Revoluční vlasový skřipec Linziclip

image
otestováno
Počet recenzí
37
jak jste hodnotily
5
25x
4
5x
3
3x
2
4x
1
doporučuje
81 %
Testováno v období
od 4. 12. 2015
do 23. 12. 2015

Zamilujte se do geniálního vlasového skřipce

Jak jinak pojmenovat Linziclip, revoluční vlasový skřipec, kterému propadly ženy na celém světě. Klasický nevzhledný skřipec, jak jej známe, jakoby někdo vzal a vyřešil všechny jeho nedostatky mávnutím kouzelného proutku! Za jednoduchým nápadem stojí Shelley-Anne Salisbury a Lindsey Walker, dvě ženy, matky Linziclipu.

Pomůcka pro dokonalý účes a perfektní doplněk v jednom

Na první pohled nemusí být jasné, co je na zdokonalení skřipce na vlasy tak převratného. Na ten druhý, díky testování, vám to snad bude jasné. :-) Netrčí z něj dráty ani pérka. Vnitřní mechanismus je absolutně skrytý pod oblou zdobenou plochou. Ta povyšuje Linziclip z vlasového clipu na módní doplněk.

3 velikosti, mnoho barev a vzorů, neskutečně mnoho účesů

Linziclip je všelicos, ale rozhodně ne nudný. Každá jeho barevná kolekce je něčím výjimečná a tak si každá z vás snadno vybere ten, který právě jí padne do oka.  Clip se vyrábí ve 3 velikostech – maxi, midi a mini, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat a tím kouzlit ty nejfantastičtější účesy. Do Linziclipu se prostě zamilujete na první účes.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
37
avatar
Hana
klad Je to strašně moc krásný skřipec, který nosím skoro denně. Je vzhledově krásný, jeho design je nádherný a navíc skvěle drží vlasy, takže nikde nepoletují. Já ho oceňuji nejen při vaření, ale i na rande A myslím, že si najde uplatnění u každé ženy i slečny
avatar
Zuzka
klad Super vec, ktorú odporúčam vyskúšať každej žene.
klad
klad
klad :-D :-D
avatar
Lucie
klad Je to strašně moc krásný skřipec, který nosím skoro denně. Je vzhledově krásný, jeho design je nádherný a navíc skvěle drží vlasy, takže nikde nepoletují. Já ho oceňuji nejen při vaření, ale i na rande :) A myslím, že si najde uplatnění u každé ženy i slečny
avatar
Hanka
klad Wow, tento skripec urcite oceno zeny, ktere si potrpi na modu, ale taky zeny prakticke. Skripec vypada velice luxusne, se zajimavym desingem. Vypada velice elegantne, oceni at uz mlada slecna ci starsi dama. Jako pozitivim hodnotim 3 provedeno skripce
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Věra
klad Krásný design, který podtrhuje krásu každé ženy. Výběr z mnoha barevných provedení. Na vlasech drží dobře, ale řekla bych, že toto není skřipec, který by byl určen pro velmi řídké vlasy. Jelikož tolik nepřilne jako klasický skřipec kvůli inovativnímu designovému řešení.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Revoluční vlasový skřipec Linziclip mě mile překvapil. Skřipec působí dost mohutně a sofistikovaně. Na vlasech skvěle drží, dobře vypadá a za celou dobu používání na něm nejsou vidět známky opotřebení. Skřipec mi vyhovuje a všem ženám i dívkám ho vřele doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Bibika
klad Krása, velice překvapilo, Za mě vřele doporučuji:-D
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Denisa
klad Super vlasová skřipec. Netestovala jsem, ale dostala jako dárek od kamarádky. Ta s ním byla také spokojená a tak mi ho také pořídila. Je super, drží tak jak má. Koupila jsem si teď i větší a s tím jsem spokojená ještě víc. Mám silné, husté vlasy. Takže já rozhodně doporučuji.
avatar
Blanka
klad Tento skřipec je moc fajn je většinou pro husté vlasy což já mám a potřebuji dobrý skřipec je velice pěkný,elegantní vlasy vždy krásně připne takže účes je perfektně udělaný z vlasů rozhodně nemůže sklouznout.Má i super délku a to skoro přes 3 cm vhodný jak na dlouhé tak i polodlouhé vlasy
avatar
Anna
klad Testovala jsem v minulém testování a skřipec byl moc povedený..měla jsem ho v růžové variantě..díky praktické sponě dobře držel a snadno se používal..takže rozhodně doporučuji vyzkoušet,mě vyhovoval..možná jediná nevýhoda byla,že nebyl ve větší velikosti..
avatar
Iva
klad Sice jsem netestovala, ale tento skřipec používá moje dcera, tak si dovolím připojit její zkušenost. Se skřipcem je velmi spokojena, hlavně se jí líbí, že s ním může vytvářet vaiabilní účesy, vlasy perfektně drží a je vzhledově velmi hezký.
klad Takže je s ním velice spokojena.
avatar
Bohumila
klad Měla jsem možnost otestovat skřipec střední velikosti. Na vlasech skvěle drží, dobře vypadá a za celou dobu používání na něm nejsou vidět známky opotřebení. Je to dobrý skřipec, ale nevidím oproti oproti jiným skřipcům výraznější výhody. Jen že má asi větší "trvanlivost".
klad Jako jediné negativum shledávám, že rozevírání skřipce je poněkud těžší. Je potřeba více soustředění a nebo trochu cviku, ale jinak jsem byla spokojena.
avatar
Andrea
klad Děkuji,že jsem měla možost otestovat tento skřipec.Jsem s ním velmi spokojená a musím říct,že ba přímo nadšená.Vlasy drží na svém místě a nosím velmi často,až mě to samotnou překvapilo.Jeho použití je velmi snadné a vypadá i dost kvalitně a pevně.Vřele doporučuji. Omlouvám,že jsem nestihla odeslat hodnocení již včera nějak jsem na to v tom shonu zapomněla.
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost otestovat skřipec na vlasy.Nečela jsem,že bude tak úžasný.Drží na místě a nikam se nesune jako ostatní skřipce :-D Jsem opravdu nadmíru spokojená a vřele doporučuji ostatním!!Určitě ješte dokoupím ten největší,abych mohla vlasy sepnout nahoru všechny.
avatar
Marie
klad Díky za možnost vyzkoušet vlasový skřipec Linziclip. Dostala jsem střední velikost. Skřipec je velmi pěkný - růžová barva s kamínky (viz foto). Jelikož mám krátké vlasy, tak jsem ho darovala dceři, která má vlasy dlouhé a skřipce nosí. Od té doby, co skřipec dostala, neustále ho nosí a je s ním velmi spokojená, z vlasů jí neklouže, dělá si s ním spoustu účesů a chválí si ho.
klad Jediné mínus, o kterém se mi zmiňovala, bylo, že větší množství vlasů tento skřipec nepobere, což je škoda.
příloha
avatar
Lucie
klad Také děkuji, za možnost otestovat skřipec na vlasy Linziclip velikost midi. Mám středně dlouhé vlasy. Skřipec mi velice dobře drží, když si s ním sepnu vlasy, tak jako gumičkou, tak třeba i při sprchování, když mám všechny vlasy vyčesané nahoru. Tento skřipec splnil mé očekávání. Vyhovuje mi:-D
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel