Vyzkoušely jste produkty Revitalon a dopřály vlasům kvalitní výživu od kořínků. Jak testování dopadlo? 

image
otestováno
Počet recenzí
32
jak jste hodnotily
5
20x
4
4x
3
6x
2
1x
1
1x
doporučuje
75 %
Testováno v období
od 3. 5. 2020
do 21. 6. 2020


Kapsle Revitalon Forte

Kapsle Revitalon Forte 30 kapslí představují měsíční vnitřní výživu pro krásné a silné vlasy. Kapsle obsahují 18 účinných látek, díky kterým jsou vlasy vyživovány od kořínků.

K dostání v lékárnách nebo na www.revitalon.cz.

Revitalon Kofeinový šampon

Revitalon Kofeinový šampon je inovovanou novinkou na trhu. Obsahuje kofein pro podporu růstu vlasů, arganový olej pro vitalitu a lesk a ceramidy, které zabraňují vysoušení pokožky. Šampon neobsahuje silikony. Informace pro alergiky: bez parabenů.

K dostání v lékárnách nebo na www.revitalon.cz

Velikost testovaného vzorku je 50 ml. 


Hodnocení
32
avatar
Renata
Skutečný pomocník pro posílení vlasů všeho typu. Kofein je velkým pomocníkem a další prospěšné složky také pomáhají. Kombinace tablet a šamponu je promyšlená. Šampon je příjemný, jemně, přirozeně voní, dobře se oplachuje. Tablety se snadno užívají a kombinace obého se kladně a výrazně projevuje. Vlasy jsou pevnější, méně padají, lépe vypadají.
klad celý výrobek
klad -
avatar
Dádinka
Přípravek Revitalon je kvalitní produkt, který má snad až zázračné účinky. Měla jsem problémy s vlasy, strašně moc vypadavaly, byly bez lesku a teď? P 2 měsícich se mě vlasy neskutečně změnily. Vypadávají minimálně, jsou od pohledu zdravější a silnější. Budu používat ještě nějakou dobu, je to super.
klad Kvalita výrobku
klad Účinek
klad Snadné polykání kapslí
klad Není nic, co bych vytkla, snad jen vyšší ceni
avatar
Kateřina
Do testování jsem sice nebyla vybraná, ale produkt znám. Opravdu kvalitní produkt, který má výsledek. Moje vlasy byly hebčí a vypadaly přirozeněji. Měly krásný lesk. Podotýkám, že mám melírované vlasy a hodně zničené. Málo který produkt mé vlasy alespň o trochu zlepší kvalitu. Za mě ano.
klad kvalita
klad neutrální vůně
klad nic
avatar
Libuše
Kapsle mě velmi mile překvapily. Pozoruji zlepšení kvality svých vlasů. Účinnost kapslí hodnotím kladně. Vlasy jsou lesklejší a na dotek hladké. Změna k lepšímu stavu vlasů je opravdu zaznamenaná - Vlasy nejsou vůbec porézní.
klad Zlepšení kvality vlasů
klad Zlepšení vzhledu vlasů
klad Dobře polykatelná tableta
klad Obal tablet
klad není nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Kristýna
Šampon Revitalon je perfektní :) Vlasy jsou po něm velmi lesklé, příjemné na dotej a silnější. Mám po šampónu i méně lámavější konečky. S kombinací Revitalon kapsle je to super výživa pro vlasy. Šampón budu i nadále používat :)
klad Jemná vůně
klad pevnější vlasy
klad méňě zničené konečky
klad nic
avatar
Lucie
tabletky jsou super, určit budu pokračovat a užívat dál jsem zvědavá na velkou změnu, zatím mám za sebou pouze polovinu. šampon s kofeinem mi moc nevoní, ale vlasy jsou jemné bez použití kondicionéru.
klad složení
klad šampon moc nevoní
avatar
Petra
S Revitalonem jsem spokojena. Po samponu byly vlasy hebke, leskle, ale nutno říct, ze osobně mi vlasy hodně cuchal, což je asi jediná věc, kterou bych mu vytknula. Kapsle užívám pravidelně a vlasy mi méně padají, jsou silnější a vypadají zdravěji. Určitě doporučuji.
klad Leskle vlasy
klad Zdrave vypadající
klad Méně padaly
klad Po samponu zacuchane vlasy
avatar
Hana
S Revitalonem jsem nadmíru spokojená. Přestali mě tolik padat vlasy a jsou hustší. Zlepšuje celkovou kvalitu vlasu. Méně se mi třepí konečky. Přípravek se stane mým oblíbeným, protože oproti jiným výrobkum a mnohdy dražším, je tento opravdu kvalitní a přitom cenově dostupný. Navíc co slibuje opravdu splní.
klad rychle zlepšení vlasu
klad Krátká doba užívání
avatar
Lenka
Účinnost kapslí Revitalon Forte byla viditelná na první pohled.Vlasy získávaly zpět svůj lesk.Změnou pro mě bylo,že mi začala občas svrbět hlava.A to bylo, jak začaly vlasy růst i tam,kde už nebyly.Další změnou bylo,že jsem si nemusela tak často mýt vlasy.Přestaly se přehnaně mastit.Šampon vlasy krásně podpořil. Jen netuším,co to udělá, až je přestanu užívat.
klad praktické balení
klad velikost kapslí
avatar
Daniela
Účinnost kapslí spolu s šamponem hodnotím celkově, po necelém 1 měsíci používání, pozitivně. Hlavní změnu jsem zaznamenala ve výrazné regeneraci poškozených dlouhých vlasů - snížení lámání a padání vlasů. Vzhled vlasů se celkově zlepšil a vlasy vypadají zdravě. Kapsle, které jsem každý den užívala po jídle, se bez problémů polykají. Šampon má příjemnou vůni a vždy při mytí jsem ho nechala, pro zesílení účinku, několik minut působit na hlavě.
příloha
klad účinek obou výrobků
klad vůně šampónu
klad složení kapslí
klad odpovídající cena
klad nic
avatar
Jana
Revitalon Forte kapsle a Revitalon Kofeinový šampon naprosto dokonalá kombinace pro moje dlouhé namáhané vlasy. Vlasy mám úžasně vyživené a to od kořínků, jdou tedy lépe rozčesat, doslova září díky i mému oblíbenému argonovému oleji, který šampon obsahuje. Výrazně se zlepšila i moje pleť a nehty po používání Revitalon Forte kapslí. Šampon navíc krásně voní.
příloha
klad vůně šamponu
klad konzistence
klad balení (líbivé) (šampon i tablety)
klad šampon se krásně "napění" ve vlasech
klad šampon jde dobře opláchnout
klad vlasy jdou lehčeji rozčesat
klad vlasy jsou vyživené od kořínků
klad po použití šamponu se viditelně zlepšil vzhled vlasů,
klad tablety i šampon mají úžasné složení
klad po užívání tablet se viditelně zlepšil vzhled vlasů, pleti a nehtů
klad Polykací tablety by mohly být trošku menší :-).
avatar
Barbora
Účinnost balíčku Revitalon po 30ti denní kůře mě velmi překvapila. Vlasy jsou lesklejší, hedvábnější a na první pohled vypadají mnohem zdravější. Vlasy mi 30 dnech dokonce i povyrostly a to stále tvrdím, že mi vlasy vůbec nerostou. :-) Další věc která mě překvapila jako milý bonus jsou pevnější a rychle rostoucí nehty.
klad Kapsle se dobře polikájí
klad Vlasy jsou již po měsíci zdravější
klad Zaznamenán růst a regenerace nehtů
klad Není možnost koupi kondicionéru
avatar
Sabina
Tabletky a šampon jsem používala ani ne měsíc, proto nejsou výsledky nijak ohromné. Šampon je skvělý, sice nemá to nejlepší a nejšetrnější složení, ale vlasy mám po umytí hebké a lesklé. Na vlasech jsem toho popravdě moc nezaznamenala, řekla bych, že “zdravější” nejsou. Ani mi nerostly rychleji, během používání jen o cca 1 cm, což je u mě běžné. Moje pleť také nezaznamenala žádné zlepšení. Každopádně Revitalon alespoň zabral na moje nehty, mám je pevnější a přestaly se mi lámat. Myslím si, že kdybych tabletky používala minimálně 3 měsíce, tak určitě vypozoruji nějakou větší změnu i na vlasech.
klad Zlepšení nehtů
klad Při krátkodobém používání změny nezaznamenáte
avatar
Lucie
Bohužel i po měsíci vlasy vypadávají stále stejně. Ale zdají se být trochu pevnější a zdravější. Šampon krásně pění, vlasy jsou po umytí pevnější. Ale potřebují doplnit kondicinerém. Po umytí jsou vlasy hezké. Nevím, zda tablety+šampon mají zásadní vliv na kvalitu či padání. Na to by bylo potřeba asi delší testování. Možná na každého působí jinak. Nicméně tablety obsahují spoustu vitamínů a minerálů, které jsou prospěšné jak pro vlasy, tak i pro pleť. Pokud máte jemné vlasy, určitě nelze očekávat, že budete mít hřívu. Přípravky mohou trochu pomoci zlepšit kvalitu vlasů. Ale určitě nečekejte zázraky či vlasy jako z reklamy :)
klad Šampon je příjemný a hodně pění
klad Vlasy jsou po umytí hezké
klad Vlasy jsou trochu více pevnější
klad Tablety obsahují látky prospěšné i pro pleť a nehty
klad Tablety jsou poměrně velké a docela smrdí
klad Vlasy stále padají, v tomto směru nevidím rozdíl
klad Šampon nutno po umytí doplnit kondicionérem pro uzavření kutikuly a lesk vlasů
avatar
daniela
S revitalon forte jsem velmi mile překvapená. Po měsíci užívání jsou vlasy v lepší kondici. Oceňuji sílu, hebkost a lesk. Všimla jsem si, že i méně padají, hlavně pro mytí vlasů je to znatelné. Líbí se mi, že se vlasy hezky lesknou.
příloha příloha
klad Lesk
klad Sila
klad Hebkost
klad Nic
avatar
Lada
Obsah kapslí Revitaln mě moc zajímal a potěšilo mě jejich přírodní složené plné vitamínů, minerálů a mj kvasnic. Vlasy vypadají po měsíci používání pružněji a zdravěji. Mnohem méně vlasů mi vypadává, s tím jsem měla opravdu problém a o hodně se to zlepšilo. Na okraji vlasového porostu je vidět maličké vlásky, které vyrostly během doby užívání.
klad vlasy jsou hebčí
klad méně vypadávají
klad rostou nové
klad -
avatar
Bohunka
Všechny kapsle jsem využívala, bohužel mně tedy přijde, že se neudála žádná změna....ani k zesílení ani k ničemu jinému nedošlo. dokonce mám pocit, že mi více vypadávají. Tak nevím asi to není úplně pro mě. Śampon též vypotřebován, v zásadě se choval jako levnější šampony z drogerie, nevím co bych vyzdvihla.
klad Śampon byl celkem fajn
klad nevidím účinek
avatar
Lenka
S výrobkem jsem nadmíru spokojená. Po porodu mi začaly hodně padat vlasy a až díky revitalionu přestaly. Výrobek moc doporučuji maminkám, co měli stejný problém jako já. Vyhovuje mi jeho složení a zároveň rychlá účinnost
klad Složení
klad Stop vypadávání vlasů
klad Rychle regenerace
klad Jednoduché užívání
klad Nic jsem nenašla
avatar
Weronika
Musím říci, že měsíc testování byl pro zkonstatování výsledku málo. Ampule jsou za mě velikostně v pohodě, dají se dobře konzumovat. Zkvalitnění vlasů jsem nepostřehla ani co se týče růstu, ani jejich síly. Vlasy mi stále hodně padají. Věřím, že z dlouhodobějšího hlediska může fungovat.
klad bohužel nelze konstatovat
klad měsíční kůra je málo
avatar
Zdeňka
Vlasy mám opravdu hodně zničené odbarvováním na blond a kvůli nedostatku času na mateřské dovolené nedostávají mé vlasy téměř žádnou péči. Také proto jsem čekala opravdu viditelné výsledky. Upřímně však musím podotknout, že na vlasech bohužel nevidím žádný rozdíl. Vlasy mi padají pořád stejně a ani jejich vzhled se nijak nezlepšil. Nejsou silnější ani lesklejší. Možná je nutné dlouhodobější užívání.
klad nic
klad žádný efekt
Zobrazit více recenzí