Redukce vrásek, omlazení a ochrana pleti? Otestujte suché sérum Respibeauty® REJUVENATOR v podobě pleťové masky

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
Přihlásit se můžete do
1. 2.
23:59
konec testování
15. 2. 2023

Koho hledáme

Hledáme 100 testerek z Prahy ve věku 35-60 let, které zdarma otestují sérum Respibeauty® REJUVENATOR v podobě pleťové masky.

Poté se s námi podělí o svou recenzi i s přiloženou fotografií PŘED a PO používání zde na webu a vyplní dotazník.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník.

Redakce vybere 100 nejvhodnějších testerek, které si sérum Respibeauty® REJUVENATOR v podobě pleťové masky zdarma vyzvednou na adrese Testuj.to, Karlínské náměstí 238/6, Praha 8 - Karlín.  

Tento produkt nezasíláme poštou. 

Respibeauty® REJUVENATOR  

Program nanovlákenných suchých sér Respibeauty® REJUVENATOR v podobě masky pro redukci vrásek, omlazení a ochranu pleti. Tajemství nanovlákenného suchého séra Respibeauty REJUVENATOR se skrývá v receptuře obsahující extrakt z květů pomerančovníku a z granátovníku, který aktivuje tvorbu vlastního kolagenu pro skutečné omlazení pleti.   

Omlazení, hydratace a ochrana v jediném produktu z nanovlákna. Během pár sekund. Se 100% přírodním složením a 100% obsahem aktivních látek. Suché sérum v podobě masky s převratnou technologií NUENEX®, které nemá na kosmetickém trhu obdoby a během 7 dní redukuje vrásky až o 20 %.  

  • viditelně omlazuje pleť a redukuje vrásky již za 7 dní
  • poskytuje pleti 24hodinovou ochranu před znečištěním
  • dodává pleti pouze aktivní látky, bez aditiv a chemických konzervantů
  • waterless výroba (bez vody)
  • ekologická výroba, která šetří životní prostředí
  • stimuluje produkci vlastního kolagenu v pleti
  • zajišťuje 9–12hodinovou výživu 
  • 100% přírodní složení
  • nevysušuje pleť

Proč suché sérum? 

Běžná kosmetika je tvořena převážně vodou. Nejen, že voda vysušuje pleť, ale zároveň její obsah vyžaduje konzervanty a aditiva, aby se produkt nekazil. Dík technologii NUENEX, na které se zakládá materiál DrySerum neboli suché sérum, neobsahuje Respibeauty žádné chemické konzervanty, ale jen 100 % aktivních přírodních látek. Proto přináší maximální výsledky a její výroba je šetrná k přírodě. Navíc jsou masky skladné a skvěle se tak hodí i na cesty.

Připravte se na viditelný úbytek vrásek již za 7 dní

Klinická studie provedená v laboratoři BIONOS BIOTECH S.L. prokázala, že program Respibeauty redukuje délku, hloubku i objem vrásek až o 20 % za 7 dní*.

 *při použití 10 ks během 7 dní.

Ušetříte spoustu času

Aplikace zabere méně než minutu. Od vyjmutí z obalu přes aplikaci na tvář až po vstřebání posledního nanovlákna. Ihned po aplikaci Respibeauty tak můžete nanášet make-up nebo se naplno věnovat jakýmkoli aktivitám. V porovnání s běžnými kosmetickými maskami tak ušetříte spoustu drahocenného času.


Více informací o produktu najdete TADY.

Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel