S doplňkem stravy Probicus® Premium budete mít energie na rozdávání! Vyzkoušely jste s námi a souhlasíte

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
24x
4
3x
3
2x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 22. 5. 2018
do 18. 6. 2018

Doplněk stravy Probicus® Premium příznivě působí na celkový organismus člověka. Je vhodný při užívání antibiotik, cestování a pro optimální vaginální prostředí.

Obsažený vitamin B6 přispívá ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení vyčerpání a únavy.

Vyzkoušely jste a ohodnotily tento produkt krásnými 92%

Vybíráme z recenzí:

deeana
30.6.2018
Probiotika se osvědčila hlavně v době používání antibiotik, zejména těch, které jsou ke střevnímu ústrojí hodně dráždivá. Užívají se ještě několik dní po dobrání plata antibiotik a skutečně zabírají. Cítím se lépe bez nepříjemných nevolností. Doporučuji.


andreajara
17.6.2018
Probiotika Probicus Premium jsem vyzkoušela i když momentálně antibiotika neužívám. Nicméně jsem před užíváním měla problém se zažíváním a nafouklým břichem, musím uznat, že tento problém téměř vymizel a zaznamenala jsem také rychlejší metabolismus Užívala jsem jednu tabletu denně, ráno po snídani. Rozhodně bych také vyzdvihla že produkt mohou i těhotné a kojící ženy, rozhodně doporučuji vyzkoušet!

 

Probicus® Premium – probiotikum a současně synbiotikum nové generace – je vyroben v souladu s nejnovějšími doporučeními Mezinárodní asociace probiotik. Synbiotikum znamená, že obsahuje nejen živé bakterie, ale i prebiotickou vlákninu. Spolu účinkují lépe, protože prebiotická vláknina slouží jako výživa pro přátelské střevní bakterie.

Probiotikum ve formě rostlinných kapslí obsahuje vyváženou kombinaci 5 vzájemně kompatibilních kmenů živých lyofilizovaných bakterií mléčného kvašení rodu Lactobacillus a Bifidobacterium doplněnou o fruktooligosacharidy (prebiotickou vlákninu) a vitamin B6.

Bakterie mléčného kvašení se přirozeně nacházejí ve střevě a jsou označovány jako střevní mikroflóra. Tyto bakterie se výrazně podílejí na mnoha funkcích našeho organismu a mají výrazný vliv na naše zdraví. V našem těle nepřetrvávají od narození až po smrt a tělo je samo ani neumí produkovat, proto je potřeba je pravidelně doplňovat z výživy.

Počet živých baktérií je garantovaný do konce doby exspirace!

Doporučené dávkování:

Pro děti od 3 let a dospělé: 1 až 2 kapsle denně těsně po jídle, zapít vodou.

Kapsle Probicus® Premium je možné užívat i v těhotenství a během kojení.

 

Své hodnocení vkládejte do 18. 6. 2018. 

Hodnocení
29
avatar
Petra
klad Také mám s těmito probiotiky dobrou zkušenost. Přiměřeně velké kapsle, praktické balení, které se snadno sbalí na cesty. Po dobrání antibiotik pomohou spolehlivě dostat trávicí systém a střevní mikroflóru opět do formy. potlačuje nadýmání a přispívá ke komfortnímu pocitu.
avatar
Hana
klad Koupila jsem si tento produkt před odletem na dovolenou a musím říct, že za mě funguje na 100%. Hlavně v afrických destinacích. Užila jsem si dovolenou bez průjmů a jiných nemocí. Imunitu jsem měla silnou a střevní mikroflóru obnovenou na jedničku s hvězdičkou.
avatar
Zuzka
klad Vhodná na dovolenku keď vás trápia problémy. Nabije energiou a vy si kľudne môžte ďalej užívať. Odporúčam
klad
klad :-D
avatar
Denisa
klad Koupila jsem si tento produkt před odletem na dovolenou a musím říct, že za mě funguje na 100%. Hlavně v afrických destinacích. Užila jsem si dovolenou bez průjmů a jiných nemocí. Imunitu jsem měla silnou a střevní mikroflóru obnovenou na jedničku s hvězdičkou.
avatar
Věra
klad Doplňk stravy Probicus® Premium je blahodárným produktem nejen pro naše trávení a střeva, ale také pro celý organismus. Protože naše imunita a veškeré naše zdraví začíná ve střevech. Dplňek stravy Probicus® Premium je skvělou volbou pro každého pro obnovení střevní rovnováhy :)
avatar
Marika
klad Probiotika se osvědčila hlavně v době používání antibiotik, zejména těch, které jsou ke střevnímu ústrojí hodně dráždivá. Užívají se ještě několik dní po dobrání plata antibiotik a skutečně zabírají. Cítím se lépe bez nepříjemných nevolností. Doporučuji.
avatar
Jarmila
klad Vzala jsem si tabletky na dovolenou, protože jsem věděla, že můj organismus nebude ze stravy nadšený. Užívala jsem 1 kapsli denně hned po jídle a zapila sklenici vody. Tablety se dobře polykají a já byla spokojená a mohla si dovolenou užít bez nějakých problémů
avatar
Lenka
klad Začínala mi nějaká vaginální "neplecha", a tak jsem vyzkoušela doplněk stravy Probicus® Premium vzhledem k tomu, že preparát mohou používat i těhotné ženy a po 2 dnech "neplecha" odezněla. Stalo se mi to dvakrát během 2 měsíců, a tak mohu s klidným svědomím tvrdit, že přípravek opravdu bezvadně funguje.
avatar
Andrea
klad Probiotika Probicus Premium jsem vyzkoušela i když momentálně antibiotika neužívám. Nicméně jsem před užíváním měla problém se zažíváním a nafouklým břichem, musím uznat, že tento problém téměř vymizel
klad a zaznamenala jsem také rychlejší metabolismus:-D Užívala jsem jednu tabletu denně, ráno po snídani. Rozhodně bych také vyzdvihla že produkt mohou i těhotné a kojící ženy, rozhodně doporučuji vyzkoušet!;-)
klad Uvítala bych měsíční balení
avatar
Alena
klad Nějak extra velké změny jsem nezpozorovala. Trochu se mně zlepšilo zažívání. Tablety jsem začala brát před fyzicky náročným kurzem, kde jsem 5 dní v kuse makala, bylo to těžké. Největší změnu jsem zpozorovala, že mně tablety pomohly předejít vyčerpání a únavě.
avatar
Klára
klad Tohle testování bylo dobře načasované, protože mi probiotika došla těsně před odletem do ciziny, kdy byly doporučovány brát. Tablety se dobře polykají. Nemůžu úplně stoprocentně říct, jaký byl účinek, každopádně jsem zaznamenala spíše pozitivní, než negativní změny. Takže za mě mohu doporučit:)
avatar
Iva
klad Probiotika Probicus Premium jsou vyzkoušela, přesto, že v současnosti antibiotika neužívám. Dočetla jsem se , že je vhodné užívat probiotika ikdyž se zrovna antibiotika neužívají. Užívala jsem po snídani. Tablety se dobře polykají, což je důležité. Pozorovala jsem, že během užívání probiotik se mi upravilo zažívání i vyprazdňování, což je pro mně velmi pozitivní zjištění.
avatar
Hana
