Přečtěte si, jak naše testerky mlsaly bez výčitek! Testovaly Relax 100% džemy z ovoce bez přidaného cukru 

image
otestováno
Počet recenzí
41
jak jste hodnotily
5
36x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 10. 5. 2020
do 11. 6. 2020


Relax 100% z ovoce

K výrobě Relax 100% z ovoce bylo použito POUZE ovoce, jehož šťavnaté kousky si vychutnáte v každém soustu. Relax 100% neobsahují žádný přidaný cukr, jsou slazené pouze jablečnou šťávou.

  • Bez přidaného cukru
  • 100% ovocný podíl
  • Slazené pouze jablečnou šťávou
  • Vhodné pro vegany/veegetariány
  • Nižší obsah kalorií

Ochutnat budete moct 5 příchutí jahoda, višeň, černý rybíz, broskev, malina.


         

Hodnocení
41
avatar
Kamila
Značku RELAX znám velice dobře a čekám od ní kvalitní produkty. Když si dá někdo do názvu 100%, tak očekávám chuť ovoce v ústech. Ochutnala jsem malinový a přesvědčil mě, že značka nelže. Skrývá se pod jejím jménem ovoce - léto. Čistá chuť. A v neposlední řadě vášeň a spokojenost.
příloha
klad chuť pravého ovoce
klad může zaskočit cena - stojí až 60 Kč a výše, ale poctivá marmeláda si ji může dovolit
avatar
Kateřina
K testování tohoto výrobku jsem bohužel nebyla vybraná. Ale mám vykoušený džem jahodový, který je výrobrný. Opavdu chuťově vyvážený a jako by to bylo z ingrediencí od babičky ze zahrádky. A pokud je tak suprově sladký a má méně cukru. Opravdu skvělá výhoda. Ráda bych vyzkoušela i džem meruňka.
klad chuť
klad obal
klad cena
avatar
Renata
Kupujeme pravidelně. Moc dobré jsou všechny druhy. Přírodní, zdravé složení, jemná struktura, přesně tak akorát konzistence, takže se dobře roztírá i po měkkém pečivu. Vynikající chuť, vůně i barva. Bez zbytečných umělých barviv a dochucovadel. Pěkné balení a přiměřená cena.
klad chuť
klad složení
klad -
avatar
Richard
Hezký den, jsou to džemy které skvěle chutnají a navíc jsou slazené pouze jablečnou šťávou, takže jsou vhodné i pro babičku která má cukrovku a hlavně neobsahují konzervační látky a umělá barviva a jsou téměř bez ecek a jsou 100% přírodního původu. Všem doporučuji ocochutocochutnat
klad Skvěle chutnají
klad Nic
avatar
Olivie
Měla jsem možnost vyzkoušet 4 druhy džemů Relax. Zaujala mě složka konkrétního ovoce, který v každém činí 60% - 70%, zbylá % tvoří jablečná šťáva jako sladidlo. Velmi oceňuji velké kousky ovoce. Džemíky jsou chutné na čerstvě upečeném chlebíku, na piškotech, či jako náplň do koláčů, nebo jen jako samotná večerní pochoutka. :)
klad chuť
klad barva
klad vůně
klad množství
klad obal (jednoduchý design, sklenice)
klad podíl ovoce může být aspoň 75% a jablečné šťávy tedy méně
avatar
Hana
Relax 100% džemy z ovoce, džemy bez nadbytečných přísad, žádné přidané cukry, jen přírodní a čisté suroviny. Miluji broskev, můj syn většinou jahodový nebo višňový džem. Nejraději přidávám do bílého jogurtu/tvarohu a do cukroví/dortů. Moc děkuji. VŘELE DOPORUČUJI.
příloha
klad chut výborná
klad balení tak akortát
klad bez dalších přísad
klad nic nemám
avatar
lucie
Děkuji za sladké testování, které se ke mě dostalo šťastnou náhodou :-) Marmelády jsou husté, obsahují velké kousky ovoce. Velice vítám, že nejsou dodatečně doslazovány a mají snížený obsah kalorií. Určitě můžu doporučit i přes vyšší cenu se investice bohatě vyplatí na chuti.
