Bylinný shot pro okamžitou podporu erekce a šťastný sexuální život. Jaké jsou recenze?

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
10x
4
4x
3
2x
2
2x
1
1x
doporučuje
74 %
Testováno v období
od 13. 2. 2023
do 19. 3. 2023

SHOT pro okamžitou podporu erekce

Věříme na šťastné vztahy. Jejich součástí je kvalitní sex a intimita. Chválíme vaši zodpovědnou snahu být vždy perfektně připravený splnit ženě všechny touhy a očekávání.

Možná jste začal pochybovat o své síle, mužnosti a schopnosti jednat pohotově. To vás dovedlo k nám. Rozumíme vaším potřebám a pomůžeme vám dosáhnout cíle.

Proerecta SHOT je nápoj pro zrychlené prokrvení (Rhodiola rosea), podporu sexuálního zdraví a pohlavních orgánů (Panax ginseng). Přirozeně podporuje normální činnost cévního systému (extrakt z hroznových semen), která je nezbytná pro pevnou erekci.

Proerecta SHOT je pro cílevědomé muže, kteří jsou připraveni spolehlivě splnit všechna ženina očekávání. Tak budete oba šťastní.

Jedná se o doplněk stravy.


Klíčové vlastnosti

  • Doplněk stravy
  • Okamžitý, zrychlený účinek
  • Přirozená podpora sexuálního zdraví a pohlavních orgánů (Panax ginseng)Obsahuje výtažky z bylin
  • Obsahuje výtažky z bylin
  • Obohaceno aminokyselinami, adaptogenem a guaranou
  • Energy drink pro penis


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
19
avatar
Adam
Bez problémů s erekcí, šel jsem do toho pouze ze zvědavosti. Cením přírodní složení. Cítil jsem větší chuť na milování a také podporu výkonnosti a požitku z celého aktu. Doporučuji na vyzkoušení i mužům, kteří nemají problém s erekcí alespoň na vyzkoušení a prožití intenzivnějšího zážitku.
klad větší libido
klad složení
klad dávkování
klad čas nástupu
příloha příloha
avatar
Richard
Celkově jsem s produktem - bylinný shot pro okamžitou podporu erekce a šťastný sexuální život spokojený. Produkt mě překvapil nejen svým složením, ale i účinností. Obsah balení obsahoval 8 dávek, což je přijatelné. Nemám, co bych vytkl, snad jen cena.
klad složení
klad účinnost
klad design
klad množství
klad cena
příloha
avatar
Lucie
Chuť byla dle partnera překvapivě dobrá, velmi příjemné bylo jednotlivé balení po jednom kuse kousek po kousku zvlášť v lahvičkách. Účinek byl, ale malý. Čekali jsme od tohoto produktu více. Rozhodně obrovské plus má složení, které je podle mého názoru více než kvalitní.
klad Balení po kusech
klad Složení
klad Chuť
klad Malý účinek
avatar
Marina
Za mě se testování účastnil můj přítel, se kterým jsme řešili obdobné problémy - častější problémy s erekci, když už to šlo, netrvalo to moc dlouho z více hledisek. Proerecta nám pomohl oběma, řekla bych. Přítel vydržel déle a mohli jsme si znovu po chvíli dopřát další kolo bez větších obtíží, přítel měl hned chvíli po vypití chuť jako puberťák, takže jsem byla také spokojenější. Co beru jako jediné dva větší minusy je to, že možná až moc oddaloval konec a občas před koncem spadl, místo toho, aby to dokončil, takže nás to mrzelo oba. Chuť prý byla docela k vydržení, ale dobrovolně by to nepil - mně to vonelo hezky. ?
klad Vune
klad Prodloužení trvání sexu
klad Šlo mnohem dříve jít na druhé kolo
klad Občasné zhoršení erekce před koncem
příloha
avatar
Petra
Proerecta Shot má praktické balení a kupodivu i dobrou chuť. Samozřejmě jsme s manželem ochutnali oba a i pro náročného manžela byla chuť vyhovující. Co se týče účinku, tak se proerecta Shot rozhodně nedá srovnat s viagrou apod. Určité povzbuzení v sobe ale má. Je vhodná jako zpestření pro zdravé může.
klad Balení
klad Chuť
příloha příloha příloha
avatar
Jan
V posteli jsme začínali mít menší problémy s přitažlivostí, tudíž jsme potřebovali nějakou pomocnou hůlku k tomu, abychom spolu mohli opět trávit nějaký čas doma pod peřinou. Tento produkt můžu jedině doporučit. Účinnost produktu 100%, rychlost a trvanlivost také. Zlepšilo to určitě náš sexuální život o mnohem víc a po zkušenostech s dalšími podobnými produkty můžu posoudit, že tento mi vyhovuje nejvíce.
klad balení
klad rychlost
klad účinnost
klad trvanlivost
klad žádné nejsou
příloha
avatar
David
Tak za mě super. Nečekal jsem že ve 30ti začnu mít nějaké problémy s erekci nebo tak. Ale přišlo Jaroš a jarní únava a tak nějak se člověku nechce. Ale najednou se našlo řešení mohu jen doporučit celkem rychle začal účinkoval a já si užil romantické chvíle ve dvou úplně poradně. Takže doporučuji
klad Balení
příloha
avatar
Michaela
Pssst. Mám vložit recenzi za osobu co proerecta shot vyzkoušela. Neví jak je to možné, ale výsledek opravdu viděl a zažil. I když byl unaven z práce tak měl vetsi libido. A snadněji dosáhl erekce. Hlavní kdo byl spokojen je manželka. Která si konečně připadala že ho nemusí přemlouvat
klad Funguje
klad Lepší libido
klad Uvolněnost
příloha příloha příloha
avatar
Michaela
Problém s erekcí naštěstí neřešíme. Jen jsme občas unavení a nechce se nám. Shot jsme vyzkoušeli ze zvědavosti a i když jsme byli unavení, chuť přišla a byla silnější než únava. Účinek přišel do par minut a kromě nabuzení stouplo libido a troufám si říct, že i výdrž. Pokud člověk chce podpořit prožitek z milování doporučuji.
klad Pěkná vůně
klad Dobrá chuť
klad Praktické balení
klad Přírodní složení
klad Cena
příloha
avatar
Robert
Balení přípravku je praktické, možná vzhledem k povaze výrobku by nemusel být nápis tak viditelný. Lepší by byla diskrétnost. Chuť příjemná, účinky za mě trochu pochybné. Nemám problémy s libidem či erekcí samotnou, čekal jsem ale opravdový nástup, možná i nejen v kombinaci s očekávaným sexem, ale nic neobvyklého se nestalo... :-)
klad příjemná chuť
klad efekt
příloha
avatar
Tomáš
Novinka v podpoře erekce. Příjemná konzistence i chuť - snadné užívání. Erekce se dostaví během chvíle a to i po noční směně, když nemáte chuť. Probudí chuť na sex, který si víc užíváte. Podporuje delší výdrž i tvrdost. Postřehl jsem i větší prožitek a pocit při orgasmu.
klad Jednoduché užívání
klad Funguje
klad Podpora tvrdosti
klad Silnější orgasmus
klad Jednorázová záležitost
příloha
avatar
Jiří
37 Let, bez problému s erekcí. Objednal jsem pouze ze zvědavosti, ale určitě objednám i další protože to bylo úžasné. Zlepšila se výdrž a stačí mi méně času mezi prvním a druhým číslem. Čekal jsem nějaký hnusný hořký nápoj ale chuť mě taky pozitivně překvapila.
klad Balení
klad Chuť
klad Větší chuť na sex
klad Čas před nástupem
příloha příloha příloha příloha
avatar
Nela
Shot má trochu nakyslou a výraznou chuť. Balení je praktické . Účinek mi přijde že nastoupil až po delší době .Jinak jako doplněk super . Přírodní složení je jenom plus a určitě sáhnu po dalším balení . Takže za mě celkem dobře účinná věc na podporu před milováním a celkovou výkonnost.
klad Slození
klad Praktické balení
klad Delší doba nástupu účinku
klad Specifická chuť
příloha
avatar
Kateřina
Bylinný nápoj Proerecta Shot zkoušel můj partner i v kombinaci s pilulkami. Nápoj hezky voněl (přirovnala bych ho k energy drinku). Chuť byla taková neurčitá. Bohužel tady nadšení končí. Po požití lahvičky a pak v kombinaci s tabletkou ani po hodině nebyl zjištěn žádný účinek. Žádné změny,jak výrobek slibuje. Takže za nás určitě tento výrobek propadák. Testováno ze zvědavosti okořenit náš vztah.
klad Vůně
klad Praktičnost
klad Výrobek nesplnil,co sliboval
klad Cena
příloha příloha příloha
avatar
Matěj
Proerecta shot bych doporučil mužům, kteří chtějí prodloužit výkonnost a k udržení erekce. Proerecta shot jsem kombinoval zároveň s tabletkami proerecta long. Tuto kombinaci doporučuji. S tabletkami proerecta long jsem velmi spokojen. Nejenže pomůžou s výkonností, ale obsahují i minerály a vitamíny. Proerecta shot má praktické balení, chuť je spíše neutrální, nástup účinku je rychlý.
klad Účinnost v kombinaci shot+tablety
klad Složení
klad Chuť
příloha příloha
avatar
Markéta
Dostali jsme možnost vyzkoušet proerecta shot. Proerecta má výbornou chuť. Proerecta je doplněk stravy, který má zvýšit chuť k sexu což splňuje . Co musím vyzdvihnout je krásné balení. A super lahvičky Budeme používat častěji. Líbí se mi že je přírodního složení což přesně já vyhledávám. Pokud chcete trochu okořenit váš vztah a sex, proerecta je přímo pro vás.?
klad Chuť
klad Vůně
klad Nic co by se mi nelíbilo
příloha
avatar
Lenka
Díky opakovanému testování jsem měl možnost ještě vyzkoušet i tablety Proerecta Long. Nyní můžu s jistotou říct, že se dostavil očekávaný účinek a výsledek byl mnohem lepší. Kombinace obou přípravků je vyrovnaná a splňuje očekávání. Takže doma spokojenost. Dobré balení, jednoduchá konzumace. Příjemně nasládlá chuť. Bylinkové složení slušné.
klad balení
klad chuť
klad volně dosupný
klad kdybych měla kupovat - cena
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
David Baran
Po chuťové stránce mi to velmi chutnalo, ale po stránce funkčnosti jsem nepocitoval nějaké velké změny. Chápu, že k tomu je zapotřebí více faktorů a aby vše fungovalo. Určitě dám ještě tomu šanci a věřím po použití větší změny než u první dávky. Určitě to, ale doporučím všem aspoň, aby to vyzkoušeli
klad Chuť
klad Množství
klad Čekal jsem větší boom
avatar
Iveta
Balení vypadá super,když rozbalíte,najdete 8lahviček,také vypadají lákavě,dala bych si i já. Chuťove to moc dobré ale už není, ale to je jen detail,nemůžeme u toho čekat zázrak. K účinku- u většího chlapa jedna lahvička nestačila,neudělalo to prakticky nic. Sex také nebyl nějak zvláštní.
klad balení
klad účinek
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel