Testovaly jsme Revital šumivý Vitamin C lesní jahoda. Vyzkoušela jste také? Vložte své hodnocení.

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotily
5
24x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 27. 10. 2015
do 16. 11. 2015

Zdraví, které chutná

Jak snadno a rychle dodat tělu potřebné vitaminy a minerály v tomto chladném podzimním období? Právě rozpustné šumivé tablety jsou výborným prostředkem k doplnění potřebných látek a k dodržování pitného režimu.

Předcházejte nemocem a posilujte imunitní systém

Připravte si nápoj, který je vhodným doplňkem stravy v tomto období, tedy při oslabení imunity, při zvýšené psychické i fyzické zátěži, po nemoci, prostě ve všech situacích, kdy potřebujete posílit Váš organismus.

Šumivé tablety z řady Revital jsou k dostání v ucelené řadě rozpustných vitaminů v široké škále ovocných příchutí. Nejen že si připravíte zdravý nápoj, navíc si na něm i pochutnáte.

V této řadě rozpustných vitaminů najdete nejrůznější příchutě. My pro Vás vybrali NOVINKU tohoto roku a to Revital Vitamin C 500 mg se skvělou příchutí lesní jahody. Protože tyto rozpustné tablety neobsahují cukr, jsou vhodné i pro diabetiky. Ke všemu obsahují rozpustnou vlákninu, tudíž podporují také trávení. Tak „Na zdraví“. :-)

Více se dozvíte ZDE.

Jak jste byly s Revital šumivým Vitamínem C spokojené, naleznete ZDE.

