Přečtěte si recenze na hloubkově čistící sadu TOMAS ARSOV+ BACK2BASICS a regenerační masku TOMAS ARSOV+ ARCHITEKT

image
otestováno
Počet recenzí
93
jak jste hodnotily
5
72x
4
18x
3
3x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 30. 10. 2022
do 27. 11. 2022

Regenerační maska TOMAS ARSOV+ ARCHITEKT

TOMAS ARSOV+ ARCHITEKT RESTORATIVE HAIR MASK je nová maska pro zdravější a silnější vlasy po každém mytí. Maska je určená pro zničené a oslabené vlasy.

Díky obsahu patentované složky FiberhanceTMbm, na bázi glukózy, proniká do vnitřní struktury až 3x více oproti neošetřovaným vlasům. Díky inovativnímu molekulárnímu komplexu vytváří nové vodíkové a iontové vazby, které vyplňují kortex (vlasovou kůru).

Přírodní obsah a absence silikonů, parabenů a sulfátu zanechává vlasy vyživené, lesklé a nezatížené. 


Více informací o produktu najdete TADY.TOMAS ARSOV+ BACK2BASICS SADA  

Většina z nás si neuvědomuje, že právě voda, kterou si myjeme vlasy, může způsobit různé problémy s vlasovou pokožkou i vlasy samotnými. Voda v ČR obsahuje minerály a chemické přísady, které se usazují na vlasech a vlasové pokožce, a tím jsou příčinou blednutí barvy, zašlých blond odstínů, ztráty lesku, nežádoucíh nazelenalých nebo našedlých odlesků apod.  

Nefunguje vám přírodní kosmetika? Tak je zapotřebí vlasy pořádně vyčistit, aby skutečně začala... Nová hloubkově čistící sada od TOMASE ARSOVA+ BACK2BASICS zbaví vaše vlasy silikonů, minerálů a zbytků stylingových přípravků!

Sada obsahuje: 

  • TOMAS ARSOV+ back2basics č.1 pH 9 Hloubkově čistící zásaditý šampon
  • TOMAS ARSOV+ back2basics č.2  Práškový odstraňovač silikonů a minerálů


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
93
avatar
Ladislava
Vlasová sada mě nejprve vyděsila tím, že aplikace doma bude velmi náročná, ale ukázalo se, že se není čeho se bát. Nejprve je vlas narušen a tím se vlas stane hrubším. Poté je nanesen takový gel, který celý narušený vlas dokonale vyčistí a zbaví všech nežádoucích látek. Po dokončení celé procedury je poznat efekt už během vysoušení vlasů, protože jdou skvěle rozčesat, jsou lehké, zacelené a zdravé. Doslova jako od profesionála.
klad krásné a praktické balení
klad srozumitelný postup
klad výsledek ošetřených vlasů
klad vyžaduje zručnost
příloha
avatar
Ladislava
Regenerační maska má unikátní, ale velmi příjemnou vůni. Mé vlasy jsou hodně suché, lámavé a často mi elektrizují. Po nanesení této masky došlo k příjemné změně a hlavně efekt vydržel oproti jiným přípravkům. Nanesení je snadné, jen vyžaduje pár minut čekání. Po umytí masky vlasy neměly suchý dojem a byly na dotyk velmi příjemné. Já jsem byla ohromena.
klad líbí se mi černobílá nádoba
klad Zajímavá a příjemná vůně
klad Výsledek na vlasech již po prvním použití
klad žádné
příloha
avatar
Maruš
Opět mi udělala radost nejen design, ale také snadný návod na použití, který každý krok o kroku zopakuje. Po aplikaci jsou vlasy nejprve hrubší, protože dojde k jejich narušení. Následně je na vlasy nanesen gel, který narušený vlas dokonale vyčistí. Po dokončení celé aplikace jsem měla na své hlavě pocit jako u kadeřníka. Hlava byla pocitově lehčí aniž bych vlasy střihala. Bylo znát, že vlasy dostaly dokonalou péči a jsou lehčí a vzdušnější.
klad design
klad složení
klad aplikace
klad výsledek péče a kvalita vlasů
klad vyžaduje dost času
příloha
avatar
Maruš
Celkový dojem produktu na mě působí skvěle. Hezký vkusný design obalu a balení o velikosti a tvaru, které v koupelně nepřekáží. Popis použití je pochopitelný a snadný. Po otevření balení mě uchvátila dokonalá vůně. Už po prvním použití byla na vlasech viditelná změna. vlasy byly jemné a hebké. Snadno se rozčesávají a nemám je rozlítané. Za mě velká spokojenost
klad balení design
klad obsah složení
klad skráni vůně
klad aplikace a použití
klad výsledek
klad nic
příloha
avatar
Nikola
Naprostá spokojenost.... Po sadě BACK2BASICS jsem nanesla masku architekt a vlasy jsou krásně hebké, lesklé, voňavé a dají se lehce rozčesat.... Je úžasné že jsem si v pohodlí domova mohla udělat vlasy jako ze salónu, za které bych normálně dala i tisíce.... Navíc maska má příjemnou aromatickou vůni a konzistenci tak akorát na snadnou aplikaci
klad Nádherná vůně
klad Balení
klad Konzistence
klad Konečky vlasů jsou vyživenější
klad Při aplikaci mi padaly vlasy
příloha
avatar
Nikola
Naprostá spokojenost... Po sadě BACK2BASICS jsem nanesla masku architekt a vlasy jsou krásně hebké,voňavé, lesklé a dají se lehce rozčesat . Jako ze salonu...naprosta paráda, že jsem si mohla udělat v pohodlí domova vlasy za které bych v salónu dala tisíce....
klad Vůně
klad Balení
klad Čekání
klad Míchání prášku s vodou
klad Při aplikaci mi vypadávaly vlasy
příloha
avatar
Michaela
Regenerační maska TOMAS ARSOV ARCHITEKT zachránila mé vlasy v tomto období zimy a mrazů. Vlasy jsou po létě vysušené a mrazivé období jim moc nepomáhá. Maska především úžasně voní, což jsem poznala už při rozbalování balíčku. Líbí se mi jednoduchý černobílý design obalu. Samotná maska se dobře nabírá na konce prstů a snadno se roznáší do vlasů. Následně lze vlasy krásně rozčesat a dostat do všech míst. Po působení vlasy omeju a jsou krásně jemné, neelektrizují a vypadají zdravější. Efektu jsem si všimla již po prvním použití.
klad balení
klad dokonalá vůně
klad aplikace
klad výsledný efekt
klad nic
příloha
avatar
Blanka
Po aplikaci šampónu jsou vlasy hrubé. Přesně jak píší v popisu produktu. Pravděpodobně dojde k narušení vlasu, tak aby byl detoxikován. Aplikace gelu, který čistí vlas do hloubky je sice pro moji délku vlasů časově náročná, ale vyplatila se. Znáte ten pocit, když jdete k holiči a oni Vám ostřihají vlasy na polovinu délky a Vám se odlehčí? Tak jsem se cítila po aplikaci výrobků Tomas Arsov Architekt.
klad vůně
klad práce s produktem
klad výsledek
klad časová náročnost
příloha
avatar
Blanka
Vůně regenerační masky je příjemně aromatická. Produkt pro vlasy velmi šetrný. Po aplikaci jsou vlasy krásně lesklé, vyživené. Před aplikací masky jsem použila Hloubkově čistící vlasová sada TOMAS ARSOV+ BACK2BASICS, vlasy po celkové aplikaci byli lehké a krásné. Znáte ten pocit, když jdete k holiči a oni Vám ostřihají vlasy na polovinu délky a Vám se odlehčí? Tak jsem se cítila po aplikaci výrobků Tomas Arsov Architekt. Mám mastné vlasy, každý druhý den si je musím mýt a po aplikaci výše uvedených výrobků to bylo až po 5-ti dnech. Vřele doporučuji
klad vůně
klad konzistence masky
klad vzhled vlasů po aplikaci
avatar
Hanka
Rozhodla jsem se vyzkoušet tuto sadu, jelikož Tomáš Arsov je vynikající profesionál, který vlasům rozumí. Doufala jsem v to, že mi pomůže i tato sada, na již tak zničené a slabé vlasy. Vlasy vypadají hezky, jsou nadýchané, nevypadávají a dobře se udržují a rozčesávají a vůně je příjemná a dobře se nanáší.
klad Vlasy jsou více nadýchané, nemastí se, krásně voní.
příloha
avatar
Libuše
Líbilo se mi dávkování, jednorázové a praktické. Jediné co doporučuji, pokud máte zničené konečky, tak před použitím masky konečky ostříhat, protože jakmile je máte "zacelené" silikony a tato maska Vám vlasy od silikonů očistí, tak jsem je měla jak slámu. Ale jednou za čas se k této masce určitě vrátím. Zbytek vlasů si to zaslouží je očistit od nánosu silikonů a minerálů.
klad praktické balení, dávkování
klad dostupná cena
klad nebavilo mě ředění produktu s vodou
příloha příloha
avatar
Iva
Na tento produkt jsem byla velmi zvědavá jak si zvládne poradit s mými vlasy, které jsou za ta léta pořádně zničené odbarvováním, stylováním a žehlením. Čistící kůra obsahuje šampon, odstraňovač silikonů a minerálů a čepici. Nejprve jsem si umyla dle návodu vlasy 2x šamponem. Díky němu se vlas otevře a je na dotek hrubší. Poté jsem použila odstraňovač. Ten po rozmíchaní ve vodě získá gelovou a dobře roztíratelnou konzistenci. Oboje příjemně voní. Nechala jsem jsem ho působit 35 minut. Během foukání bylo poznat, že se vlasy lépe rozčesávají a získaly lehkost. Po pár dnech mám dojem, že se i méně mastí. Cena je k výkonu velmi dobrá. Jen bych uvítala větší balení.
klad Cena
klad Vlasy jsou lehké, dobře se rozčesávají a méně se mastí
klad Menší balení
příloha
avatar
Iva
Tato maska byla pro mé vlasy doslova požehnáním. Vlasy si pravidelně odbarvuji na blond, styluji je a nedávno jsem porodila. Tudíž dostávají pravidelně zabrat a jsou hodně vysušené a krepaté. Jedná se o český produkt. Maska byla dodána ve větším robustním kelímku se šroubovacím víčkem. Má lehkou konzistenci, příjemnou a nevtíravou vůni. Vlasy mám dlouhé pod lopatky a stačilo na ně nanést (oproti jiným přípravkům) menší množství. Myslím, že mi vydrží dlouhou dobu. Vlasy po vyfoukaní jsou lehké a lesklé. Po použití masky společně s back2basics mám vlasy jako od kadeřníka. Za sebe jsem nadšená a určitě pořídím znovu i přes vyšší cenu.
klad Vůně a konzistence
klad Vlasy jsou hydratované
klad Český produkt
klad Bez sulfátů, parabenů a silikonů
klad Vyšší pořizovací cena
příloha
avatar
Sára
I když je šampón a odstraňovač silikonů od profesionála, nečekala jsem žádné zázraky, či snad nějaké překvapení. Opak byl pravdou. Po použití produktu jsem opravdu zaznamenala změnu - vlasy se méně mastí, krásně voní a celkově vypadají více upraveně. Jsem opravdu velice spokojena.
klad vůně
klad čistí vlasy od silikonů a minerálů
klad vlasy se méně mastí
klad vlasy vypadají lépe
klad šampon rychle pění
klad menší balení šamponu
klad balení odstraňovače je malé, pouze na jedno použití
příloha
avatar
Sára
Regenerační maska mě opravdu příjemně překvapila. Design samotné masky je velmi kvalitně zpracovaný. Potěšila mě vůně, která je opravdu velice příjemná. Masku jsem použila několikrát a mohu potvrdit její kvalitu - již po několika použitích jsou mé vlasy lesklejší a celkově zdravější. Celkově jsem s produktem nadmíru spokojená.
klad design
klad snadnost použití
klad vůně
klad kvalita
klad složení
klad funkčnost
příloha
avatar
Pavla
Čistící vlasová sada je opravdu super, v sadě je šampon, čepice na vlasy a čistící prášek, ze kterého se po spojení s vodou vytvoří gelová tekutina, která se aplikuje na vlasy. Vlasy se po aplikaci produktů zbaví silikonů a ostatních nežádoucích věcí, které ve vlasech být nemají. Vlasy jsou po aplikaci krásné. Přikládám fotky. Doporučuji!
klad snadná aplikace
klad cenová dostupnost
klad šampon krásně voní
klad v sadě i čepice pro aplikaci
klad opravdu funguje
klad viditelná změna hned po první aplikaci
příloha příloha
avatar
Pavla
Za mě naprosto vynikající maska na vlasy! Je cenově dostupná, má kvalitní složení, nádherně voní a vlasy nechá opravdu jemné na dotek a pěkné pro oko. Masku zařadím do mé běžné péče o vlasy, jelikož je opravdu skvělá. Opravdu musím podtrhnout vůni masky, lepší vůni jsem necítila.
klad vůně
klad cenová dostupnost
klad složení
klad design produktu
příloha příloha příloha
avatar
Kristýna
Pro mé pravidelně barvené vlasy neustále hledám inovativní prostředky pro regeneraci a Architekt Tomase Arsova je přesně to, co jsem hledala. Vlasy jsou po aplikaci hebké, voní a snadno se rozčesávají. Barva září na míle daleko. Vlasy celkově působí zdravě.
klad vůně
klad aplikace
klad efekt
klad zářivá barva
klad balení
příloha
avatar
Kristýna
Pro mé barvené vlasy byla hloubková čistící vlasová sada Tomas Arsov správnou volbou, jak je řádně očistit. Relativně snadná, i když zdlouhavá aplikace, mne neodradila a výsledek byl opravdu pozitivní. Vlasy byly opravdu čisté. Ani moje sensitivní kůže nebyla podrážděná.
klad snadná aplikace
klad návod
klad vůně
klad balení
klad přiložený návod nebyl úplně detailní
příloha
avatar
Barbora
Používám už několik let přírodní kosmetiku, ale poslední dobou jsem si všimla, že nemá takový efekt jako dřív. Proto už bylo načase vlasy zbavit všeho, s čím si obyčejné šampony neporadí. Musím říct, že Hloubkově čistící vlasová sada TOMAS ARSOV+ BACK2BASICS splnila veškeré očekávání. Zásaditý šampon má velice příjemnou vůni a snadno se nanáší. Odstraňovač silikonů a minerálů se sice musí rozmíchat v teplé vodě a pak aplikovat, ale není na tom vůbec nic složitého. Použití se vším všudy Vám nezabere ani hodinu, poté se doporučuje použít regeneraci, sáhla jsem po Regenerační masce TOMAS ARSOV+ ARCHITEKT a rozhodně nelituji. Vlasy jsou krásně hebké a lesklé. Několik dní po aplikaci jsem si barvila vlasy hennou a barva chytala na vlasy jak nikdy dřív, až bude potřeba, rozhodně si tuto sadu objednám znovu!
klad pocit opravdu čistých vlasů
klad snadná aplikace
klad příjemná vůně
klad viditelný vysledek
příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel