Revoluční vlasový skřipec Linziclip

image
otestováno
Počet recenzí
37
jak jste hodnotily
5
25x
4
5x
3
3x
2
4x
1
doporučuje
81 %
Testováno v období
od 4. 12. 2015
do 23. 12. 2015

Zamilujte se do geniálního vlasového skřipce

Jak jinak pojmenovat Linziclip, revoluční vlasový skřipec, kterému propadly ženy na celém světě. Klasický nevzhledný skřipec, jak jej známe, jakoby někdo vzal a vyřešil všechny jeho nedostatky mávnutím kouzelného proutku! Za jednoduchým nápadem stojí Shelley-Anne Salisbury a Lindsey Walker, dvě ženy, matky Linziclipu.

Pomůcka pro dokonalý účes a perfektní doplněk v jednom

Na první pohled nemusí být jasné, co je na zdokonalení skřipce na vlasy tak převratného. Na ten druhý, díky testování, vám to snad bude jasné. :-) Netrčí z něj dráty ani pérka. Vnitřní mechanismus je absolutně skrytý pod oblou zdobenou plochou. Ta povyšuje Linziclip z vlasového clipu na módní doplněk.

3 velikosti, mnoho barev a vzorů, neskutečně mnoho účesů

Linziclip je všelicos, ale rozhodně ne nudný. Každá jeho barevná kolekce je něčím výjimečná a tak si každá z vás snadno vybere ten, který právě jí padne do oka.  Clip se vyrábí ve 3 velikostech – maxi, midi a mini, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat a tím kouzlit ty nejfantastičtější účesy. Do Linziclipu se prostě zamilujete na první účes.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
37
avatar
Lenka
klad Revoluční skřipec Linziclip je super pomůcka pro úpravu dlouhých vlasů. Navíc vypadá krásně a hodí se pro všechny typy a barvy vlasů, světlé i tmavé. U nás ho dostala dcera, která má delší blonďaté vlasy a je spokojena. Prý s tím nadělá plno parády.
avatar
Monika
klad Měla jsem štěstí tento skřipec vyhrát v jednom z předešlých testování a nemůžu si ho vynachválit :) Mám střední velikost skřipce, sepne jak krátké tak dlouhé vlasy, je pěkný, vykouzlí hezké účesy a dokonce drží i v extra hustých vlasech. Lepší skřipec jsem nikdy neměla. :)
avatar
Markéta
klad Vyhrála jsem tento skřipec v soutěži, za což jsem moc vděčná. Dostala jsem střední velikost. Je moc hezký, elegantní, ladí k většině věcí. Na menším prameni vlasů sedí moc hezky.
klad Vlasy mám husté a bohužel se do skřipce nevlezou všechny vlasy. Musela jsem udělat účes jen z půlky vlasů. Vlasy se tam nedostanou přes vnitřní mechanismus. Je hezké, že je schovaný uvnitř, ubírá však prostor pro vlasy.
avatar
Petra
klad Dorazil mi skřipec střední.Věnovala jsem ho svojí pětileté dcerušce.Velikost je pro ní akorát,navíc jí uchvátila růžová barva s kamínky a skřipeček chce nosit denně.Opravdu tolik netlačí,když se opře,to jsem zkoušela i na sobě.Při sundavání netrhá vlasy.
klad Vadí mi pouze velikost,která nepojme celý objem vlasů.
avatar
Kateřina
klad Vyhrála jsem v testování růžový skřipec s kamínky. Velikost Midi, pro středně husté a husté vlasy. Hezké provedení, ocenila jsem velké zuby a barevné provedení. I když je malý, tak dokáže udržet opravdu hodně, více než klasické skřipce s menšími zuby, než které mám doma. Ač mám malé výtky (viz mínusy), tak je naprosto skvělý a rozhodně doporučuji! :)
klad Mám středně dlouhé, sestříhané vlasy a jelikož je skřipec menší velikosti, tak mi z něj nějaký ten pramínek občas vypadnul. V návodu je, aby byl skřipec výše, delší dobu jsem zkoušela, kde přesně skřipec umístit, aby mi veškeré prameny držely.
avatar
Marcela
příloha
klad Linzclip jsem věnovala dceři, protože mé krátké vlasy nesepne. Ale dcera je z něho nadšená, vlasů má hodně a i když je klipsa malá tak vlasy dokonale sepne. Dají se s ním vykouzlit opravdu hezké účesy a vydrží i celý den.Za dceru určitě doporučuji. Možná že menší klipsy by držely i na mých vlasech. Skřipec je v krásné růžové barvě.
avatar
Dana
klad Domů mi dorazil skřipec střední - růžové barvy. Vzhledem k tomu,že jsem skřipce dříve nosila, musím říct, že je velmi hezky udělaný, všechny mechanismy jsou schovány uvnitř, takže venku není nic vidět. Protože mám hodně dlouhé a husté vlasy sepnul mi jen část vlasů. (více se do něj nevešlo) - asi by stálo za to vyzkoušet větší. Skřipec jsem dala dceři a ta je s ním velmi spokojená.
klad Nehodí se na mé vlasy - nepojme ten objem.
avatar
Eva
klad Dorazil mi krásný skřipec - černý se třpytkami, velikost midi. Pokud ho bude mít někdo, komu bude držet ve vlasech, je to opravdu krásná a praktická ozdoba.
klad Bohužel mi skřipec vůbec nevyhovuje. Mám hodně dlouhé, středně husté vlasy. Skřipec mi neudrží všechny vlasy. Nelze mi udělat drdol, to také neudrží.
klad Zkoušela jsem sepnout jen část vlasů, bohužel mi skřipec z vlasů klouže a sjíždí a každou hodinu jsem musela účes upravovat.
klad Na moje vlasy opravdu není.
avatar
hela
klad obdržela jsem na testovani Revoluční vlasový skřipec Linziclip velikosti mid - střední. má šest zubů. Je černý s barevnými třpytkami, což se hodí i na večerní příležitost. Drží ve vlasech dobře, jen nepojme celý ohon. Otvírá se z obou stran. Po straně má zoubky, které vlasy drží. Je na husté vlasy. Na pohled vypadá moc hezky.
avatar
Anna
klad Skřipec je velice pěkně zpracovaný. Měla jsem na vyzkoušení ve velikosti midi a na mě polodlouhe vlasy je skvělý. Už dlouho jsem Skřipec nekoupila, protože žádný mi nevyhovoval kvůli zoubkum, ale tento je velmi pohodlný.Určitě je to ve výběru skřipců číslo 1 vzhledem i udržením vlasů.
avatar
Miluše
klad Měla jsem možnost vyzkoušet Revoluční vlasový skřipec Linziclip, Midi. Zkoušela jsem skřipec černý se třpytkami - zvolená barva se mi moc líbí. Skřipec působí dost mohutně a sofistikovaně. Mám dlouhé středně husté vlasy - skřipec jsem musela zkoušet několikrát, než se mi podařilo sepnout všechny vlasy, ale to je spíš o mé nešikovnosti. Skřipec mi vyhovuje, určitě ho i nadále používat.
klad Jen nevím, co je na něm revolučního, přijde mi jako jeden z mnoha skřipců do vlasů.
avatar
Hana
klad Děkuji za možnost testovat. Hezký vzhled, výborný co do funkce, Jsem moc spokojena. Podarovala jsem ho dceři, která má hustější vlasy. Doposud jsem neviděla skřipec, který by byl tak promyšleně řešený. Za sebe mohu tento výrobek jen doporučit ostatním.
avatar
Ivana
klad Měla jsem to štěstí a vyhrála jsem vlasový skřipec Linziclip pro dceru k Vánocům. Samozřejmě jsem si ho otestovala zatím na sobě. Je to dobrý pomocník, protože s ním můžete nakombinovat různé variace účesů. Doufám, že i má dcera s ním bude spokojená tak, jako já a spolužačky ve třídě jí ho budou závidět;-)
klad Do negativ bych nic nezapsala, vyhrála jsem i univezální barvu do černa.
avatar
Lenka
klad Skřipec je moc krásný - černý se třpitkami a ve vlasech vypadá hezky a elegantně. V drdolu mi vlasy celkem držely, u culíku jsem musela nejprve použít tenkou gumičku a pak bylo vše perfektní!
klad Mám dlouhé, středně husté vlasy a nejčastěji nosím culík. Bohužel mi skřipec po vlasech dost sjížděl a musela jsem účes často upravovat. Zkusila jsem tedy nejprve dát vlasy do culíku tenkou gumičkou a skřipec použít jen jako ozdobu a musím říci, že v této kombinaci vydržel účes celý den beze změny!!
avatar
Lenka
klad Pro testování mi přišel skřipec MIDI pro středně husté a husté vlasy v černé barvě. Vzhledově je skřipec krásně elegantní jak pro normální nošení tak i pro slavnostní příležitosti. Vlasy sepnuté do culíku krásně drží, maximální spokojenost.
klad Jelikož mám více vlasů tak vlasy v drdolu mi skřipec nepobral, tudíž jej budu využívat pro vlasy stažené do culíku.
avatar
Jitka
příloha příloha
klad Díky úspěchu v testovací výhře jsem měla možnost vyzkoušet vlasový skřipec Linziclip. Přišel mne skřipec tmavě růžové barvy se třpytkami pro obvodu, varianta MIDI. Přestože mám odlišný vkus, jeho vzhled hodnotím spíše pozitivně, zvláště v tmavých vlasech může vypadat pěkně a efektivně.
klad Na vyzkoušení skřipce jsem se těšila, ale bohužel jsem z něj zklamaná. Přestože je dle etikety určený pro "středně husté a husté vlasy", tak se mně ty mé (přestože je nepovažuji za extrémně husté) nepodařilo při nejlepší vůli sepnout ani do culíku, o drdolu nemluvě. Objem pobral sotva ze 2/3, takže pro mne je skřipec nepoužitelný. Věřím ale, že kdo má poloviční objem vlasů, může s ním být velice spokojený..
avatar
Gabriela
klad Dostala jsem střední velikost - růžová barva. Provedení je masivnější, vzhled moc pěkný i pro slavnostní příležitosti.
klad Při mých hustějších vlasech bohužel tento midi skřipec nepobere všechny mé vlasy v drdolu, Při sepnutí do culíku mi skřipec sjíždí. Myslím, že je určen spíše pro jemnější vlasy s menším objemem.
avatar
Lucie
klad Také děkuji, za možnost otestovat skřipec na vlasy Linziclip velikost midi. Mám středně dlouhé vlasy. Skřipec mi velice dobře drží, když si s ním sepnu vlasy, tak jako gumičkou, tak třeba i při sprchování, když mám všechny vlasy vyčesané nahoru. Tento skřipec splnil mé očekávání. Vyhovuje mi:-D
avatar
Marie
příloha
klad Díky za možnost vyzkoušet vlasový skřipec Linziclip. Dostala jsem střední velikost. Skřipec je velmi pěkný - růžová barva s kamínky (viz foto). Jelikož mám krátké vlasy, tak jsem ho darovala dceři, která má vlasy dlouhé a skřipce nosí. Od té doby, co skřipec dostala, neustále ho nosí a je s ním velmi spokojená, z vlasů jí neklouže, dělá si s ním spoustu účesů a chválí si ho.
klad Jediné mínus, o kterém se mi zmiňovala, bylo, že větší množství vlasů tento skřipec nepobere, což je škoda.
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost otestovat skřipec na vlasy.Nečela jsem,že bude tak úžasný.Drží na místě a nikam se nesune jako ostatní skřipce :-D Jsem opravdu nadmíru spokojená a vřele doporučuji ostatním!!Určitě ješte dokoupím ten největší,abych mohla vlasy sepnout nahoru všechny.
Zobrazit více recenzí