Profesionální sada na přírodní bělení zubů BeconfiDent Dual Foam

image
otestováno
Počet recenzí
37
jak jste hodnotily
5
30x
4
4x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 1. 5. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě a zároveň:

- nevytestovala si startovací balíček pro bělení zubů od BeconfiDent, ani nevyhrála sady v naší soutěži

- doloží fotku svých nažloutlých či žlutě zbarvených zubů před a po měsíci užívání

- své hodnocení vloží i na portál Alza a Heuréka.

Testovací výzva padne ve čtvrtek 30. dubna mezi 9 a 9:30 hodin. Celkem je pro vás připraveno deset balíčků na bělení zubů.  [*] [*] [*]

Profesionální systém bělení zubů vyvinutý ve Švédsku a vyráběný v USA má již více než 60.000 spokojených zákazníků po celé Evropě. S našimi vysoce kvalitními výrobky je bělení zubů jednoduché a bezpečné. BeconfiDent zaručuje 100% spokojenost klientů s našimi výrobky na bělení zubů. Ručíme za to, že žádný z našich výrobků neobsahuje peroxidy ani žádné další nebezpečné látky.

Výhody profesionální sady na přírodní bělení zubů BeconfiDent Dual Foam:

- profesionálně čistí a bělí zuby
- zuby bělí postupně
- žádné nepříjemné pocity a citlivé zuby
- pouze 5 minut denně
- aplikace ráno a večer po dobu 3 týdnů
- klinicky testováno
- více jak 60.000 spokojených zákazníků
- doprava ZDARMA

- Mimo záruku 100% spokojenosti zákazníka.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
37
avatar
Dita
klad Profesionální sada PŘÍRODNÍ BĚLENÍ ZUBŮ BECONFIDENT DUAL FOAM se používá namísto běžné zubní pasty. V balení jsou dvě lahvičky (u druhé se mi po pár dnech testování pokazila pumpička. Paní Čermáková z ŽEN sro však s poskytovatelem obratem domluvila náhradu, a tak mi lahvička do tří dnů dorazila - za tuto pomoc velmi děkuji). Po pár dnech používání jsem zaregistrovala zbělení zubů. Bělost je však opravdu přírodní. Před 10 lety jsem podstoupila rychlobělení formou peroxidu. Zuby byly bělejší, je zde však otázka na úkor čeho....Proto pokud chcete zuby jemně zbělit, tak použijte tento výrobek.
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Nikola
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
klad PROFESIONÁLNÍ SADA NA PŘÍRODNÍ BĚLENÍ ZUBŮ BECONFIFENT DUAL FOAM - velice jsem se na toto testování těšila. Mám citlivé zuby a zuby jsem si čistila dle návodu. Zuby pociťuji jako bělejší. Chuť přípravku byla dobrá. Vše se snadno aplikovalo. Zuby s bělí velice šetrně a postupně, což mi vyhovuje. děkuji
avatar
Lidka
avatar
Marika
avatar
Martina
klad Děkuji za testovani. Cistila jsem si zuby podle videa .Po tydnu jsem zacla vidět malinko nejake změny, ale rekla bych , ze ani fotkou se nepodarilo je zachytit.piju hodně kavu a tak na me zuby tahle pasta moc neni.
avatar
Jana
avatar
Dominika
avatar
Marika
klad Děkuji za možnost testování přípravku - PROFESIONÁLNÍ SADA NA PŘÍRODNÍ BĚLENÍ ZUBŮ BECONFIFENT DUAL FOAM. Hned po obdržení bělící sady jsem začala s jejím testováním. Pečlivě jsem si pročetla návod. Zuby jsem si čistila 2x denně vždy v uvedeném časovém rozpětí, celkem tedy 6 min denně. Již po pěti dnech používání jsem pozorovala
klad bělejší zuby, přesně jak výrobce slibuje. Velmi vítám fakt, že bělící sada neobsahuje peroxid a je na přírodní bázi. Zuby bělí velmi šetrně a postupně. V současné době mám zuby bělejší o několik stupínků. Mezi výhodu připravku také patří, že zároveň zuby také čístí, nemusí se tedy již používat zubní pasta. S výsledkem jsem spokojena i když v mém případě bych asi uvítala nějakou rychlejší variantu. Tuto však výrobce také nabízí.
avatar
Lenka
avatar
Stanislava
klad Protože mám odkryté a velmi citlivé krčky, profesionální bělení u zubaře jsem absolvovala jen jednou. Byla jsem na beconfiDent velmi zvědavá. Opravdu nezpůsobuje dráždění. Proto mohu doporučit pro osoby, které mají citlivé zuby nebo odkryté a citlivé krčky. Zuby jsem si čistila dle návodu a zuby jsou opravdu bělejší. Za mne dávám plus.
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Adéla
klad Děkuji moc za možnost testovat, byla jsem opravdu moc zvědavá, co tento produkt s mými zuby udělá. Balíček dorazil rychlostí blesku, pečlivě jsem prostudovala návod a dala se hned do testování. Odstín mých zubů byl někde na konci stupnice. Pěny jsou choťově příjemné, aplikace snadná, tato forma mi vyhovuje. Už po pár dnech se mi zdály zuby bělejší. Ale rozhodně jsem nedosáhla zářivě bílých zubů, holt asi mám přirozeně zabarvenou sklovinu a také holduji čaji. Bylo by zajímavé ještě srovnání s jednorázovým bělením.
avatar
Lenka
Zobrazit více recenzí