Revoluční vlasový clip Linziclip

image
otestováno
Počet recenzí
85
jak jste hodnotily
5
68x
4
12x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 5. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních padesát, které se přihlásí po testovací výzvě. Ale pozor- vybírat budeme jen z těch testerek, které si Linziclip ještě nevytestovaly! Testování proběhne ve středu 4. února mezi 11 a 12 hodin.  [*] [*] [*]

Stačí sepnout a jít, třeba na ples.

Revoluční vlasový klip, který milují ženy po celém světě. Není to ledajaký skřipec, je to rychlé řešení pro zkrocení účesu v pouhé vteřině, je to Linziclip. Přinášíme vám jeho zbrusu novou kolekci na míru ušitou nadcházející plesové sezóně. Nechybí třpyt, perleť ani „diamanty.“ I když přiběhnete na poslední chvíli z práce, stačí zvolit správný clip ladící k šatům a za pár vteřin odcházíte s účesem á la femme fatale. Vy i váš Linziclip budete hvězdou i bez hodin strávených před zrcadlem.

Revoluce ve vlasech

Na rozdíl od klasického skřipce z Linziclipu nekoukají dráty ani pérka, mechanismus zůstává oku skrytý pod zdobenou plochou, díky které je také dokonalým módním doplňkem. Z vlasů neklouže a drží tak účes pevně po celý den.

Účes v okamžiku

Linziclip je pro všechny typy vlasů, stačí si jen vybrat správnou velikost: Maxi (8 cm) pro jemné vlasy, Midi (3,5 cm) pro středně husté a husté, Mini (1,75 cm) pro všechny typy vlasů, který je v balení po 3 kusech.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
85
avatar
Hana
klad Revoluční vlasový clip Linziclip využívám, když si chci udělat drdol. Na vlasech vypadá hezky a drží. Mám husté vlasy a tím si myslím, že do nich perfektně zapadá. Nejsem si jistá, jak by revoluční vlasový clip Linziclip držel na vlasech, které by byly řidší!
avatar
Zuzka
klad Super vec, ktorú odporúčam vyskúšať každej žene.
klad
klad :-D
avatar
Věra
klad Revoluční vlasový clip Linziclip využívám, když si chci udělat drdol. Na vlasech vypadá hezky a drží. Mám husté vlasy a tím si myslím, že do nich perfektně zapadá. Nejsem si jistá, jak by revoluční vlasový clip Linziclip držel na vlasech, které by byly řidší!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Krása, velice překvapilo, Za mě vřele doporučuji:-D
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Daniela
klad Vlasový clip Linziclip je lehce manipulovatelný, krásný a hlavně drží na místě a netlačí když se opřu.vyzkoušela jsem škálu účesů a jsem s ním nadmíru spokojena. Hodí pro všechny příležitosti. Jak do práce, tak někam na procházku. Klip je pevný a pěkně drží ve vlasech. Mohu všem doporučit.
avatar
Petra
avatar
Barunka
avatar
Jana
avatar
Jana
klad K otestování mi dorazil Linziclip ve velikosti MIDI krásné modré barvy :-) Musela jsem jej hned vyzkoušet a jsem velmi spokojená! Klip sedí perfektně. Vlasy jsou pevně sepnuté a klip neklouže, což velmi oceňuji. Určitě všem doporučuji vyzkoušet :-)
avatar
Svatka
klad Klips jsem obdržela,jsem s ním maximálně spokojená,sepnu vlasy v jedné vteřině a díky jeho krásné vínové barvě a kamínkům mám hned krásný účes:-) Klips drží,netahá mi vlasy a hlavně je lehce ovladatelný :-) za mě určitě doporučuji
avatar
Pavlína
klad Linziclip jsem obdržela ve velikosti MIDI, což byla k mým vlasům po ramena trefa. Vlasy jsou díky skřipci opravdu pevně semknuté. Skřipec neklouže, nepovoluje a překvapilo mě, jak velké množství vlasů oproti běžným skřipcům pojme. Chystám se pořídit ještě sérii tří menších klipů pro variabilitu účesů.
klad Vysloveně negativní vlastnost jsem neobjevila. Na základě hodnocení z předchozího testování a lichotivého popisu produktu jsem možná očekávala trochu více, ale je to prostě skřipec, který dobře drží. Těšila jsem se na "plesový" design, skřipec jsem obdržela v modré barvě s kamínky - na mě ta kombinace působila trochu lacině. Ale v uvedeném obchodě bych si vybrala z mnoha jiných, vkusných i zajímavých dekorů.
avatar
Jiří
klad Děkujeme za krásný vlasový klip. Za rodinu ho tentokrát testovala naše dcera. Obdrželi jsme velikost MIDI pro husté vlasy v brokátově zlaté barvě, ideální pro právě probíhající plesovou sezonu. Klip ve vlasech dobře drží a neklouže. Provedení klipu je kvalitní, bez ostrých hran. Stisk klipu je dostatečně silný. Celkové hodnocení je velmi dobré.
avatar
Ilona
klad Vlasový clip jsem měla možnost vyzkoušet prvně, a jsem moc ráda.. Přišla mi velikost MIDI - pro středně husté a husté vlasy, která mi akorát vyhovuje. Vlasy mi v něm opravdu bez gumičky drží, a to, i když je mám sestříhané. Clip neklouže, netahá, a navíc je skvělým doplňkem, a to jak na ples, tak i pro běžný den, když chce žena působit elegantněji.. Clip všem moc doporučuji, sama si ho také koupím ve více barvách.. :)
klad Jako snad jediné negativum bych zmínila, že ač to vypadá jednoduše, chce to trošku cvik při používání klipu..ale párkrát se to zkusí, a už to jde samo..takže to zase až takové negativum není.. :) :)
avatar
Ivana
klad Jsem moc ráda za toto testování.Mám polodlouhé vlasy,které nosím občas sepnuté.Vytestovala jsem si velikost MAXI,což mi plně vyhovuje.Elegantní černá barva s kamínky,která mi dorazila,je vhodná téměř kamkoliv,ať už na plesy nebo prostě jen tak.Vypadá velice hezky a hlavně manipulace s ním je snadná.A úprava účesu je v mžiku.Přikoupila jsem si ještě velikost MINI,jsou po třech kusech a jsou též super.Nosím ho téměř denně a ve vlasech klip ani necítím,netahá ani netlačí.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel