Testeři chtějí velkou a zdravou úrodu bez chemie a květy, které jim bude závidět i Růženka! Právě testují probiotika pro zdraví půdy a rostlin Weiki

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
9. 5. 2021

Probiotika Weiki   

K zdravému růstu, odolnosti a pohodě potřebují rostliny miliardy užitečných mikroorganismů. Podobně jako my lidé. Jenže prospěšných bakterií je většinou málo. A od toho jsou tady probiotika weiki. Díky přírodním užitečným bakteriím weiki rostliny lépe zakoření, získají víc živin, více porostou i pokvetou a dokáží se lépe bránit jakémukoli stresu. Vy sklidíte větší úrodu i sladší plody a zahrada bude celkově v lepší kondici. Krásné výsledky uvidíte už po měsíci.

Díky probiotikum Weiki:

  • Vaše rostlinky lépe zakoření, vyrostou, budou více kvést a plodit.  
  • Zelenina i ovoce bude mít díky pilné práci prospěšných bakterií lepší chuť.  
  • Rostliny se lépe "nají", protože probiotika upraví živiny v půdě do formy, kterou rostliny umí vstřebat. 
  • Zahrada bude zdravější a odolnější proti suchu, stresu, plísním a dalším nemocem.
  • Zlepší se kvalita půdy i její schopnost vázat vodu.  

Jednoduché použití

Lahvičku vyndejte z tuby, dobře protřepejte a můžete se pustit do přípravy probiotické zálivky. Dávkovat můžete pomocí víčka – jedno víčko weiki vystačí na sedm litrů vody. Hotovo. Zálivku aplikujte přibližně jednou za deset dní. Rostlinám (kromě rajčat a okurek) prospěje i probiotická sprška přímo na listy nebo květy. Viditelné výsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku. Výsledky se projeví cca za pět týdnů.


Více informací o produktu najdete TADY.