klad kousky ovoce
klad chuť
klad nejsou doslazované
klad nic
avatar
Alena
Úžasné džemy s kousky ovoce. Džemy nejsou moc sladké, což určitě kvituji a mají příjemnou a svěží ovocnou chuť. Džemy voní opravdovým ovocem. Jediné co bych možná vytkla, jako nedostatek je velikost balení, ale třeba časem vymyslí nějaké rodinné balení ?
klad Chuť
klad Vůně
klad Barva
klad Velikost balení
avatar
Hana
Relax džemy chutnají výborně. Jahoda a broskev jsou samy o sobě o něco sladší a černý rybíz a malina kyselejší, takže si každý může najít své. Na 100g mají 99g ovoce, kdy většina džemů má mezi 40-50%, takže skvělé hodnoty. Je to vidět i na konzistenci. Co jsem ale moc nechápala je, kde se berou všechny ty kalorie, pokud tam není přidán cukr- asi v těch přidaných šťávách. Klidně bych vyrobila větší skleničky, protože tyto byly hned pryč. Broskev měla takové malé silnější kousky, někomu může vyhovovat, někomu ne. Za mě a celou rodinu celkově výborný produkt a určitě koupíme znovu!
příloha
klad Vysoký podíl ovoce
klad Žádný uměle přidaný cukr
klad Kousky ovoce
klad Vysoký obsah kalorií
klad Malé balení
avatar
Kristýna
Mňam mňam mňam. Mám ráda džemy, které nejsou moc doslazované a jsou spíš přírodně ochucené. Relax 100% džemy určitě doporučuji, mě nejvíc chutná černý rybíz a višeň, který mě příjemně překvapily svou nakyslou chutí a hlavně chutnají jako ovoce. Výborné jsou na palačinkách :-).
klad Obal
klad Chuť
klad Cena
klad nic
avatar
Ivana
Džemy Relax musím opravdu pochválit. Děti si rády k snídaní namažou džem na rohlík, ale hlavně si je všichni přidáváme do bílých jogurtů, podle chuti si je ovocem "vylepšíme". Džemy Relax okouzlily i mě, ač džemy obecně zrovna nemusím. Nejsou přeslazené, chutnají opravdu po ovoci a navíc nejsou moc kalorické, to oceňuji velmi. :) Z příchutí děti nejvíce ocenily malinu a jahodu, já višeň a broskev.
klad vše :)
klad chuť
klad složení
klad vůně
klad nic jsem nenašla
avatar
Pavlína
Velmi překvapila 100% složka ovoce. Dobře se porcuje na palačinky nebo jen tak na chléb ke snídani. Dětem i dospělým moc chutnaly všechny příchutě. Šroubovací víčko se lehce otevřelo. Potěšilo mě i méně kalorií a hlavně bez přidání cukru. To je za mě velká pecka. Rozhodně doporučuji !
příloha
klad méně kalorií než jiné marmelády
klad bez dalšího cukru
klad pouze ze 100% ovoce a nic navíc
klad výborná chiť
klad konzistence optimální
klad super super
avatar
Hana
Džemy relax bez přidaného cukru jsou skvělá novinka. Skvěle se hodí do tvarohu nebo jogurtu na snídani ,čerstvé pečivo nebo na palačinky a lívance, Příjemná sladkost a kousky ovoce, všechny příchutě jsou vydařené, naším favoritem je černý rybíz a broskev
příloha
klad obal
klad chuť
klad kousky ovoce
klad příchutě
klad nic
avatar
Katka
Marmelády míváme domácí, tak jsem ráda za možnost ochutnat tyto průmyslově vyráběné. První, co mě mile překvapilo, bylo to, že se skládají jen ze tří složek - ovoce+šťáva, jablečná šťáva a pektin. Při výrobě doma používáme cukr. Hodně cukru :-) Tady žádný přidaný. Vůně i chuť odpovídá ovoci, obsahuje i kousky ovoce, na mne přecijen trochu kyselejší. Obal je hezký, skleničku bych volila spíš nižší se širším hrdlem, z úzké se džem hůře nabírá. Celkově ale spokojenost a kdybych někdy marmošku kupovala, rozhodně tuto.
příloha
klad Složení
klad Barva
klad Kousky ovoce
klad Kyselejší
klad Úzké hrdlo skleničky
avatar
Eva
Naprostá bomba a rozhodně je budu kupovat dál. Jsou moc dobré, stejně jako džusy a sirupy této značky. Začala jsem malinou a hned mě překvapilo, jak to v puse křupalo, jako kdybych jedla čerstvé maliny. Výhodou je nižší obsah kalorií. Chvalim i nabídku příchutí a design obalu produktu
příloha
klad Chuť
klad Nižší obsah kalorií
klad Nabidka příchutí
klad Prostě bomba
klad Nic
avatar
Martina
Dobrý den ,děkuji za džemy k testování. Džemy mají krásný obal ,to jsme se hned těšili ,až ochutnáme .Hned ten den jsme si udělali palačinky a vyzkoušeli jahodový džem ,ten byl úplně nejlepší,i přesto ,že neobsahuje cukr ,tak byl sladký dost ,krásně hustý. Nejméně nám chutnal černý rybíz ,ten byl na nás kyselý, což ale vůbec nevadí. Takže za nás výborné džemy ,které neobsahují konzervanty a cukr. Ještě jednou moc děkuji.
klad vše
klad nic
avatar
Žanet
Tyto 100 % džemy mě mile překvapily. Dle obalu ze 100 % ovoce a bez přidaného cukru. Džemy jsou hodně husté, obsahují kousky ovoce a sladké jsou tak akorát. U nás džemy a marmelády jedou hodně, hlavně na palačinky. Dětem nejvíc chutnaly červené (jahoda, malina, višeň), mně oslovil hodně černý rybíz a také broskev. Určitě budu kupovat pravidelně, aspoň odpadne pokus omyl u regálu s marmeládami.
příloha příloha
klad Nepřislazované cukrem
klad Hutné
klad S kousky ovoce
klad Tak akorát sladké
klad Malé balení - je rychle pryč :-D
avatar
Klára
Tyto džemy se mi zdály být méně sladké. Což není na škodu, protože je v nich opravdu hodně cítit ovocná chuť a ne cukr. Kousky jsou také spíš plus, protože člověk se zakousne do ovoce. Hlavně tedy kousky broskví, ty byly opravdu top. Někomu by mohly vadit zrníčka z malin, ale ty k tomu tak nějak patří. Divila jsem se, že obsahují opravdu jen ovoce a ovocné štávy. Je to hodně znát na chuti a takový výrobek se v regálech obchodů těžko hledá. Určitě bych džemy doporučila, protože to není jen sladká beztvará hmota. Co se týká skleniček, je fajn, že jsou malé. Rychle se sní, protože bez cukru určitě nemají dlouhou trvanlivost po otevření. A sklenice se dobře drží v ruce, žádná neforemná baňka. Dětem chutnají a to jsou dost vybíravé. Taky bych ráda řekla nějaké mínus, ale nevím jaké. Že nejsou tak sladké, že obsahují i kousky a zrníčka, že nemají dlouhou trvanlivost po otevření... takové by džemy měly být.
příloha
klad z ovoce a ovocných šťáv
klad méně sladké
klad kousky ovoce
klad připomíná domácí džemy
klad nic jsme nenašli
avatar
Marie
Relax 100% džemy z ovoce mě velmi mile překvapili. Hned na první pohled mě zaujal jeho pestrý obal a nabídka druhů. Chuť je příjemná,velmi dobrá a intenzivní. Člověk si opravdu pochutná. Líbí se mi i kousky ovoce v džemu,která dodá opravdovost džemu. U nás doma si je všichni oblíbili.
klad intenzita chuti
klad nabídka
klad kousky ovoce v džemu
klad malé balení
avatar
Eva
Testováním džemů Relax si užívám opravdu zdravé mlsání. Džemy Relax 100% z ovoce jsou slazeny pouze jablečnou šťávou, k výrobě 100 g výrobku Relax 100% z ovoce bylo použito 100 g ovoce, jsou bez konzervačních látek, bez umělých aromat a bez přidaného cukru. Chutnají výborně, mohu jen doporučit!
klad složení a chuť
klad nic
Zobrazit více recenzí