Profesionální focení s Jiřím Lízlerem

image
otestováno
Počet recenzí
31
jak jste hodnotily
5
29x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 2. 7. 2015
do 24. 8. 2015

Jiří Lízler je jediný fotograf, který se v České republice profesionálně věnuje focení tzv. head shotů. Trend přišel z Ameriky, odkud ho Jiří Lízler také dovezl, a snaží se pomocí snímku na čistém pozadí zachytit realisticky osobnost fotografovaného člověka. 

A protože je Jiří kromě fotografa i geniální psycholog, dokáže focení proměnit v krásný zážitek se skvělým výsledkem.

Na to, jak focení probíhalo, se podívejte ZDE.

Další ukázky head shotů najdete na fotografově webu.

Pokud také stojíte o fotografii, která zachytí vaši osobnost, můžete využít exkluzivní slevu 25 %, která platí pro všechny ŽENY s.r.o.

 

Hodnocení
31
avatar
Marika
klad Fotografů a to i těch dobrý je nyní opravdu hodně. Moc se mi líbí výsledek tohoto profesionálního focení, kdy každá žena vypadá na fotce rozzářeně a ubírá jí roky. Každá fotka skutečně vystihla krásu každé z modelek. Ráda se nechám také vyfotit. :-)
avatar
Kamila
klad Se pozná, když někdo umí fotit. Fotečky jsou nádherné, řekla bych luxusní!!!!! Líbí se mi, že umí i poradit, jak vypadat na fotkách skvěle a neodolatelně…To jméno si musím zapamatovat - Jiří Lízler. Věřím, že to byl zážitek. Fotky se opravdu povedly. Jsou krásné. Vy jste krásné!!!!!!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad vřele doporučuji, za mě maximální spokojenost a radost, příjemně překvapená!!8-)8-)
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Martin
avatar
Monika
avatar
Monika
avatar
Adéla
avatar
eva
avatar
Lucie
avatar
Irča
klad Dokonalé nádherné fotky. Profesionální a osobitý přístup. Spousta rad, jak vypadat na fotkách skvěle a neodolatelně…To je focení s Jiřím Lízlerem. Byl to zážitek a fotky se opravdu povedly :-) Doporučuji všem, co chtějí mít krásné fotky, Jiří to fakt umí! :-)
avatar
Ivana
klad Focení s Jiřím Lízlerem byl příjemně strávený čas, nazvala bych to až relaxací. Vše v pohodové atmosféře, žádný stres, spěch, žádná nervozita, právě naopak. Focení probíhá v klidu, naprosto uvolněně a ani netrvá dlouho. Jiří z vás prostě za krátký čas dostane vše, co je třeba. A naprosto v pohodě. Nejprve opravdu jen jemné nalíčení, pak už dostanete jednoduché rady. Jak si před objektiv stoupnout, natočit hlavu, přimhouřit oči (někdy až příliš), mírně se pootočit… Nejste vůbec nervózní, protože je to nejprve „jen na zkoušku“. Fotoaparát cvaká, občas se podíváte na fotky a vyberete ty dobré. Mezitím uvolněně konverzujete a najednou… je hotovo. Výsledek? Hezké přirozené fotky, které vznikly ve vynikající atmosféře. A je to na nich vidět!
avatar
Petra
klad Skvělý profesionální přístup. Dostaly jsme opravdu dobré rady, jak jednoduše a rychle na fotce vypadat dobře. Vše probíhalo velmi rychle, což velmi oceňuji, nemám ráda zlouhavá focení, kde se něco stále přenastavuje a mění. ZA mě výborná a fotkyjsou krásné. Díky
avatar
Helena
klad Už několik let mám pocit, že na všech fotkách vypadám stejně. Naučila jsem se jeden výraz - říkám mu "úsměv číslo deset"- a ten jedu pořád dokola. I já jsem zažila několik focení a vždycky se jednalo o nějaká stylizace alá manažerka, alá více profi, alá více stylizovaná, uvolněná, nalíčená, načesaná, atd atd... Ale když potřebujete mít prostě tu správnou FOTKU, kterou můžete pracovně používat, abyste to byla prostě VY, taková, se kterou se pak osobně skutečně i ostatní potkají (na jednáních, prezentacích, akcích) a poznají vás, tak Jirka je TEN, kdo vám ji udělá. Žádný stres a strachy, uvolněná atmosféra, profi vedení, které vás baví a věříte mu, nepřehnané retuše a čárymáry okolo. DOPORUČUJI vyzkoušet a věřím, že i každá z vás tu SVOU PRAVOU TVÁŘ a SVOU SPRÁVNOU fotku pro profesní prezentaci najde.:-)
avatar
Renata
avatar
Denisa
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel