Testovaly jste ekologické produkty na úklid domácnosti Real green clean. A hodnocení dopadlo na výbornou!

image
otestováno
Počet recenzí
392
jak jste hodnotily
5
274x
4
81x
3
25x
2
6x
1
6x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 14. 8. 2019
do 29. 9. 2019


Zelená řada čisticích prostředků kombinuje vysokou čisticí sílu a zároveň šetrnost k přírodě i k čištěným povrchům. Všechny suroviny včetně parfémů a konzervačních látek jsou pečlivě vybrány tak, aby nezatěžovaly životní prostředí. Jsou ideální pro domy s vlastními čističkami odpadních vod. Složení výrobků odpovídá parametrům ekocertifikace. Český výrobek. 


V testovacím balíčku se můžete těšit na tyto produkty:

1. Real green clean prací gel

 • univerzální – na bílé i barevné prádlo
 • 42 pracích dávek
 • obsahuje složky rostlinného původu
 • vhodně zvolená kombinace enzymů zaručí odstranění všech typů skvrn i při nízkých teplotách

2. Real green clean aviváž

 • •pro svěží a měkké prádlo, usnadňuje žehlení
 • 28 dávek
 • ve veganské kvalitě

3. Real green clean prostředek na nádobí a mýdlo na ruce

 • 2 výrobky v jednom - ideální na využití v kuchyni
 • dermatologicky testováno
 • obsahuje glycerin a konopný olej – látky příznivě působící na pokožku

4. Real green clean plochy

 • na plochy v celé domácnosti
 • odstraňuje mastnotu v kuchyni, vápenaté a mýdlové usazeniny, zaschlé kapky vody a další nečistoty
  v koupelně
 • pěna i rozprach

real green clena

Hodnocení
392
avatar
Jan
Prakticke baleni s rozprasovacem.Prijemna jemna vune,konzistence.Snadne nanaseni.Privetiva cena.Libi se mi "eko" myslenka,ale obsahuje drazdive latky a je potreba mit ochranne rukavice.
klad Prakticky rozsprasovac
klad Privetiva cena
klad Jemna vune
klad Konzistence
klad Snadne nanášení
klad "eko"myslenka
klad Obsahuje drazdive latky
příloha
avatar
Jan
Pouzivame ho na ruce, ale obcas taky neco setreme. Ma prijemnou jemnou vůní.Konzistence je tekutejsi,ale v ramci mezi v pohode. Ma pruhlednou barvu a prakticke baleni. Cena je taky primerena. Za nas doporucuji
klad Je na ruce i jako jar
klad Cena
klad Prijemna vune
klad Praktické balení
klad "eko"
klad Nic
příloha
avatar
Helena
Konzistence normální, obal i design nejsou ničím výjimečné. Moc oceňuji, že je produkt EKO, nicméně od aviváže čekám, že po ní bude prádlo krásně vonět, nejlépe i dny poté a ještě lépe - že mi provoní celý byt. Což bohužel tato aviváž nedělá, téměř nevoní.
klad EKO
klad Cena
klad Absolutně nevoní
avatar
Helena
Obal i design nejsou ničím výjimečný, avšak s lahví se manipuluje pohodlně, tento přípravek má velice příjemnou, neagresivní vůni, za mě super. Bohužel mi na některých površích dělal šmouhy, takže nelze použít na vše.
klad EKO
klad Cena
klad Dobrá manipulace
klad Velmi příjemná vůně
klad Šetrné k rukám/pokožce
klad Dělá šmouhy
avatar
Helena
Leta letoucí nepoužívám nic jiného, než-li JAR. Ostatní značky nepoužívám, neosvědčily se, ale tento přípravek je opravdu super!!! Odstraní špínu, zbytky z nádobí i mastnotu a zároveň je velice příjemný na ruce a má pěknou vůni. Taktéž mě baví aplikace, čím se liší od ostatních.
klad EKO
klad Cena
klad Moc pěkná vůně
klad Supr aplikace
klad Příjemné na ruce
klad Odstraní i tu největší mastnotu
klad Nic
avatar
Helena
Tento prací gel mne příliš neoslovil, flíčky z oblečení se sice vypraly ale prádlo bylo poté jakoby "hrubé" a gel vlastně vůbec nijak nevoní. Ale líbí se mi, že je přípravek EKO a co se týče designu a obalu, tam bych neshledala nic výjimečným.
klad EKO
klad Cena
klad Vůbec nevoní
klad Prádlo bylo po vyprání "hrubé"
avatar
Baru
Oceňuji, že je přípravek EKO, ale používám aviváž kvůli tomu, aby prádlo krásně vonělo, aby vůně vydržela a s avivážemi, které běžně používám mám i krásně navoněný byt celé 3 dny. Toho jsem se bohužel u tohoto produktu nedočkala, prádlo téměř bez vůně, druhý den úplně. Obal i design běžný.
klad Cena
klad EKO
klad Vůbec nevoní
avatar
Baru
Oceňuji, že je přípravek EKO a má velmi příjemnou vůni, kterou jsem po bytě cítila ještě další den. Úklid s ním byl naprosto vyhovující - aplikace prostředku super, vyzkoušela jsem jej na všechny možné různé povrchy, některé obstály na jedničku, na některém nábytku jsem vypozorovala šmouhy. Obal i design běžný.
klad EKO
klad Cena
klad Aplikace
klad Velmi příjemná vůně
klad Vůně vydrží
klad Na některém povrchu dělá šmouhy
avatar
Baru
Super! Moc příjemná vůně, příjemné a šetrné k rukám a byla jsem velice překvapena jeho účinností - na nádobí používám výhradně jen JAR, který odstraní vše, konkurenční značky vůbec, s těmi jsem spokojená nebyla, až s tímto a ještě ke všemu je EKO, velice oceňuji. Taktéž mě baví pumpička, dobře se přípravek aplikuje.
klad EKO
klad Skvělá účinnost
klad Příjemná vůně
klad Příjemné a šetrné na ruce
klad Dávkování - pumpička super
klad Bezkonkurenční cena
klad Nic
avatar
Baru
Design běžný, ničím výjimečný, ale láhev se drží v ruce dobře. Konzistence taktéž běžná, ale znám i tekutější přípravky. Flíčky na oblečení se vypraly bez problémů, oceňuji, že je tento přípravek EKO, nicméně za mne málo voní, prádlo bylo téměř bez vůně.
klad EKO
klad Příjemný design
klad Příjemná vůně
klad Dobře uchopitelné
klad Málo voní
klad Krátce voní
avatar
Věra
Prací gel se dobře dávkuje a krásně voní. Prádlo je po něm hebké a voňavé. Gel vypral i fleky, které běžný prostředek nevypral. Určitě doporučuji budu používat i nadále.
klad Super
klad Nic
avatar
Kristýna
Testovaný produkt na plochy vcelku funkční. Příjemná vůně. Povrchy čisté. Odmasti povrchy, příjemná aplikace, rozprašovač plně funkční. Na lesklém povrchu nenechává stopy. Tento produkt bych doporučila
klad Super i na lesklé povrchy
klad Příjemná vůně
klad Moc hezká a příjemná nádoba do ruky
klad Bakterie v septiků žijí
klad Doporučila bych :)
klad Nic
avatar
Kristýna
Testovací produkt údajně na nádobí a jako mýdlo. ? Musím se smát. Na nádobí vůbec neúčinné, větší mastnotu neumyje, spíše rozmaže. Ovšem jako mýdlo na ruce proč ne. Příjemná vůně, hezký pocit na rukou, skvělý dávkovač. Doporučuji pouze jako mýdlo na ruce.
klad Dávkovač
klad Moc příjemná vůně
klad Hezky umyje ruce, příjemný pocit na kůži rukou.
klad Nádobí opravdu neumyje
klad Mastnotu rozmaže
klad Název. Buď je to mýdlo a nebo prostředek na nádobí. Obojí dohromady opravdu nefunguje
avatar
Kristýna
Testovaný produkt aviváž. Prádlo bez výraznější vůně, nenadchne. Měla jsem pocit jako kdybych žádnou aviváž nepoužila. Snadná aplikace ale hustota aviváže byla moc řídká. Nedoporucila bych aviváž nikomu že svých známých
klad Nezabil mi bakterie v septiku
klad Snadná aplikace
klad Vůně nevýrazná spíše žádná
klad Prádlo pocitově jako bez aviváže
klad Moc řídký
avatar
Kristýna
Testovaný produkt práci gel. Pro běžnou ženu v domácnosti funguje. Běžně skvrny odstraní. Nemám k tomuto produktu žádnou výtku. Během používání nedošlo k poškození bakterií v septiků.
klad Prádlo je svěží.
klad Skvrny odstraní
klad Snadná aplikace
klad Nic
avatar
Zlata
Ráda se podělím o své poznatky a zkušenosti,které mám osobně s výrobkem prací gel Real green.Jsem ráda,že jsem opět narazila na český výrobek a ještě takový,který je šetrný k našemu životnímu prostředí.Gel se dobře dávkuje .I při nízkých teplotách se dětské oblečení vypralo a zůstalo bez fleků.Gel má příjemnou vůni.
klad jednoduché použití
klad šetří přírodu
klad český výrobek
klad pere při nízkých teplotách
klad nic jsem negativního nenašla
avatar
Lucie
Tekuté mýdlo na ruce jsem si oblíbila. Poslední dobou dávám přednost šetrným výrobkům a to hlavně kvůli synovi. Na mýdlu s emi líbí, že vůbec nevysušuje ruce a neničí jejich ochrannou bariéru. Ani po mytí rukou nemusím použít krém na ruce. Mám citlivou pokožku a toto mýdlo mou pokožku vůbec nedráždí
klad šetrné ke kůži
klad nic
avatar
Lucie
Vždy když syším o novince, která je šetrná k životnímu prostředí nebo je eko, tak hend nastražím uši. Poslední dobou se zajímám o šetrné výrobky a jsem ráda, když najdu něco nového. S těmito přípravky jsme spokojená. Hlavně prací gel se mi osvědčil na jedničku. A mýdlo na ruce je taky prima. Používá ho i syn.
klad šetrnost
klad nic
avatar
Tereza
Voňavá, veganská a účinna aviváž na prádlo. Krásně voní, vůňe vydží i několik dní, prádlo jě měkké a krásně skladné. Chválím jednoduché balení a použití a určitě zakoupím znovu. Velice mě zaujal krásný design všech láhví Real Grean Clean. Jsem velmi spokojená.
klad Vůně
klad Vegan produkt
klad Měkké prádlo
klad Balení
klad Design
klad Kvalita
klad Cena
klad Malé povědomí o značce
avatar
Tereza
Skvělý multifunkční prostředek na plochy, čistí do vysokého lesku. Skvělá varianta klasických chemických prostředků, skvělě se nanáší na povrchy a dobře se s ním pracuje. Oceňuji tvar balení a hezký design.
klad Ekologický
klad Vegan
klad Balení
klad Design
klad Jednoduché použití
klad Zavírání pumpičky
Zobrazit více recenzí
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel