Testovaly jsme Quut Cuppi Lopatka se sítkem a míčem pro děti. Jaké je hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
20x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 7. 6. 2016
do 27. 6. 2016

Přemýšlíte, jak zabavit dítě v létě u vody? My pro vás máme skvělou vychytávku! Hledáme deset maminek, které se svým dítětem vyzkouší Cuppi lopatku se sítkem a míčem.

Tři kousky, nekonečné možnosti použití

Hračka do písku, na pláž, do vody, do sněhu, do vany, pro malé i větší děti. Cuppi je lopatka, sítko a míč v jednom, je ergonomický a příjemný do ruky stejně jako zmrzlinový kornout  a je vytvořen pro dětské ruce tak, aby s jednotlivými díly děti mohly vykonávat různé aktivity a hry.

Udělejte v písku lopatkou dráhu pro kuličku nebo naplňte kornout vodou nebo pískem a ozdobte jimi vyrobené bábovičky nebo jen tak malujte. Když dokončíte hru, jednoduše vložíte kornouty do sebe i s míčkem a takto máte pohotovostní hračku do kabelky.

Doma můžete dát hračku do vany a stále bude dostatek zábavy! Kvalitní matný plast je pevný a lehce omyvatelný. Míček je pružný a  skáče jako hopík. Větší děti i dospělí mohou s  Cuppi trénovat svůj postřeh házením a chytáním míčku do kornoutu.

Cuppi lze velmi dobře kombinovat s dalšími hračkami Quut a tak hrát jiné zábavné hry. Belgická kolekce designových chytrých a co se týče materiálu velmi kvalitních hraček QUUT je již v oblibě v mnoha zemích. Vyzkoušejte i vy!

Rozměry: Quut CUPPI : 6,9x9,1x15,6cm, Hmotnost: 80g, Materiál: PP (lopatka a sítko), ekologické PVC (míček).

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
23
avatar
Hana
klad Quut Cuppi Lopatka se sítkem a míčem je opravdu chytrá a kvalitní hračka, která zabaví nejen děti, ale i rodiče, tedy aspon u mě to platí. Já si moc ráda hraji se svým synem a tahle hračka je opradu skvělé a zabaví na delší dobu. Využijeme ji jak na zahradě, tak i u vody
avatar
Lucie
klad Quut Cuppi Lopatka se sítkem a míčem je opravdu chytrá a kvalitní hračka, která zabaví nejen děti, ale i rodiče, tedy aspon u mě to platí. Já si moc ráda hraji se svým synem a tahle hračka je opradu skvělé a zabaví na delší dobu. Využijeme ji jak na zahradě, tak i u vody
avatar
Jaroslav
klad Bezvadná hračka na písek. Je velice kreativní a děti si s ní vyhrají. Můžete ji sebou vzít třeba k moři nebo na písník, na návštěvu. Použít se dá také do vany, je to hračka, která jen tak neomrzí a my máme chvilku klidu a vnoucata si vyhraji :) Doporucuji
avatar
Věra
klad Bezvadná a kreativní hračka, která zabaví děti na dlouhou chvíli. Dá se použít na pískovišti tady doma, ale dobře poslouží i u moře na písčité pláži. Skvělý nápad, který zaujme každé dítě. Manipulace je velmi snadná a intuitivní. Jsme velice spokojení a můžeme doporučit všema deseti!
avatar
Anna
klad Quut Cuppi Lopatka se sítkem a míčem je moc pěkně barevná hračka která děti hned zaujme je plastová ,lehká a má mnoho možností využití :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Quut Cuppi Lopatka se sítkem a míčem je designově velmi zajímavě zpracovaná hračka. Na první pohled zaujme svou barevností a tvarem. Je z plastu takže dlouho vydrží a je lehká takže se dobře drží a je pěkně skladná, takže se krásně vejde třeba do baťůžku. Moc se mi líbí a děti z ní budou určitě nadšené, takže ji všem vřele doporučuji.
avatar
Petra
klad Skvělá multifunkční hračka, která děti zabaví na opravdu dlouho. Děti si s ní mohou hrát ve vaně, v bazénu, v rybníku, v moři, na pláži, na písku, takže téměř kdekoliv. Je to krásně provedená a chytlavá hra, z kvalitního materiálu, takže opravdu vydrží.
avatar
Bibika
klad Na první pohled mě tato hračka zaujala, svým provodením, jak je řešená tvarově i barevně. Přemýšlela jsem jak si s ní dítě může všelijak vyhrát. Používáme do vodičky, na píseček, malujeme tím do písku a tak různě. Doporučuji od dvou let věku dítěte
avatar
Jaroslava
klad hrajemesi s tím hlavně ve vodě, měli jsme i na dovolené u moře, malá si s tím vyhrála jak v moři, tak i s pískem, v plážové tašce nezabíralo vůbec žádné místi. skvělý a doporučuji :)
klad
avatar
Monika
klad Super věcička. Dcerka byla nadšená, když hračku viděla. Ihned zapojila fantazii a krásně si s ní hrála. Vymýšlela s ní různé hry. Určitě bych doporučila. Je vyrobena z kvalitního plastu, který odolá všemožným dětským hrátkám. Líbí se mi také barevné provedení a celkově zpracování. Také je super, že skoro nic neváží a hračka je skladná, takže ji klidně mohu každý den nosit v kabelce pro případ, že by se hodila, ať už na písku, u vody nebo kdekoliv v přírodě.
klad Dcerka má téměř 4 roky a špatně se jí ty dva kornoutky vycvakávají, ale asi to chce jen trénink, jak na to. A z čeho byla ona velmi zklamaná bylo, že oba kornoutky jsou dole děravé, že se do aspoň jednoho nedá nabrat voda, tedy dá, ale vyteče.
avatar
Nikola Polláková
klad Tak tohle je parada, s tymle se vyhraji nejen deti , ale I dospely. Je napadity, hravy, muzzy ho dceri vzit kdekoliv, proste ho zbalim do kapsy. Urcite ho doporučuji vsem, ale hlavně tym, co nevedi, jak zabavit deti. ☺ a je kvalitnyy *heart**heart*:-)
avatar
Dana
klad Super zábava pro děti. Lopatka, míč a voda skvělá kombinace. Děti si vyhrají, plno možností a využití. Hodí se jak do vany, bazénu tak i k moři. Kvalitní plast. Díky za možnost testování-
klad
avatar
Anna
klad Pro děti je tu super věc,ale i dospělí si s takovou hračkou vyhrají..je nápaditá a má hodně možností využití,takže je o zábavu postaráno na dlouhou dobu..takže doporučuji všem..na pískoviště i k moři na pláž pro zkrácení dlouhé chvíle :-) Po koupání nebo před ním..
avatar
Martina
klad Hračka dává mnoho možností, jak ji využít. Moc se líbila mé dvouleté dcerce, ale i devítiletému synovi. Je fajn, že jde lopatka rozdělit na dvě části, takže se o ni nemuseli přetahovat, jako vždycky :). Lopatka s míčkem zaujala nejen při hře ve vaně, ale také při hloubení nejrůznějších jam a tunelů v pískovišti. Takže u nás úspěšně otestováno a schváleno :-).
avatar
Soňa
klad Děkujeme za možnost testování. Syn hned hračku zkoumal a vyzkoušel na pískovišti a večer ve vaně. Perfektně sedne do dětských rukou. Líbí se nam i barevné provedení. Je super, že má spoustu využití. Hodí se i v létě na koupaliště, protože nezabere spoustu místa.
avatar
Dita
klad Dcerka si lopatky s míčkem obratem sama rozbalila....nač čekat, že? :-) Odpoledne jsme ji vzaly na pískoviště, kde se k nám obratem přidali její kamarádi a hned zkoumali, co to máme. Nejvíc ze všeho dcerku však zaujalo přehazování míčku z lopatky na lopatku. Hračka je pěkně skladná a přenosná, má více možnosti využití.
klad možná trochu ta cena....
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Adéla
klad Moc děkujeme za super hračku, u nás splnila účel hned první den. K našemu velkému potěšení díky ní dcera překonala asi dvouměsíční blok, kdy se nechtěla koupat ve vaně - sednout si tam, s novou hračkou ale na vše zapomněla a krásně si vyhrála, např. že tatínkovi čepuje pivo a přelévala a přelévala. Vždy se teď po hračce shání, když se má jít koupat a taky ji budeme brát do bazénku. Na písek jsme ji ani nevzali, ale na to asi taky dojde, chtěla jsem ji ušetřit na to koupání. Také u nás posloužila na přesypávání vyloupaného hrášku atp. A velice oceňuji skladnost, není problém ji zabalit na dovolenou nebo hodit do kabelky, když se jde ven. Doporučuji :)
avatar
Miluše
klad Děkuji za možnosti vyzkoušet Quut Cuppi Lopatka se sítkem a míčem, hned jsem jí "předala" dceři k vyzkoušení. Na první pohled jí to zaujalo svou barevností a tvarem. A hned si to vzala na hraní do vany, kde se s tím pěkně vyhrála. Druhý den jsme to vzali na pískoviště a též veliký úspěch i u dalších dětí. Já především oceňuji, že hračka je skladná a dobře omyvatelná.
avatar
Miloslava
klad Moc děkuji za možnost testovat Quut Cuppi Lopatku se sítkem a míčem, vnučka je z hračky nadšená. Už jí vyzkoušela ve vodě i na písku, a moc si to užívá. Oceňuji moc pěkné barvy a velikost. Hračky jsou krásně skladné, na dovolenou k moři jak dělané. Určitě doporučujeme!
Zobrazit více recenzí