně propečené, přednastavené funkce na pečení, grilování ,opékání a smažení, digitální ukazatel nastavení režimů a doby vaření
klad přednastavené funkce
klad skladovatelnost
klad chtělo by to nějakou klipsnu na kabel
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel