Pořiďte si v našem testování příslušenství na hrnec Tefal Cook4me+ a proměnte ho v mžiku ve friťák

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
Přihlásit se můžete do
30. 5.
23:59
konec testování
15. 6. 2022

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek či testerů z České republiky, kteří již mají doma hrnec Tefal Cook4me+ a zakoupí si k němu příslušenství, které ho promění v horkovzdušnou fritézu (Extra Crisp Lid EY150830)se slevou 40 %, tedy za 1 620 Kč a dopravou zdarma.

Hrnec Tefal s příslušenstvím Extra Crisp Lid EY150830 otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a Homeandcook.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup příslušenství k hrnci Tefal Cook4me+.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerek či testerů, kteří získají slevu 40 % na nákup příslušenství k hrnci Tefal.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením příslušenství k hrnci Tefal Cook4me, se slevou 40 %, tedy za 1 620 Kč a dopravou zdarma.

Příslušenství k hrnci Tefal Cook4me+
(horkovzdušná fritéza Extra Crisp Lid EY150830)

S fritézou bez oleje Extra Crisp Lid dodáte pokrmům křupavost a zlatavý nádech! Speciální soubor receptů pro Extra Crisp a kombinaci receptů s multifunkčním hrncem Cook4mepříslušenstvím Extra Crisp máte k dispozici v aplikaci Cook4me. Vychutnejte si lahodné pokrmy, které jsou měkké uvnitř a křupavé na povrchu, a to s použitím žádného nebo minimálního množství tuku. Stačí vložit a zacvaknout do multifunkčního hrnce Cook4me a fritéza bez oleje Extra Crisp Lid se postará o zbytek! Intuitivní digitální rozhraní se čtyřmi automatickými funkcemi umožňuje rychle bez předehřevu opékat, grilovat, smažit a péct. To vše doplňuje precizní regulace teploty, praktický časovač s automatickým vypnutím a manuální režim, které vám umožní popustit uzdu své kuchařské fantazii!

TECHNOLOGIE EXTRA CRISP: Horkovzdušná fritéza s dokonalým výkonem horkého vzduchu pro křupavé pokrmy

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI: Funkce Extra Crisp můžete používat samostatně, nebo přepnout z tlakového vaření na režim Extra Crisp. Recepty najdete v aplikaci Cook4me.

RYCHLOST: Bez nutnosti předehřevu. O 30 % rychlejší než klasická trouba* (*Externí test provedený na 700 g mražených hranolků, ve srovnání s konvekční troubou Moulinex/Tefal).

ZDRAVÉ VAŘENÍ: Zdravá a chutná jídla s použitím nulového nebo minimálního množství tuku.

NASTAVITELNÁ TEPLOTA: Od 70 °C do 200 °C pro přesnou regulaci teploty.

DIGITÁLNÍ ROZHRANÍ: Pro intuitivní ovládání.

SNADNÉ POUŽITÍ: Stačí vložit a zacvaknout do hrnce Cook4me.

ČASOVAČ: Fritéza bez oleje s časovačem až na 60 minut, s automatickým vypnutím a zvukovým signálem.

PŘEDNASTAVENÉ FUNKCE: Fritéza se čtyřmi automatickými funkcemi včetně opékání, grilování, horkovzdušného fritování a pečení

MANUÁLNÍ REŽIM: Pro vlastní recepty, ve kterých se blýskne vaše vlastní fantazie


Více informací k produktu najdete TADY.