Revoluční dvoufázová barva na rty a lesk 2v1 Dermacol

image
otestováno
Počet recenzí
62
jak jste hodnotily
5
52x
4
8x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 6. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*]  TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě a napíše nám, jaké číslo barvy na rty by ráda otestovala (prosím, uvádět jen jedno číslo). Testování proběhne ve čtvrtek 5. února mezi 20 a 21 hodin. Připraveno je 20 těchto úžasných rtěnek. [*] [*] [*] 

Vydrží na rtech celých 16hod*

Nádherné intenzivní barvy vytváří dokonalý vzhled rtů po celý den nošení!
Průlomová textura s vysokou pigmentací barvy na rty je rychleschnoucí a výborně kryje, nabízí výběr z nádherných devíti odstínů.
Ultra lesk & jemná péče v krémové fázi díky obsahu přírodních vysoce kvalitních olejů, včelích vosků a vitamínu E zabraňuje vysušování a rty hydratuje, zvláčňuje, dodá jim svůdný lesk a plnost.

*testováno in-vivo

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
62
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost testovat. Děkuji. Byl jsem celkově mile překvapená. Odstín mi sedl výborně, rtěnka držela perfektně celý den. Rtěnka má bezva balení, které mi vyhovuje. Neobtiskává se ani nerozmazává - je dokoná. Děkuji.
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Pavla
klad Vzala jsem si inspiraci a když jsem byla V DM tak jsem využila své 15% slevy a vzala si i tento lesk. Koupila jsem si č. 9 -barva jde moc hezky do hněda. Není křiklavá. Měla jsem již několikrát a vždy vydrží na rtech barva celý den i s tím, že člověk pije a jí!! Nemaže se, nerozpíjí. Z téměř 99% bych napsala super :)
klad Mám pocit, že mám po několika hodinách sušší rty. Všechna napsaná pozitiva platí. Jsem zvyklá na rtěnky, nebo lesky které více hydratují. Což mi tady pocitově nepřipadá, ale jinak rozhodně fajn lesk :).
avatar
Lucie
klad Pro testování jsem zvolila odstín 2., resp. jsem se snažila dle obrázku zvolit co nejpřirozenější odstín. Bohužel je tento odstín velmi červený, takže pro běžné denní nošení pro mě není vhodný. Přesto jsem ho jeden den vyzkoušela a skutečně vydrží dlouho. Barva je sytá a musí se minutu počkat, než zaschne, aby se mohl nanést i lesk. Doporučuji si odstín nevybírat přes internet, ale zajít do kamenné prodejny a tam si ho vyzkoušet...abyste vybraly dobře. :)
klad U výrazných odstínů, které jsem zvyklá nosit spíše večer, je pak celkem problém po několika hodinách barvu na rty odlíčit. Mám odličovací vodu od stejné značky (Dermacol) a měla jsem s tím tedy celkem problém, zbytky barvy držely na rtech i po několikerém odlíčení.
avatar
Dagmar
avatar
veronika
klad testuji rtěnku č.2- pravda barva podle obrazku je trošičku jina . V reálu pěkně zářívá červená ;-), Nanáší se jednoduše, popsano i na baleni. Barva je na rtech bez lesku je matna, pokud někdo nemusi lesk ;-). Tak lze používat jak samostatne barvu nebo jen lesk. Opravdu vydrží celý den! a to i přes každodenní jidlo,nesetře se. Muj odstín bych asi použila spíše na večerní líčení, je opravdu na mě jinak hodne červený. Rtěnku určítě doporučuji,co uvádí to splňuje.
klad Asi jediny malý nedostatek je odličování, je potřeba odličovače, samotnou vodou nesmijete!
avatar
Irena
klad Také jsem se příliš netrefila do odstínu, ale jinak je rtěnka perfektní, výborně drží, v mém případě přežila bez újmy minimálně 3 kávy, oběd, večeři, nápoje. Děkuji za možnost vyzkoušení, protože vyjma nevhodně zvolené barvy, nemá chybu.
avatar
Olga
klad Pro vyzkoušení jsem si vybrala odstín č.2, aby nebyl moc výrazný a červený. Jak již píší ostatní ženy, bohužel barva neodpovídá vzorníku a je opravdu dost křiklavý. Mamka mi na to řekla, že jsem zmalovaná jak na pouť. Na běžné nošení se tento odstín pro mně nehodí. Nicméně můžu potvrdit, že barva opravdu drží - nevím jak se jí do zítra zbavím - musím mezi lidi. Rty jsou příjemné, nevysušené. Drží i přes jídlo i pití a dokonce ani ubrouskem nejde setřít. Takže když shrnu: barva i lesk je super, odstín osobně vyzkoušet na prodejně.
avatar
Alena
avatar
Lena
avatar
Alena
klad Barvička byla zvolená číslo 3, podle obrázku jsem čekala že bude světlejší. Na mě dost výrázná. Ale vydržela. Nanesla jsem si ji ráno, jedla, pila a ještě večer jsem ji měla. Opravdu vydrží, mohu ji doporučit. Koupím si ji i příště, jen zvolím jiný odstín.
avatar
veronika
klad mám k otestování č.7- aplikace je snadna, barva rty nijak nestahuje, nevysušuje ,lesk má lehkou nelepivou konzistenci. Výdrž je také skvělá, ale jistě není na konci dne barva tak intenzivní jak na začatku,ale oproti jiným rtěnkám drží. Možným nedostatkem může být odlíčení, nejde hned smýt ;-)
avatar
Helena
Zobrazit více recenzí