Pro zdravé zuby a dásně vašich pejsků Dokonalá láska

image
otestováno
Počet recenzí
51
jak jste hodnotily
5
44x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*]  TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 9. února mezi 13 a 14 hodin. Celkem je pro vaše mazlíčky připraveno 10 přípravků. [*] [*] [*]

Existuje řada přípravků pro péči o psí chrup, ale asi souhlasíte, že výsledek nebývá nejlepší.

Výrobci se zaměřují na viditelný efekt, což je vybělování. To ale není to, co ve skutečnosti hledáme pro tlaminky našich pejsků. Který přípravek se zaměřuje především na léčbu zánětu? Který systematicky pečuje o dásně, jakožto o hlavní část aparátu? Který nebělí silou, ale jemným postupným účinkem přírodních látek? Ale ano, existuje.

A ještě navíc je zcela zdravotně nezávadný, pejskům chutná a jeho aplikace je jednoduchá.

Je to přípravek Pro zdravé zuby a dásně od Dokonalé Lásky. I ta nejmenší 30 ml lahvička vystačí na dva měsíce preventivní péče a měsíc léčebného režimu pro menšího až středně velkého pejska.
Ostatně, vyzkoušejte sami, co olej Pro zdravé zuby a dásně umí a jak bude vyhovovat i vašemu pejskovi.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
51
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
klad Hned jak jsem produkt obdržela tak jsem ho začala dávat našemu dvouletému mazlíkovi. Nejdříve se mu to moc nelíbilo, protože na to není zvyklí, ale podruhé to už bylo lepší a další aplikace byly bez problému. Nejspíše mu olejíček zachutnal. Zlepšení dásní jsem zatím nezpozorovala, ale vůni z úst ano. Budu i nadále používat a ostatním doporučuji.
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Lucie
klad Přípravek mám vyzkoušený a je opravdu velmi funkční. Můj pejsek už nemusí chodit na odstraňování zubního kamene, krásně mu voní s tlamičky a zánět dásní u něj neexistuje... Ještě k tomu mu moc chutná:o) jsem spokojena na 100%. Je to takový zázrak v malé láhvičce:o)
avatar
Tomas
avatar
Dagmar
avatar
Vladimíra
klad Přípravek testuji na našich dvou fenkách (labrador a velšteriér). Oběma to evidentně velice chutná, protože když jim dásně namasíruji, začnou se zběsile olizovat. Velšteriérka neměla žádné velké problémy s dásněmi, ta to dostávala spíše preventivně. Labradorka už na tom byla hůř, ale dost se to zlepšilo a zarudnutí zmizelo. A hlavně jejich dech je teď o dost příjemnější. Lávový kamínek jako dárek mi udělal velkou radost :). Doporučuji :).
avatar
Alena
klad
klad
avatar
Dominika
klad Tento olejicek mě přímo nadchl. Už po prvním použití na našem bernskem salasnickem psu jsem pozorovala změny a to hlavně v tom, že mu krásně vonela ústa a zuby vypadaly opravdu čistěji. Určitě bych produkt všem doporučila
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost testování. Přípravek jsme vyzkoušeli (a nadále budeme zkoušet) na našem Yorkshirovi, který ač má asi cca 3 rokym velmi trpí na kažení zubu a také zánět dásní. . Zakoupila jsem si kartáček pro pejsky na prst, který usnadní práci s aplikací přípravku. Pejskovi se aplikace opravdu nelíbila a trosku jsme se prali :) Nicméně vše je jen o jeho zvyku pejska a naší výdrži! :) Přípravek používáme dle návodu 2x denně. Masírovat se má přibližně 2 min. Po několika dnech aplikace dásně ještě krvácí avšak znatelně méně. Samozřejmě ustupuje i zápach z tlamičky. Budeme pokračovat s aplikací přípravku, protože vleklé potíže se ani u lidí nevyléčí hned. Přípravku důvěrujeme a doporučujeme. Dále bych chtěla poděkovat za krásný dárek v podobě lávového kamene, který mi udělal velkou radost včetně dopisu o jeho původu. Ještě jednou děkuji :) Dávám zaslouženou desítku
avatar
Ludmila
avatar
Marcela
klad Tentokrát testovala naše roční fenka, která nemá naštěstí žádné problémy, takže přípravek používáme spíš jako prevenci. První aplikace se jí moc nelíbila, ale zvykla si a už to bylo jen lepší. Líbí se mi čistě přírodní složení, snažím se do svého psa necpat chemii, takže určitě mrknu na další přípravky od Dokonalé lásky, kterou jsem dosud neznala. Děkuji za možnost testovat!
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
Zobrazit více recenzí