Hodnocení
27
avatar
Hana
klad Právě šumivé tablety jsou na tento čas nejideálnější...svým příjemným a chutným podání...Lesní jahoda je mezi nej chuťema s citrónem a pomerančem tak že super...Tuba se vejde do každé tašky či kabelky a je snadno kdekoliv dostupné ( no v případě že máte sklenici vody) ale to jistě nikoho neodradí...Doporučuji pro tento podzimní čas :)
avatar
Věra
klad Zejména v zimním období (nejen) je potřeba doplnit vitamín C. Přípravek se dobře rozpouští a jeho chuť je příjemná. Chválím, že neobsahuje cukr, jelikož se bílému cukru vyhýbám. Příjemným bonusem je obsah vlákniny a jeho prebiotické účinky. Za mě spokojenost a deset bodů.
avatar
Romana
klad Moc děkuji,povedlo se mi vyhrát,vitamíny a dorazily právě včas v době chřipek,,,,a jsou nádherně voňavé,s průhlednou
klad fialovou barvou,prostě šťávnaté zdraví,,,*heart*oceňuji i dost velké baleni,které spolehlivě pokryje spotřebu celé rodiny*heart*
avatar
Petra
klad Vitamín má vynikající chuť,nejlepší jakou jsem kdy měla,není v něm cítit chemie.Účinky zatím nemohou být znát,neboť ho užívám od pátku.Ale určitě si koupím další balení,protože mi moc chutná a jistě mi pomůže v boji s podzimní virózou,což jako maminka svou malých dětí,která tráví min,deset hodin denně v práci mezi lidmi určitě potřebuje.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testování tohoto produktu,velmi příjemně mě překvapil.Především oceňuji jeho chuť-je to opravdu chuť pravých lesních jahod,cítila jsem jí po prvním doušku a moc mi chutná.Dávám si vitamín do půllitrové sklenice,aby nápoj nebyl tak sladký,protože normálně nesladím a myslím,že je to tak akorát.Necítím žádnou chemii,je to povbuzující a celou sklenici vypiji téměř ihned,jak mi chutná.Normálně si dělám čaje,toto se mi zdá ještě lepší,osvěžující.Ještě lepší je,že obsahuje velké množství vitamínu C,takže je to nejden dobré,ale i zdravé.Myslím si,že jako prevence chřipky je úplně vynikající.Určitě si koupím další,je nejen na zimu jak dělaný.Za sebe určitě doporučuji,žádná negativa neshledávám.
avatar
Lenka
klad Šumivé vitaminy mám v oblibě. Už jen pro ten efekt :) , jak tableta šumí a následně se dokonale rozpustí. Ale hlavně si je kupuji kvůli prevenci před nachlazením a k posílení imunity. Chuť hodnotím jako ovocnou, osvěžující, ale pravá lesní jahůdka chutná trošku jinak :). Škoda, že dávka pro dospělého člověka je 1 tbl. za den. Dala bych si ho klidně 3x denně. Líbí se mi, že je vhodný pro diabetiky . Balení je dostačující. Zvýšenou dávku 500mg vit. C na tbl. je velké plus. Doporučuji!
avatar
Mirka
klad Na těchto šumivých tabletách oceňuji to, že se dokonale rozpustí a neusazují se jejich zbytky na dně, jako u některých jiných tablet konkurenčních firem. Další plus je příjemná jahodová chuť, i když přiznávám, že na můj vkus by mohla být o trošičku míň sladká. Účinky na imunitu hodnotit nemohu, myslím, že to chce dlouhodobé užívání. :)
avatar
veronika
klad Pro mě skvělá forma , jak do sebe dostat vitamin C, ;) šumivé tablety jsou prima praktická volba, jahodová příchuť pro mě trošičku sladká než u jiných co jsem používala. Nápoj skvělý na podporu imunity a ještě dobře chutná, určitě bych doporučila vyzkoušet.
avatar
Lucie
klad Šumivé vitamíny jsou výborné, lesní jahoda má skvělou chuť. Vzhledem k tomu, že ho rozpouštím v cca 0,4 - 0,5 litru vody, tak není tak sladký. Výborně se rozpouští, není tedy problém s tím, že by se na dně skleničky tvořila usazenina. Jestli opravdu díky tabletám předcházím nemocem a posiluji imunitu, to asi chápete, že po pár dnech užívání, nelze říci. Každopádně produkt doporučuji.
avatar
Alena
klad Šumivé tablety jsou výborné. Chuť a rozpustnost ve vodě je vynikající. Zatím nejsem nemocná, tak doufám, že svojí zázračností mi ochrání moji imunitu ;-) Zatím užívám krátkodobě, tak nemohu říct, zda splňují co slibují. :-) ale velmi mi chutnají. Doporučuji, 10 bodů.
avatar
Markéta
klad Omlouvám se za pozdní hodnocení.
klad Tak vynikající šumivé tablety jsem hodně dlouho nepila. Příchuť lesní jahoda je naprosto dokonalá. Tablety se rychle rozpouští. V tomto období ideální pomocník pro naše zdraví :) Všem rozhodně doporučuji! Já tyto vitamínky budu užívat celou zimu. Děkuji!
avatar
Jiří
klad Děkuji za šumivé vitamíny C Revital s příchutí lesní jahoda. Tablety se velmi rychle rozpouští a nezanechávají po sobě žádné zbytky, sedliny. Chuťově jsou příjemné, jemné, nepřeslazené, bez obsahu cukru. Pozitivní je i to, že je může používat celá rodina, jsou totiž vhodné i pro děti od šesti let. Tablety můžeme určitě doporučit.
avatar
Anna
klad Snažím se používat vitamin c,nejen jako prevenci proti nachlazení,ale i kvůli jeho prospěšnosti a radši používám tuhle variantu šumivého vitaminu než v tabletkách..tahle varianta s příchutí jahody je velmi chutná..a oceňuji,že je bez cukru a je tak zdravější..
avatar
Daniela
klad Šumivé vitamíny používám prakticky denně a většinou jsem zvyklá na pomerančovou nebo citronovou příchuť. Revital šumivý Vitamin C lesní jahoda mě nejvíce překvapil svojí příchutí lesní jahody. Ta je úplně skvělá. Vůbec jsem netušila, že vitamíny s s takovou nádhernou příchutí existují. jsem z nich nadšená. Rozhodně doporučuji.
avatar
Renata
klad Oblíbený nápoj, když někdo z rodiny začne posmrkávat. Ne vždy je k dostání dobrý pomeranč či mandarinka a když je vitamín C potřebný akutně, sáhneme po tomto výrobku. Bez přidaného cukru, bez chemické pachuti v ústech. Lesné jahody jsou slabě cítit a chutnají dětem i dospělým. Jako lék i jako prevence. Chutná celé rodině.
avatar
Jaroslava
klad skvělý má super chut máme ho moc rádi ccelá rodina :)
klad
avatar
Bibika
klad Vřele všem doporučuji, neváhejte*heart*
klad
klad
klad
klad
avatar
Petra
klad Toto rozpustné céčko mám neustále doma po ruce. Kdykoliv na mě něco leze, nebo mám nedostatek vitamínů z ovoce, tak sáhnu po tomto vitamínovém doplňku. Navíc má báječnou chuť po lesním ovoci, neobsahuje žádný cukr a okamžitě doplní do těla potřebné céčko.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Martina
klad Šumivé a rozpustné tablety a vitamíny kupuju, zejména v zimě a hlavně céčko, s Vitarem mám zkušenosti. Piju rozpuštěné samotně nebo někdy hodím do čaje, oboje dobré. Koupí tohoto výrobku tedy samozřejmě vůbec nic nezkazíte, klidně si napište Ježíškovi, zdraví je jen jedno.
avatar
Marika
klad Tento šumivý vitamín hodnotím spíše co se týče chuti. Určitě je pozitivní dostatečně velká dávka céčka jako posila před nachlazením nebo virózami. Chuťově dobré a relativně nechemická chuť, kterou jsem zaznamenala u jiných podobných preparátů. Doporučuji.
avatar
Jaroslav
klad Tento vitamín používáme hlavně v období chřipek apod. I když vím, že prevence je potřeba po celý rok. Chutná výborně a jako tekutý se rychleji vstřebává. Jako diabetik vítám, že tabletky neobsahují cukr, také mi chutná že je nápoj šumivý. Příchuť lesní jahoda je pro mě fajn.
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Kamila
klad Rozhodně doporučuji. Rychlá příprava, chutný nápoj. Cítíte, že děláte něco pro zdraví. Určitě to není zas tak vysoká cena do vašeho zdraví. Chutná to i dětem, je to vhodné pro celou rodinu. Jsem spokojena. Jako máma udělám pro rodinu a její zdraví vše. Ráda doporučuji!!!!!
avatar
Lucie
klad Revital šumivý Vitamin C lesní jahoda je velice chutný šumivý vitamín, který si dopřávám každý den a někdy i dvakrát denně. Krásně voní a já si ho dávám většinou ráno pro ranní vzpruhu. Nedráždí žaludek a dodá energii a vitamíny. Určitě doporučuji celé rodině