Bylinný shot pro okamžitou podporu erekce a šťastný sexuální život. Těšíme se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
6x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 2. 2023
do 19. 3. 2023

SHOT pro okamžitou podporu erekce

Věříme na šťastné vztahy. Jejich součástí je kvalitní sex a intimita. Chválíme vaši zodpovědnou snahu být vždy perfektně připravený splnit ženě všechny touhy a očekávání.

Možná jste začal pochybovat o své síle, mužnosti a schopnosti jednat pohotově. To vás dovedlo k nám. Rozumíme vaším potřebám a pomůžeme vám dosáhnout cíle.

Proerecta SHOT je nápoj pro zrychlené prokrvení (Rhodiola rosea), podporu sexuálního zdraví a pohlavních orgánů (Panax ginseng). Přirozeně podporuje normální činnost cévního systému (extrakt z hroznových semen), která je nezbytná pro pevnou erekci.

Proerecta SHOT je pro cílevědomé muže, kteří jsou připraveni spolehlivě splnit všechna ženina očekávání. Tak budete oba šťastní.

Jedná se o doplněk stravy.


Klíčové vlastnosti

  • Doplněk stravy
  • Okamžitý, zrychlený účinek
  • Přirozená podpora sexuálního zdraví a pohlavních orgánů (Panax ginseng)Obsahuje výtažky z bylin
  • Obsahuje výtažky z bylin
  • Obohaceno aminokyselinami, adaptogenem a guaranou
  • Energy drink pro penis


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Adam
Bez problémů s erekcí, šel jsem do toho pouze ze zvědavosti. Cením přírodní složení. Cítil jsem větší chuť na milování a také podporu výkonnosti a požitku z celého aktu. Doporučuji na vyzkoušení i mužům, kteří nemají problém s erekcí alespoň na vyzkoušení a prožití intenzivnějšího zážitku.
klad větší libido
klad složení
klad dávkování
klad čas nástupu
příloha příloha
avatar
Richard
Celkově jsem s produktem - bylinný shot pro okamžitou podporu erekce a šťastný sexuální život spokojený. Produkt mě překvapil nejen svým složením, ale i účinností. Obsah balení obsahoval 8 dávek, což je přijatelné. Nemám, co bych vytkl, snad jen cena.
klad složení
klad účinnost
klad design
klad množství
klad cena
příloha
avatar
Jan
V posteli jsme začínali mít menší problémy s přitažlivostí, tudíž jsme potřebovali nějakou pomocnou hůlku k tomu, abychom spolu mohli opět trávit nějaký čas doma pod peřinou. Tento produkt můžu jedině doporučit. Účinnost produktu 100%, rychlost a trvanlivost také. Zlepšilo to určitě náš sexuální život o mnohem víc a po zkušenostech s dalšími podobnými produkty můžu posoudit, že tento mi vyhovuje nejvíce.
klad balení
klad rychlost
klad účinnost
klad trvanlivost
klad žádné nejsou
příloha
avatar
David
Tak za mě super. Nečekal jsem že ve 30ti začnu mít nějaké problémy s erekci nebo tak. Ale přišlo Jaroš a jarní únava a tak nějak se člověku nechce. Ale najednou se našlo řešení mohu jen doporučit celkem rychle začal účinkoval a já si užil romantické chvíle ve dvou úplně poradně. Takže doporučuji
klad Balení
příloha
avatar
Michaela
Pssst. Mám vložit recenzi za osobu co proerecta shot vyzkoušela. Neví jak je to možné, ale výsledek opravdu viděl a zažil. I když byl unaven z práce tak měl vetsi libido. A snadněji dosáhl erekce. Hlavní kdo byl spokojen je manželka. Která si konečně připadala že ho nemusí přemlouvat
klad Funguje
klad Lepší libido
klad Uvolněnost
příloha příloha příloha
avatar
Tomáš
Novinka v podpoře erekce. Příjemná konzistence i chuť - snadné užívání. Erekce se dostaví během chvíle a to i po noční směně, když nemáte chuť. Probudí chuť na sex, který si víc užíváte. Podporuje delší výdrž i tvrdost. Postřehl jsem i větší prožitek a pocit při orgasmu.
klad Jednoduché užívání
klad Funguje
klad Podpora tvrdosti
klad Silnější orgasmus
klad Jednorázová záležitost
příloha
avatar
Jiří
37 Let, bez problému s erekcí. Objednal jsem pouze ze zvědavosti, ale určitě objednám i další protože to bylo úžasné. Zlepšila se výdrž a stačí mi méně času mezi prvním a druhým číslem. Čekal jsem nějaký hnusný hořký nápoj ale chuť mě taky pozitivně překvapila.
klad Balení
klad Chuť
klad Větší chuť na sex
klad Čas před nástupem
příloha příloha příloha příloha
avatar
Nela
Shot má trochu nakyslou a výraznou chuť. Balení je praktické . Účinek mi přijde že nastoupil až po delší době .Jinak jako doplněk super . Přírodní složení je jenom plus a určitě sáhnu po dalším balení . Takže za mě celkem dobře účinná věc na podporu před milováním a celkovou výkonnost.
klad Slození
klad Praktické balení
klad Delší doba nástupu účinku
klad Specifická chuť
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel