Profesionální focení s Jiřím Lízlerem

image
otestováno
Počet recenzí
31
jak jste hodnotily
5
29x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 2. 7. 2015
do 24. 8. 2015

Jiří Lízler je jediný fotograf, který se v České republice profesionálně věnuje focení tzv. head shotů. Trend přišel z Ameriky, odkud ho Jiří Lízler také dovezl, a snaží se pomocí snímku na čistém pozadí zachytit realisticky osobnost fotografovaného člověka. 

A protože je Jiří kromě fotografa i geniální psycholog, dokáže focení proměnit v krásný zážitek se skvělým výsledkem.

Na to, jak focení probíhalo, se podívejte ZDE.

Další ukázky head shotů najdete na fotografově webu.

Pokud také stojíte o fotografii, která zachytí vaši osobnost, můžete využít exkluzivní slevu 25 %, která platí pro všechny ŽENY s.r.o.

 

Hodnocení
31
avatar
Lucie
avatar
Věra
avatar
guest
avatar
Kristýna pisatelka
klad Focení probíhalo v super atmosféře, což je myslím na výsledných fotkách i vidět. :-) Jiří z každé z nás dokázal dostat to nejlepší a ani to nebolelo - i ty z nás, které focení až tak moc neholdují, mají skvělou fotku právě díky jeho trpělivému a profesionálnímu přístupu. Za mě na jedničku! :-)
avatar
Miloslava
avatar
Petra
avatar
Věra
avatar
Jana
klad Zažila jsem už několik focení, ale s Jiřím jsem se cítila svobodně, volně a dokázal jednoduchými radami poradit jak se postavit, aby fotky byly přirozené. Díky moc za prima atmosféru, užila jsem si to. A věřím, že ne jenom já, ale i náš celý tým. :-D
avatar
Petra
klad Nejraději se fotím, když o tom prostě nevím. Když o tom vím, tak mám většinou zavřené oči na 9 z 10 fotek. :-) Toto focení bylo ale úplně jiné!! Jirka dokázal zachytit naši přirozenou krásu a to ve velmi příjemné atmosféře. Všechny jsme si to moc užily!
avatar
Jitka
klad Před objektivem se zrovna necítím nejlépe, ale při focení s Jiřím Líznerem to vše probíhalo v takovém klidu. Nejprve jemné líčení, zaměření na práci s očima, když už bylo vypilováno, tak ještě práce s pusou, správně natočit hlavu, ramena a ještě upravit vlasy… Občas jsem si připadala trochu v krkolomné pozici, ale jak mi bylo řečeno, čím více se cítím nepřirozeně, tím lépe fotka bude vypadat. A je to naprostá pravda. Ty fotky, ty jsou prostě boží! Jsme nadšená a velké díky Jiřímu Líznerovi a jeho velké trpělivosti a profesionalitě.
avatar
Ivana
avatar
Denisa
avatar
Renata
avatar
Helena
klad Už několik let mám pocit, že na všech fotkách vypadám stejně. Naučila jsem se jeden výraz - říkám mu "úsměv číslo deset"- a ten jedu pořád dokola. I já jsem zažila několik focení a vždycky se jednalo o nějaká stylizace alá manažerka, alá více profi, alá více stylizovaná, uvolněná, nalíčená, načesaná, atd atd... Ale když potřebujete mít prostě tu správnou FOTKU, kterou můžete pracovně používat, abyste to byla prostě VY, taková, se kterou se pak osobně skutečně i ostatní potkají (na jednáních, prezentacích, akcích) a poznají vás, tak Jirka je TEN, kdo vám ji udělá. Žádný stres a strachy, uvolněná atmosféra, profi vedení, které vás baví a věříte mu, nepřehnané retuše a čárymáry okolo. DOPORUČUJI vyzkoušet a věřím, že i každá z vás tu SVOU PRAVOU TVÁŘ a SVOU SPRÁVNOU fotku pro profesní prezentaci najde.:-)
avatar
Petra
klad Skvělý profesionální přístup. Dostaly jsme opravdu dobré rady, jak jednoduše a rychle na fotce vypadat dobře. Vše probíhalo velmi rychle, což velmi oceňuji, nemám ráda zlouhavá focení, kde se něco stále přenastavuje a mění. ZA mě výborná a fotkyjsou krásné. Díky
avatar
Ivana
klad Focení s Jiřím Lízlerem byl příjemně strávený čas, nazvala bych to až relaxací. Vše v pohodové atmosféře, žádný stres, spěch, žádná nervozita, právě naopak. Focení probíhá v klidu, naprosto uvolněně a ani netrvá dlouho. Jiří z vás prostě za krátký čas dostane vše, co je třeba. A naprosto v pohodě. Nejprve opravdu jen jemné nalíčení, pak už dostanete jednoduché rady. Jak si před objektiv stoupnout, natočit hlavu, přimhouřit oči (někdy až příliš), mírně se pootočit… Nejste vůbec nervózní, protože je to nejprve „jen na zkoušku“. Fotoaparát cvaká, občas se podíváte na fotky a vyberete ty dobré. Mezitím uvolněně konverzujete a najednou… je hotovo. Výsledek? Hezké přirozené fotky, které vznikly ve vynikající atmosféře. A je to na nich vidět!
avatar
Irena
klad Dokonalé nádherné fotky. Profesionální a osobitý přístup. Spousta rad, jak vypadat na fotkách skvěle a neodolatelně…To je focení s Jiřím Lízlerem. Byl to zážitek a fotky se opravdu povedly :-) Doporučuji všem, co chtějí mít krásné fotky, Jiří to fakt umí! :-)
avatar
Lucie
avatar
eva
avatar
Adéla
Zobrazit více recenzí