Testovaly jste chytrou asistenční péči Protectu

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotily
5
1x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 31. 12. 2018
do 16. 4. 2019

Máte mezi svými blízkými někoho, o koho máte strach, že se mu může něco stát?

Upadla někdy Vaše babička a čekala na pomoc? Nebo se to může teprve stát? Nabízíme Vám zcela bezplatné využívání chytré služby Protectu, která 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu dává pozor, aby se v případě nenadále (i život ohrožující) situace dostalo Vašemu blízkému okamžité asistence, a to i formou příjezdu záchranné služby.

Nemusíte tak již mít strach, že Váš blízký člověk zůstane v případě potřeby bez pomoci.

V rámci testování Vám nabízíme bezplatný pronájem chytrého zařízení Protectu, které nosí uživatel u sebe, a k tomu tříměsíční bezplatný provoz služby, která bude nepřetržitě dávat pozor na bezpečí Vašeho blízkého.

Pokud budete se službou spokojeni, zajistíme pro Vás po skončení bezplatného období bezkonkurenční cenové zvýhodnění na další užívání.

Za poskytnutí naší služby a zařízení máme jediné přání, a to aby uživatel služby (váš příbuzný, známý nebo i klidně Vy sama) nosil zařízení  neustále u sebe. Jen tak můžeme zajistit, že v případě nenadálého pádu, zhoršení zdravotního stavu apod. bude uživateli Protectu poskytnuta okamžitá pomoc.

Více inofrmací od Alexandra Hemala najdete ve videu ZDE.

Podmínky testování

  • Podmínkou pro testování služby je uzavření smlouvy o testování se společností Mobilní asistenční systémy. Součástí testování je i zapůjčení chytrého zařízení, které neustále kontroluje stav svého nositele. Chytré zařízení je uživateli zapůjčeno na dobu určitou (po dobu testování), přičemž je nutné předem zaplatit zálohu 1.000,- Kč, která Vám bude vrácena poté, co zašlete chytré zařízení zpět společnosti Mobilní asistenční systémy nebo do Pracovny ŽENY s.r.o., Karlínské náměstí 6, Praha 8.
  • Po skončení testování Vám bude zaslána žádost o vyplnění krátkého dotazníku zaměřeného na Vaše zkušenosti a názory se službou Protectu.

 

 

Hodnocení
3
avatar
Gabriela
Možnost testování služby PROTECTU přišla v pravý čas, protože stav 85leté babičky mého manžela, se v té době velmi zhoršil. Několikrát upadla a jelikož žije sama, věděli jsme, že situaci musíme okamžitě řešit a PROTECTU bylo přesně tím pravým pomocníkem. Je to malá krabička, kterou babička nosí při sobě, většinou na šňůrce kolem krku. Při podpisu smlouvy, popíšete zdravotní stav osoby, která PROTECTU potřebuje a uvedete dva kontaktní údaje, které asistenční služba v případě potíží kontaktuje. Tyto dva kontakty zároveň dostanou telefonní číslo, díky kterému se dovolají přímo do krabičky „PROTECTU“ a můžou tak přímo komunikovat s osobou, která zařízení PROTECTU používá. Zařízení je 24 hod. monitorováno asistenční službou a pokud je nějakou dobu bez pohybu dispečer asistenční služby zavolá a po 3. zazvonění se dovolá přímo do „krabičky“. Pokud by babička neodpovídala, asistenční služba kontaktuje mne nebo manžela. Babiččin stav se naštěstí zlepšuje a věřím, že je to i díky PROTECTU.
příloha příloha
klad spolehlivost
klad pocit klidu a bezpečí
klad snadná ovladatelnost
klad nezaznamenali jsme žádné zápory
avatar
Gabriela
Díky chytré asistenční péči Protectu jsem se nemusela bát o svou 75-ti letou maminku, ale ona se bohužel této techniky bála. Nevěděla kdy a jak nabít, kdy a jak zmáčknout, prostě starší člověk je už jako dítě, i přes veškeré vysvětlování. Stávalo se tedy, že z ovládání sami asistenti volali, ale maminka se toho vždy vylekala. Pak bylo voláno mě na mobil, že maminka nereaguje nebo že se jí podařilo zařízení vypnout atd. Každopádně je to dobrý nápad, ale u mé maminky neprošel.
klad dobrý nápad
klad není pro každého
avatar
Petra
Výrobek Protectu zkoušel můj tatínek, který je téměř neslyšící. Takto bylo možné vyzkoušet spolehlivost a rychlost operátorů na "vlastní kůži". V případě, že tatínek dlouho nereagoval, nebo stiskl tlačítko, popřípadě byl přístroj vybitý, byla jsem vždy kontaktována přímo já - vybraná testerka. Služba se mi velmi líbí, když se přihodí nenadálá událost Vašemu nejbližšímu, popř. delší dobu není v pohybu či nereaguje, stačí když zmačkne tlačítko a operátoři vzápětí volají zpět buď přímo klientovi nebo člověku, který je jako první zadán v kontaktech a je možné ihned zorganizovat případnou pomoc. Výrobek doporučuji! Jedinou nevýhodou bylo - a to jsem přímo zkonzultovala s výrobce, který se mi sám ozval - zajistit jiný typ zařízení. Tzn, nejlépe ve formě hodinek. Krabička je sice lehká, dobře se s ní zachází, ale je třeba ji nosit v kapse nebo na krku a vím, že se tatínkovi stávalo, že červené tlačítko stiskl omylem - je opravdu hodně lehce dostupné.
klad spolehlivost operátorů
klad možnost v případě nebezpečí rychlé reakce a záchrany života
klad rychlá reakce operátorů v případě stisknutí tlačítka nebo delší neaktivity
klad upřednostnila bych jiný typ "hlídače", nejlépe ve formě hodinek