klad Jsem ráda, že jsem mohla Probicus Premium testovat, protože jsem zrovna před tím než mi přišel, dostala antibiotika na anginu. Jsem z něj nadšená a to hlavně z toho důvodu, že kdykoliv jsem brala antibiotika, v zápětí jsem dostala kvasinkovou infekci. Tentokrát jsem od těchto problémů měla klid. Dokoupila jsem si další balení a budu užívat i nadále.
avatar
Barbora
klad Testovala jsem doplněk stravy Probicus Premium a to hlavně ze zvědavosti ke zlepšení stavu imunity a lepší střevní mikroflóře a snížení stavu vyčerpání a únavy.
klad Antibiotika aktuálně neužívám. Balení obsahuje 15 kapslí a zvolila jsem dávkování- 1 kapsli hned ráno po snídani. Stačí zapít pouze vodou. Nejsem si jista správností posouzení účinností preparátu, ale minimálně se mi trochu zrychlil a upravil metabolizmus. Žádné negativní účinky jsem vůbec nezaznamenala. Uvažuji ještě o dokoupení dalšího balení.
příloha
avatar
Jana
klad Tyto živé bakterie mě doslova nadchnuly!! Pokoušel se o mě nějaký ženský výtok, zánět apod. a po 2 dnech užívání jsem měla po problému, což mě opravdu mile překvapilo a dostalo. Líbí se mi složení preparátu a i užívání není nikterak složité. Vzhledem k tomu, že můžou užívati i děti, je preparát opravdu všestranný.
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost testovat doplněk stravy Probicus® Premium. I když jsem zrovna nebrala žádná antibiotika, tak jsem přípravek využívala a jsem si jistá, že jakmile budu muset brát antibiotika, tento doplněk si k nim hned koupím jako ochranu střevní i vaginální flóry. Na výrobku oceňuji velikost a lékovou formu. Díky tomu, že jsou to kapsle, se velmi dobře polykají a jejich velikost je ideální. Velké plus je počet kmenů bakterií mléčného kvašení a k tomu i vitamin B6. Oceňuji i možnost užívání během těhotenství a kojení.
avatar
Helena
klad Jsem velice ráda, že jsem měla tu možnost vyzkoušet Probicus® Premium. Jedná se o tablety, které se velmi dobře polykají, dávkování jsem si určila 1 tabletu denně. Jelikož antibiotika nepotřebuji již spoustu let, tak tady nedokáží posoudit účinnost tohoto preparátu. Osvědčily se mi hlavně při metabolismu, i když s ním nemám žádné problémy. Také se mi občas objeví pálení žáhy, takže díky užívání těchto tablet se žádné problémy neobjevily. Také kvituji, že tablety obsahují B6 vitamín, který je pro náš organizmus velmi důležitý.
klad Žádné
avatar
Eva
klad Děkuji za možnost vyzkoušení Probicus® Premium, cps. 15. Tabletky se dobře polykají. Líbí se mi spojení probiotik , synbiotik s důležitým vitamínem B6. Cítím, že mě méně pálí žáha, i když si dám občas sladké. Zlepšilo se mi zažívání celkově. Nevím, zda je to léky, ale zvládám i fyzicky lépe tyto letošní horké dny a mohu si dát i třešně (loni jsem na ně měla alergii - a to jsou ze stejného stromu) ... ale fakt netuším, zda je to tímto lékem :-) Cena je nižší oproti jiným podobným přípravkům na trhu. Teď bohužel ale musím s užíváním přestat, protože není vhodný pro těhotné a já to mám v plánu, resp. doufám, že se nám miminko podaří časem.
avatar
Šárka
klad Tablety Probicus Premium mě velmi příjemně překvapily.Jsem celiak a trpím také na chronickou zácpu.Už po 4 dnech užívání jsem si nemohla nevšimnout lehkého zlepšení a po dalších dnech ustala zácpa.Také se mi docela značně zmírnily projevy atopického ekzému a celkově se cítím lépe.Za mě rozhodně palec nahoru a myslím,že by stálo za to,užívat probiotika opakovaně.Do toho rozhodně půjdu!
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost otestovat tato probiotika Probicus® Premium. Dosud jsem se s nimi nesetkala, ale musím říct, že jsem spokojená, zůstanu i nich i nadále. Probiotika užívám preventivně jednou za nějakou dobu, kvůli tomu, že jsem užívala antibiotika poměrně dlouho, tak jsem si na probiotika "navykla" a vím, že pro mé tělo jsou prospěšné. Tyto mi vyhovují, jedná se o kapsle v obvyklé velikosti, jednoduše se polykají.
Zobrazit více recenzí